Rządy PiS

Wielka polityka niewielkiego miasta. Masz czegoś dość lub coś cię cieszy? Opisz to! Prosimy nie używać wulgaryzmów.
andriu81
Posty: 1800
Rejestracja: 29-05-2010 03:51

Re: Rządy PiS

Post autor: andriu81 » 06-02-2020 02:25

Przykład twojej opinii jest nacechowany propagandą TVN-u że to swojacy PiS i aparat represji. Dajesz się robić jak dziecko i powtarzasz głupoty.PiS skrajna prawica? U nas nie istnieje skrajna prawica, taka paria nie miałaby racji bytu. Sędzia Juszczyszyn to pierwszy zaangażowany politycznie i mijający się ze swoim zawodem,poszedł na pierwszy ogień. To samo będzie i z Tuleją i resztą którzy robią kampanie polityczne. Albo się reprezentuje sąd albo partię polityczną, jakiś ruch społeczny, czy jest się celebrytą. Oczywiście jest to akt desperacji na wcześniejszą nagonkę medialną na tegoż sędziego, jednak nie bez powodu i niewinni nie trafiają na pierwsze strony.
Tak czy inaczej, cyrk dopiero się zaczyna, wybory niedługo ,takich numerów będzie więcej, różnych odmieńców protestujących w mediach i dążących do władzy ,będą się ścierać ze sobą i robić przedstawienia ,a ludzie będą to oglądać ,szczególnie śmiesznie wyglądają w programie minęła 20-ta ,minęła 8. W tym czasie wolę posłuchać rzeczowych wywiadów w polskim radio ,jeden dziennikarz,jeden gość,konkretnie.

vulpis
Posty: 6
Rejestracja: 22-10-2019 00:50

Re: Rządy PiS

Post autor: vulpis » 06-02-2020 12:19

To sędzia Juszczyszyn jest odmieńcem?A może zboczeńcem i dewiantem? Z której TV ja to znam? Pomoże mi ktoś odświeżyć pamięć?
Ale u was ostatnio LGBT, zwłaszcza w Pałacu Namiestnikowskim nie podlegają pod powyższe komplementy?

p_atryk
Posty: 127
Rejestracja: 27-03-2016 21:15

Re: Rządy PiS

Post autor: p_atryk » 06-02-2020 17:53

Po dzisiejszych wydarzeniach nie ma co się łudzić że komukolwiek zależy na kompromisie.

Jest jedna pełna lista poparcia dla sędziego. I co?

Wszyscy, którzy złożyli nań swój podpis są sędziami. I co? Niektórzy nadal niezadowoleni bo podpisujący albo awansowali albo są czyimiś tam kolegami. Jeśli nawet tak jest to to świadczy tylko o tym jakie elity mamy ale raczej nie unieważnia samych podpisów.

A z sędzią Juszczyszynem czy nie jest przypadkiem że on zrobił to co zrobił żeby ,,zamazać'' swój wcześniejszy wyrok (o którym nawet program zrobił TVN - teraz ponoć program zniknął z netu) i stać się bohaterem. Przecież w tej chwili każdy kto choć napomknie o sprawie Parowicza od razu zostaje wyzwany od pisowskich trolii czy jeszcze gorzej bo sędzia Juszczyszyn to przecież bohater! Ile w jego postępowaniu było prywaty a ile walki o demokrację?

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 16436
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

Re: Rządy PiS

Post autor: admin » 06-02-2020 18:23

p_atryk pisze:
06-02-2020 17:53
Jest jedna pełna lista poparcia dla sędziego. I co?

Wszyscy, którzy złożyli nań swój podpis są sędziami. I co? Niektórzy nadal niezadowoleni bo podpisujący albo awansowali albo są czyimiś tam kolegami. Jeśli nawet tak jest to to świadczy tylko o tym jakie elity mamy ale raczej nie unieważnia samych podpisów.
Jak zobaczyłem info, że Wyborcza ujawnia listę podpisów, to rzeczywiście spodziewałem się afery, że były fałszowane, albo pochodziły z ministerstwa, albo podpisali się pod nią sami inni członkowie KRS, niejako wzajemnie. Albo chociaż, że ktoś się wycofywał, albo sam podpisywał na siebie.

Tymczasem do ilości, legalności, prawidłowości podpisów nikt nie ma zastrzeżeń, w dodatku nie są to podpisy z Warszawy, ale głównie z regionu w którym pani orzeka. Jest ich również spory nadmiar względem wymagań ustawy. Mało tego! Chyba jako jedyna pani sędzia dostarczyła dwie listy, czyli z poparciem wymaganej ilości sędziów i dodatkowo ponad 2000 obywateli, chociaż wystarczył jeden z tych warunków.

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 16436
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

Re: Rządy PiS

Post autor: admin » 15-02-2020 07:28

Oj grabi sobie PiS, grabi, a tak blisko do wyborów. Same wpadki?

Co mamy:
- nowe podatki - od słodzonych napojów i od małpek
- 2 miliardy złotych na media narodowe, które należałoby jak najszybciej po prostu sprywatyzować
- fuckowanie pani poseł Lichockiej
- opublikowanie pełnych list poparcia do KRS

Co z tego najbardziej PiSowi zaszkodzi? Powinny zaszkodzić podatki, ale kto teraz patrzy na takie drobiazgi. TVP nie jest lubiana, a zestawienie tego z chorymi onkologicznie było bardzo trafnym zagraniem opozycji. W punkt!

Listy do KRS są, podobnie jak opinie o nieskuteczności wycofywania podpisów, które zresztą już kolejna część sędziów podważa. Tu się nic nie naprostuje.

I mamy w końcu prymitywne i wulgarne gesty, który w Sejmie, szczególnie w takim kontekście nie powinny się pojawić. Że to wątpliwa osoba wiem od czasu kiedy awanturowała się przed studiem byle nie wpuścić do TVP Korwina. To chyba zaszkodzi najbardziej i takich zachowań PiS powinien się wystrzegać najbardziej. Już podatki łatwiej będą przełknięte. Chyba Jarkacz traci kontrolę nad towarzystwem.

Awatar użytkownika
encore
Posty: 1056
Rejestracja: 11-12-2018 11:39

Re: Rządy PiS

Post autor: encore » 15-02-2020 08:55

Zmarniał nam **** ostatnio. Mnie to jakoś nie smuci.

Wybacz encore, że spróbuję testowo ocenzurować wpis o dyktatorze. Google obsługujące program AdSense poinformowało mnie, że mogą mnie wywalić z programu bo łamię ich zasady i interwencja jest konieczna. Nie wiem czego konkretnie wątpliwości dotyczą, bo ta strona wydaje się wyjątkowo łagodna, ale na tej podstronie forum miałem kilka wskazań. Edytowałem nieco swój wpis, próbuję ten, a w innych chociaż się staram, trudno mi znaleźć coś kontrowersyjnego, obraźliwego, wzywającego do nienawiści, kłamliwego itd...
Admin
"Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy. "

alek
Posty: 1341
Rejestracja: 09-09-2014 21:57

Re: Rządy PiS

Post autor: alek » 15-02-2020 10:10

Druga kadencja jest zawsze trudniejsza. Politycy z partii rządzącej stają się coraz bardziej pewni siebie i coraz bardziej aroganccy a pycha zawsze kroczy przed upadkiem i dotyczy too również poprzedników. . Być może zdają sobie sprawę , że to może być ich ostatnia kadencja przy władzy. Politycy PiS zapominają jednak , że to dopiero początek kadencji i przed nami jeszcze wybory prezydenckie. W sejmie jest uchwała potępiającą zachowania w Pucku w której jednocześnie jest krytykowana kandydatka na prezydenta. Czy to w jakiś sposób pomoże obecnie urzędującemu? Nastroje społeczne też zaczynają się zmieniać bo coraz więcej obietnic nie jest realizowanych. Protestować zaczynają górnicy .
Opublikowano listy do KRS i pewnie będzie kolejna nowelizacja w której zapiszą zakaz podważania wyboru członków do KRS. Lista sędziego Mazura pokazuje że możliwe było wycofanie poparcia. Skoro tak to już widzę jak ktoś podważa awans na sędziego sądu okręgowego , który to jest zatwierdzany przez KRS.

dino
Posty: 1404
Rejestracja: 02-09-2016 15:08

Re: Rządy PiS

Post autor: dino » 15-02-2020 15:00

Za PiSem nie nadążysz ;-)

https://businessinsider.com.pl/wiadomos ... wb2674.amp

Wczoraj zatwierdzili inwestycje Kanadyjczyków w nową kopalnię miedzi.
Nieśmiało przypominam, że KGHM ma jakieś inwestycje w Kanadzie z których uruchomieniem ma zdaje się jakieś problemy.
Za to nasi obrońcy - W końcu KANADA jest w NATO a NATO jak twierdzi rząd jest GWARANTEM naszej niepodległości - zamierzają wyciągnąć z naszej ziemi 11 milionów ton miedzi i 36 tysięcy ton srebra.
A ile potrzeba na inwestycje?
15 miliardów złotych.
Czyli 4 i pół miliarda dolarów. ;-)

No to liczymy:

1. Miedź:
5 700 USD za tonę x 11 milionów ton = 62 miliardy 700 milionów dolarów
;-)
WOW!
;-)

2. Srebro:
36 tysięcy ton x 2 200 000 zł = 79 miliardów 200 milionów złotych.

To ile potrzeba na tę inwestycję?
Piszą, że 15 miliardów złotych?

Business in Poland.
As usual ;-)

Poza tym inwestowanie przez KGHM za Platformy w Peru czy Kanadzie przy takich złożach w Polsce uważam za dywersję.
Albo tajny układ.
Co na jedno wychodzi.
Dożyłem czasów, kiedy TEN SAM lekarz, który w 1986 roku leczył mnie płynem LUGOLA teraz mnie nie przyjmie ponieważ mogę być chory.
Za to wkrótce chętnie mnie WYSZCZEPI.
I to nie przez telefon.
OSOBIŚCIE.
A ja przecież wciąż mogę być chory.
;-)

zbyry
Posty: 491
Rejestracja: 13-06-2019 20:49

Re: Rządy PiS

Post autor: zbyry » 15-02-2020 20:26

Wczoraj zatwierdzili inwestycje Kanadyjczyków w nową kopalnię miedzi.
@dino Masz może jakieś usystematyzowane źródło o co w ogóle chodzi w tej transakcji, czy w tym wszystkim? :-) Nie wiem w zasadzie, jak się za to zabrać, nie mam wiedzy o kopalinach, a po internecie przewija mi się nazwisko Tytko - kto to, nie wiem i nie znam żadnych kulis tej sprawy a liczby wyrażone w naszej walucie są porażające.

Jak wziąć pod uwagę to https://stooq.pl/q/h/?s=kgh w zestawieniu z https://kghm.com/pl/inwestorzy/akcje-kghm/akcjonariat to się zaczyna rozjeżdżać.

orange
Posty: 845
Rejestracja: 04-01-2019 11:38

Re: Rządy PiS

Post autor: orange » 16-02-2020 17:38

W Polsce w okolicy Nowej Soli mamy bardzo duże złoża...zalega tu 7 mln ton miedzi.
To więcej, niż ma cała kopalnia KGHM Sieroszowice.
Na Śląsku wiele firm tylko czeka na to.
To olbrzymi potencjał górniczy, ludzi, którzy uporczywie poszukują pracy.
W zakładzie zatrudnienie znajdzie od 6 do 8 tysięcy osób.
Najwięcej pieniędzy Lubuskie wchłonie w okresie budowy kopalni.
W ciągu 2-3 lat firma zainwestuje około 20 miliardów złotych.
Potem będą to podatkowe wpływy do Skarbu Państwa rzędu 1,5 miliarda złotych rocznie.
Z tego 700-800 mln zł trafi do dyspozycji gmin i województwa.
Szacuje się, że dochód państwa wzrośnie o 3,5 proc.
To będzie naprawdę wielka inwestycja!

A w Kanadzie
KGHM ma problem...
Przeciwko nowej kopalni protestuje lokalne plemię Indian Stk’emlúpsemc te Secwépemc, którego spółce nie udało się przekonać do swoich założeń.
Dla Indian to nie tylko walka o środowisko i czyste powietrze – ta ziemia dla nich jest święta.

dino
Posty: 1404
Rejestracja: 02-09-2016 15:08

Re: Rządy PiS

Post autor: dino » 16-02-2020 19:29

Jakie 7 milionów ton?
Pisze wyraźnie: "Zasoby złoża szacowane są na 848 mln ton rudy miedzi i srebra, 11 mln ton miedzi oraz 36 tys. ton srebra."

Powstanie podobne do siarkowego Imperium w Tarnobrzegu:

Polskiej miedzi, odkrytej przez Wyżykowskiego, nie należy mylić z miedzią niemiecką. Ruda tego metalu była tu wydobywana na długo przed wojną. Kopalnie Konrad i Lena w tzw. starym zagłębiu lubińskim Niemcy zostawili zatopione. Wydobycie wznowiono w 1950 r.
W pobliskiej Legnicy wybudowano hutę, która miała przerabiać rudę. Jednocześnie geolodzy prowadzili poszukiwania nowych złóż, bo stare zagłębie nie miało perspektyw. Początkowo nic nie zapowiadało sukcesu. Na nowe złoże trafili przypadkiem nafciarze w rejonie Ostrzeszowa. Zawierało aż 2 proc. metalu, czyli wyjątkowo dużo, ale leżało na niedostępnej wówczas głębokości, ponad 1,6 tys. m pod powierzchnią. Wyżykowski przewidział, gdzie złoże może być na mniejszej głębokości, i zaczął badania pod Sieroszowicami. W marcu 1957 r. na 650 m znalazł rudę miedzi. Zapadła polityczna decyzja o zagospodarowaniu nowego złoża.

Rozpoczęto drążenie pierwszego szybu nowej kopalni w Lubinie, a 1 maja 1961 r. powołano Kombinat Górniczo-Hutniczy Miedzi (w budowie). Od tego momentu liczy się oficjalną historię Polskiej Miedzi, choć dołączono do niej także stare zagłębie z Leną, Konradem i Hutą Legnica. Dziś w skład KGHM wchodzą trzy kopalnie rud miedzi i dwie huty. Stare zagłębie zostało już zamknięte, a kopalnie zalane, choć nie brakuje głosów, że zrobiono to pochopnie i trzeba będzie tam wrócić.

(...)

I szereg dodatków ;-)

Poza rudą miedzi złoża kryją niemal całą tablicę Mendelejewa. Jest tu przede wszystkim srebro. To drugi filar, na którym opiera się KGHM. Jest też ołów, cynk, nieco złota, nikiel, kobalt, molibden. Jest nawet jeden z najrzadszych metali na świecie – ren – którego całoroczna światowa produkcja liczy kilkadziesiąt ton. Miedź, której KGHM produkuje 540 tys. t rocznie (szósty producent na świecie), oraz srebro – ponad tysiąc ton w 2010 r. (drugie miejsce), zapewniają największe zyski. Pozostałe produkty są niewielkimi, ale dochodowymi biznesami (jak np. produkcja złota – 776 kg w 2010 r. – czy renu). Inne, jak sól czy kruszywo, są po prostu sposobem zagospodarowywania tego, co przy okazji wydobywa się na powierzchnię.

Za:
https://www.polityka.pl/tygodnikpolityk ... ganta.read

No cóż.
Za Gomółki stać było Polskę na budowę naprawdę potężnych przedsiębiorstw. Gigantów.
Teraz Amerykańscy kongresmeni żądają znacznego obniżenia podatku od wydobywanej miedzi, gdyż obecny "powoduje znaczne wydłużenie czasu zwrotu inwestycji do około 20 lat".
I piszą, że im się należą specjalne względy.
Za naszą obronę ;-)
Pewnie za te miliardy "zielonych" wydanych na f35 ;-)

Kiedyś takie żądanie nazywało się haracz ;-)

Lub kontrybucja z terytorium okupowanego.
Trafiliśmy do takiej kategorii?
;-)
;-)

I uzupełnienie obecnej sytuacji:

Obrazek

Obrazek
Dożyłem czasów, kiedy TEN SAM lekarz, który w 1986 roku leczył mnie płynem LUGOLA teraz mnie nie przyjmie ponieważ mogę być chory.
Za to wkrótce chętnie mnie WYSZCZEPI.
I to nie przez telefon.
OSOBIŚCIE.
A ja przecież wciąż mogę być chory.
;-)

zbyry
Posty: 491
Rejestracja: 13-06-2019 20:49

Re: Rządy PiS

Post autor: zbyry » 16-02-2020 21:00

Dzięki @dino.. Czyli Ameryka chce mieć pewną i szybką stopę zwrotu plus to, co pójdzie rozproszonym strumieniem w akcjonariacie. Nawet jak ceny za miedź spadną poniżej 3 zł jak w 2008 roku, to raz dwa i tak wyjdą na swoje. Artykuł ciekawie opisuje rolę związków i nieustanne ruchy kadrowe, po dziś dzień pewnie to samo. Ciekawe, czy Ministerstwo Aktywów Państwowych się za to weźmie...

orange
Posty: 845
Rejestracja: 04-01-2019 11:38

Re: Rządy PiS

Post autor: orange » 17-02-2020 09:54

W najbliższej perspektywie nowo udokumentowane złoże ma trafić na listy Bilansu Zasobów Kopalin Polskich, powiększając oficjalny stan polskich zasobów.
Aż 19 na 20 wydrążonych otworów uzyskało pozytywną ocenę.

Kanadyjska firma Miedzi Copper Corp. planuje w 2023 r. ruszyć z budową zakładu wydobywczego, który docelowo dałby pracę od nawet 8 tysięcy osób.
Zakład ma być nowoczesny, w dużej mierze zautomatyzowany i wymagać będzie jedynie kilkudziesięciu hektarów gruntu, a jego budowa nie będzie wymagała wycinki drzew.
Otwarcie zakładu bardzo wstępnie planowane jest na 2025 roku.
Jego budowa ma kosztować nawet kilkanaście miliardów złotych.

Sądzę, że to nie jest "całkowicie nowe złoże".
To kontynuacja złoża właśnie odkrytego, ale nie 40 tylko ponad 60 lat temu.

Dlaczego w Polsce poszukiwania prowadzą Kanadyjczycy?
To Nasze huty i kopalnie miedzi za biedne?
Dlaczego nie robi tego KGHM lub JSW?
Co będzie miała z tego Polska?

W Sudetach udokumentowanych jest ponad 150 złóż złota, a jest na pewno znacznie więcej.
Choćby z okolic Głuchołazów pochodzą samorodki po 1,38 kg i 1,78 kg podarowane cesarzowi Rudolfowi II.

orange
Posty: 845
Rejestracja: 04-01-2019 11:38

Re: Rządy PiS

Post autor: orange » 18-02-2020 09:43

Prezydent Andrzeja Duda ma pomysł na "Narodową strategię onkologiczną" oraz wprowadzony przez resort zdrowia pilotażowy program "Krajowej Sieci Onkologicznej", która ma skrócić kolejki do specjalistów.
Każdy pacjent ma swego koordynatora leczenia onkologicznego, czyli osobę, która potrafi przypilnować i zadbać, żeby nie zagubił się w tych zawiłościach naszych terapii.

Niedawno była konwencja wyborczej PiS i Andrzeja Dudy.
Bardzo dobra wizualnie.
Zrobiona z dużym rozmachem.

Człowiekiem roku 2019 Gazety P. został Jarosław Kaczyński, któremu przyznano to wyróżnienie po raz trzeci.
Arcybiskup Marek Jędraszewski został uhonorowany tytułem "człowieka roku klubów Gazety P.".

Gdyby wybory do Sejmu odbyły się w lutym, Prawo i Sprawiedliwość wraz z Solidarną Polską i Porozumieniem odnotowałyby 41 proc. głosów.
Koalicja Obywatelska uzyskałaby 26 procent.
Takie wyniki podaje Kantar.

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 16436
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

Re: Rządy PiS

Post autor: admin » 18-02-2020 18:23

Nic z tego co piszesz nie poprawia notowań ani PiS ani prezydenta Dudy.
Jakaś kolejna "strategia" jest chwilowym odbiciem piłeczki, reakcją na bardzo trafne, chociaż demagogiczne zagranie opozycji. Widać jednak co się zmieniło - kto teraz narzuca tematy dyskusji, a kto reaguje. Jeszcze niedawno to PiS narzucał tematy.

Gazeta Polska upada, a nagrodę mogliby równie dobrze przyznać JarKaczowi dożywotnio.

I teraz w końcu coś istotnego. Ludzie zajmują się prymitywnym gestem w Sejmie, a tymczasem PiS czyni po cichu prawdziwe zło, które dotyka nas wszystkich (chyba że ktoś jest odpowiednio ustawionym aptekarzem):
W wyniku reformy „Apteka dla aptekarza” w 2019 r. ubyły w Polsce 533 apteki, a o kolejne 98 zwiększyła się liczba aptek uśpionych, czyli niedziałających, ale posiadających ważną licencję - wynika z raportu firmy audytorsko-doradczej Grant Thornton.
Czego dotyczy to "prawo", a raczej lewo?
Po pierwsze wprowadzono konieczność posiadania odpowiedniego wykształcenia. Po drugie nowa apteka nie może być zlokalizowana bliżej niż o 500 metrów od tej już działającej. Po trzecie nie mogą być one rozmieszczone gęściej niż jedna na 3000 mieszkańców danej gminy.
.........
Przed reformą otwarć było o jedną trzecią więcej niż zamknięć, natomiast po reformie (ostatnie 12 miesięcy) otwarcia stanowią jedynie jedną czwartą liczby zamknięć. Dlatego mamy do czynienia ze spadkiem ogólnej liczby aptek.
https://forsal.pl/artykuly/1454445,wiel ... olsce.html

orange
Posty: 845
Rejestracja: 04-01-2019 11:38

Re: Rządy PiS

Post autor: orange » 19-02-2020 10:46

"Eksperci prognozują, że na koniec 2020 roku powinniśmy się spodziewać spadku o kolejne 500-600 aptek, co z pewnością przyczyni się do wzrostu rentowności i płynności aptek, jak i ich lepszej obsady oraz dostępności leków "od ręki".

Magistrów podobno jest jak na lekarstwo i to oto wychodzą takie kwiatki, że są braki kadrowe.
Efektem tego są zamykane apteki.

Są jeszcze tak zwane punkty apteczne, które zazwyczaj należą do kogoś (osoba prywatna) kto posiada aptekę lub kilka aptek.
Można w nich kupić wszystko od niedozwolonej iniekcji do psychotropów tak jak w aptece, a uprawnień brak.
To jest zagrożenie dla życia i zdrowia pacjentów.

A co NIA obchodzą farmaceuci?
NIA od dawien dawna nie interesuje los przeciętnego farmaceuty.
NIA jest organizacją skupiającą "kilku" drobnych przedsiębiorców i reprezentującą ich interesy.
To im ma być dobrze, a nie niestety farmaceutom.

Pamiętam jak kiedyś w przeciętnym mieście powiatowym było 5 aptek, a teraz jest 30.
Na wsiach była 1 apteka na gminę , a teraz jest po kilka plus kilka punktów aptecznych.
Nie trzeba być geniuszem żeby wyliczyć jaką kondycję finansową ma każda placówka.
Personel musi być i to nie po jednej osobie na zmianę.

Zamykanie aptek powinno następować naturalnie poprzez konkurowanie.
Ten kogo nie stać, ten kto nie nadąża powinien z rynku zniknąć.
Samorząd powinien dbać o miejsca pracy, o ich ilość i ich jakość.
Samorząd powinien wspierać farmaceutów w walce z nieetycznymi pracodawcami (czy to sieciowymi czy prywatnymi).
Samorząd powinien promować dobre dla nas rozwiązania.

Awatar użytkownika
encore
Posty: 1056
Rejestracja: 11-12-2018 11:39

nieRządy PiS

Post autor: encore » 19-02-2020 14:23

Rewolucja zaczęła zjadać własne dzieci.

PiSowkie służby zatrzymały byłego PiSowskiego agenta za to że odważył opowiedzieć o tym jak było.
"Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy. "

orange
Posty: 845
Rejestracja: 04-01-2019 11:38

Re: Rządy PiS

Post autor: orange » 19-02-2020 14:39

Tomasz Kaczmarek w styczniu 2014 zrezygnował z członkostwa w klubie PIS zostając posłem niezrzeszonym.
W lutym 2015 zrzekł się mandatu posła.

A prowadzona przez niego sprawa w Kazimierzu Dolnym, mogła doprowadzić do przedstawienia Jolancie Kwaśniewskiej zarzutów o oszustwa podatkowe...

DonBeck
Posty: 237
Rejestracja: 30-05-2019 20:54

Re: Rządy PiS

Post autor: DonBeck » 19-02-2020 15:03

Jarek sobie organizuje dwie wieże, machloje, łapówki, podporządkowana prokuratura ktora nawet nie przesłucha prezesa bo ten powiedział że nie widzi takiej potrzeby. A ten się Kwaśniewskich będzie czepiał. Każdego dnia cieszę się że nie odpisałem Ci i nie dałem się sprowokować ale dzisiaj jak widać nie wytrzymałem.
Już zaczynam być pewien że to nie klapki na oczach na pewne tematy, a sposób na życie. W końcu płacą od posta...

Awatar użytkownika
encore
Posty: 1056
Rejestracja: 11-12-2018 11:39

Re: Rządy PiS

Post autor: encore » 19-02-2020 15:43

Zjadania własnego ogona przez PiSowską hydrę ciąg dalszy. Znowu się za pancernego Mariana zabrali.
"Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy. "

ODPOWIEDZ