Tarnobrzeski KOD

Wielka polityka niewielkiego miasta. Masz czegoś dość lub coś cię cieszy? Opisz to! Prosimy nie używać wulgaryzmów.
wou
Posty: 533
Rejestracja: 10-07-2008 15:40

Tarnobrzeski KOD

Post autor: wou » 31-08-2016 00:16

"
Admin pisze:Zastanawiałem się czemu Gazeta pisze od rana o pogrzebie, jakby im zależało, a to było rysowanie tła pod KOD-prowokację.
Pomyśl Adminie nad usunięciem tej gwiazdy z logo forum, taka prowokacyjna, żydowsko-soroska, jeszcze Ci ten kwiat młodzieży patriotycznej zhakuje forum albo gorzej, do kościoła nie wpuści, zwyzywa, naskórek zadrapie. Falanga będzie o wiele lepiej wyglądać, a jak ładnie będzie się harmonizować z nowym porządkiem rzeczy(pospolitej). Przy okazji: domenka wTarnobrzegu.eu/info tylko 25/35zł.

...

Jestem ciekaw kiedy się wam czerwona lampka zapali."
Ostatnio zmieniony 31-08-2016 00:16 przez wou, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 19382
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

Tarnobrzeski KOD

Post autor: admin » 31-08-2016 01:08

"
wou pisze:jeszcze Ci ten kwiat młodzieży patriotycznej zhakuje forum albo gorzej, do kościoła nie wpuści, zwyzywa, naskórek zadrapie
Mam większe zasługi kombatanckie niż KODera naskórek na palcu. Miałem w młodości kilka starć z nacjonalistami, zawsze nieszczęśliwie paru na jednego wypadało. Różnie się kończyło, czasem nadspodziewanie interesująco, czasem boleśnie, ale nawet gdyby wtedy był powszechny Internet, nie przyszłoby mi do głowy chwalić się otartym palcem owiniętym w bandaż, z komentarzem że to efekt pobicia przez kilkuset bandytów. Mam wrażenie, że pod względem motywowanej przekonaniami agresji jest znacznie spokojniej niż 20-25 lat temu. Nie jest?
wou pisze:Pomyśl Adminie nad usunięciem tej gwiazdy z logo forum, taka prowokacyjna, żydowsko-soroska
Czego tu się wstydzić, przecież Tarnobrzeg był w znacznej części żydowski przez długie lata. Obecnie próbuje się wymazywać tą historię, ale prawdy to nie zmieni. Ale sama gwiazda to kiepska prowokacja, tu też mam większe na sumieniu. Nie tak dawno wydałem książkę traktującą w głównej mierze o żydowskiej przeszłości Tarnobrzega, na dodatek ze słówkiem "goj" w tytule, które może być odbierane jako obraźliwe przez nieżydów. To dopiero prowokacja, albo i nawet agresywna insemityzacja. I znów - nie spotkałem się z żadną, nawet najmniejszą nieprzychylną reakcją czy komentarzem.

A propos - książkę nadal można kupić, zostało mi parę i te są już ostatnie dostępne, bo umowa wydawnicza z LSW wygasła. W EMPiKu po 60zł, przecenione (hehe) z 63
http://www.empik.com/moj-przyjaciel-goj ... ,ksiazka-p
u mnie nadal po 44 zł."
Ostatnio zmieniony 31-08-2016 01:08 przez admin, łącznie zmieniany 1 raz.

wou
Posty: 533
Rejestracja: 10-07-2008 15:40

Tarnobrzeski KOD

Post autor: wou » 31-08-2016 11:15

"
Admin pisze:Mam wrażenie, że pod względem motywowanej przekonaniami agresji jest znacznie spokojniej niż 20-25 lat temu. Nie jest?
A nie wiem jak to zmierzyć. Chyba cywilizuje się kraj, chociaż dalej można dostać wpierdol za bele co, np. przekonania sportowe. Co nie zmienia faktu, że niepokoje społeczne rosną, kto tego nie widzi ten kiep.
Admin pisze:(...) Ale sama gwiazda to kiepska prowokacja, tu też mam większe na sumieniu. Nie tak dawno wydałem książkę traktującą w głównej mierze o żydowskiej przeszłości Tarnobrzega, na dodatek ze słówkiem "goj" w tytule, które może być odbierane jako obraźliwe przez nieżydów. To dopiero prowokacja, albo i nawet agresywna insemityzacja. I znów - nie spotkałem się z żadną, nawet najmniejszą nieprzychylną reakcją czy komentarzem.(...)
No forpoczta frontu soroskiego ;) To chyba zbyt abstrakcyjny, intelektualny wymiar na spięcia z entuzjastami czystości rasy, pomijając już fakt, że wydawnictwo to raczej wróg trzeciorzędny o ile w ogóle dostrzegalny dla bystrego nacjonalistycznego oka ;)

Nie no bądź spokojny, grunt, że pięlęgnujesz słuszną narrację na forum. O, przy okazji, dołożę wisienkę na torcie waszej światłej dyskusji o tych zaplutych karłach reakcji z KODu:

http://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/ ... wo/g2ekv3w
Kijowski to jest podły, mały prowokator. Chciał dostać wpie...dol, żeby pojechać do Sorosa po dolary. Chciał siebie zrobić ofiarę ?nazioli? i ?agresywnego tłumu?, a zrobił z siebie ofiarę losu, bo spieprzał. To on nie czyta swojego głównego guru Lisa, co wypisuje o "żołnierzach wyklętych"? Przecież prowokacja tych lewackich ścierw sięgnęła zenitu. Dla nich nie ma nic świętego. Oni przyszli na te groby znowu zwalić kupsko. Ja mówię jasno, dla uczciwego patrioty KOD-ziarze to jest rak, wrzód, którego tolerować nie wolno. Dla nich nie ma miejsca w przestrzeni publicznej, ponieważ są to ludzie łamiący wszelkie standardy przyzwoitości

Ajj, tak cholernie dużo brakowało a mielibyśmy takiego zajebistego tytana kultury i patriotyzmu jako prezydenta.



Edytowany przez wou o 31-08-2016 - 09:21."
Ostatnio zmieniony 31-08-2016 11:15 przez wou, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 19382
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

Tarnobrzeski KOD

Post autor: admin » 31-08-2016 18:50

"Wczoraj w Filharmonii (jak by nie było) Narodowej na koncercie Chopina wybuczano panią wiceminister kultury, ministerstwo sprawowało patronat nad koncertem. Każde grono buczy na swój sposób, ze skalą dźwięków i artykulacji stosowną do klasy społecznej.
Chociaż żółta lampka, czy ok?

Jeden burak wyraża niechęć na pogrzebie pod kościołem, inny w filharmonii. Analogie są, ale różnice też."
Ostatnio zmieniony 31-08-2016 18:50 przez admin, łącznie zmieniany 1 raz.

wou
Posty: 533
Rejestracja: 10-07-2008 15:40

Tarnobrzeski KOD

Post autor: wou » 01-09-2016 20:10

"Przychodzi mi na myśl inna, rozbudowana analogia: doszukiwanie się prowokacji i winy po stronie zgwałconej kobiety, która wracała sama z imprezy po zmroku. No przecież, że o to jej chodziło, a chodniki po zmroku należą do gwałcicieli. Policja odciąga ją z miejsca zdarzenia żeby gość nie musiał jeszcze zabić tej podstępnej suki, naturalnie wszystko w akompaniamencie wyzwisk od kurew, szmat itd. Dzielnicowy nazajutrz oznajmia, że trzeba ukrócić takie prowokacyjne zachowanie bo im to dodaje roboty, a prezydent miasta wprowadza godzinę policyjną dla kobiet*. Mało tego, lokalny oddział Obozu Radykalnych Miłośników Obywatelek, do którego należy poszkodowany, święcie oburzony składa doniesienie za zakłócanie ciszy nocnej**. Gawiedź doszukuje się źródła prowokacji w jakiejś organizacji feministycznej i żartuje że to przecież tylko jeden gość i nawet jej nie uderzył, a baba robi raban jakby ją stado murzynów wzięło.

itd itd Brzmi znajomo? Absurdalne, nie? A to się dzieje naprawdę. Nie wiem czy jako fan Korwina dostrzeżesz tu symetrie które ja widzę, no ale warto rozmawiać.

* obserwując reakcje rządu na ten incydent, idę o zakład, że zostanie wykorzystany do zablokowania jakiejś manifestacji wichrzycieli z KODu.
** piję do doniesienia Wszechwolaków na KOD

Różnice w porównaniu, które Ty rysujesz widzę m.in. takie, że z jednej strony faktyczne, systematyczne atakowanie pewnego środowiska oraz wtargnięcie jak gdyby nigdy nic na ewidentnie jego teren spotyka się z li tylko kulturalnym buczeniem, że tak powiem; z drugiej mamy afront urojony, który w miejscu publicznym i na wydarzeniu o charakterze solidarnościowym kończy się bardzo ostrymi wyzwiskami i rękoczynami, a skończyłby się jeszcze gorzej gdyby nie policja i okoliczności łagodzące nastroje. No i dodajmy, że Gliński boi się konfrontacji z mięczakami-melomanami, wystawia zastępstwo, a mięczaki-kodowcy stawiają czoła gościom zjadającym burrito z flagi Polski, hejtu i testosteronu na śniadanie, obiad i kolację. Wychodzi z tego przetwórstwa rzecz jasna śmierdzące gówno co się zowie faszyzm.

A teraz zagadka - kto ma odwagę cywilną, a kto jest tchórzem w obu tych sytuacjach?"
Ostatnio zmieniony 01-09-2016 20:10 przez wou, łącznie zmieniany 1 raz.

jazet
Posty: 1269
Rejestracja: 13-10-2006 14:26

Tarnobrzeski KOD

Post autor: jazet » 01-09-2016 20:27

"A co na to tytułowy tarnobrzeski kod?"
Ostatnio zmieniony 01-09-2016 20:27 przez jazet, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 19382
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

Tarnobrzeski KOD

Post autor: admin » 01-09-2016 22:31

"
jazet pisze:A co na to tytułowy tarnobrzeski kod?
Mam wrażenie że podupadł. Odgórne decyzje polityczne, przycinające piękną oddolną inicjatywę?
Najaktywniej chyba KODował radny Partyka. Zajrzałem teraz na facebooka i od dawna nie ma nic związanego z KODem. Schetyna nie pozwala?
wou pisze:A teraz zagadka - kto ma odwagę cywilną, a kto jest tchórzem w obu tych sytuacjach?
Glińskiego wygwizdano w styczniu na inauguracji Europejskiej Stolicy Kultury, w marcu w Filharmonii Narodowej, w czerwcu na obchodach Czerwca56 w Poznaniu. Ile może minister tak "prowokować" swoją obecnością na oficjalnych uroczystościach? :-) Panią pełnomocnik rządu wybuczano na Kongresie Kobiet, na którym aplauz zbierał paradoksalnie najbardziej znany polski alimenciarz.

Odwaga? Czytałem parę numerów temu wywiad z Kijowskim w "Świecie Motocykli". Opowiadał o sprzętach na które go stać (to kosztowne hobby), tylko na utrzymanie dziecka i realizację wyroków sądu jakoś zabrakło. Po przeczytaniu tego wywiadu pierwsze co mi przyszło na myśl to bezczelność. Po wejściu między ONRowców mogę mu przypisać determinację. To generalnie pozytywna cecha, serio doceniam.

Przypadkowe wejście na polu na minę nie wymaga odwagi czy determinacji, ale zdobywanie bunkra już tak. Twoje porównanie idzie w bok, bo w nim nie ma miejsca na bohaterstwo. Jeśli przyjmujemy determinację czy odwagę jako motywację jakiegoś postępowania, to wskazujemy jednocześnie na świadomość zagrożenia i intencję zmierzenia się z nim.

Czuchnowski i Wyborcza cieszyli się niedawno po wygranej z PiSem, że mamy jeszcze sądy w Polsce. Czy poszKODowani złożyli zawiadomienie o popełnieniu przestępstw? Jeśli rzeczywiście doszło do pobicia, to nie widzę w całej sytuacji okoliczności łagodzących. Materiałów filmowych i świadków cała masa, obdukcje pewnie wykonane, wskazywano członkostwo napastników w konkretnych organizacjach itd. Minęły 4 dni, chyba nie ma na co czekać?

Zastanawiam się czy KOD przyjdzie ze sztandarami na Marsz Niepodległości."
Ostatnio zmieniony 01-09-2016 22:31 przez admin, łącznie zmieniany 1 raz.

jazet
Posty: 1269
Rejestracja: 13-10-2006 14:26

Tarnobrzeski KOD

Post autor: jazet » 01-09-2016 23:00

""oj, niedobrze Panowie, niedobrze" !"
Ostatnio zmieniony 01-09-2016 23:00 przez jazet, łącznie zmieniany 1 raz.

rav
Posty: 1072
Rejestracja: 01-04-2015 09:00

Tarnobrzeski KOD

Post autor: rav » 02-09-2016 10:50

"O wiele lepiej działa u nas ale inny KOD (Komitet Obrony Działek), bo dopiero w piątej wersji obwodnica przeszła :-) ale też nie do końca wygrał"
Ostatnio zmieniony 02-09-2016 10:50 przez rav, łącznie zmieniany 1 raz.

wou
Posty: 533
Rejestracja: 10-07-2008 15:40

Tarnobrzeski KOD

Post autor: wou » 10-09-2016 14:26

"Adminie, co mają kurna alimenty Kijowskiego do czegokolwiek? Albo to, dodam zanim Ciebie zaświerzbi ręka :P

Piasecki pyta Mateusza Kijowskiego o nazwisko "Inki". "Nie pamiętam w tej chwili. Stańczykowska?"
http://natemat.pl/189569,szef-kod-u-zal ... ynnej-inki
(Pacz, na lisowym portalu oczerniajo, niesamowite nie?, czyżby pisowski kret? A wracając do mojej przypowieści o zgwałconej kobiecie: ta wpadka to byłoby np. "nie wiedziała jaką ulicą idzie, tylko w jakim kierunku" etc)

Zrozum czym jest atakowanie Kijowskiego. Jedynym jego osiągnięciem na arenie politycznej jest stanięcie na czele obywatelskiego protestu przeciwko łamaniu konstytucji. Tylko tyle i AŻ TYLE. Jeśli Ty w nim widzisz tylko prowokatora-alimenciarza i używasz tego jako kompromitującego argumentu to niczym się w tym nie różnisz od redaktora Pobudzina, a jako Admin portalu - nie zapominaj że występujesz w pewnym kontekście władzy - zamieniasz go w tubę propagandową. Używanie tego haka ma na celu zdyskredytowanie inicjatywy poprzez obgównienie jej twarzy, przywódcy. Ma zniechęcić opinię publiczną do KODu, działać na poziomie emocji sprawiając, że niechętniej ludzie będą im sprzyjać. Z tym że racja jest ewidentnie po stronie KODu, niezależnie od gierek platformy i PRYWATNYCH problemów jego czołówki, a już na pewno propagandy PiSu. I ja to widzę, potrafię oddzielić, a naprawdę jestem ostatnią osobą do sympatyzowania z ojcami niepłacącymi alimentów.

Swoją drogą, Ty się dziwisz GW i KODowi na zainteresowanie Wyklętymi, kwestionujesz szczerość intencji, a dla mnie zaskoczeniem jest, jakim cudem z tego antyfeministycznego, konserwatywnego środowiska PiSu czy innych kuców i kukiziaków wychodzi oburzenie na niepłacenie alimentów. No jak to? Ja myślałem że oni/wy bardziej się nad tymi pokrzywdzonymi przez złeeee kobiety alimenciarzami rozczulacie? Ale tak jak ja chętnie się zgodzę, że Kijowski powinien zapłacić zasądzone alimenty (nie wnikam już czy to jest jeszcze aktualne albo w ogóle sprawiedliwe), tak Ty powinieneś się zgodzić, że KOD miał pełne prawo przyjść na w/w patriotyczne święto. Z kolei odwagę cywilną wykazali w ten sposób, że nie dali w pełni zawłaszczyć go współczesnym zdrajcom Polski - PiSowi i jego bojówkom, nie dali im spokojnie wytrzeć sobie tych kłamliwych mord pamięcią o kontrowersyjnych ale jednak bohaterach. Więc ja bym prędzej nazwał ich udział formą protestu, ale żeby prowokacją bo rzucili się na nich narodowcy? O nie, to zdradza jakieś problemy psychologiczne, mylenie kata z ofiarą.

Mógłbym się z wami potaplać w błocie i podyskutować o alimentach Kijowskiego, sprawdzić czy w końcu zapłacił czy nie, albo co mu ta biedna kobita zrobiła i vice versa, ale to jest żenujące. Przez moment myślałem, że sam popełniam ten błąd w przypadku Kaczyńskiego, ale nie, jednak nie, ten wszechpotężny mąciciel jak najbardziej zasługuje na portret psychologiczny i wywlekanie żałosnych szczegółów swojego życia, bo szkodzi i ogarnia swoimi kompleksami i fobiami cały kraj od wielu lat. Zasadne jest więc szukanie odpowiedzi na pytanie skąd mu się to bierze, wskazywanie które to deficyty powodują, że pielęgnuje w Polsce zimną wojnę domową, a przede wszystkim: do czego ta destrukcyjna osobowość może jeszcze doprowadzić.

Acha, doniesienie było - do prokuratury, a nie na policję. Błaszczak szydził że jak nie ma doniesienia na policję to są niepoważni, a było do prokuratury, więc znowuż rezonujesz z PiSowcami w tym aspekcie sprawy. Warto czasem siegnąć do źródła:

http://mateuszkijowski.natemat.pl/18885 ... -insynuuje"
Ostatnio zmieniony 10-09-2016 14:26 przez wou, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 19382
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

Tarnobrzeski KOD

Post autor: admin » 10-09-2016 17:00

"Spychasz mnie na jedną ze stron barykady.
To podsumuję i wyjaśnię. KODerzy mieli prawo przyjść na pogrzeb i przebywać tam bezpiecznie. Mieli również, nie mniejsze niż ONR, prawo przyjść ze swoimi sztandarami. Czytałem gdzieś o antyrządowych hasłach, jeśli tak było, to już zachowanie niestosowne. Ci którzy wrzeszczeli zachowali się niegodnie, szczególnie jeśli uczestniczyli we mszy. Wśród nacjonalistów jest całkiem sporo neopogan, ciężko zgadnąć kto uczestniczył we mszy, a kto nie, tak jak nie wiem czy można tak powiedzieć np. o Kijowskim. Czy przyszli jedni i drudzy na pogrzeb i uroczystości państwowe, czy uczestniczyć w katolickich rytuałach religijnych?

KOD miał pretensje do tych paru policjantów, którzy ich wyprowadzili. W sumie nie bardzo sobie wyobrażam co lepszego mogliby zrobić w tej sytuacji. Pałować narodowców?
O czym zatem pisałem: nabijałem się z przedstawienia wydarzenia jako "brutalnego pobicia" 40 niewinnych osób przez 300 bandytów, którego jedynym znanym wynikiem jest otarcie naskórka na palcu u jednej osoby i zdjęcie zabandażowanej ręki. Teoria o prowokacyjnych motywach nasuwa się właśnie po obejrzeniu relacji i zdjęć ze zdarzenia. Ale to tylko teoria. Może rzeczywiście chcieli po prostu przyjść do kościoła na pogrzeb tej pani. Sprawa w każdym razie się toczy, jeśli doszło do przestępstwa, to wierzę, że winni zostaną ukarani.

Co do ocen - ciężko mi odciąć znane fakty o osobie od jej działalności. Gość krzyczy żeby "Beata" wypełniała wyroki sądu, a sam ich nie wypełnia. To dotyczy oczywiście nie tylko Kijowskiego. Zupełnie niewiarygodna byłaby przysięga poselska czy prezydencka Korwina, skoro złamał przysięgę małżeńską. Równie niewiarygodny jest JarKacz przedstawiany jako osoba znająca problemy zwykłych Polaków, jeśli nie założył rodziny, nie prowadzi samochodu, nie ma/miał? konta w banku, nie planuje budżetu domowego, zakupów itd.

Co mam poradzić, że tkwi we mnie głęboko zakorzeniona, chłopska zapewne, nieufność?

Nieufność wobec Petru, który bierze kredyt, znikąd tworzy partię w parę tygodni, siedzi non stop we wszystkich telewizjach i błyska w Internetach? Podobnie z KODem. Inicjatywa niby oddolna, ale widać jak zmieniła się bez partyjnego poparcia. Widziałem ilu działaczy jeździło "oddolnie" z Tarnobrzega na marsze, a ilu i kto był pod KODowskim namiotem na tarnobrzeskim rynku niedługo później.
O ile chyba nikt nie zadaje sobie pytania "kto stoi za Kaczyńskim?", o tyle wielu zadaje sobie pytanie "kto stoi za Kijowskim?". Ja też. Chłopska nieufność.

Uzupełnienie: propozycja tworzenia państwa podziemnego mnie rozbawiła."
Ostatnio zmieniony 10-09-2016 17:00 przez admin, łącznie zmieniany 1 raz.

dink00
Posty: 254
Rejestracja: 20-05-2010 01:21

Tarnobrzeski KOD

Post autor: dink00 » 05-01-2017 00:10

"Odkurzam zapomniany wątek (zapomnienie też wiele mówi) i wrzucam ten oto poniższy artykuł, nie chcąc robić off-topów w "Rządach PiSu".

http://www.rp.pl/Komitet-Obrony-Demokra ... w-KOD.html

Kurcze, a już prawie uwierzyłem, że oni zwrócą nam demokrację, za którą tak nam tęskno. Że chcą żyć w zgodzie z prawem. A, nie, przepraszam. Przecież mecenas pana Kijowskiego wyraźnie powiedział:
"Myślę, że w tej sytuacji jest to najwłaściwsze, bo jak pan się domyśla, wszystko jest oczywiście całkowicie zgodne z prawem".

I brońmy tej demokracji dalej, tworząc front opozycyjny wraz z osobami, które dają się nagrywać w Sali Kolumnowej, a potem protestują przeciwko temu, że nie zostały do niej wpuszczone. Które potrafią wykorzystać sieć powiązań i zachęcać do zamachu stanu, ale jednak znajdują czas na chwilę odpoczynku w sylwestra, w odległych, ciepłych krainach. Choć niektóre wydarzenia zdają się mieć duży potencjał medialny i może być grzane nimi tu i ówdzie przez czas znaczny, to warto mieć świadomość, że to tylko nieźle nadający się do nagłaśniania wierzchołek góry lodowej."
Ostatnio zmieniony 05-01-2017 00:10 przez dink00, łącznie zmieniany 1 raz.

rav
Posty: 1072
Rejestracja: 01-04-2015 09:00

Tarnobrzeski KOD

Post autor: rav » 05-01-2017 08:43

"Bardzo dobrze, że odświeżyłeś ten temat, bo rzeczywiście zaczęło się dziać

Rysiek z Aśką na Maderze, a teraz KOD KOD-owi a właściwie Kijowski Kijowskiemu wystawia faktury :-)
czyli jak pieniądze ze zbiórek na KOD trafiły do firmy Mariusza Kijowskiego, bo przecież Kijowski jest twarzą KOD-u.

Niby Kijowskiemu KOD nic nie płaci, a te prawie 100 tyś zł to tylko takie tam usługi dla firmy.

Gdyby ktoś chciał jeszcze wspomóc Kijowskiego to wystarczy wpłacić na KOD :-)
Wiecie czy te alimenty już zapłacił?

onet też się o tym rozpisuje:
http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-oneci ... wi/wjrnf73


- - - - - - - - - - - - - - -

a oto odpowiedź Kijowskiego:
- Jestem w stanie rozliczyć się z każdej złotówki i każdej godziny poświęconej dla KOD-u. Być może zabrakło mi doświadczenia i ostrożności, ale zaręczam, że nie ma w tej sprawie nieuczciwości
http://wiadomosci.onet.pl/kraj/mateusz- ... ja/gbkjd3y

Doświadczenia i ostrożności w czym? że tak spytam



Edytowany przez rav o 05-01-2017 - 08:56. "
Ostatnio zmieniony 05-01-2017 08:43 przez rav, łącznie zmieniany 1 raz.

iwoniczka
Posty: 55
Rejestracja: 08-11-2016 18:40

Tarnobrzeski KOD

Post autor: iwoniczka » 06-01-2017 19:48

"boli cię ok.92.000 zł, a nie bolą miliardy na kler, afera skoków , 20 mln na pseudo

następną szkołę Szydło,a nie wiesz czy Kurski zapłacił zaległe alimenty, bo też swego czasu była afera ,"
Ostatnio zmieniony 06-01-2017 19:48 przez iwoniczka, łącznie zmieniany 1 raz.

A1313
Posty: 2288
Rejestracja: 24-09-2006 12:29

Tarnobrzeski KOD

Post autor: A1313 » 06-01-2017 22:30

"A Ciebie nie boli jakość opozycji? Pis jest tak mocny jak słaba jest opozycja, po wydarzeniach ostatniego tygodnia to kaczafi mógłby ludzi w lesie zakopywać to i tak mu niespadanie poparcie.

Chyba że to robota Schetyny na wykoszenie konkurencji ,to przepraszam.

Czekam jeszcze co mądrego powie Bolek.

Może rudy książę na białym koniu przybędzie?



Edytowany przez A1313 o 06-01-2017 - 21:32. "
Ostatnio zmieniony 06-01-2017 22:30 przez A1313, łącznie zmieniany 1 raz.

rav
Posty: 1072
Rejestracja: 01-04-2015 09:00

Tarnobrzeski KOD

Post autor: rav » 06-01-2017 23:17

"
iwoniczka pisze:boli cię ok.92.000 zł
nie boli mnie, bo nie wpłaciłem ani złotówki na KOD :-)

iwoniczka pisze:a nie bolą miliardy na kler
jakichś szczególnych boleści nie dostaję :-)

iwoniczka pisze:afera skoków
z tego co wiem, to tylko jednego, inne mają się dobrze :-)

iwoniczka pisze:20 mln na pseudo następną szkołę Szydło
nie słyszałem

iwoniczka pisze:a nie wiesz czy Kurski zapłacił zaległe alimenty, bo też swego czasu była afera ,
niestety nie wiem, ale jak znajdziesz to napisz, chętnie poczytam"
Ostatnio zmieniony 06-01-2017 23:17 przez rav, łącznie zmieniany 1 raz.

iwoniczka
Posty: 55
Rejestracja: 08-11-2016 18:40

Tarnobrzeski KOD

Post autor: iwoniczka » 07-01-2017 17:52

"wy fanatycy słyszycie i widzicie tylko to co dla was wygodne"
Ostatnio zmieniony 07-01-2017 17:52 przez iwoniczka, łącznie zmieniany 1 raz.

pigal
Posty: 61
Rejestracja: 14-04-2009 12:45

Tarnobrzeski KOD

Post autor: pigal » 07-01-2017 19:27

"Oj KODomici... Wy naprawdę mysleliscie, ze tacala walka o demokracje, to dla Waszego dibra i dla dobra narodu? Smiem twierdzic,ze teraz dopiero się okaze, ile kto na was, durniach, sie doribil... :)
I uwazam jednocześnie, ze PiS to tacy sami zlodzieje:) pis, po, nowoczesna, psl.... Oni wszyscy powinni juz dawno siedziec w wiezieniach:) co 8 lat sie zmieniaja u koryta a Wam wmawiaja, ze demokracja ma sie dobrze, ze panstwo sie rozwija... Oj, glupcy... Nawet nie wiecie, jak bardzo oni wszyscy nas łoją. Wy sie klocicie na forach, a kijowski wystawia nastepna fakture, schetyna jedzie na wakacje na jakies nas nigdy moze nie bedzie stac...ale klocicie sie dalej, a najlepiej - NIE INTERESUJTA SIE. oni wszyscy wiedza, co zrobic z Waszymi pienirdzmi lepiej, niz Wy.:)"
Ostatnio zmieniony 07-01-2017 19:27 przez pigal, łącznie zmieniany 1 raz.

dino
Posty: 2000
Rejestracja: 02-09-2016 15:08

Tarnobrzeski KOD

Post autor: dino » 08-01-2017 11:35

"Piasek dalej jest w KOD?"
Ostatnio zmieniony 08-01-2017 11:35 przez dino, łącznie zmieniany 1 raz.
W czerwcu 2003 roku miałem rację, by NIE WCHODZIĆ do EuroSowietów.
W maju 2020 miałem rację, że pandemia, to tresura.
W kwietniu 2022 miałem racje, by nie pomagać bezwarunkowo Ukrainie.
Jak będzie w 2024?

iwoniczka
Posty: 55
Rejestracja: 08-11-2016 18:40

Tarnobrzeski KOD

Post autor: iwoniczka » 08-01-2017 15:27

"pigal naucz się pisać poprawnie, a dopiero udzielaj się na forum,bez obrazy może jesteś dyslektykiem,a ja polonistką więc trochę mnie to razi, pozdrawiam"
Ostatnio zmieniony 08-01-2017 15:27 przez iwoniczka, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ