Rządy PiS

Wielka polityka niewielkiego miasta. Masz czegoś dość lub coś cię cieszy? Opisz to! Prosimy nie używać wulgaryzmów.
Światowit
Posty: 356
Rejestracja: 26-03-2015 21:51

Rządy PiS

Post autor: Światowit » 09-03-2017 21:02

"Nie PO to samo ZŁO, jeśli już tak chcesz generalizować, a te stanowiska objeli poludziach PO, i tak było zawsze. A jeśli już chcesz porównań historycznych, to PO jest hybrydą sanacji z targowicą.
Rzucasz jakimiś kwotami i niczego nie zrozumiałeś, że chodziło mi o najbardziej obrzydliwą na świecie hipokryzję jaka występuje tylko w Platformie.
Aby takie rzeczy zrozumieć trzebia mieć poczucie godności."
Ostatnio zmieniony 09-03-2017 21:02 przez Światowit, łącznie zmieniany 1 raz.

dino
Posty: 2000
Rejestracja: 02-09-2016 15:08

Rządy PiS

Post autor: dino » 09-03-2017 21:09

"te stanowiska objeli poludziach PO, i tak było zawsze
I po ludziach PO, i po ludziach PSL a nawet po ludziach zatrudnionych na początku lat 2000, szeregi PiS są liczne i głodne

PO jest hybrydą sanacji z targowicą
Na podstawie obserwowanych posunięć obecnego rządu ośmielę się wysunąć tezę, że to obecny rząd pcha nas na peryferia Europy a tym samym w rosyjską strefę wpływów,

chodziło mi o najbardziej obrzydliwą na świecie hipokryzję
Mi tez chodzi o hipokryzję. W wykonaniu PiS."
Ostatnio zmieniony 09-03-2017 21:09 przez dino, łącznie zmieniany 1 raz.
W czerwcu 2003 roku miałem rację, by NIE WCHODZIĆ do EuroSowietów.
W maju 2020 miałem rację, że pandemia, to tresura.
W kwietniu 2022 miałem racje, by nie pomagać bezwarunkowo Ukrainie.
Jak będzie w 2024?

Światowit
Posty: 356
Rejestracja: 26-03-2015 21:51

Rządy PiS

Post autor: Światowit » 09-03-2017 21:20

"Nie bronię PiS-u i nie uda ci się mnie wcisnąć w te kalesony.
Wystarczy, że przypomnę ci z pośród trzech partii które po 1989 r. w Polsce rządziły czyli SLD, PiS i PO, tylko Platfusy szli na sztandarach do wyborów z hasłami obniżania podatków,a tylko SLD i PiS podatki obniżały.
A afera reprywatyzacyjna bije wszystkie wcześniejsze w sumie o głowę.



Edytowany przez Światowit o 09-03-2017 - 20:28. "
Ostatnio zmieniony 09-03-2017 21:20 przez Światowit, łącznie zmieniany 1 raz.

dino
Posty: 2000
Rejestracja: 02-09-2016 15:08

Rządy PiS

Post autor: dino » 09-03-2017 21:33

"A afera reprywatyzacyjna bije wszystkie wcześniejsze w sumie o głowę.

Mylisz się. Matka wszystkich afer to co najmniej 5 miliardów dolarów. Ówczesnych. Czyli na dzisiaj po 25 latach drugie tyle. A w aferze przewija się... PC

"Związek (fragment utajniony przez ABW) z "Telegrafem" wskazuje na ewidentne dążenie działaczy PC do wchodzenia w wypracowane dawniej układy w celu osiągania korzyści materialnych. Dyrektor handlowy (fragment utajniony przez ABW) został przyjęty na członka Rady Nadzorczej "Telegrafu". Prezes (fragment utajniony przez ABW) podkreślał, że związek jego firmy ze spółką zarządzaną przez ekipę z PC ma dla niego istotne znaczenie ekonomiczne. "Telegraf" bowiem zamierzał stworzyć tygodnik oraz stację telewizyjną, które pozwalałyby (fragment utajniony przez ABW) cieszył się zaufaniem A.URBAŃSKIEGO, J.ORŁĄ i M. PRZYBYŁOWICZA. Zamierzał wespół z M. ZALEWSKIM założyć w Polsce płd.-wsch. sieć stacji benzynowych. Przedsięwzięcie to upadło ponoć ze względu na nagonkę prasową na "Telegraf". Wiadomo, że do "Telegrafu" (fragment utajniony przez ABW) przekazał ok. 5,5 mld zł. W tym miejscu należy przypomnieć, iż na zlecenie M.ZALEWSKIEGO, w kwietniu 1992 r., został sporządzony dokument dot. powstania podmiotu gospodarczego zarządzającego lub przejmującego udziały (lub akcje) w podmiotach z udziałem MWGzZ. Oznaczało to, mówiąc krótko, stworzenie swoistej czapy nad ok. 60 przedsiębiorstwami handlu zagranicznego w celu czerpania zysków. Innymi słowy wypracowano sposób na robienie pieniędzy bez wkładów własnych.

Przytoczone przez nas przykłady funkcjonowania przedstawicieli PC w obszarze polityki i gospodarki wskazują na to, że:

1. populistyczne hasło dekomunizacji wyznacza jedynie pragmatyczną drogą do objęcia władzy;

2. elita PC jako grupa ludzi cynicznych i skorumpowanych zagraża stabilizacji w kraju, a jako ewentualna siła rządząca w Polsce doprowadziłaby do dalszego rozkładu i tak słabych w dobie transformacji ustrojowej struktur państwa. "


I Bogu niech będą dzięki, że Polska zaściankowość, że Polskie liberum veto, które doprowadziło do upadku I Rzeczpospolitą zostało zignorowane prze Europę.



Edytowany przez dino o 09-03-2017 - 21:09. "
Ostatnio zmieniony 09-03-2017 21:33 przez dino, łącznie zmieniany 1 raz.
W czerwcu 2003 roku miałem rację, by NIE WCHODZIĆ do EuroSowietów.
W maju 2020 miałem rację, że pandemia, to tresura.
W kwietniu 2022 miałem racje, by nie pomagać bezwarunkowo Ukrainie.
Jak będzie w 2024?

Światowit
Posty: 356
Rejestracja: 26-03-2015 21:51

Rządy PiS

Post autor: Światowit » 09-03-2017 22:07

"Sorry, ale dla mnie to prehistoria."
Ostatnio zmieniony 09-03-2017 22:07 przez Światowit, łącznie zmieniany 1 raz.

alek
Posty: 1520
Rejestracja: 09-09-2014 21:57

Rządy PiS

Post autor: alek » 10-03-2017 01:19

"Waszczykowski dla Onetu:
Nie zgadzamy się z wyborem Tuska, ale nie mamy możliwości prawnego podważenia tej decyzji.
Analizowaliśmy możliwość odmowy podpisania konkluzji szczytu. Ale od przedstawicieli dużych państw usłyszeliśmy, że wybór szefa RE nie podlega takiej akceptacji.
Do wyniku głosowania odniosła się Beata Szydło:
Polska nie przyjmie konkluzji ze szczytu


Czy ktoś jeszcze nad tym panuje? Wybór Tuska obnażył prawdę o naszej polityce zagranicznej. Wszyscy mieli się liczyć z naszym zdaniem a wyszło, że wszyscy mają naszych rządzących w d.... , nawet największy sojusznik Orban. I nie ma się co tu rozpisywać o "owczarku niemieckim" , bo wybór został dokonany przez 27 szefów rządu.



Edytowany przez alek o 10-03-2017 - 00:20. "
Ostatnio zmieniony 10-03-2017 01:19 przez alek, łącznie zmieniany 1 raz.

mod
Posty: 226
Rejestracja: 11-06-2004 23:36

Rządy PiS

Post autor: mod » 10-03-2017 08:44

"ze strony Szydło to nie ma być blokowanie wyboru Tuska, tylko działanie na złość."
Ostatnio zmieniony 10-03-2017 08:44 przez mod, łącznie zmieniany 1 raz.

alek
Posty: 1520
Rejestracja: 09-09-2014 21:57

Rządy PiS

Post autor: alek » 10-03-2017 09:36

"
mod pisze:ze strony Szydło to nie ma być blokowanie wyboru Tuska, tylko działanie na złość.
http://wiadomosci.onet.pl/swiat/koniec- ... mi/ybrfy7k

Jak tu się pogodzić z przegraną ? Pis myśli , że to sejm RP i mogą robić wszystko, naginać prawo, tworzyć własne interpretacje przepisów itd. Oni nie rozumieją , że mają przeciwko 27 krajów UE?
Jeśli jedna osoba mówi Ci, że jesteś pijany - możesz to zignorować. Jeśli mówią Ci to dwie osoby, zacznij się niepokoić. Jeśli powiedzą Ci to trzy osoby, to idź do domu i połóż się do łóżka


Edytowany przez alek o 10-03-2017 - 08:40. "
Ostatnio zmieniony 10-03-2017 09:36 przez alek, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Dzanek
Posty: 1061
Rejestracja: 08-10-2004 19:53

Rządy PiS

Post autor: Dzanek » 10-03-2017 11:01

"Najbardziej mnie w tym wszystkim dziwi fakt, że oburzają się na wybór Tuska i krzyczą jego przeciwnicy, że to skandal, ze to kasa decyduje itp.

Pytam: co w tym dziwnego ?? To jest demokracja (decyduje większość glosujących). Ktoś komuś coś obiecuje i większość decyduje czy to im się podoba, czy to ich ociepla itp ??

Tak się wygrywa wybory. Tak wybory wygrał PiS (500+, "obniżenie" wieku emerytalnego i wiele innych). Tak wygrywa się wybory w UE (dotacje, granty, stanowiska).

P.S.
W pełni rozumiem brak poparcia dla Tuska od obecnie rządzącej ekipy. Byli by hipokrytami gdyby zagłosowali za człowiekiem, którego chcą postawić przed Trybunałem Stanu i jest dla nich najbardziej poszukiwanym "bandytą" i zdrajcą.

P.S.2
W UE "Prezydent / Przewodniczący" zwyczajowo sprawuje swój urząd 5 lat. Wybory w połowie kadencji służą tylko i wyłącznie możliwości odwołania go ze stanowiska w przypadku rażącej niekompetencji czy też w przypadku korupcji. Gdyby to był "start" kadencji to UE nie wybrała by Tuska.



Edytowany przez Dzanek o 10-03-2017 - 10:05. "
Ostatnio zmieniony 10-03-2017 11:01 przez Dzanek, łącznie zmieniany 1 raz.

wou
Posty: 533
Rejestracja: 10-07-2008 15:40

Rządy PiS

Post autor: wou » 10-03-2017 11:33

"Zapędzili się w kozi róg z nagonką na Tuska, a mogli z tego wybrnąć z jakąś klasą, zignorować przedłużenie kadencji zupełnie, potraktować jako formalność i zostawić bez komentarza. No ale musiał się pisowski tupolewizm odezwać. Musieli dołożyć do pieca nienawiści dla najgłupszej części swojego elektoratu. Naprawdę piękna katastrofa - dla PiSu, co mnie bardzo cieszy, ale też i przede wszystkim dla Polski, co jest dramatyczne. Polak jako przewodniczący RE (i to drugi raz - wielki sukces Tuska!) cieszy ale wcale mnie to w tej sytuacji nie pociesza. Jak to ktoś świetnie podsumował:

Mogliśmy wygrać 28 do 0, a przegraliśmy 27 do 1.

Taka prawda. Taki to Wielki Strateg rządzi teraz krajem. Odnoszę wrażenie, że cała ta szopka jest tylko po to, żeby faktycznie - co na razie tylko zapowiadają - bojkotować teraz UE, czyli żeby zrobić odpowiednie warunki do premierostwa JK, który jak wiemy lubi zachowywać się jak nafoszona księżniczka. Z takim podkładem mógłby olewać spotkania z przywódcami UE (i to już wszystkimi - po "zdradzie" Orbana) tak jak niegdyś spotkania RBN. A jego wyznawcy będą już wiedzieli dlaczego: bo wbrew woli Polski wybrali "niemieckiego" kandydata, zdrajcę T(f)uska. Dla typowego pisowskiego prostaka logiczne wytłumaczenie. I tak jak się nie dziwią na nikczemny styl politykowania, żałosny i paranoiczny tryb życia oraz szalone i niepolskie miesięcznice - seanse nienawiści na trupach własnej rodziny, tak się nie będą dziwić na to, że premier nie będzie spotykał się z przywódcami europejskich krajów. Bo kieruje nim duma narodowa! Bo odzyskujemy w ten sposób podmiotowość!... Tak będzie :P

Masakra, żeby w 1.5 roku zrobić tyle szkód. Można już tylko zacytować Sikorskiego: Jak ja się wstydzę za tę zgraję wrednych nieudaczników."
Ostatnio zmieniony 10-03-2017 11:33 przez wou, łącznie zmieniany 1 raz.

alek
Posty: 1520
Rejestracja: 09-09-2014 21:57

Rządy PiS

Post autor: alek » 10-03-2017 14:01

"
odnowiciel pisze:
Mogliśmy wygrać 28 do 0, a przegraliśmy 27 do 1.
Czynienie komus w demokracji zarzutu z tego ,ze jest przeciw mimo ,ze zdecydowana wiekszosc ma inne zdanie to szczyt idotyzmu.

Pytanie za 100 pkt dla bystrzaków. Ile państw podczas głosowania wstrzymało sie od głosu a ile było za-kto był przeciw wiemy..Czy głos wstrzymujacy sie na pewno jest opowiedzeniem sie za Tuskiem.
Idiotyzmem jest obrażanie się na decyzję 27 państw EU. Poczytaj co piszą o nas za granicą i nie mówię tu o Niemcach a np Czechach.
Czeskie "Lidove Noviny": rząd w Warszawie przeniósł swe spory na forum Unii Europejskiej. W szantażujący sposób upierał się przy swym własnym przegranym z góry kandydacie przeciwko szeroko uznanemu Tuskowi. Przyczynił się w ten sposób do tworzenia obrazu niezdolnej od działania UE. I jest to dokładnie to, co ten rząd zawsze zarzuca wspólnocie. Nasuwa się faktycznie pytanie, gdzie przebiega granica między przegrywaniem z góry a fanatyzmem
Ja twierdzę ,że Tuska poparło 27 krajów. Jeśli wiesz kto się wstrzymał to może uświadom mnie i innych na tym forum."
Ostatnio zmieniony 10-03-2017 14:01 przez alek, łącznie zmieniany 1 raz.

Jasiek
Posty: 619
Rejestracja: 29-12-2005 12:31

Rządy PiS

Post autor: Jasiek » 10-03-2017 14:31

"Nie jest dobrze jak już na forum międzynarodowym Polak przeciwko Polakowi staje. Ja rozumiem, że PiS-owi może być z Tuskiem na po drodze. Mają prawo wystawić własnego kandydata ale taki szopki robić - to już przechodzi wszelkie pojęcie. Natomiast o wspomnianą w tym poście "klasę" to raczej nie ma PiS-u co posądzać. Od zawsze pokazywali, że to prostacka partia i tylko czekać jak znów zaczną się żreć sami ze sobą. A najlepiej o klasie PiS-u świadczy fakt jak to wyzywali Samoobronę od przestępców a potem z tymi samymi przestępcami wchodzili w koalicję. Czego się nie zrobi dla koryta ...



Edytowany przez Jasiek o 10-03-2017 - 13:31. "
Ostatnio zmieniony 10-03-2017 14:31 przez Jasiek, łącznie zmieniany 1 raz.

dino
Posty: 2000
Rejestracja: 02-09-2016 15:08

Rządy PiS

Post autor: dino » 10-03-2017 15:49

"Ponieważ nie mam telewizora to nieśmiało się zapytam ciebie, Odnowiciel, czy wersję z wstrzymującymi się od głosownia to widziałeś w kurskiej telewizji czy też to twój własny wymysł?"
Ostatnio zmieniony 10-03-2017 15:49 przez dino, łącznie zmieniany 1 raz.
W czerwcu 2003 roku miałem rację, by NIE WCHODZIĆ do EuroSowietów.
W maju 2020 miałem rację, że pandemia, to tresura.
W kwietniu 2022 miałem racje, by nie pomagać bezwarunkowo Ukrainie.
Jak będzie w 2024?

wou
Posty: 533
Rejestracja: 10-07-2008 15:40

Rządy PiS

Post autor: wou » 10-03-2017 19:26

"lol :D"
Ostatnio zmieniony 10-03-2017 19:26 przez wou, łącznie zmieniany 1 raz.

dino
Posty: 2000
Rejestracja: 02-09-2016 15:08

Rządy PiS

Post autor: dino » 10-03-2017 21:05

"Z przecieków wiem, że od głosu wstrzymały się ufoludki i delegacja San Escobar, gdyż 27 krajów Unii było przeciwko stąd JS-W zajął drugie miejsce w wyniku głosowania.

PS.
Dla wyjaśnienia.
To, że nie mam telewizora oznacza, że TVN również nie oglądam.



Edytowany przez dino o 10-03-2017 - 20:06. "
Ostatnio zmieniony 10-03-2017 21:05 przez dino, łącznie zmieniany 1 raz.
W czerwcu 2003 roku miałem rację, by NIE WCHODZIĆ do EuroSowietów.
W maju 2020 miałem rację, że pandemia, to tresura.
W kwietniu 2022 miałem racje, by nie pomagać bezwarunkowo Ukrainie.
Jak będzie w 2024?

alek
Posty: 1520
Rejestracja: 09-09-2014 21:57

Rządy PiS

Post autor: alek » 10-03-2017 23:37

"
odnowiciel pisze:http://niezalezna.pl/95118-skad-opowies ... za-tuskiem

Metoda szydzenia, osmieszania i im podobne czego próbki daje dino ,to żelazny arsenał tych którzy nie wiele maja do powiedzenia. Stara sprawdzona metoda lecz coraz mniej skuteczna, przynoszaca skutek o dziwo coraz częściej odwrotny od zamierzeń autora.
Oczywiście , ze nie było głosowania, bo wszystko było uzgodnione w kuluarach . Już wcześniej było wiadomo , kto popiera Tuska . Przed wejściem na salę dziennikarze zadawali wszystkim wchodzącym delegacjom pytanie i żadna delegacja nie ukrywała kogo będzie popierać. Pokazywała to również TVP INFO. Jedynymi zagadkami były stanowiska UK i Węgier. Wchodząc na salę Orban potwierdził , że jednak popierają Tuska i to samo UK. Wtedy stało się wszystko jasne. Stąd też pytanie zadane przez premiera Malty , kto jest przeciw. Chodziło o zabranie głosu przez Szydłową.



Edytowany przez alek o 10-03-2017 - 22:40. "
Ostatnio zmieniony 10-03-2017 23:37 przez alek, łącznie zmieniany 1 raz.

fil-utek
Posty: 112
Rejestracja: 10-04-2015 14:19

Rządy PiS

Post autor: fil-utek » 11-03-2017 01:41

"My prawdziwi Polacy wstaliśmy z kolan i wiemy co w trawie piszczy. Tusk był najpierw rosyjskim wysłannikiem trzymającym z Putinem, teraz jest niemieckim kandydatem,"bez prawa do biało-czerwonej flagi",a jutro w tzw "przekazie dnia" ogłosimy go jeszcze szpiegiem maltańskim -wszak to premier Malty zglosil jego kandydaturę!. A w rzeczywistości jest szpiegiem wegierskim ,bo go zdrajca Orban poparl ! Na pewno jest też szpiegiem wrednej ,wrogiej , antypolskiej UE bo wszystkie kraje UE go poparły.Przepczwarza się jak kameleon a to po prostu POCZWÓRNY AGENT
Wnioski? :
-wszystkie kraje UE są przeciwko Polsce,
-z wszystkimi trzeba natychmiast zerwac stosunki dyplomatyczne,
-Orbana oglosic zdrajcą,
-Tuska szpiegiem
-obrazić się,
-nie uznac tego wyboru, bo wiadomo że wszystko było wbrew zasadom i sfałszowane.
- jedyne stosunki dyplomatyczne nawiązać z San Escobarem
-Francuzom wysłać sztućce aby sie nauczyli jeść nożem i widelcem.
-unijnych ministrów SZ przyjąć na szybki (dwutygodniowy)kurs dyplomacji w naszym MSZ aby nauczyli się"jak zwyciężać mają" i jak się wstaje z kolan
-zawsze po wstaniu z kolan cały rząd powinien na lotnisku krajowym czekać z kwiatami na zwycięzcę po kolejnym sukcesie polityki zagranicznej



Edytowany przez fil-utek o 11-03-2017 - 00:45. "
Ostatnio zmieniony 11-03-2017 01:41 przez fil-utek, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ