Rządy PiS

Wielka polityka niewielkiego miasta. Masz czegoś dość lub coś cię cieszy? Opisz to! Prosimy nie używać wulgaryzmów.
alek
Posty: 1520
Rejestracja: 09-09-2014 21:57

Rządy PiS

Post autor: alek » 09-09-2016 01:25

"
Admin pisze:Karuzela polityczna, sensu gospodarczego to przecież nie ma.
Rozwiązaniem jest wycofanie się Rzeczypospolitej z tak kuriozalnych w XXI wieku aktywności jak hodowla koni. Zwykłe PGRy, skamieliny gospodarcze. Ale która partia to zlikwiduje? Na pewno nie PiS.
We wszystkich kontrolowanych przez NIK państwowych stadninach stwierdzono straty.
...
kontrolerzy ustalili, że zaledwie w ciągu dwóch lat (2011-2012) hodowla koni przyniosła straty w wysokości 18 milionów złotych. Straty poniosły wszystkie kontrolowane stadniny
http://wyborcza.pl/1,91446,16690909,NIK ... traty.html
Warto czasem sprawdzić u źródła. https://www.nik.gov.pl/plik/id,7297,vp,9192.pdf Raport NIK-u dotyczy tylko jednej stadniny , która hoduje araby tj. w Janowie Podlaskim. Nie kontrolowano Michałowa.
Gdzie tu miejsce na udowadnianą przez jego ekspertów wcześniej eksplozję w powietrzu? Jak nawigatorzy mieliby do tego doprowadzić? Czy może był plan A i B? Był wątek o Smoleńsku, może nie idźmy za daleko w tym kierunku.
Nie tak dawno bodajże na Focus TV w serii katastrofy w przestworzach była wzmianka o katastrofie pod Smoleńskiem. Wypowiadał się ekspert z Kanady i stwierdził wprost, że przyczyną katastrofy było złamanie wszelkich reguł pilotażu i błędy załogi. Eksperci za granicą mają zdanie wyrobione a u nas dla niektórych trzeba produkować filmy i uśmiercać w nich reporterów , którzy żyją , byle tylko pasowało do ich teorii."
Ostatnio zmieniony 09-09-2016 01:25 przez alek, łącznie zmieniany 1 raz.

antykowal
Posty: 124
Rejestracja: 08-10-2014 14:53

Rządy PiS

Post autor: antykowal » 09-09-2016 11:27

"Odnośnie Macierewicza.
Też rozmawiałem z wojskowym. Nie jest to zwolennik PISu, do polityki ma stosunek obojętny.
Mówi że wojsko bardzo chwali Antka. Mówią że to bezapelacyjnie najlepszy minister od transformacji. Chwali go za kompetencje, zaangażowanie, chęć merytorycznej reformy, która uwzględnia głos ludu, czyli zwykłych żołnierzy. Jeżeli porównywać go do poprzedników, to widać, że tamci to byli politycy, którzy zostali ministrami, tylko po to żeby być ministrem i kimś ważnym. Żeby im salutowano i oddawano honory. Zupełnym przeciwnikiem Antka był gajowy Komorowski. Kolega mówił że jak przyjechał i przemawiał do nich, to żołnierze spali, a potem były podśmiechujki z gajowego. Macierewicza ponoć młodzi wojskowi słuchają z otwartymi ustami i z przyjemnością. To tak jakby w końcu dali im swojego chłopa, który słucha i rozumie sytuację żołnierzy w wojsku. Piszę tu o wojskowych w wieku mojego kolegi i młodszych czyli minus 45 lat.
Inna inszość że jak przyjeżdża Antek, to stare dowództwo trzęsie portkami. Trzęsie bo jest panika że Antek będzie rozliczał, za stary system, za PZPR. Rozliczał i wypieprzał. Trzęsą też dlatego że w końcu ktoś na kompanii chce zaprowadzić porządek i sprawić że wojsko to wojsko a nie wóda, karty, dupeczki i trochę strzelania dla rozrywki.

Kolega powiedział również, że Antek byłby idealnym gościem na to stanowisko, gdyby przestał gadać o Smoleńsku. To gadanie sprawia że media z niego kpią, opozycja ma pożywkę i wszyscy którzy go znają tylko z przekazów medialnych, traktują go mało poważnie.

Chciałbym zaznaczyć że nie jestem fanem Antka.

Odnośnie tego że zwolniono 20% "dowództwa". Odpowiadam: Nareszcie.

Podczas tej samej rozmowy kolega potwierdził mi to co słyszę w mediach. Że mamy 100 tysięczna armię, z czego 30 tys to żołnierze, a 70 tysięcy to "dowództwo". A większość tych "dowódców" to darmozjady. 50 tysięcy z nich pracuje w Warszawie i stanowi niepotrzebną administrację. Są to 60-65 letni żołnierze, którzy powinni być dawno na emeryturze, często z przeszłością PZPR-owską, którzy siedzą na ciepłej posadce, nic nie wnosząc do wojska.



Edytowany przez antykowal o 09-09-2016 - 09:29. "
Ostatnio zmieniony 09-09-2016 11:27 przez antykowal, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Dzanek
Posty: 1061
Rejestracja: 08-10-2004 19:53

Rządy PiS

Post autor: Dzanek » 09-09-2016 12:00

"Ależ jestem zaskoczony tymi pochwałami dla Macierewicza. Być może poza Misiewiczem (medale, rady nadzorcze itp.) oraz Smoleńskiem (komisja, gadanie głupot, apel Smoleński przy każdej uroczystości) gość faktycznie coś dla wojska robi pozytywnego. SZOK !!!

Edit:
Żeby nie było nieporozumień sam mam bardzo NEGATYWNĄ opinię o działalności AM i nadal jestem w SZOKU dla tych pochwał. Sam mam znajomego wojskowego co kilka misji zagranicznych zaliczył i nie zasłużył na medal za wkład w obronność kraju.



Edytowany przez Dzanek o 09-09-2016 - 11:37. "
Ostatnio zmieniony 09-09-2016 12:00 przez Dzanek, łącznie zmieniany 1 raz.

karlitos
Posty: 83
Rejestracja: 13-05-2007 12:51

Rządy PiS

Post autor: karlitos » 09-09-2016 13:00

"Hahaha ładna tu się przewala pisowska propaganda.
Kiedyś tu były fajne dyskusje, widzę, że teraz nie ma za bardzo za czym zaglądać.
Z prądem pisowskiej bredni nawet Admin płynie. Podziw.

Natomiast mój znajomy oficer uważa, że to degrengolada na maksa.
Że chłopakom chce się płakać, chcą własne odznaczenia oddawać bo antek swojego przydupasa medalami obwiesza i do rad nadzorczych wprowadza umniejszając tym samym ich służbie.

Miało być prawo i sprawiedliwie a jest bezprawie, nepotyzm i kolesiostwo.
Trudno mi zrozumieć jak można było krytykować platformę i psl a podziwiać pisowskie bezprawie i bezczelne rozdawnictwo byle swoim.

I to jeszcze nie będąc ich wyznawcą bo pis to stan umysłu.
No ale jak inaczej tłumaczyć przekonanie,że gdy Rosja zaatakuje obronią nas chłopcy z flagami onru ? Kto nas obroni przed bojówkarzami onru ? w sumie nie boję się, ledwie dwadzieścia lat temu narodowcom, faszystom i skineheadom rachowałem kości i trochę tęsknię za tamtymi hecami :)"
Ostatnio zmieniony 09-09-2016 13:00 przez karlitos, łącznie zmieniany 1 raz.

rav
Posty: 1072
Rejestracja: 01-04-2015 09:00

Rządy PiS

Post autor: rav » 09-09-2016 13:30

"Nikt nie mówi, że PiS jest ideałem, ale zmierza w innym kierunku niż PO.
I ja bym nie wrzucał narodowców, faszystów i skineheadów do jednego worka, a chwalić to się nie ma czym."
Ostatnio zmieniony 09-09-2016 13:30 przez rav, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 19377
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

Rządy PiS

Post autor: admin » 09-09-2016 19:51

"@alek
Nie pisałem o Michałowie, ale ogólnie o hodowaniu koni przez Rzeczpospolitą. Deficytowe były niby wszystkie kontrolowane przez NIK hodowle, nie tylko ta w Janowie.


@Dzanek
Zwróć uwagę, że nigdzie nie pisałem o ocenie samego Macierewicza, ani jego kompetencji. Niestety. Bardziej chodzi o szansę i nadzieję na jakąś zmianę, bo dobrze nie było.


@karlitos
Poważnie przejąłem się Twoją opinią!
Przeprowadziłem zatem kwerendę ostatnich 5 stron, czyli dwóch miesięcy wpisów. Streszczenie:
Krytykowałem obowiązujący za rządów PiSu system emerytalny.
Zarzucałem PiSowi skok na stołki poprzez zmianę organizacyjną w służbie zdrowia.
Zwróciłem uwagę na rażącą niekonsekwencję we wdrażaniu pomysłów PiSu (zmiany wynagrodzeń i finansowania mediów publicznych).
Zarzuciłem rządowi "wchodzenie w państwo totalitarne" (zakup złota).
Uznałem, że PiS jest do tego stopnia bezczelny, że może ponownie obsadzić Kurskiego na prezesa TVP.
Napisałem że PiS jest zły (dosłownie), bo zaplanował deficyt na kwotę aż 60 mld zł.
Uznałem Biedronia za poważnego kandydata na urząd prezydenta RP.
Napisałem że nie mogę powiedzieć że nie lubię Petru.
Napisałem, że przez zamieszanie z TK PiS zepsuł wizerunek Polski za granicą.
Stwierdziłem że TK ma błyskotliwe pomysły, w przeciwieństwie do PiS, który w temacie TK ma zerową skuteczność.
Skrytykowałem hodowlę koni przez rząd PiS, zaznaczając że w ich przypadku na pewno nie możemy liczyć na jedyne sensowne rozwiązanie tej kwestii.
Napisałem że oprócz chlubnej przeszłości mam trudności w znalezieniu choćby jednego pozytywu w Macierewiczu, wskazałem też na brak logicznej spójności między kolejnymi jego koncepcjami tragedii smoleńskiej.

Ani razu nie pochwaliłem PiS, ani nikogo z tej partii. Pozytywnie pisałem wyłącznie o opiniach znajomych mi osób (dzieci, dyrekcja, nauczyciele) na temat reformy edukacji. O swoim zdaniu akurat nie pisałem, ale rzeczywiście cieszę się że moje dzieci nie pójdą do gimnazjum.

W jaki sposób po przeczytaniu tych samych wpisów wyciągnąłeś wnioski że
karlitos pisze:Z prądem pisowskiej bredni nawet Admin płynie. Podziw.
???

Czy każdy kto nie napisze prymitywnie że rządzi nami faszystowski zakompleksiony kurdupel, tylko krytykuje rząd z użyciem konkretnych argumentów, to już "płynie z prądem pisowskiej bredni"? Poproszę konkrety, a nie osobiste projekcje. Chociaż jeden wPiS z ostatnich dwóch miesięcy! :-)"
Ostatnio zmieniony 09-09-2016 19:51 przez admin, łącznie zmieniany 1 raz.

gniewosz
Posty: 59
Rejestracja: 18-11-2014 18:11

Rządy PiS

Post autor: gniewosz » 09-09-2016 20:00

"Karlitos zgadzam się z Tobą w 100%. To co Antek obecnie wyprawia w strukturach armii, to woła o pomstę do nieba. Ostatnim przykładem jest http://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/ ... ostki.html. Na ich miejsce powołał 2 swoich którzy, zapewne złożyli przysięgę smoleńską. Jeżeli chodzi o Misiewicza, to jest jawna kpina, że takiego " kwiata" zrobił rzecznikiem MON, bez wykształcenia(podobno teraz robi licencjat) aptekarzyna, jeszcze w radzie nadzorczej PGZ . Ap-ropo poczynania Antoniego ws. wojskowych.
- zerwanie prawdopodobnie kontraktu na dostawę śmigłowców (kara umowna).
- projektach kruk - śmigłowce szturmowe następca Mi-24 ( w temacie nic się nie dzieje, program zawieszony).
- opóźnienie w programie modernizacji Marynarki Wojennej( Czapla,Miecznik, Ślązak ).
- Próba budowania OT w momencie gdzie w jednostkach zawodowi żołnierze szkolą się na poradzieckim złomie, to jest jawna ignorancja. Stworzy się pseudo partyzantkę, która będzie się biła za 500 zł żołdu miesięcznie. Na ruskich portalach wojskowych śmieją się z tego.
- polonizacja polskiego przemysłu, to jest czysta abstrakcja, jeżeli Bumar prze x lat nie potrafił zbudować podwozia do Kraba, wiec huta St. Wola musi zamawiać z Korei od Samsunga.
- zmniejszenie zakresu modernizacji armii , z powodu braku środków.
mógłbym wymienić jeszcze wiele, ale to już zagadnienia stricte wojskowe i mogą Was nie interesować.
http://dziennikzbrojny.pl/artykuly/art, ... a-2016-rok to jest cały budżet MON(modernizacja, wypłaty, emerytury itd). na modernizacje około 10 mld zł.
Trzeba podziękować za program 500 plus który w głównej mierze przyczynił się do przesunięć w programach wojskowych. Pis ma w d..... modernizację armii , ważne żeby patologiczno/wiejski elektorat dawał oparcie. W ten sposób ponad 23 mld zł zostanie przepite/przeżarte w 2017 roku.

ps. Na koniec o samym Antonim, to fanatyk, ja go uważam dosłownie za uśpionego agenta GRU(możliwe że nieświadomie jest pożytecznym idiotą),nie patrzy na nic równa z ziemią wszystko co nie wierzy w zamach smoleński.
Jego przeszłość też ma wiele czarnych stron( SŁYNNE INTERNOWANIE), tak jak tato braci ksero Rajmund Kaczyński.
Pamiętacie nocny "wjazd" na centrum Nato w W-wie ? , albo 20 letniego Edmunda Jannigera jako doradce Antka ? hehe "obyś żył w ciekawych czasach" mawiają Chińczycy;)."
Ostatnio zmieniony 09-09-2016 20:00 przez gniewosz, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 19377
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

Rządy PiS

Post autor: admin » 09-09-2016 22:45

"
odnowiciel pisze: Ze zwykłej ciekawości zapytam.Do kogo masz zatem zaufanie w tej sprawie ?
Do nikogo niestety. Nawet do własnego rozsądku, bo nie mam wystarczających danych. Błędów w organizacji transportu po polskiej stronie było wiele, a Macierewicz zupełnie je pomija. Jak można mu zatem ufać?

A co jest fałszywką często okazuje się po długim czasie. Fałszywką był pijany gen.Błasik, ale też trotyl na wraku.
Każdy news szybko się rozchodził, bo równie łatwo było uwierzyć w to, że na końcu nagrania ze skrzynek krzyczeli "o Jezu", jak i "o kurwa"."
Ostatnio zmieniony 09-09-2016 22:45 przez admin, łącznie zmieniany 1 raz.

wou
Posty: 533
Rejestracja: 10-07-2008 15:40

Rządy PiS

Post autor: wou » 10-09-2016 13:11

"Byłem przez kilka sekund lekko zszokowany tymi pozytywnymi opiniami wojskowych o Macierewiczu, które przytaczacie, ale potem sobie myślę: czego ja się spodziewam po żołnierzach? Po środowisku, w którym największą cnotą jest posłuszeństwo, wypełnianie rozkazów choćby były haniebne, jak te przeklęte apele smoleńskie; w zawodzie, w którym robienie kariery liczy się tak samo jak w innych i presja z tego powstająca doprowadza do różnych przekrętów i katastrof np. SMOLEŃSKIEJ. Czy oni mogą, powinni protestować przeciwko bezsensownemu i złośliwemu degradowaniu/odsuwaniu przełożonych? No nie bardzo. Zawodowo - to roboty i przez tą przewidywalność zapewne cieszą się tak dużym zaufaniem. A że z otwartymi gębami słuchają przemówień Macierewicza? To raczej naturalne, większość Polaków tak ma. Wariata to i miło posłuchać, że sobie sparafrazuję. Kolejna rozrywka obok wspomnianych wódki, kart, dupeczek i strzelania. Charyzmy nie można mu odmówić, przekaz ma banalny i chwytliwy, na pewno 'scenicznie' wypada lepiej niż poprzednicy, ale żeby to przeważało w jego ocenie? No to chyba prawdziwego trepa trzeba, żeby wystarczyło mu płomienne przemówienie i wyznaczenie wroga do machnięcia ręką na resztę skandalicznych posunięć, odzierających wojsko z godności, jak i tych strategicznych zaniedbań.

Jak można nie widzieć metody "dziel i rządź" w działaniach Macierewicza, i że cyniczne stosowanie jej już nie tylko wobec społeczeństwa, instrumentalnie traktując największą katastrofę w naszej historii, ale też wobec sił zbrojnych, jest ekstremalnie niebezpieczne i podejrzane? Zgodzę się z tym cytowanym westchnieniem żołnierzy, że gdyby tylko Antek nie był sobą to byłby dobrym ministrem o.n., dzięki swojej charyzmie. Mowa była co prawda o zajobie na punkcie Smoleńska, ale traktowanie dzieła życia Macierewicza jako coś marginalnego, bez czego można go sobie wyobrazić, jest oderwane od rzeczywistości. Patrząc po tym jakie granice już przekroczył, nie zdziwię się jak niedługo warunkiem wstępu do wojska będzie przyznanie że "to był zamach". Taki absurd jest już przerażająco prawdopodobny!

Czyli wychodzi na to, że spokojnie można założyć, że to "podnoszenie z kolan" również i wojska, poprzez faktyczne poniżanie i sabotowanie, większości wyborców PiS się może nawet podobać. No to i tutaj bez niespodzianek.

[ciach, przeniosłem do innego wątku]

@odnowiciel to powiedz mi jeszcze jak Ci się podoba ta smoleńska zasadzka i atak na powstańców warszawskich albo apel smoleński na obchodach Westerplatte? Przełknąłeś to bez mrugnięcia bo "polegli w zamachu" czy jak?



Edytowany przez wou o 10-09-2016 - 11:28."
Ostatnio zmieniony 10-09-2016 13:11 przez wou, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 19377
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

Rządy PiS

Post autor: admin » 10-09-2016 17:10

"
wou pisze:Byłem przez kilka sekund lekko zszokowany tymi pozytywnymi opiniami wojskowych o Macierewiczu, które przytaczacie
Jeśli o mnie chodzi, to zaznaczałem wyżej dwa razy, ale zaznaczę jeszcze raz. Nie pisałem o ocenie Macierewicza i nie powtórzę co o nim usłyszałem :-)
Chodzi o szansę na zmianę, bo było źle (kto twierdzi że w armii było wszystko super?), a przynajmniej część zapowiadanych kierunków zmian budzi nadzieję na lepsze."
Ostatnio zmieniony 10-09-2016 17:10 przez admin, łącznie zmieniany 1 raz.

jazet
Posty: 1269
Rejestracja: 13-10-2006 14:26

Rządy PiS

Post autor: jazet » 10-09-2016 17:46

"Proponuję, aby na temat wojska i ogólnie obronności pisali Koledzy, którzy zaliczyli choć te dwa lata!

Ale to tylko taki mój OT.



Edytowany przez jazet o 10-09-2016 - 16:06. "
Ostatnio zmieniony 10-09-2016 17:46 przez jazet, łącznie zmieniany 1 raz.

alek
Posty: 1520
Rejestracja: 09-09-2014 21:57

Rządy PiS

Post autor: alek » 11-09-2016 16:13

""Dojna zmiana" rozkręca się coraz lepiej. Jak można było dzisiaj usłyszeć w Radiu ZET będą kolejne wypłaty odszkodowań dla bliskich katastrofy smoleńskiej. Według wiceministra MON Kownackiego wypłacone kwoty były za niskie. Dotychczas państwo wypłaciło 67,5 mln. Czy to mało ?"
Ostatnio zmieniony 11-09-2016 16:13 przez alek, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 19377
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

Rządy PiS

Post autor: admin » 11-09-2016 16:35

"MON wskazał winnych katastrofy (nawigatorów i moskiewskich decydentów) i stwierdził że ma na to dowody. Może wskazanie jest nieprecyzyjne, bo oprócz jednego pułkownika nie wiadomo jeszcze kto był "moskiewskim decydentem". Skoro MONowi znani są winni, to oni, bądź ich orgnizacje i ubezpieczyciele powinni wypłacać odszkodowania. Na pewno nie MON, chyba że winny był jednak MON?

Swoją drogą, poszukałem treści tzw. apelu smoleńskiego, znalazłem go na lisowym natemat.pl. Jest tam m.in.:
Wołam wszystkich, którzy w tragiczny poranek 10 kwietnia 2010 roku zginęli w katastrofie lotniczej pod Smoleńskiem
Gubię się już w tych wersjach Macierewicza. Nie ma nic o zamachu, a ofiary zginęły, a nie poległy.
Nie rozumiem zatem, dlaczego środowiska które są przeciwne teorii o zamachu protestują przeciw ogłaszaniu przez Macierewicza przy każdej doniosłej okazji, że była to jednak katastrofa lotnicza. Przecież to brzmi jak oficjalne sprostowanie!"
Ostatnio zmieniony 11-09-2016 16:35 przez admin, łącznie zmieniany 1 raz.

alek
Posty: 1520
Rejestracja: 09-09-2014 21:57

Rządy PiS

Post autor: alek » 11-09-2016 17:13

"
Admin pisze:
Swoją drogą, poszukałem treści tzw. apelu smoleńskiego, znalazłem go na lisowym natemat.pl. Jest tam m.in.:
Wołam wszystkich, którzy w tragiczny poranek 10 kwietnia 2010 roku zginęli w katastrofie lotniczej pod Smoleńskiem
W treści apelu smoleńskiego jest "polegli w katastrofie lotniczej pod Smoleńskiem" http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju, ... 72753.html
Według językoznawcy prof. Bralczyka słowo "poległ" w języku codziennym i oficjalnym oznacza "zginął na polu chwały, polu bitwy". W apelach poległych mówi się o osobach, które oddały życie w walce.Z czym walczyli w samolocie TU154M ?
Minister Zalewska znów błysnęła. W TVP INFO stwierdziła ,że gimnazja samodzielne będą miały 5 lat na wygaszenie i oczywiście powtórzyła ,że żaden nauczyciel nie straci pracy. Ciekawe jak będą funkcjonować szkoły podstawowe 8 letnie i gimnazja równolegle?



Edytowany przez alek o 11-09-2016 - 15:14. "
Ostatnio zmieniony 11-09-2016 17:13 przez alek, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 19377
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

Rządy PiS

Post autor: admin » 11-09-2016 17:17

"U Lisa jest inna treść. Nie wiem komu wierzę mniej, Lisowi czy TVN24.

http://natemat.pl/182391,antoni-maciere ... jego-tresc

Tak czy siak, mowa jest wyraźnie o katastrofie lotniczej."
Ostatnio zmieniony 11-09-2016 17:17 przez admin, łącznie zmieniany 1 raz.

alek
Posty: 1520
Rejestracja: 09-09-2014 21:57

Rządy PiS

Post autor: alek » 11-09-2016 22:27

"
Admin pisze:U Lisa jest inna treść. Nie wiem komu wierzę mniej, Lisowi czy TVN24.
Najwyraźniej nie oglądnąłeś materiału filmowego a tylko przeczytałeś komentarz. http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju, ... 72753.html Na uroczystościach na Westerplatte zostało odczytane "polegli". Chyba prowadzący się nie pomylił?"
Ostatnio zmieniony 11-09-2016 22:27 przez alek, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 19377
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

Rządy PiS

Post autor: admin » 11-09-2016 22:31

"Aha, dzięki. Nie pasuje mi to słowo do kontekstu, nie trzeba mi do tego Bralczyka ani Miodka."
Ostatnio zmieniony 11-09-2016 22:31 przez admin, łącznie zmieniany 1 raz.

rav
Posty: 1072
Rejestracja: 01-04-2015 09:00

Rządy PiS

Post autor: rav » 12-09-2016 16:32

"
Zbigniew Ziobro ujawnia majątki prokuratorów wszystkich szczebli

Jawność oświadczeń majątkowych sędziów i nową karę dyscyplinarną dla nich przewiduje przyjęty w zeszłym tygodniu przez rząd projekt nowelizacji dwóch ustaw. Zmiany dotyczą też rekompensat za przewlekłość postępowań przed sądem.
http://wiadomosci.onet.pl/kraj/rmf-fm-z ... bli/398qbj

i zaczynają się panowie burzyć"
Ostatnio zmieniony 12-09-2016 16:32 przez rav, łącznie zmieniany 1 raz.

jazet
Posty: 1269
Rejestracja: 13-10-2006 14:26

Rządy PiS

Post autor: jazet » 12-09-2016 17:38

"A co na to Petru?"
Ostatnio zmieniony 12-09-2016 17:38 przez jazet, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 19377
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

Rządy PiS

Post autor: admin » 12-09-2016 21:09

"
jazet pisze:A co na to Petru?
Po prawie roku od wyborów parlamentarnych Petru przedstawił wczoraj program wyborczy .Nowoczesnej.
Przejrzałem z grubsza i wygląda jak program SLD. Równie dobrze mógłby z nim wystąpić Leszek Miller, albo inny Napierniczak z młodszego pokolenia."
Ostatnio zmieniony 12-09-2016 21:09 przez admin, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ