Rządy PiS

Wielka polityka niewielkiego miasta. Masz czegoś dość lub coś cię cieszy? Opisz to! Prosimy nie używać wulgaryzmów.
amra100
Posty: 163
Rejestracja: 13-02-2013 23:19

Rządy PiS

Post autor: amra100 » 27-09-2016 10:59

"http://natemat.pl/190885,niecaly-rok-rz ... bu-panstwa

Tylko czy to koniec ?



Edytowany przez amra100 o 27-09-2016 - 09:28. "
Ostatnio zmieniony 27-09-2016 10:59 przez amra100, łącznie zmieniany 1 raz.

rav
Posty: 1072
Rejestracja: 01-04-2015 09:00

Rządy PiS

Post autor: rav » 27-09-2016 11:34

"Nie to, ze Pis niszczy, ja odnosiłem wrażenie, że to PO przedtem niszczyło.
Jestem w stanie im to wybaczyć, że dalej podtrzymują taka stawkę, bo jednak to 500+ trzeba w jakiś sposób finansować.
Nie podoba mi się, że to w takim czasie to wprowadzili. Ale to jest polityka.

Nie mogę się zgodzić z tym, że udają, że rozdają, bo 500+ dają na prawdę, nie udają.
Nie mogę się tez zgodzić z tym, że doją kraj do samego dna, bo to jest zwykła przesada.
Nie popadajmy w skrajności.


Ale po Jarku i Marcie Kaczyńskiej tego się nie spodziewałem...
Pewnie zagranie by nie stracić poparcia."
Ostatnio zmieniony 27-09-2016 11:34 przez rav, łącznie zmieniany 1 raz.

amra100
Posty: 163
Rejestracja: 13-02-2013 23:19

Rządy PiS

Post autor: amra100 » 27-09-2016 11:45

"Państwo nie musi nic dawać ! Wystarczy że nie będzie zabierać. To co Pis teraz robi bedą spłacać następne pokolenia .
500 zł daja a kosztuje to każdego obywatela duzo wiecej . co do aborcji i in witro to lepiej przypomnij sobie Stanowisko waszej pary prezydenckiej,, poległej'' w Smoleńsku"
Ostatnio zmieniony 27-09-2016 11:45 przez amra100, łącznie zmieniany 1 raz.

antykowal
Posty: 124
Rejestracja: 08-10-2014 14:53

Rządy PiS

Post autor: antykowal » 27-09-2016 12:26

"
amra100 pisze:Państwo nie musi nic dawać ! Wystarczy że nie będzie zabierać. To co Pis teraz robi bedą spłacać następne pokolenia .
500 zł daja a kosztuje to każdego obywatela duzo wiecej .
Dostaję co miesiąc 500 zł. Wypisz mi proszę te koszty które ponoszę z tego tytułu. Suma nie musi dawać DUŻO więcej. Wystarczy że będzie dawać 501 zł.

P.S. Zakupy robię w sklepie osiedlowym, właścicielka nie podniosła cen i nie zamierza tego robić, w banku miałem konto za darmo i bank nie zamierza wprowadzić opłat.



Edytowany przez antykowal o 27-09-2016 - 10:33. "
Ostatnio zmieniony 27-09-2016 12:26 przez antykowal, łącznie zmieniany 1 raz.

alek
Posty: 1520
Rejestracja: 09-09-2014 21:57

Rządy PiS

Post autor: alek » 27-09-2016 16:28

"
antykowal pisze: Dostaję co miesiąc 500 zł. Wypisz mi proszę te koszty które ponoszę z tego tytułu. Suma nie musi dawać DUŻO więcej. Wystarczy że będzie dawać 501 zł.

P.S. Zakupy robię w sklepie osiedlowym, właścicielka nie podniosła cen i nie zamierza tego robić, w banku miałem konto za darmo i bank nie zamierza wprowadzić opłat.
Czyli rząd jest super , obecna władza jest super , bo płaci CI 500 złotych ? Sprzedałeś się za marne 5 stów ? Wcale Ty nie musisz ponosić kosztów w wysokości 501 zł , bo inni się też na Twoje 500+ składają. Państwo się zadłuża między innymi przez 500+ i to trzeba będzie kiedyś spłacić. Jak myślisz , po co będą obligacje dla beneficjentów 500+ i dlaczego 6 i 12 letnie? Wykupem już nie będzie się przejmował obecny rząd i obecna władza. Cięte są inwestycje np. program budowy dróg. http://www.echodnia.eu/podkarpackie/mot ... ,10672034/ Myślisz , że PO nie doszacowało programu ? Może właśnie nie brali pod uwagę wypłat na 500+. Brakuje 90 mld a koszt 500+ w latach 2018-2023 to ok. 132 miliardy złotych. Pamiętaj rząd nie ma swoich pieniędzy tylko Twoje i zabiera Tobie , żeby później oddać w tej czy innej formie. Każdy ,ale to każdy podatek jest finansowany przez Ciebie a firmy , sklepy , banki itd płacą go tylko fizycznie.



Edytowany przez alek o 27-09-2016 - 18:45. "
Ostatnio zmieniony 27-09-2016 16:28 przez alek, łącznie zmieniany 1 raz.

wou
Posty: 533
Rejestracja: 10-07-2008 15:40

Rządy PiS

Post autor: wou » 27-09-2016 17:16

"@Admin
W porównaniu do libertariańskiej utopii to faktycznie niczym się ostatnie rządy nie różniły i można na działania PiSu machnąć ręką, ale czy ma sens branie takiego punktu odniesienia? Według mnie nie, to kontrproduktywne. Ja się z takimi fantazjami już dawno pożegnałem, trzeba pracować z tym co jest i jest możliwe. I reagować na ewidentne cofanie rozwoju kraju a nie relatywizować je. Paradoksalnie, po ośmiu latach gdy było to tylko słabym argumentem PO, "niebycie PiSem" czy też odkręcenie ich zmian (Nowoczesna) to jest naprawdę konkretna identyfikacja i program polityczny! Samo to jest wyciąganiem kraju z wielopoziomowego kryzysu i zajęciem na kilka lat ciężkiej pracy już teraz, a co dopiero za te dwa-trzy lata.

Nie nazywałbym pisowskich "widzi mi się" rozwiązaniami i co nam po alternatywach skoro są z miejsca odrzucane, jak ten projekt dot. liberalizacji prawa aborcyjnego, najświeższy i najbardziej jaskrawy przykład. Ale co tam odrzucanie innych propozycji, oni nawet swoich ze społeczeństwem czy ekspertami nie konsultują. Są bardziej aroganccy niż PO więc naiwne jest traktowanie ich jako partnerów do dialogu. To są cwane chamy, polityczne warcholstwo, takim się po prostu mówi: NIE - KONIEC TEGO, wyznacza granice i wali po łbie jak podskoczą. Nie bez powodu niektórzy nazywają ich "pislamem" - to jest naprawdę bezkompromisowy, ideologiczny żywioł z którym nie da się rozmawiać, negocjować. Można tylko dać odpór, przechytrzeć, zwalczyć. Oczywiście w cywilizowany sposób np. głośno protestując - póki to jeszcze możliwe. Na razie władza się siłuje z suwerenem, podchodzi, szantażuje, wyprowadza z równowagi, ale gdy dojdzie do użycia siły wobec własnych obywateli (wyręczanie się narodowcami to wstęp do tego) to będzie już pozamiatane. Także z mojego punktu widzenia to nie czas na filozofowanie tylko objęcie zero-jedynkowego stanowiska wobec tego rządu, jest już naprawdę dość argumentów do zrobienia tego.

A propos, do sprzeciwu wobec PiSu dołączyli właśnie... H I S T O R Y C Y...
http://wyborcza.pl/1,75398,20751165,ala ... l#BoxGWImg

Jak sobie pomyślę, że to dopiero pierwszy rok rządów... Mam nadzieję, że nie zadziała syndrom obniżonych oczekiwań i po tym festiwalu arogancji, nepotyzmu, afer i dyletanctwa ludzie im nie odpuszczą jeśli się trochę uspokoi sytuacja w drugim roku. Nie zdziwię się jeśli zaczną od cynicznego wyprostowania spraw dot. trybunału, po jego przejęciu w grudniu, publikując zaległe orzeczenia. Jak Macierewicz wycofał poległych z apelu smoleńskiego to jest to jak najbardziej możliwe, jak widać pis-cuda się zdarzają. Tylko nie wiem czy to jest (w przypadku "poległych") i ew. będzie (w przypadku w/w wolty) robienie większych idiotów z siebie czy ze swoich wyborców, broniących tezy o zamachu i plujących na Rzeplińskiego za trzymanie się konstytucji."
Ostatnio zmieniony 27-09-2016 17:16 przez wou, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 19382
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

Rządy PiS

Post autor: admin » 27-09-2016 22:38

"@wou
Podałem akurat głównie proste i całkiem realne przykłady, a nie libertariańską utopię, czy nieosiągalne fantazje. W Czechach można legalnie pędzić bimber w domu. Polska jest na 142 miejscu na świecie (niewiarygodne, ale sprawdziłem) jeśli chodzi o ilość broni na 100 mieszkańców. W Niemczech, Francji, czy Skandynawii jest jej jakieś 25 razy!!! więcej niż u nas. Będąc w Unii Europejskiej można nie mieć państwowej, czy też publicznej telewizji. Nie będę szukać czy i jakie instytucje państwowe zajmują się hodowlą koni, nie będę udawał że się na tym znam. Ale raczej nie jest to standard.

Mam tylko nadzieję, że kto by nie wygrał za 3 lata, nie zdecyduje się na kolejną "reformę edukacji" i nie zacznie odpalać na nowo wygaszonych gimnazjów.
Że nikomu nie przyjdzie do głowy rozbijanie zapowiadanego podatku jednolitego z powrotem na ZUSy, PITy i składkę zdrowotną.
Że nikt nie pogoni nieubezpieczonych ze szpitali, nie będzie odtwarzał NFZu, Kas Chorych, że nikt nie zdemilitaryzuje i nie rozpędzi ochotników z Obrony Terytorialnej. A jakby jakimś cudem Macierewicz odzyskał Tupolewa, to nikt go nie będzie odsyłał do Rosji, byle tylko odwracać to co PiS zrobił.

To są rzeczy których nie ma w programie Nowoczesnej.
Czy to znaczy, że gdyby wygrała za 3 lata, to będzie wszystko odkręcać? Nie daj Boże.


A czego bym się spodziewał po przegranej PiSu za 3 lata (chociaż na ten moment raczej obstawiam że zostaną na drugą kadencję).
Będzie co najmniej 600+ i to od pierwszego dziecka.
Będzie walka o "odpolitycznienie" Trybunału Konstytucyjnego w którym PiS będzie miało większość i prezesa.
Jeśli tzw. kompromis aborcyjny przesuną suwaczkiem na +5, to zostanie zmieniony na -10.
Zostaną zalegalizowane związki partnerskie, w tym jednopłciowe.
Podniesiony zostanie wiek emerytalny (jeśli PiS go obniży).
Wymienione zostaną wszystkie prezesy, dyrektory i rady nadzorcze.
Przyjmiemy dziesiątki tysięcy imigrantów z południa.
Środki rozwojowe rozdysponowywane centralnie zostaną skierowany na metropolie, z marginalizacją mniejszych ośrodków.
Wygaśnie większość sporów, protestów, media które pozostaną PiSowskie będą miały za małe przebicie żeby robić zamieszanie.
Chyba tyle.

Protesty na fejsie i warszawskiej ulicy nic nie dadzą. Trzeba aktywnie przygotowywać się do wyborów. Oczekiwałbym projektu nowej konstytucji, przygotowania pakietu odważnych reform, wyjazdu w Polskę i spotkań z ludźmi. Niektórzy komentatorzy mówią już że ostatnie granice zostały przekroczone. A skąd! Przez te trzy lata PiS może nas wszystkich jeszcze nie raz zadziwić."
Ostatnio zmieniony 27-09-2016 22:38 przez admin, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 19382
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

Rządy PiS

Post autor: admin » 05-10-2016 21:52

"Tego jeszcze nie było.
PiS w komisji odrzuca obywatelski projekt zakazujący aborcji, tymczasem PO protestuje że komisja zebrała się pozaregulaminowo i utrudnia odrzucenie projektu, a Nowoczesna nie domaga się odrzucenia, ale wysłuchania publicznego.

Jednocześnie nad obywatelskim projektem, który właśnie został odrzucony, debatuje Parlament Europejski, aktywistki z różnych stron świata bronią nas przed czymś co nie istnieje.

Z innej beczki:
Jednolity podatek dla najmniej zarabiających ma wynieść "zdecydowanie poniżej 30%".
Więcej zapłacą co najmniej osoby zarabiające ponad 100.000 zł rocznie.

http://biznes.interia.pl/podatki/news/j ... 99727,4211"
Ostatnio zmieniony 05-10-2016 21:52 przez admin, łącznie zmieniany 1 raz.

amra100
Posty: 163
Rejestracja: 13-02-2013 23:19

Rządy PiS

Post autor: amra100 » 06-10-2016 11:32

"Marzy Ci sie odnowiciel formła Polska zjednoczonych Narodów pod przewodnictwem Jarka i świeżo kanonizowanego Lecha na króla Polski ? Wtracają sie do spraw światopoglądu w Polsce bo zaczynamy wracać do średniowiecza w tym zakresie."
Ostatnio zmieniony 06-10-2016 11:32 przez amra100, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
ptasiorrr
Posty: 1653
Rejestracja: 22-08-2011 17:48

Rządy PiS

Post autor: ptasiorrr » 09-10-2016 12:55

"Odrzucili ustawę zaostrzającą aborcję, ale Kryśka już ma nowy projekt, który nie przewiduje kar za ten zabieg. Nie będzie można usuwać ciąży, ale jak ktoś usunie nie poniesie żadnych konsekwencji. CHORE!!! Tak na marginesie to pisuary boją się kobiet :-)

Obrazek



Edytowany przez ptasiorrr o 09-10-2016 - 11:01. "
Ostatnio zmieniony 09-10-2016 12:55 przez ptasiorrr, łącznie zmieniany 1 raz.
Kiedyś na krzyżach wisiały łotry, a dzisiaj na łotrach wiszą krzyże...

rav
Posty: 1072
Rejestracja: 01-04-2015 09:00

Rządy PiS

Post autor: rav » 09-10-2016 19:48

"To nie jest chore, bo wystarczy, że sowicie ukarają lekarza za dokonanie aborcji i to powinno wystarczyć.

Obecnie PiS dało pstryczka w nos zarówno zwolennikom obrony życia od poczęcia, jak i przeciwnikom obrony życia od poczęcia.

To, że życie człowieka zaczyna się od momentu poczęcia to nie jest żaden światopogląd, tylko dowód naukowy i medyczny."
Ostatnio zmieniony 09-10-2016 19:48 przez rav, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 19382
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

Rządy PiS

Post autor: admin » 09-10-2016 21:38

"Jutro będzie okazja odpowiedzieć na pstryczka w nos:
http://www.tarnobrzeg.info/index.php?mo ... #pid171289
Nie wiem kto dokładnie będzie, ale to ci, którzy odpowiadają za to co dzieje się obecnie w Polsce i na ile dobra lub zła jest zmiana."
Ostatnio zmieniony 09-10-2016 21:38 przez admin, łącznie zmieniany 1 raz.

alek
Posty: 1520
Rejestracja: 09-09-2014 21:57

Rządy PiS

Post autor: alek » 10-10-2016 01:18

"
rav pisze:To nie jest chore, bo wystarczy, że sowicie ukarają lekarza za dokonanie aborcji i to powinno wystarczyć.
Za usunięcie ciąży pozamacicznej też?
Chore to będzie to ,że prokurator będzie mógł wnioskować po wydaniu wyroku pierwszej instancji o zwrot akt do prokuratury co będzie skutkowało uchyleniem wcześniej wydanego wyroku. http://wiadomosci.onet.pl/kraj/prokurat ... bry/1gdwdt
Admin pisze:Jutro będzie okazja odpowiedzieć na pstryczka w nos:
http://www.tarnobrzeg.info/index.php?mo ... #pid171289
Nie wiem kto dokładnie będzie, ale to ci, którzy odpowiadają za to co dzieje się obecnie w Polsce i na ile dobra lub zła jest zmiana.
Już jeden chciał w sejmie zadać niewygodne pytanie Terleckiemu. Tej władzy pytań nie wolno zadawać a jeśli już to wcześniej uzgodnione."
Ostatnio zmieniony 10-10-2016 01:18 przez alek, łącznie zmieniany 1 raz.

antykowal
Posty: 124
Rejestracja: 08-10-2014 14:53

Rządy PiS

Post autor: antykowal » 10-10-2016 10:22

"
ptasiorrr pisze:Odrzucili ustawę zaostrzającą aborcję, ale Kryśka już ma nowy projekt, który nie przewiduje kar za ten zabieg. Nie będzie można usuwać ciąży, ale jak ktoś usunie nie poniesie żadnych konsekwencji. CHORE!!! Tak na marginesie to pisuary boją się kobiet :-)

ObrazekEdytowany przez ptasiorrr o 09-10-2016 - 11:01.
Ptasiorr ty kłamco.

Wpisałem sobie Krystyna Pawłowicz w facebooka. Na jej oficjalnej stronie nie ma takiej wypowiedzi. Mało tego zdjęcie Pawłowicz z print screena którego wkleiłeś jest inne niż na oficjalnej stronie. To zdjęcie Pawłowicz w białym jest z profilu Krystyna Pawłowicz Dziewica."
Ostatnio zmieniony 10-10-2016 10:22 przez antykowal, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 19382
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

Rządy PiS

Post autor: admin » 10-10-2016 21:58

"I spojrzałbym na to z dwóch stron.
Z jednej strony, wyjątkowo łatwo dziś kłamać i objąć dużym zasięgiem takich, którzy kłamstwo bezkrytycznie przyjmą.
Z drugiej strony, chyba wielu byłoby gotowych uwierzyć, że prof. Pawłowicz mogłaby coś podobnego napisać i nie jest tak że przyjmujemy to automatycznie jako manipulację, tylko jak komuś się chce, sprawdzamy czy naprawdę coś takiego napisała.

A teraz a propos nie tylko rządów PiS, ale również tego o czym wspominałem wcześniej w dyskusji z wou ogólnie o wolności:
http://www.swietokrzyska.policja.gov.pl ... lenia.html
Zobaczcie czym chwali się świętokrzyska Policja, jakiego przestępcę, zagrożonego wyrokiem 8 lat więzienia, udało jej się po donosie schwytać."
Ostatnio zmieniony 10-10-2016 21:58 przez admin, łącznie zmieniany 1 raz.

wou
Posty: 533
Rejestracja: 10-07-2008 15:40

Rządy PiS

Post autor: wou » 11-10-2016 00:09

"
Admin pisze: Podałem akurat głównie proste i całkiem realne przykłady, a nie libertariańską utopię, czy nieosiągalne fantazje.
Chyba w innych Polskach żyjemy, tutaj rozsądek to science-fiction.
Mam tylko nadzieję, że kto by nie wygrał za 3 lata, nie zdecyduje się na kolejną "reformę edukacji" i nie zacznie odpalać na nowo wygaszonych gimnazjów.
Że nikomu nie przyjdzie do głowy rozbijanie zapowiadanego podatku jednolitego z powrotem na ZUSy, PITy i składkę zdrowotną.
Że nikt nie pogoni nieubezpieczonych ze szpitali, nie będzie odtwarzał NFZu, Kas Chorych, że nikt nie zdemilitaryzuje i nie rozpędzi ochotników z Obrony Terytorialnej. A jakby jakimś cudem Macierewicz odzyskał Tupolewa, to nikt go nie będzie odsyłał do Rosji, byle tylko odwracać to co PiS zrobił.
Ha, no nie rozciągajmy tego do absurdalnych rozmiarów. Ale pełna zgoda, że długo będzie się Polska kurowała po Dojnej Zmianie, jeszcze się bronię przed skreśleniem tego kraju, ale mam coraz silniejsze wrażenie, że w najlepszym przypadku zatrzyma nas to w rozwoju na 20 lat. Mają rozmach...
Protesty na fejsie i warszawskiej ulicy nic nie dadzą.
Bzdury. Dowód dostałeś w zeszłym tygodniu. Kaczyńskiemu jeszcze miesiąc będą się śniły parasole.
Niektórzy komentatorzy mówią już że ostatnie granice zostały przekroczone. A skąd! Przez te trzy lata PiS może nas wszystkich jeszcze nie raz zadziwić.
Ja przecieram oczy ze zdumienia prawie codziennie. Jak nie Kaczyński, to Macierewicz, Duda, Ziobro, Waszczykowski, Błaszczak, Zalewska, Szyszko. No nie ma jednego normalnego polityka u władzy. Do tego ich wyborcy i sprzymierzeńcy coraz śmielej chwalą się swoją ignorancją, ksenofobią czy zwykła głupotą. Mam wrażenie, że nastał czas miernot. Może to przez dobór prasy, ale nawet nie wiedziałem, że jest tyle granic do przekroczenia w niekompetencji, głupocie, chamstwie i arogancji. A będzie gorzej. Może to jesień, ale to już przestaje być śmieszne, jest coraz bardziej dołujące.
Z drugiej strony, chyba wielu byłoby gotowych uwierzyć, że prof. Pawłowicz mogłaby coś podobnego napisać i nie jest tak że przyjmujemy to automatycznie jako manipulację, tylko jak komuś się chce, sprawdzamy czy naprawdę coś takiego napisała.
Przecież to ewidentny fejk. Ta poślica powiedziałaby wprost żeby wsadzili sobie wieszaki w dupę. Bycie sejmową królową chamstwa do czegoś zobowiązuje. Naprawdę nie trzeba sięgać po memy żeby wyciągać takie kwiatki. Nie ma dnia bez błyśnięcia debilizmem. Paczuska też się dzisiaj popisała, o tym co się działo w kontekście Czarnego Protestu to już szkoda pisać, dno dna jak to ktoś dobrze powiedział.
Zobaczcie czym chwali się świętokrzyska Policja, jakiego przestępcę, zagrożonego wyrokiem 8 lat więzienia, udało jej się po donosie schwytać.
Tak, na bank zgnije w więzieniu, a nie, zaraz, na pomoc przyleci mu nasz bohater i obrońca Super Zero. W przerwie między gnojeniem sędziów i psuciem prawa. A serio: jest paragraf o znikomej szkodliwości społecznej czynu, ostatnia ostoja rozsądku w polskim prawie. Ciekawe, że jak chcesz, to pompujesz sensację lepiej niż Wyborcza :P"
Ostatnio zmieniony 11-10-2016 00:09 przez wou, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 19382
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

Rządy PiS

Post autor: admin » 11-10-2016 00:48

"Do min. Streżyńskiej większość komentujących z różnych opcji nie ma zastrzeżeń, zakładam zatem że ona jest kompetentna.
Ale ona też chyba najmniej się odzywa.

Mam nadzieję, że gościa od złomu nie wsadzą, zastanawiam się tylko czy Policja ze Świętokrzyskiego wrzuciła to na swoją stronę na serio, czy w ramach żartu, dając do takiego zdjęcia komentarz o 8 latach.

Rządy PiS na wesoło:
https://www.youtube.com/watch?v=e8uvECO7-_c"
Ostatnio zmieniony 11-10-2016 00:48 przez admin, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
ptasiorrr
Posty: 1653
Rejestracja: 22-08-2011 17:48

Rządy PiS

Post autor: ptasiorrr » 11-10-2016 18:36

Ostatnio zmieniony 11-10-2016 18:36 przez ptasiorrr, łącznie zmieniany 1 raz.
Kiedyś na krzyżach wisiały łotry, a dzisiaj na łotrach wiszą krzyże...

Awatar użytkownika
Dzanek
Posty: 1061
Rejestracja: 08-10-2004 19:53

Rządy PiS

Post autor: Dzanek » 12-10-2016 16:55

"Jacek Kurski odrobił lekcję i dzięki poprawie jakości programów TVP od kiedy był pełniącym obowiązki prezesa został "nowym" Prezesem TVP. Czy ktoś jest zaskoczony ? Pamiętam, że to chyba @Admin taki scenariusz przedstawiał."
Ostatnio zmieniony 12-10-2016 16:55 przez Dzanek, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ