Rządy PiS

Wielka polityka niewielkiego miasta. Masz czegoś dość lub coś cię cieszy? Opisz to! Prosimy nie używać wulgaryzmów.
Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 19379
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

Rządy PiS

Post autor: admin » 11-03-2017 11:19

"Nie sądzę żebyśmy w jakiś sposób odczuli zmianę, gdyby Tuska zastąpił JS-W. Wizerunkowo wyszło bardzo źle, korzyści żadnych, na ten moment nie widzę w tym żadnego sukcesu "genialnego taktyka" z Żoliborza, ani wypełniającego jego polecenia rządu.

Ale w całej tej sytuacji skandaliczny jest również komentarz Hollanda, że my (Polacy) mamy zasady, a oni (stara EU) srebrniki strukturalne. Właściwie można to przekształcać i używać w wielu przyszłych i przeszłych sytuacjach i zakładam że jeszcze wiele razy takie postawienie sprawy się pojawi. Zawsze kiedy "stracimy dobrą okazję aby siedzieć cicho" to cytat z Chiraca.
fil-utek pisze:My prawdziwi Polacy wstaliśmy z kolan i wiemy co w trawie piszczy. Tusk był najpierw rosyjskim wysłannikiem trzymającym z Putinem, teraz jest niemieckim kandydatem,"bez prawa do biało-czerwonej flagi",a jutro w tzw "przekazie dnia" ogłosimy go jeszcze szpiegiem maltańskim -wszak to premier Malty zglosil jego kandydaturę!. A w rzeczywistości jest szpiegiem wegierskim ,bo go zdrajca Orban poparl ! Na pewno jest też szpiegiem wrednej ,wrogiej , antypolskiej UE bo wszystkie kraje UE go poparły.Przepczwarza się jak kameleon a to po prostu POCZWÓRNY AGENT
Podobnie można wyczytać w mediach o Macierewiczu, któremu na zmianę lub jednocześnie, zarzuca się bycie agentem Rosji i USA :-)

Przewkurzył mnie JarKacz przemówieniem na miesięcznicy, że już wkrótce prawda o Smoleńsku zostanie ujawniona. Ileż można to ciągnąć? Ktoś jeszcze czeka na ujawnienie prawdy?"
Ostatnio zmieniony 11-03-2017 11:19 przez admin, łącznie zmieniany 1 raz.

Jasiek
Posty: 619
Rejestracja: 29-12-2005 12:31

Rządy PiS

Post autor: Jasiek » 11-03-2017 11:38

"Jak to nie ma sukcesu ??? Toż to już mały człowieczek ogłosił, że sukces jest. Wracamy do czasów PRL-u gdzie jak propaganda głosiła, że jest sukces to był sukces i już. Więc proszę tu nie manipulować i nie opowiadać, że nie ma sukcesu. Oj, idziemy na dno w stosunkach międzynarodowych niczym Titanic."
Ostatnio zmieniony 11-03-2017 11:38 przez Jasiek, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 19379
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

Rządy PiS

Post autor: admin » 11-03-2017 16:48

"
Jasiek pisze:Jak to nie ma sukcesu ??? Toż to już mały człowieczek ogłosił, że sukces jest. Wracamy do czasów PRL-u
W czasach PRLu mógłbym się tłumaczyć że nie napisałem że nie ma sukcesu, tylko że ja go nie widzę.
Problemem mogą być zatem moje ograniczenia w postrzeganiu :-)"
Ostatnio zmieniony 11-03-2017 16:48 przez admin, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 19379
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

Rządy PiS

Post autor: admin » 11-03-2017 22:24

"Sorry, ale pół roku temu czekałem na sensację zapowiadaną przez Macierewicza, pierwsze efekty działań komisji.
Były tak sensacyjne, że... już nie pamiętam co to było. Całkowita dewaluacja. Coś nowego od tego czasu? Jaka jest obecnie obowiązująca "prawda"? Jest jakaś? Ktoś ją zna?

Wystarczająco prawdziwą prawdę o Katyniu ujawnili Polakom i światu Niemcy już w 1943 roku, ale czy można było wierzyć Niemcom?"
Ostatnio zmieniony 11-03-2017 22:24 przez admin, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
ptasiorrr
Posty: 1653
Rejestracja: 22-08-2011 17:48

Rządy PiS

Post autor: ptasiorrr » 12-03-2017 11:16

"@odnowiciel
Tez nie oglądam telewizji wiec z neta wiem ,że PL była przeciw wiec ze zwykłej ciekawości zapytałem kto był za a kto sie wstrzymał bo jakos znaleźć nie mogę.
Ksiądz z ambony nie mówił? Dziwne...

https://www.facebook.com/sokzburaka/vid ... 964824423/

https://www.facebook.com/TrojmiastoWybo ... 865537547/

ZOBACZ, nawet pies ich nie lubi :-)



Edytowany przez ptasiorrr o 12-03-2017 - 14:57. "
Ostatnio zmieniony 12-03-2017 11:16 przez ptasiorrr, łącznie zmieniany 1 raz.
Kiedyś na krzyżach wisiały łotry, a dzisiaj na łotrach wiszą krzyże...

wou
Posty: 533
Rejestracja: 10-07-2008 15:40

Rządy PiS

Post autor: wou » 12-03-2017 16:56

"
Admin pisze: Przewkurzył mnie JarKacz przemówieniem na miesięcznicy, że już wkrótce prawda o Smoleńsku zostanie ujawniona.
Ale rozpoczęciu polexitu pewnie już przyklasnąłeś. Dobry PiS? Swoją drogą wkurzyła Cię (comiesięczna) zapowiedź gruszek na wierzbie ale cały ten seans nienawiści tolerujesz bez mrugnięcia okiem? Pacyfikowanie kontrmanifestacji też OK?"
Ostatnio zmieniony 12-03-2017 16:56 przez wou, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 19379
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

Rządy PiS

Post autor: admin » 12-03-2017 17:34

"
ptasiorrr pisze:Ksiądz z ambony nie mówił? Dziwne...
Ksiądz mówił o strachu, ale już sobie wyobrażam Twoją reakcję na dzisiejszy psalm (33) ;-)
Ewidentnie upartyjniony.
wou pisze:Ale rozpoczęciu polexitu pewnie już przyklasnąłeś. Dobry PiS? Swoją drogą wkurzyła Cię (comiesięczna) zapowiedź gruszek na wierzbie ale cały ten seans nienawiści tolerujesz bez mrugnięcia okiem? Pacyfikowanie kontrmanifestacji też OK?
Nie wierzę że Kaczyński dąży lub będzie dążył do wyprowadzenia nas z UE. Dopiero mówił o wspólnych siłach zbrojnych i o Unii jako mocarstwie nuklearnym. Może judzić, jątrzyć, strzelać fochy itd. ale to w gruncie rzeczy federasta.

Zresztą ja też nie mam nic przeciw wspólnocie, oceniając ją przede wszystkim na podstawie zakresu wolności. Jestem zatem zwolennikiem wspólnego wolnego rynku, wolnego przemieszczania się obywateli, wolności działalności gospodarczej w różnych krajach itd. Dopuszczam często wolność wspólnoty w większym zakresie niż prawo narodowe, np. jestem za wolnością wyboru armii w której się służy, a prawo tego zabrania. Sprzeciwiam się jednocześnie temu co nam stawia ograniczenia i próbuje coś nam narzucić odgórnie. Mogę zatem być jednocześnie gorącym euroentuzjastą i przeciwnikiem obecnej formy Unii Europejskiej.

Co do świętowania miesięcznic - wszystko mi jedno. Nie uczestniczę. Gdyby podobnie świętowano rocznicę śmierci np. Bronisława Geremka czy Jacka Kuronia też by mnie to nie interesowało. Niech każdy oddaje pamięć zmarłym jak potrafi, jak czuje, albo jaką ma polityczną potrzebę. Ale nawet jeśli wynika to z politycznej potrzeby, to nie wyobrażam sobie złośliwego zakłócania tego typu uroczystości. Jeśli zatem ktoś w Tarnobrzegu chciałby czcić co miesiąc pamięć ofiary swojej ideologii - Tomasza Dąbala, to wydaje mi się niegodne zakłócanie takich uroczystości, choćbym źle oceniał jego postać. Podobnie gdyby przyjechała do nas reprezentacja Rosjan czy Niemców, by oddawać pamięć swoim poległym. Jako Europejczyk nie potrafię.

A propos Dąbala - za rok mamy setną rocznicę Republiki Tarnobrzeskiej, fajnie by było uczcić ją jakimś widowiskiem.
Jak nie wyjdzie formalne, to możemy zrobić nieformalne."
Ostatnio zmieniony 12-03-2017 17:34 przez admin, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
ptasiorrr
Posty: 1653
Rejestracja: 22-08-2011 17:48

Rządy PiS

Post autor: ptasiorrr » 12-03-2017 22:24

"
Ksiądz mówił o strachu, ale już sobie wyobrażam Twoją reakcję na dzisiejszy psalm (33) Ewidentnie upartyjniony.
No! Tak jakbym czytał o Kaczyńskim (pozwolę sobie zacytować):
1 Sprawiedliwi, wołajcie radośnie na cześć Pana,
prawym przystoi pieśń chwały.
2 Sławcie Pana na cytrze,
śpiewajcie Mu przy harfie o dziesięciu strunach.
3 Śpiewajcie Jemu pieśń nową,
pełnym głosem pięknie Mu śpiewajcie!
4 Bo słowo Pana jest prawe,
a każde Jego dzieło niezawodne.
5 On miłuje prawo i sprawiedliwość:
ziemia jest pełna łaskawości Pańskiej.
6 Przez słowo Pana powstały niebiosa
i wszystkie ich zastępy przez tchnienie ust Jego.
7 On gromadzi wody morskie jak w worze:
oceany umieszcza w zbiornikach.
8 Niech cała ziemia boi się Pana
i niech się Go lękają wszyscy mieszkańcy świata!
9 Bo On przemówił, a wszystko powstało;
On rozkazał, a zaczęło istnieć.
10 Pan udaremnia zamiary narodów;
wniwecz obraca zamysły ludów.
11 Zamiar Pana trwa na wieki;
zamysły Jego serca - poprzez pokolenia.
12 Szczęśliwy lud, którego Bogiem jest Pan -
naród, który On wybrał na dziedzictwo dla siebie.
13 Pan patrzy z nieba,
widzi wszystkich synów ludzkich.
14 Spogląda z miejsca, gdzie przebywa,
na wszystkich mieszkańców ziemi:
15 On, który ukształtował każdemu z nich serce,
On, który zważa na wszystkie ich czyny.
16 Nie uratuje króla liczne wojsko
ani wojownika nie ocali wielka siła.
17 W koniu zwodniczy ratunek
i mimo wielkiej swej siły nie umknie.
18 Oto oczy Pana nad tymi, którzy się Go boją,
nad tymi, co ufają Jego łasce,
19 aby ocalił ich życie od śmierci
i żywił ich w czasie głodu.
20 Dusza nasza wyczekuje Pana,
On jest naszą pomocą i tarczą.
21 W Nim przeto raduje się nasze serce,
ufamy Jego świętemu imieniu.
22 Niech nas ogarnie łaska Twoja Panie,
według ufności pokładanej w Tobie!
"
Ostatnio zmieniony 12-03-2017 22:24 przez ptasiorrr, łącznie zmieniany 1 raz.
Kiedyś na krzyżach wisiały łotry, a dzisiaj na łotrach wiszą krzyże...

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 19379
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

Rządy PiS

Post autor: admin » 12-03-2017 22:31

"Właściwie chodziło mi o piąty wers, ale rzeczywiście można się doszukiwać więcej :-)"
Ostatnio zmieniony 12-03-2017 22:31 przez admin, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
ptasiorrr
Posty: 1653
Rejestracja: 22-08-2011 17:48

Rządy PiS

Post autor: ptasiorrr » 12-03-2017 22:45

"Właściwie to cały psalm można podpisać pod Kaczyńskiego.
Polska będąc w Unii Europejskiej zamiast się bogacić to biednieje. Ze względu na nadużycie Unii Europejskiej tj. ingerencja w wewnętrzne sprawy Polski, narzucanie kwot imigrantów (większość Polaków mówi zdecydowanie najeźdźcom NIE, a media publiczne to ignorują lub przekłamują, lub nie pokazują wszystkiego), znieważanie Polski na arenie międzynarodowej, fałszywe wybory w Polsce (też jest ich sprawką), wysokie podatki, niszczenie i sprzedawanie obcym polskiego kapitału, manipulacje przeciw Polakom, rozbudowany nepotyzm, brak poszanowania ludzkiego życia (aborcja), przeważająca ilość kapitału zagranicznego (banki, supermarkety, firmy). Polska przecież jest w Grupie Wyszechradzkiej. Nie musi być w EU, skoro ma więcej strat niż zysków. Jak Polska wyjdzie z EU, to powinna zmienić polskie godło na to, które było przed przewrotem majowym. Zmianie powinno ulec także hymn Polski (z Mazurka Dąbrowskiego na Rotę), kapitał zagraniczny wyzerować, ogłosić neutralność Polski, zmiana ustroju z systemu parlamentarnego na system prezydencki lub monarchia prezydencka (zależy, co będzie korzystne), wyjście z ONZ, Amerykanie mają się wynieść z Polski, jeden wspólny podatek 10% (tzw. dziesięcina), likwidacja podatku dochodowego, rozwijanie polskiej gospodarki, likwidacje wszystkich lóż masońskich (też zapobieganie tworzenia się judeopolonii). W przeszłości Polskę próbowano rusyfikować, germanizować, ale się nie udało. Ale za to zabór brytyjski ma się niestety dobrze (trzeba temu zapobiec).
CYTAT STĄD. Jakim trzeba być debilem aby taki coś napisać.

Dodatkowo następny krok "dobrej zmiany":
http://www.newsweek.pl/polska/elaprase- ... ist_latest
http://www.psl.pl/pis-wydaje-wyrok-na-chore-dzieci/"
Ostatnio zmieniony 12-03-2017 22:45 przez ptasiorrr, łącznie zmieniany 1 raz.
Kiedyś na krzyżach wisiały łotry, a dzisiaj na łotrach wiszą krzyże...

wou
Posty: 533
Rejestracja: 10-07-2008 15:40

Rządy PiS

Post autor: wou » 13-03-2017 01:07

"
Admin pisze: Nie wierzę że Kaczyński dąży lub będzie dążył do wyprowadzenia nas z UE. Dopiero mówił o wspólnych siłach zbrojnych i o Unii jako mocarstwie nuklearnym. Może judzić, jątrzyć, strzelać fochy itd. ale to w gruncie rzeczy federasta.
Jasne, nie straszmy PiSem! Przecież wcale nie dali nam żadnych powodów do niepokoju przez ostatnie 1.5 roku. Są tacy racjonalni, profesjonalni i szukający zgody! Sabotowanie Tuska, te teksty o oszustach z UE, zdrajcy Orbanie, negatywnej polityce itd. to tylko takie niegroźne gadanie pod publiczkę i wcale nas JUŻ nie katapultowali na skraj wspólnoty -_-'

http://opinie.wp.pl/slawomir-sierakowsk ... 151111297a

Zwróć też uwagę na to, że pałeczkę w PiS przejmują przydupasy Rydzyka: Macierewicz, Ziobro i Szyszko. Macierewicz - co przegapiłem - torpedował również wejście PL do UE - czy jest choć jedna rzecz której nie zrobił zgodnie z interesami Rosji?? Czytałem dzisiaj, że może się nawet pospieszyć z wyoutowaniem JK, bez czekania aż dziad przejdzie na emeryturę, w związku z druzgoczącą porażką i zdradą interesu Polski, która przejdzie do historii pod nazwą 27:1. Coraz więcej osób widzi, że Kaczyński zwariował. Ja myślę, że nie mieliby specjalnych skrupułów we wtrąceniu go do paki jako kozła ofiarnego, szczególnie Ziobro. Będzie "śmiesznie", jak po całej tej propagandowej gadce o puczu opozycji to Minister Wojny urządzi prawdziwy - przy pomocy swoich lojalnych kadr i bojówek z OT.

Robi się coraz ciekawej i niebezpieczniej :/
Co do świętowania miesięcznic - wszystko mi jedno. Nie uczestniczę. Gdyby podobnie świętowano rocznicę śmierci np. Bronisława Geremka czy Jacka Kuronia też by mnie to nie interesowało. Niech każdy oddaje pamięć zmarłym jak potrafi, jak czuje, albo jaką ma polityczną potrzebę. Ale nawet jeśli wynika to z politycznej potrzeby, to nie wyobrażam sobie złośliwego zakłócania tego typu uroczystości.
Co ma wspólnego szczucie, dzielenie i podburzanie z oddawaniem pamięci zmarłym?! To jest 100% polityki w politycznym miejscu udające uroczystości więc w pełni zasługuje na protest. Zwłaszcza, że wciągani są w to zmarli którzy się w grobie na to przewracają, przy wyraźnym proteście ich rodzin - tego nie widzisz? Ależ Ty potrafisz sobie to wytłumaczyć byle się nie pojawiła nawet iskierka buntu. Czy Ty słuchałeś co Kaczyński w piątek pieprzył na tych "uroczystościach post-pogrzebowych"? Jak można szanować i bronić coś takiego?

Ale będzie gorąco na następnej miesięcznicy. I ciekawe co pod Wawelem go czeka.



Edytowany przez wou o 13-03-2017 - 00:11."
Ostatnio zmieniony 13-03-2017 01:07 przez wou, łącznie zmieniany 1 raz.

inn
Posty: 685
Rejestracja: 22-03-2013 17:07

Rządy PiS

Post autor: inn » 13-03-2017 20:28

"Hehe dziś wielki strateg wycofywal się na z góry upatrzone pozycje - wypiera się kontaktów z panią Le Pen a Unię kocha jak własne dziecię
Ktoś mu wierzy? A w Europie?
Btw Belka ongiś raczej chlubil się znajomością z J. Lo - jak to facet..."
Ostatnio zmieniony 13-03-2017 20:28 przez inn, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 19379
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

Rządy PiS

Post autor: admin » 13-03-2017 22:09

"Niekoniecznie ma to związek z rządami PiS, ale o drzewach było głównie w tym wątku. Mamy naszą lokalna aferę:
http://www.echodnia.eu/podkarpackie/wia ... ,11878845/

Jeśli dobrze identyfikuję miejsce, to parę dni temu widziałem przy tych pniach strażaków z piłami.
Ale pewnie nie ścinali tylko pobierali materiał do badań.

Środek miasta, na widoku setek ludzi, będzie śledztwo kto wyciął, a później pewnie czy na zlecenie, czy bez wiedzy właściciela."
Ostatnio zmieniony 13-03-2017 22:09 przez admin, łącznie zmieniany 1 raz.

Jasiek
Posty: 619
Rejestracja: 29-12-2005 12:31

Rządy PiS

Post autor: Jasiek » 14-03-2017 08:20

"Trzeba będzie powołać komisję śledczą w Tarnobrzegu. Mam wrażenie, że kilku radnych, aż by rączki zacierało by się w takim tworze znaleźć ;-).
A swoją drogą to ciekawostka, że w środku miasta ktoś wyciął drzewa i nikt nie wie kto."
Ostatnio zmieniony 14-03-2017 08:20 przez Jasiek, łącznie zmieniany 1 raz.

wou
Posty: 533
Rejestracja: 10-07-2008 15:40

Rządy PiS

Post autor: wou » 15-03-2017 00:08

"http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-oneci ... on/l44ge7n

Jeden po drugim najlepsi i najważniejsi generałowie rezygnują... Te "wojska" OT to niech lepiej szkolą na zamachowców-samobójców. Może się uda chociaż przetarg na katapulty to będziemy ich wystrzeliwać na tyły wroga."
Ostatnio zmieniony 15-03-2017 00:08 przez wou, łącznie zmieniany 1 raz.

rav
Posty: 1072
Rejestracja: 01-04-2015 09:00

Rządy PiS

Post autor: rav » 15-03-2017 08:27

"A z tymi wyciętymi drzewami w Tbg-u, to czy nie lepiej najpierw zapytać właściciela, a potem snuć domysły: kto?, co?, jak?, po co? :-)"
Ostatnio zmieniony 15-03-2017 08:27 przez rav, łącznie zmieniany 1 raz.

alek
Posty: 1520
Rejestracja: 09-09-2014 21:57

Rządy PiS

Post autor: alek » 15-03-2017 22:50

"
Wielki Budowniczy pogłaskał kota i nagle go olśniło: "Port lotniczy mój widzę ogromny!!!" I zaraz zawezwał giermków i służalców, aby przekazać im tę wizję. A ci zbledli i zaniemówili z wrażenia na objaw takiego geniuszu. I jęli snuć wizję portu ogromnego, największego w Europie (w pierwszej fazie), do którego wszystkie linie lotnicze ustawią się w kolejce, a Wielki budowniczy będzie znakiem kciuka naznaczał wybranych. A do portu będzie prowadziło bez liku nowoczesnych linii kolejowych i szerokich autostrad , a przy porcie będzie parking na milion samochodów elektrycznych, a nad nim będą unosiły się tysiące dronów, na chwałę Wielkiego Budowniczego .... i jego kota.
"
Ostatnio zmieniony 15-03-2017 22:50 przez alek, łącznie zmieniany 1 raz.

jazet
Posty: 1269
Rejestracja: 13-10-2006 14:26

Rządy PiS

Post autor: jazet » 16-03-2017 22:52

"
wou pisze: Jeden po drugim najlepsi i najważniejsi generałowie rezygnują...
Jakoś słowo "generał" traci chyba swoje dawne znaczenie.
Nie jest to już najwyższy autorytet w wojsku a jedynie urzędnik."
Ostatnio zmieniony 16-03-2017 22:52 przez jazet, łącznie zmieniany 1 raz.

wou
Posty: 533
Rejestracja: 10-07-2008 15:40

Rządy PiS

Post autor: wou » 17-03-2017 16:32

"Kolejny dzień, kolejne odejście: http://wiadomosci.onet.pl/kraj/gen-mare ... ka/849vvgh

Komentarz GROMowca:
http://weekend.gazeta.pl/weekend/1,1521 ... iczne.html

@odnowiciel, co o tym myślisz? Polskie wojsko nigdy nie było tak silne, nie?"
Ostatnio zmieniony 17-03-2017 16:32 przez wou, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ