Rządy PiS

Wielka polityka niewielkiego miasta. Masz czegoś dość lub coś cię cieszy? Opisz to! Prosimy nie używać wulgaryzmów.
Awatar użytkownika
ptasiorrr
Posty: 1653
Rejestracja: 22-08-2011 17:48

Rządy PiS

Post autor: ptasiorrr » 03-09-2018 02:14

"Konstytucja (???) daje prawo do demonstracji. Do takiego zachowania, jak Dominika Ardent-Wittchen pełnomocnik Wojewody Dolnośląskiego ds. obchodów stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości, już nie."
Ostatnio zmieniony 03-09-2018 02:14 przez ptasiorrr, łącznie zmieniany 1 raz.
Kiedyś na krzyżach wisiały łotry, a dzisiaj na łotrach wiszą krzyże...

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 19385
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

Rządy PiS

Post autor: admin » 03-09-2018 09:03

"Jest również prawo o demonstracjach. Czy ta była zgłoszona? Na pewno nie. Polegała wyłącznie na zakłócaniu uroczystości państwowych.
Widzisz - w Tarnobrzegu można świętować razem, bez wrzasku i przepychanek."
Ostatnio zmieniony 03-09-2018 09:03 przez admin, łącznie zmieniany 1 raz.

dink00
Posty: 254
Rejestracja: 20-05-2010 01:21

Rządy PiS

Post autor: dink00 » 03-09-2018 15:11

"Wczoraj miałem nieprzyjemność zerkać na TVN24, w którym co najmniej raz na godzinę "informowali" o tym zdarzeniu. Dysponowali materiałem dziwnie uciętym zaraz po spoliczkowaniu. Przed cięciem widać spoliczkowanie i normalną, wyprostowaną postawę atakującej, po cięciu zaś atakująca cofa się w "specyficzny" sposób, odsuwając swoją twarz, jakby obawiając się, że sama w nią oberwie. Wystarczy mieć oczy by to dostrzec i mózg by umieć wymyślić co wydarzyło się w trakcie cięcia i dlaczego TVN nie puszcza całości materiału. Jest więc niemal pewne, że będzie tak jak pisał admin
Admin pisze:Najpierw był §1, teraz będzie §3, a potem §2.
Na youtube po wpisaniu "spoliczkowanie" wyskakuje mi nagranie, minutowy materiał TVNu oraz taki o to komentarz, w którym zawartych jest kilka sensownych zdań:




Jest to tak gorący temat i nie ma o tym prawie nic. TVN jednak wie lepiej co ważne i jak to dawkować ;)

Samo zachowanie obu Pań oczywiście mocno nieodpowiednie, ale śmieszniejsza i "ciekawsza" jest jak zwykle otoczka i relacjonowanie całego wydarzenia.



Przy okazji wpisu chciałbym napisać coś do ptasiorrra:
Twoje wklejanie na forum obrazków z jakże szanowanego fejsbukowego fanpage'a jakim jest sokzburaka oraz z podobnych źródeł wydaje się przynosić tyle samo zamierzonych efektów co wiele działań popieranej zdaje się przez Ciebie totalnej opozycji. Czyli nic lub może nawet efekty przeciwne od zamierzonych. Apeluję więc o zaprzestanie przez Ciebie zaśmiecania forum tymi obrazkami. Jak już pisałem - moim zdaniem nie osiągasz tym działaniem zamierzonych przez siebie efektów, a forum znacząco zaśmiecasz."
Ostatnio zmieniony 03-09-2018 15:11 przez dink00, łącznie zmieniany 1 raz.

latacz
Posty: 418
Rejestracja: 01-07-2011 01:05

Rządy PiS

Post autor: latacz » 03-09-2018 16:41

"Admin, chyba specjalnie prowokujesz takimi tekstami.
Pani która spoliczkowała, nie była adresatem okrzyków więc nie powinna eskalować konfliktu przez agresję fizyczną.
Jeżeli ją nerwy ponoszą to niech siedzi w domu."
Ostatnio zmieniony 03-09-2018 16:41 przez latacz, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
ptasiorrr
Posty: 1653
Rejestracja: 22-08-2011 17:48

Rządy PiS

Post autor: ptasiorrr » 03-09-2018 17:09

"
Apeluję więc o zaprzestanie przez Ciebie zaśmiecania forum tymi obrazkami. Jak już pisałem - moim zdaniem nie osiągasz tym działaniem zamierzonych przez siebie efektów, a forum znacząco zaśmiecasz.
A pocałuj mnie *****. ***** Cię to interesuje, a od "pisania do mnie" jest tylko i wyłącznie Admin.
Dodam tylko, że na Facebooku nie było materiału TVN. Ciekawy tylko jestem co mówili na Kurwizji???
Jest więc niemal pewne, że będzie tak jak pisał admin
Pewnie, że będzie bo pisowskie sądy ukręcą sprawie łeb. Ciekawy jestem co by było jakby sytuacja była odwrotna. Pani została by rzucona na glebę, skuta, wrzucona do suki i zawieziona na komisariat. A tak to ręka rękę umyje i będzie cacy."
Ostatnio zmieniony 03-09-2018 17:09 przez ptasiorrr, łącznie zmieniany 1 raz.
Kiedyś na krzyżach wisiały łotry, a dzisiaj na łotrach wiszą krzyże...

dink00
Posty: 254
Rejestracja: 20-05-2010 01:21

Rządy PiS

Post autor: dink00 » 03-09-2018 21:18

"Myślałem że forum internetowe służy do wymiany poglądów, pisania własnych przemyśleń i odnoszenia się do postów innych użytkowników. Odniosłem się więc do tego co zamieszczasz, wyraziłem swoje zdanie na ten temat i słownie zaapelowałem (szczerze mówiąc nie oczekując zbyt wielkich efektów). Widocznie się myliłem o wielki ptasiorrrze i forum pełni inne role.
Admin w porównaniu do mnie może tutaj wiele wiele więcej (i słusznie), ale nie sądziłem, że nie mogę pisać odnosząc się do Ciebie. Musisz mi wskazać gdzie te zasady są spisane to z przyjemnością się doszkolę.
Natomiast co do propozycji pocałunków, to chyba mimo wszystko za mało się jeszcze znamy ;)"
Ostatnio zmieniony 03-09-2018 21:18 przez dink00, łącznie zmieniany 1 raz.

sąsiad
Posty: 179
Rejestracja: 10-09-2014 20:14

Rządy PiS

Post autor: sąsiad » 03-09-2018 22:06

"Sluchajcie, co to się porobiło ostatnio, to aż strach pisać albo mówić, bo można od urzędnika rodem z PiS dostać ręką w twarz. Tylko za to, że ktoś mówi glośno KONSTYTUCJA. Ale to jeszcze nic, bo nasz pan prezydent Duda zaczyna podczas mszy w kościele kazania wyglaszać. No i jeszcze jedno, okazuje się, że jeden sędzia z nominacji PiS pobiera dodatkową kasę za to, że ramach dobrej zmiany i reformy sądownictwa na papierze orzeka w sądzie z innego miasta i nie jest to jakieś tam 50 zł albo kilo kiełbasy, ale kwota 2100 złotych."
Ostatnio zmieniony 03-09-2018 22:06 przez sąsiad, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 19385
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

Rządy PiS

Post autor: admin » 04-09-2018 00:06

"
ptasiorrr pisze:Ciekawy tylko jestem co mówili na Kurwizji???
Akurat było dzisiaj w Wiadomościach. Zerknij.
ptasiorrr pisze:pisowskie sądy ukręcą sprawie łeb. Ciekawy jestem co by było jakby sytuacja była odwrotna. Pani została by rzucona na glebę, skuta, wrzucona do suki i zawieziona na komisariat.
Ja bym widział taką reakcję Policji już za samo złośliwe zakłócanie uroczystości państwowych z udziałem kombatantów i najwyższych władz RP. Jeszcze grzywna by się należała dla porządku.
latacz pisze:Admin, chyba specjalnie prowokujesz takimi tekstami.
Pani która spoliczkowała, nie była adresatem okrzyków więc nie powinna eskalować konfliktu przez agresję fizyczną.
Jeżeli ją nerwy ponoszą to niech siedzi w domu.
A skąd się w ogóle wziął konflikt na uroczystościach ku czci ofiar i weteranów IIWŚ? Czy to czas i miejsce na polityczne awantury i "głośne mówienie KONSTYTUCJA"?
Gdyby taka sytuacja miała miejsce na tarnobrzeskich uroczystościach na cmentarzu wojennym, to jak należałoby zareagować? Wyprowadzić i tyle. Oczywiście bym w takiej sytuacji nie spoliczkował kobiety, ale "zamknij się głupia babo" - nie gwarantuję, że nie.

Zgadzam się z dink00, rozszerzając to jednak poza buraczane przeklejki. Tego typu akcje są askuteczne! Narasta tylko przekonanie, że opozycja nie ma zupełnie nic do zaoferowania, oprócz nienawiści do PiSu. Wyśmiewana w memach akcja billboardowa "PiS wziął miliony" to ma być propozycja PO na wybory samorządowe? Spójrzmy na formę grafiki - zero subtelności i stylu. To wygląda żywcem jak nagłówek z Faktu, albo Superexpressu.

Widać co pokazują Wiadomości TVP - protestujących Obywateli RP, Koderów i Wałęsę. Kijowskiego i jeszcze więcej Wałęsy. Po co to robią? Bo to oni robią lepszą propagandę PiSowi niż Kurski. Ptasiorrr też."
Ostatnio zmieniony 04-09-2018 00:06 przez admin, łącznie zmieniany 1 raz.

latacz
Posty: 418
Rejestracja: 01-07-2011 01:05

Rządy PiS

Post autor: latacz » 04-09-2018 00:15

"
A skąd się w ogóle wziął konflikt na uroczystościach ku czci ofiar i weteranów IIWŚ? Czy to czas i miejsce na polityczne awantury i "głośne mówienie KONSTYTUCJA"?
Gdyby taka sytuacja miała miejsce na tarnobrzeskich uroczystościach na cmentarzu wojennym, to jak należałoby zareagować? Wyprowadzić i tyle. Oczywiście bym w takiej sytuacji nie spoliczkował kobiety, ale "zamknij się głupia babo" - nie gwarantuję, że nie.

To wyłącz wątek polityczny w tej historii i sprawdż co byś zrobił w takiej sytuacji.

A włączając na powrót wątek polityczny: myślę, że okrzyki wzięły się z łamania Konstytucji i braku możliwości innego manifestowania swoich poglądów."
Ostatnio zmieniony 04-09-2018 00:15 przez latacz, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 19385
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

Rządy PiS

Post autor: admin » 04-09-2018 00:36

"Swoje poglądy można manifestować dowolnie. Pani może nagrywać na youtube, prowadzić profil, założyć organizację, w końcu organizować w Warszawie masowe demonstracje, jak kiedyś marsze KODu. To są działania pozytywne. Kładzenie się na ulicy, zadymy na spotkaniach z Jakim, czy wrzaski na uroczystościach państwowych to działania negatywne.

Zobacz dla porównania start nowej inicjatywy politycznej:


Przecież Biedroń wypada sto razy lepiej na starcie niż totalna opozycja! Właśnie dlatego że nie jest totalnie opozycyjny. Tzn. w rzeczywistości jest, ale umie się opanować i działa pragmatycznie. Jak jeszcze sklei chwytliwy program i zaproponuje nową konstytucję, to wchodzi na ostro z przekazem pozytywnym, a nie negacją. I właśnie dlatego media lisie, a pewnie i michnikowe zmieniają względem niego front. Koalicja Obywatelska nie działa pragmatycznie."
Ostatnio zmieniony 04-09-2018 00:36 przez admin, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
ptasiorrr
Posty: 1653
Rejestracja: 22-08-2011 17:48

Rządy PiS

Post autor: ptasiorrr » 04-09-2018 10:30

"Z tym, że te przeklejki pokazują prawdę. Kole w oczy? A PiS cóż... Kłamał, kłamie i kłamać będzie. "Wybierzcie naszych to damy kasę samorządom". Chyba trochę nie w porządku.



Edytowany przez ptasiorrr o 04-09-2018 - 08:31. "
Ostatnio zmieniony 04-09-2018 10:30 przez ptasiorrr, łącznie zmieniany 1 raz.
Kiedyś na krzyżach wisiały łotry, a dzisiaj na łotrach wiszą krzyże...

Awatar użytkownika
mycha
Posty: 226
Rejestracja: 31-10-2006 17:47

Rządy PiS

Post autor: mycha » 04-09-2018 10:59

"Na portalu ciekaweliczby.pl opublikowano wyniki sondażu, która partia polityczna reprezentuje pani/pana interesy. Wynika z niego, że 45% Polaków nie ma swojej reprezentacji. Jeśli projekt Biedronia zawalczy o te 45% może zmienić dotychczasowy układ sił.
Procent reprezentacji dla partii:
PIS 23%
PO 11%
Kukiz 7%
SLD 4%
.N, Razem po 3%
PSL, Wolność po 2%

WP.pl donosi, że o politycznych planach Roberta Biedronia współdecyduje Jakub Bierzyński, szef domu mediowego OMD Poland, który wcześniej doradzał Nowoczesnej. Pewnie nie on jeden, odchodzący z .N zasilą nowy ruch pana B.



Edytowany przez mycha o 04-09-2018 - 09:00. "
Ostatnio zmieniony 04-09-2018 10:59 przez mycha, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
kermit
Posty: 1287
Rejestracja: 16-08-2004 20:44

Rządy PiS

Post autor: kermit » 04-09-2018 11:26

"
"Wybierzcie naszych to damy kasę samorządom"
Kogo cytujesz? Skoro to cytat. Polityków opozycji, którzy mają problem z czytaniem i słuchaniem?"
Ostatnio zmieniony 04-09-2018 11:26 przez kermit, łącznie zmieniany 1 raz.

Padre
Posty: 511
Rejestracja: 16-02-2018 15:34

Rządy PiS

Post autor: Padre » 04-09-2018 12:07

"Nie. Zwykłych ludzi, którzy właśnie tak czytają to co media popychają. Przekaz jest jeden i jasny - będziecie albo z nami albo przeciwko nam. Jak przeciwko to dostaniecie co najwyżej kopa w zad jak przyjdziecie po fundusze. Tak właśnie wygląda polityka i samorządność w rozumieniu PiS."
Ostatnio zmieniony 04-09-2018 12:07 przez Padre, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
kermit
Posty: 1287
Rejestracja: 16-08-2004 20:44

Rządy PiS

Post autor: kermit » 04-09-2018 13:35

"Nie - tak wygląda polityka w wykonaniu wszystkich partii politycznych. A prym w tym wiedzie PSL. PSL to największy rak polskiej samorządności.

Przyczepiłem się do cytatu. Bo skoro kogoś cytujemy to pytam się kogo? A skoro to jest tylko interpretacja czyiś słów to lepiej nie cytować aby nie wprowadzać w błąd."
Ostatnio zmieniony 04-09-2018 13:35 przez kermit, łącznie zmieniany 1 raz.

Padre
Posty: 511
Rejestracja: 16-02-2018 15:34

Rządy PiS

Post autor: Padre » 04-09-2018 15:00

"Przeceniasz ten PSL. Jeśli mamy na myśli gospodarkę kadrową to wygląda to bardziej tak:
PSL dba(ł) przede wszystkim o swoich, jak ktoś był z nimi zazwyczaj (bo są od tego namacalne wyjątki) nie głodował. Swoim owszem dawali więcej niż innym.
PiS natomiast dba wyłącznie o swoich, jak ktoś nie jest z nimi to nie dostaje nic. Swoim dają wszystko, nie swoim nic.
W czym się mylę? Podobnie według zapowiedzi wyglądać to będzie przez najbliższe 5 lat w samorządach. No, może w okresie przed wyborami parlamentarnymi nieco poluzują i motłochowi spoza PiS sypną co nieco by dzioby czymś zajęli i za głośno nie krakali. Ale konsumować będą wyłącznie aparatczycy, oni będą na wypasie a ci co nie z nimi będą wegetować."
Ostatnio zmieniony 04-09-2018 15:00 przez Padre, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 19385
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

Rządy PiS

Post autor: admin » 04-09-2018 19:46

"
kermit pisze:Kogo cytujesz? Skoro to cytat.
Jarosław Kaczyński pisze:Czy chcemy samorządów, które będą warczały na rząd, czy będą współpracować dla wspólnego dobra, by podnosić jakość życia Polaków.

Mateusz Morawiecki pisze:Chcemy zwiększyć wydatki na domy seniora. Tam, gdzie będą uczciwi gospodarze, tam zdecydowanie przesuniemy środki na domy seniora.
...
Wybierzmy takich gospodarzy, którzy się nie obrażają na władzę centralną, tylko potrafią współpracować.
Nie są to szczególnie zawoalowane warunki. Z drugiej strony w autobusie po konwencji premier tłumaczył, że to wcale nie o to chodziło."
Ostatnio zmieniony 04-09-2018 19:46 przez admin, łącznie zmieniany 1 raz.

cdn24
Posty: 65
Rejestracja: 07-06-2018 21:53

Rządy PiS

Post autor: cdn24 » 04-09-2018 20:10

"Jak wy możecie tak się delektować pisowskim bełkotem?
Już ich mam dosyć!!!
A słyszeliście, że rzecznik prasowy prezydenta Dudy złożył wczoraj dymisję?
To byl już trzeci z kolei rzecznik, który zrezygnował."
Ostatnio zmieniony 04-09-2018 20:10 przez cdn24, łącznie zmieniany 1 raz.

nikanor
Posty: 775
Rejestracja: 31-08-2009 13:02

Rządy PiS

Post autor: nikanor » 04-09-2018 20:20

"No jak rzecznik musi nadstawiać łeb za te pierdoły, kłamstwa, łamanie prawa i w mediach robić dobrą minę do tragicznej gry, to i tak się dziwię, że tyle tam wytrzymał.
Trzeci w przeciągu 3 lat.



Edytowany przez nikanor o 04-09-2018 - 18:21. "
Ostatnio zmieniony 04-09-2018 20:20 przez nikanor, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
ptasiorrr
Posty: 1653
Rejestracja: 22-08-2011 17:48

Rządy PiS

Post autor: ptasiorrr » 05-09-2018 11:11

"
kermit pisze:
"Wybierzcie naszych to damy kasę samorządom"
Kogo cytujesz? Skoro to cytat. Polityków opozycji, którzy mają problem z czytaniem i słuchaniem?
Proszę ZOBACZ
Znajdę więcej, to dorzucę.
PSL to największy rak polskiej samorządności.
To cytat?



Edytowany przez ptasiorrr o 05-09-2018 - 09:14. "
Ostatnio zmieniony 05-09-2018 11:11 przez ptasiorrr, łącznie zmieniany 1 raz.
Kiedyś na krzyżach wisiały łotry, a dzisiaj na łotrach wiszą krzyże...

ODPOWIEDZ