Rządy PiS

Wielka polityka niewielkiego miasta. Masz czegoś dość lub coś cię cieszy? Opisz to! Prosimy nie używać wulgaryzmów.
grassownik
Posty: 3508
Rejestracja: 24-01-2009 09:47

Rządy PiS

Post autor: grassownik » 08-03-2016 16:53

"wydaje mi się,że Polska bez konfidentów,kolaborantów,agentów obcych wywiadów i agentów kodu będzie lepsza.
więc skoro wszyscy poza pisiakami jesteśmy gorszym sortem to lepiej nas odesłać do Syjonu czy na Madagaskar by już był tylko pierwszy sort?

a te manipulacje jakoby mowę nienawiści rozpoczęło peo włóż między swoje notatniki agitatora.
tyle ile osób obraził wasz krótkonogi guru przez te 27 lat to nawet towarzysz Kwaśniewski nie wypił."
Ostatnio zmieniony 08-03-2016 16:53 przez grassownik, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 19377
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

Rządy PiS

Post autor: admin » 08-03-2016 19:01

"W końcu w publicznej telewizji można się ponabijać z rządzących i to całkiem na ostro.

Jednak dowcipy Górskiego na rozdaniu Telekamer były nie mniej uszczypliwe względem PiSu (powiedziałbym że bardziej), natomiast zdecydowanie lepszego sortu."
Ostatnio zmieniony 08-03-2016 19:01 przez admin, łącznie zmieniany 1 raz.

ami2
Posty: 158
Rejestracja: 21-09-2014 19:41

Rządy PiS

Post autor: ami2 » 08-03-2016 19:11

"Nie podoba mi się to wszystko. A śmiać to mi się nawet dzisiaj nie chce. Wystarczyło, że włączyłem na chwile telewizję i kicha!!!"
Ostatnio zmieniony 08-03-2016 19:11 przez ami2, łącznie zmieniany 1 raz.

grassownik
Posty: 3508
Rejestracja: 24-01-2009 09:47

Rządy PiS

Post autor: grassownik » 08-03-2016 20:32

"rzeczywiście,skoro jeszcze za wpisy i demonstracje przeciw rządowi pis nie wsadza jeszcze do więzienia to znaczy,że mamy wciąż wolność i demokrację :lol:

zobaczymy co na tę hucpę powiedzą niezależne od prezesa gremia ;-)"
Ostatnio zmieniony 08-03-2016 20:32 przez grassownik, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 19377
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

Rządy PiS

Post autor: admin » 08-03-2016 21:17

"Zmiany w podatku VAT?
http://www.tvp.info/24339804/szykuje-si ... i-prosciej

Zamiast trzech stawek 5, 8 i 23% mają być dwie - 5 i 20%.
Może ten rząd nie jest taki lewy jakby się wydawało?"
Ostatnio zmieniony 08-03-2016 21:17 przez admin, łącznie zmieniany 1 raz.

alek
Posty: 1520
Rejestracja: 09-09-2014 21:57

Rządy PiS

Post autor: alek » 08-03-2016 22:00

"
Admin pisze:Zmiany w podatku VAT?
http://www.tvp.info/24339804/szykuje-si ... i-prosciej

Zamiast trzech stawek 5, 8 i 23% mają być dwie - 5 i 20%.
Może ten rząd nie jest taki lewy jakby się wydawało?
Nie uproszczenie im w głowie a wpływy. Zobaczymy ile produktów przejdzie do stawki 20% i o ile zwiększą się obciążenia vat-em dla zwykłego ludka. Pierwsze efekty dobrej zmiany już odczułem. Przyszła mi propozycja przedłużenia na nowy okres ubezpieczenia samochodu wyższa o prawie 50%. Nawet jak zmienię ubezpieczyciela to i tak zapłacę minimum 20% więcej. Cóż muszę dołożyć do "podatku od banków"."
Ostatnio zmieniony 08-03-2016 22:00 przez alek, łącznie zmieniany 1 raz.

ami2
Posty: 158
Rejestracja: 21-09-2014 19:41

Rządy PiS

Post autor: ami2 » 08-03-2016 22:08

"zacznę od końca

admin - podoba mi się kilka rzeczy, które deklaruje pis. dotyczy to także gospodarki. jak się uda wprowadzić to powinno być lepiej, chociaż sympatykiem pis to nie jestem.

grasownik - rzeczywiście za poglądy pis jeszcze nie wsadza do więzienie, ale pozbawia pracy. a to jest jeszcze gorsze. można to też odwrócić i powiedzieć, że daje pracę tylko swoim ludziom. bardzxo wyraźnie to widać też i w tarnobrzegu.

odnowiciel - z tymi mediami to nie przesadzaj. nie czytam i nie ogladam mediów narodowych to nic nie powiem, ale oglądam media rządowe. niby w porzdku, ale są cholernie tendencyjne i trzeba przyznać, że też nie uczciwe. szkoda, bo aż się nie chce tego oglądać i słuchać. dotyczy to także doboru gości, którzy są mało fachowi i też tendencyjni. wlaśnie wysluchalem wystąpień takich dwojga "ekspertów" malo merytoryki a dużo ideologi i lania wody. zwykle lizusostwo i nic więcej. a ż się rzygać chce."
Ostatnio zmieniony 08-03-2016 22:08 przez ami2, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 19377
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

Rządy PiS

Post autor: admin » 08-03-2016 22:55

"
alek pisze:Przyszła mi propozycja przedłużenia na nowy okres ubezpieczenia samochodu wyższa o prawie 50%. Nawet jak zmienię ubezpieczyciela to i tak zapłacę minimum 20% więcej. Cóż muszę dołożyć do "podatku od banków".
To chyba akurat zapowiedź tzw. podatku Religi, czyli opłaty na leczenie ofiar wypadków komunikacyjnych.
Też jestem bardzo ciekaw jak będą rozdysponowane produkty między stawkami. Tak czy siak wszystkie produkty obłożone 23% VATem powinny potanieć."
Ostatnio zmieniony 08-03-2016 22:55 przez admin, łącznie zmieniany 1 raz.

alek
Posty: 1520
Rejestracja: 09-09-2014 21:57

Rządy PiS

Post autor: alek » 08-03-2016 23:51

"
Admin pisze: To chyba akurat zapowiedź tzw. podatku Religi, czyli opłaty na leczenie ofiar wypadków komunikacyjnych.
Być może , ale podatek od banków też na pewno ma wpływ.
odnowiciel pisze:
Rozumiem,że jak za poprzedniej władzy redaktor Lis prowadził program to nie było tam ideologi i lania wody.
Jednak było miejsce i dla Lisa i Pospieszalskiego, dzisiaj zostało tylko dla Pospieszalskiego."
Ostatnio zmieniony 08-03-2016 23:51 przez alek, łącznie zmieniany 1 raz.

dink00
Posty: 254
Rejestracja: 20-05-2010 01:21

Rządy PiS

Post autor: dink00 » 09-03-2016 00:57

"
Admin pisze:Zamiast trzech stawek 5, 8 i 23% mają być dwie - 5 i 20%.
Może ten rząd nie jest taki lewy jakby się wydawało?
A ja czytałem dziś o sprowadzeniu PITu, składek na ZUS i składek na NFZ do jakiejś jednej postaci. Dałoby to sporo nowych możliwości do ściągalności kasy ze śmieciówek. Ktoś kto świadomie chce płacić do państwa jak najmniej, a wszelkie sprawy woli załatwiać na własną rękę, wg własnego uznania, może zostać teraz pozbawiony tej możliwości.

ami2 pisze:rzeczywiście za poglądy pis jeszcze nie wsadza do więzienie, ale pozbawia pracy. a to jest jeszcze gorsze. można to też odwrócić i powiedzieć, że daje pracę tylko swoim ludziom. bardzxo wyraźnie to widać też i w tarnobrzegu.
Można analogicznie odbić piłeczkę, podając przy tym jakiś argument (dotyczący obsadzania stanowisk przez PO), jak zrobił to odnowiciel w kwestii tv:
odnowiciel pisze:Rozumiem,że jak za poprzedniej władzy redaktor Lis prowadził program to nie było tam ideologi i lania wody.
alek pisze: Jednak było miejsce i dla Lisa i Pospieszalskiego, dzisiaj zostało tylko dla Pospieszalskiego.
Oj dla niejednej osoby zabrakło miejsca na wizji. Można poszukać. Jest jeszcze kwestia bardzo dużej zmiany w umowach z osobami pracującymi dla TVP za Platformy.
Ale dla Pana Lisa miejsce się znajdywało cały czas. Mimo poziomu prezentowanego przez tego człowieka. Przykład? Pozwolenie na zacytowanie słynnych tweetów, które rzekomo były napisane przez Kingę Dudę, i do tego swoiste przyklaśnięcie i aprobata towarzysząca temu zdarzeniu. A potem? Minęło bardzo niewiele czasu, żeby mógł w prasie napisać, jakie to nie w porządku są jakiekolwiek odwołania do jego rodziny i że życzy sobie, by jego bliskich w ogóle nie ruszano. Można zajmować jakieś stanowisko, niekoniecznie słuszne, czasem głupie. Ale tak jawnie być hipokrytą? I mieć możliwość bez żadnych konsekwencji prezentowania swojego poziomu w telewizji publicznej.


Prezesura Jacka Kurskiego w TVP i ostatnie uczynienie Prokuratorem Generalnym Zbigniewa Ziobry, spotykają się z oporem opozycji, która swój sprzeciw argumentuje upolitycznieniem, czy to telewizji, czy prokuratury. Czy telewizja i prokuratura nie były do tej pory upolitycznione? Nie sądzę. Co więc się realnie zmieniło, co można dostrzec już teraz? Jawność tego upolitycznienia i przejrzystość sytuacji. Teraz przeciętny wyborca może bez problemu dostrzec, że taka TVP zależy od rządu, a Prokuratorem Generalnym jest jeden z ministrów, czyli jedna z najważniejszych osób w rządzie. Nie ma opcji powiedzenia, że jeśli coś nie zagra, to nie jest to wina rządu. Jest i koniec. Jeśli chodzi o to czy te zmiany są jakościowo dobre czy nie, no to oczywiście potrzeba czasu do oceny. Pewnie każdy ma jakąś już swoją początkową opinię, dajmy szansę się jej wybronić obserwując efekty.



Edytowany przez dink00 o 09-03-2016 - 00:02. "
Ostatnio zmieniony 09-03-2016 00:57 przez dink00, łącznie zmieniany 1 raz.

fil-utek
Posty: 112
Rejestracja: 10-04-2015 14:19

Rządy PiS

Post autor: fil-utek » 09-03-2016 11:02

"
W 2008 r. stanął na czele międzynarodowej delegacji manifestującej poparcie dla wolnej Gruzji. Prezydent Micheil Saakaszwili podczas uroczystości pogrzebowych prezydenckiej pary stwierdził, że to inicjatywa Lecha Kaczyńskiego zatrzymała rosyjskie czołgi.
Niestająco nie mogę przestać się dziwić przywoływanemu argumentowi na wielkość Kaczyńskiego, którego chorobliwa antyrosyjskość poczytywana jest mu za zasługę. Idiotyczne wypowiedzi znamionujące brak politycznego nosa a obrazujące fobie poczytywane są mu za zasługę.Przecież samotna wycieczka do Gruzji(nie uzgodniona i nie podparta autorytetem UE )to zwykłe szkodnictwo.To uderzenie w naszą gospodarkę i wymianę towarową znamionujące podstawowe kalectwo dyplomatyczne.Wręcz DYPLOMATOŁSTWO!!!!!To wręcz zdrada naszych interesów i olanie naszych eksporterów i miejsc pracy.
Nie mogę zrozumieć jak cyniczni politycy(tu trzeba by użyć wyzwisk a nie eufemizmu) pokroju Kaczyńskiego próbując wtłoczyć swoją nienawiść w głowy młodego pokolenia Polaków pakują się w awantury sprzeczne z naszym interesem narodowym którym tak wycierają sobie gębę.
Próbują też swoją patologiczną fobię antyrosyjską wtłoczyć w głowy młodego pokolenia Polaków.

W polskim , powszechnym obiegu funkcjonuje przekonanie, że to Rosja zaatakowała Gruzję i Kaczyński nadstawiając huzarskie piersi POLSKIE pojechał tam z odsieczą.Wywodzą stąd jego wielkość i prawo do Wawelu.
Otóż wszyscy ci Stachowie są w "mylnym błędzie" jak mawiał klasyk.

Sytuację w Gruzji zbadała zbadała niezależna komisja UE i jasno wynika z jej raportu, że to Gruzja rozpoczęła działania wojenne, które w sierpniu 2008 r. doprowadziły do gruzińsko-rosyjskiego konfliktu zbrojnego.Bombardowanie Cchinwali przez gruzińskie siły zbrojne w nocy z 7 na 8 sierpnia 2008 rozpoczęło wojnę gruzińsko- rosyjską.Raport przygotowany przez niezależną komisję ze szwajcarską ambasador Heidi Tagliavini został opublikowany pod koniec 2009 r. Wcześniej był przedstawiony zainteresowanym stronom: Rosji, Gruzji, państwom UE, ONZ oraz OBWE.

W naszej , polskiej przestrzeni medialnej na temat tego konfliktu funkcjonują kłamstwa które Stachy i inni tego typu ludzie biorą za prawdę.
A prawda jest jedna: KACZYŃSKI BRONIŁ AGRESORA (Saakaszwilego)KTÓRY WYKORZYSTAŁ GO POLITYCZNIE!!
Czy polityk który nie dostrzega, że jest manipulowany to polityk wybitny?

Dla mnie Lech Kaczyński to miernota nie polityk i nigdy nie stanę przy jego trumnie na Wawelu, a moim dzieciom otworzę oczy na te przykrywane fakty i mam nadzieję że będą spluwały słysząc nazwisko Kaczyński tako jak i ja czynię.


:-)"
Ostatnio zmieniony 09-03-2016 11:02 przez fil-utek, łącznie zmieniany 1 raz.

grassownik
Posty: 3508
Rejestracja: 24-01-2009 09:47

Rządy PiS

Post autor: grassownik » 09-03-2016 11:05

"
Dla mnie Lech Kaczyński to miernota nie polityk i nigdy nie stanę przy jego trumnie na Wawelu, a moim dzieciom otworzę oczy na te przykrywane fakty i mam nadzieję że będą spluwały słysząc nazwisko Kaczyński tako jak i ja czynię.
będziesz musiał zakazać dzieciom oficjalnych mediów publicznych a być może nawet książek.

dobra zmiana dopadła nawet gimnazjalistów w osobie prokuratora gdy na ścianie napisano andrzej dupa :lol:

z dudy też zrobią herosa.wszak przeżył zamach :lol:

ale to prawda,wielu ludzi nigdy nie okłamią.
kaczyński to była miernota.wstyd dla urzędu.
podobnie gajowy i obecny maliniak.żenada."
Ostatnio zmieniony 09-03-2016 11:05 przez grassownik, łącznie zmieniany 1 raz.

fil-utek
Posty: 112
Rejestracja: 10-04-2015 14:19

Rządy PiS

Post autor: fil-utek » 09-03-2016 11:16

"A propos dobrej zmiany na fejsbuku ukazało się wydarzenie na które zapraszani są wszyscy chętni:

I MIESIĘCZNICA NIEUDANEGO ZAMACHU NA ANDRZEJA DUDĘ!!!!!!!!!!! :-)

Zastanawiam się czy nie jechać? :-)



Edytowany przez fil-utek o 09-03-2016 - 10:16. "
Ostatnio zmieniony 09-03-2016 11:16 przez fil-utek, łącznie zmieniany 1 raz.

janusza
Posty: 292
Rejestracja: 25-12-2011 18:37

Rządy PiS

Post autor: janusza » 09-03-2016 12:41

"A jest w programie palenie opon znanej francuskiej firmy? P.S. Uważaj bo Cię pierwszy sort podpier..i i za takie teksty masz kipisz o 6 rano w chałupie jak nic..."
Ostatnio zmieniony 09-03-2016 12:41 przez janusza, łącznie zmieniany 1 raz.

andriu81
Posty: 1803
Rejestracja: 29-05-2010 03:51

Rządy PiS

Post autor: andriu81 » 09-03-2016 13:22

"Aż nie chce się czytać tego waszego bełkotu,chociaż to jest dozwolone i forum wszystko przyjmie.Przykro patrzeć jak napięcie polsko-polskie coraz bardziej narasta.Między innymi takie wpisy jak powyżej skłaniają do przypuszczenia że sprawa pęknięcia opony auta była sabotażem.Ale absolutnie to nie powinno wycieknąć do mediów,powinno od razu zostać wszczęte śledztwo wewnętrzne i przesłuchane wszystkie osoby z BOR-u ,sprawdzona historia samochodu,po cichu bez rozgłosu,gdyż w Polsce jest spora liczba osób które źle życzą prezydentowi oraz jego współpracownikom i byćmoże ktoś taki miał jakieś wtyki w BOR czy w kancelarii prezydenta.Ale to jest sprawa wyłącznie dla prokuratury ,nie dla mediów ,bo tylko śmietnik robią i przeszkadzają w śledztwie."
Ostatnio zmieniony 09-03-2016 13:22 przez andriu81, łącznie zmieniany 1 raz.

grassownik
Posty: 3508
Rejestracja: 24-01-2009 09:47

Rządy PiS

Post autor: grassownik » 09-03-2016 13:28

"dlatego zero i i nijaki już szykują prokuraturę i szwadrony śmierci i teraz forumowicze naśmiewający się z zamachów (obu :-P ),gimbusy od napisu andrzej dupa i cała reszta gorszego sortu powinna wzorem Blidy być rozstrzelana na miejscu.

póki tak nie będzie władza naraża się na niegodne,niekulturalne szyderstwa ze strony żydokomunomasonerii,która pomimo "dobrej zmiany" podnosi bezwstydnie głowę na marszach kodu,w sieci czy denuncjuje legalny rząd u europejskiego okupanta.
czas oczyścić ten naród z wrogich elementów :-D

może zdążę z wnioskiem o azyl czy szybciej wezmą mnie pod mur ? ;-)"
Ostatnio zmieniony 09-03-2016 13:28 przez grassownik, łącznie zmieniany 1 raz.

stachu
Posty: 1895
Rejestracja: 03-02-2015 23:29

Rządy PiS

Post autor: stachu » 09-03-2016 13:50

"nabijacie się, ale czy coś przez to osiągniecie...?"
Ostatnio zmieniony 09-03-2016 13:50 przez stachu, łącznie zmieniany 1 raz.

grassownik
Posty: 3508
Rejestracja: 24-01-2009 09:47

Rządy PiS

Post autor: grassownik » 09-03-2016 13:52

"pewnie wyroki śmierci i nieśmiertelną sławę ;-)

nazwą mnie wyklętym naszych czasów :lol:"
Ostatnio zmieniony 09-03-2016 13:52 przez grassownik, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ