Wybory samorządowe 2018

Wielka polityka niewielkiego miasta. Masz czegoś dość lub coś cię cieszy? Opisz to! Prosimy nie używać wulgaryzmów.
fil-utek
Posty: 112
Rejestracja: 10-04-2015 14:19

Wybory samorządowe 2018

Post autor: fil-utek » 17-10-2018 12:27

"Wielu z nas przed nadchodzącym maratonem wyborczym drapie się po czuprynie mając poważny dylemat na kogo postawić.Jaka opcja byłaby najwłaściwsza i dlaczego?
WYBORCO!!! Niezależnie od tego co i jak i kiedy analizujesz, zasługujesz na to abyś może jednak wybrał PIS!!
Jeśli choć dwie preferencje przedstawione poniżej są zgodne z twoim myśleniem,nie masz wyjścia i musisz to zrobić!!!Przemyśl jeszcze raz swój planowany wybór!!!

Najbliżej ci do Prawa i Sprawiedliwości bo:
-uważasz że największym zagrożeniem współczesnego świata jest islamski fundamentalizm i Wojtek Smarzowski
-masz w domu przynajmniej dwie biografie Stalina,trzy Hitlera i co najmniej jedną książkę Rafała Ziemkiewicza.Jeśli nie jest to ta w której pisał o
michnikowszczyźnie to niedługo będziesz ją miał
-nic nie sprawia ci takiej przyjemności jak muskanie opuszkami palców albumu o uzbrojeniu powstańców insurekcji kościuszkowskiej
-za najważniejszą wartość uważasz rodzinę!!Niestety ze swoją pokłóciłeś się w 2007 r o in vitro i od tego czasu nie rozmawiasz nawet z rodzoną matką
-co do rodzin gayów zgadzasz się z Korwinem, że to homosie i gdyby(o,nie daj Boże) twój brat taki się urodził to z miłości do niego sam byś mu wskazał gabinet w Polsce gdzie z tego leczą elektrowstrząsami
-wszystkim powtarzasz, że lubisz zmiany bo to podstawa postępu,lecz kiedy w twojej osiedlowej Żabce zmienili ustawienie produktów na półkach dostałeś ataku furii.Twoja żona do dziś ma ci za złe, że kiedy rozjaśniła włosy nie odzywałeś się do niej przez dwa lata.
A już to( łoj,łoj , łoj a FEEEE!!!!!)MULTIKULTI!!!
-w mieszkaniu zawsze masz poukładane,wymyte,poodkurzane.Z satysfakcją ścierasz kurz z każdego listka swojej paprotki.Kiedy ktoś w butach wchodzi do twojego domu,grzecznie zwracasz mu uwagę podając kapcie,lecz gdy wychodzi usuwasz jego nr z telefonu i zrywasz z nim wszelkie kontakty
-wiesz czym się różni Boże Ciało od Środy Popielcowej a nawet od Magdaleny Środy i jesteś na każdej niedzielnej mszy.Nie dość że jesteś na "ty" z proboszczem swojej parafii to jeszcze potrafisz w pamięci obliczyć kiedy wypadnie Wielkanoc w 2035 r.
-najbardziej lubisz tradycyjne POLSKIE jedzenie bo to taki patriotyczny konkret!Jak twoja bratanica przygotowała kiedyś na obiad wegańską tartę,to nie chcąc jej robić przykrości,po prostu wstałeś od stołu i wyszedłeś.Dałeś jej jednak szansę i jeszcze nie usunąłeś jej z kontaktów w telefonie.
-oficjalnie nienawidzisz TVN-u.Wiesz że to niemiecka szczujnia! Wprawdzie kolega mówił że właścicielem TVN-u jest amerykańska korporacja ale co on tam wie! Jednak gdy stara ogląda AZJA EXPRESS to najpierw z obrzydzeniem stoisz w przedpokoju,potem przysiadasz półdupkiem na oparciu sofy i już pod kocem kibicujesz Pirógowi w wyścigu o kolejny amulet.
-niespecjalnie ,choć mocno pielęgnujesz swój patriotyzm,interesujesz się sportem ale jak Polacy przegrali z Senegalem na ostatnim Mundialu to omal nie wyrzygałeś po meczu tych chipsów kupionych w niemieckim Kauflandzie
-glany to twoje ulubione obuwie,ale na razie jeszcze wstydzisz się je ubierać
-o Trybunale Konstytucyjnym coś tam coś tam było w TVP 1,nie bardzo wiesz co ,ale to wiesz na pewno że nowo narodzonemu synowi nie dasz na imię Rzepliński
-chętnie pokłócisz się o politykę choć na paskach w TVP 1 za dużo nie piszą.Do dziś nie jesteś pewien czy Kaddafi to rodzaj kawy czy węgierskie wino,ale od roku nie możesz się zebrać i sprawdzić tego w Google
-generalnie jesteś patriotą przez duże "P" i nawet masz koszulkę z dużym białym orłem na piersi ale wieczorami,gdy nikt nie widzi konsekwentnie nie sprzątasz po swoim psie.Poza tym ktoby tak rygorystycznie pamiętał o segregacji śmieci?



Edytowany przez fil-utek o 17-10-2018 - 10:49. "
Ostatnio zmieniony 17-10-2018 12:27 przez fil-utek, łącznie zmieniany 1 raz.

fil-utek
Posty: 112
Rejestracja: 10-04-2015 14:19

Wybory samorządowe 2018

Post autor: fil-utek » 17-10-2018 12:42

"C.d.

-du...a i cycki są do pokazywania w sypialni a i to tylko po ciemku, a już na pewno nie na tęczowych paradach homosiów
-na pewno zagłosowałbyś na panią Wasserman w Krakowie gdybyś tam mieszkał bo ładna i chyba mądra... A już na pewno gdyby pokazała cycki!!!
-ta Magdalena Środa cały czas piep...y trzy po trzy,w kółko o tej wolności do decydowania kobiet o własnej du...ie ale brzydzi cię sam jej widok, bo jej cycków to już na pewno być nie chciał oglądać
-prezydent Słupska może i jest skuteczny ale gdy pomyślisz że on... z tym Rabiejem... to aż cię mdli
-prezydent Andrzej Duda największy prezydent po ,co zrozumiałe, Lechu Kaczyńskim. Zawsze walczy o godność Polaków choć totalna twierdzi inaczej.. Tak czy owak onanizujesz się pod prysznicem gdy wyobrażasz sobie pierwszą damę.Gdy myślisz w tej sytuacji o ich córce masz nawet trzy orgazmy!!!
-Kwaśniewski to pijaczyna i alkoholik.Te dwie kadencje to jakaś aberracja!!To oczywista oczywistość. Andrzeja Dudę nawianego i czerwonego na gębie jak Juncker na oficjalnej wizycie oglądałeś na Youtubie ale jesteś pewien,że to była wredna mistyfikacja totalnej albo Sputnika .Tak wielki mąż stanu zawsze twardo stoi!!! Nawet w obecności Trumpa!!Niedługo załatwi nam wizy,ale po co? To Amerykanie będą do nas przyjeżdżać dorabiać na czarno! Ten ich drogi gaz z polskiego huba gazowego sprzedamy jeszcze drożej Niemcom i Czechom, bo Niemiaszki głupie są i łykną, bo te głupki trzy terminale gazowe, które mają, wykorzystują tylko w 12 procentach.Takie głupki!!!
-ryży to fałszywiec i Targowica bo tak powiedział Marek Suski.Ryży to nawet Makreli włazi w d..pę choć jaka jest jej d..pa każdy widzi.Doprawdy jej d..pa straszy w nocy.
-Ta Makrela to naprawdę jest głupia jak nie przymierzając Kurkuma.Wymyśliła, że wystarczy abyś był członkiem któregoś z narodów Unii to praca do wyboru do koloru i nawet w tych głupich Niemczech do Policji niemieckiej Polaków przyjmują!!!Polaków przyjmują a Nord Stream 2 budują!!!.Ale pod morzem w Nord Stream 2 nie da się założyć podsłuchów.I tu was ruskie mamy!!!!!
-ojkofobia to nie tylko cecha tych 40 letnich sędziów komuchów!! Gdyby się tak przyglądnąć znalazłby więcej takich ojkofobów!!!!
-tylko zagłosowanie na kandydata z PIS gwarantuje dopływ pieniędzy innych niż z podatków.Obiecał to Guział.I co wredniaki z opozycji??? Zobaczymy wasze wredne miny.Zobaczymy!!!Szlag was trafi!!!Chi chi chi!!!


Gdybym wyborco jeszcze cię nie przekonał to pomyśl jak wstałeś z kolan i jak one mniej bolą, bo wreszcie po trzech latach rządów możesz chodzić po równych chodnikach.Wcześniej to była taka RUINA!!! W asfalcie były same dziury i wyrwy i nie dziwota, że kolana bolały a dziury nie kojarzyły się z niczym przyjemnym.No chyba że zboczeńcom



Edytowany przez fil-utek o 17-10-2018 - 11:45. "
Ostatnio zmieniony 17-10-2018 12:42 przez fil-utek, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
dominik267
Posty: 726
Rejestracja: 04-03-2014 01:20

Wybory samorządowe 2018

Post autor: dominik267 » 17-10-2018 13:17

"@Fil-utek a do czego ta twoja wypowiedź ma się odnosić?"
Ostatnio zmieniony 17-10-2018 13:17 przez dominik267, łącznie zmieniany 1 raz.

kuna
Posty: 136
Rejestracja: 08-03-2017 13:37

Wybory samorządowe 2018

Post autor: kuna » 17-10-2018 18:30

"iv z tym chartem faworytem można się zastanawiać, bo faktycznie zespół czyli drużyna mogła by być jakby to ująć, bardziej no nie wiem...merytoryczna, medialna, ale też z drugiej strony - o czym piszą w innym wątku są też tacy kandydaci co mają drużynę i "naddrużynę drużyny" wydawałoby się, że merytoryczną albo nawet za bardzo merytoryczną albo za bardzo medialną.Tak źle i tak niedobrze.
Może drużyna WZ to fajna ekipa, ja zakładam (pewnie w wielu przypadkach naiwnie patrząc na zestawienie) ale jednak, że jak ktoś się wybiera do Rady , to umie czytać przepisy i ma pojęcie, albo przynajmniej, że będzie chciał je mieć. Niedobrze mi się robi od deklaracji "wybuduję chodnik, wyremontuję drogę" - to jest dla mnie dyskwalifikacja. Nie o to chodzi. To są zadania własne gminny i tak czy owak muszą być robione.
Prezydent ma porwać. Ma być osobą sprawczą. ma mieć własne zdanie - to jest chyba kluczowe.

Pisząc o człowieku z odwagą mam na myśli osobę, która ma w oczach imperatyw kiedy mówi o swoich zamierzeniach. A taki imperatyw w oczach widzę u WZ, starczy posłuchać jak mówi o swoich pomysłach. Można się z nimi zgadzać lub nie, ale odmówić mu autentyczności i spójności nie można. Kiedy o nich mówi, jest to mowa z pasją, nie wspominając, że bez wywracania oczami i bez czytania z kartki.
I ten zapał jest w stanie mnie uwieść, zwłaszcza, że nie jest z kosmosu, był aktywnym radnym, nie bał się mieć swojego zdania."
Ostatnio zmieniony 17-10-2018 18:30 przez kuna, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 19379
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

Wybory samorządowe 2018

Post autor: admin » 17-10-2018 18:56

"@fil-utek
Mam na półce R.A.Z.owe oprócz Michnikowszczyzny: Zgreda, Czerwone dywany odmierzony krok, Pieprzony los kataryniarza.
Pół na pół fantastyka i nie. To już mi blisko do PiS, bo mam za dużo książek, albo nie takie jak trzeba?


@kuna
Radni rzeczywiście często sami się ustawiają w pozycji reprezentantów osiedla i nic ponad to, z czego zamiast spójnej wizji mamy rozciąganie, czy rozrywanie płótna, każdy w swoją stronę. Zatem wyremontuję chodnik, ale tylko na moim osiedlu.

Wyjaśniło się kto chce "ocalić Tarnobrzeg", linkowałem to wcześniej, ale jeszcze jako niespodziankę.
Wyszło trochę mało subtelnie, żeby nie powiedzieć łordynarnie.
"
Ostatnio zmieniony 17-10-2018 18:56 przez admin, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
dominik267
Posty: 726
Rejestracja: 04-03-2014 01:20

Wybory samorządowe 2018

Post autor: dominik267 » 17-10-2018 19:31

"W komentarzach już się gównem wzajemnie obrzucają. Skąd w ludziach tyle nienawiści. I to bez względu na poglądy polityczne. Jedynie co to się prześcigają którzy gorsi..."
Ostatnio zmieniony 17-10-2018 19:31 przez dominik267, łącznie zmieniany 1 raz.

iv
Posty: 728
Rejestracja: 23-09-2014 22:51

Wybory samorządowe 2018

Post autor: iv » 17-10-2018 22:09

"
dominik267 pisze:W komentarzach już się gównem wzajemnie obrzucają. Skąd w ludziach tyle nienawiści.
Akurat profil Ocalmy wkurzył parę osób, bo jak jeszcze wydawał się niezależny wciągnął w tę grę nie tylko zagorzałych zwolenników innych kandydatów, ale i nawet kandydatów na radnych z innych komitetów. Nawet ich linkowali. Dlatego ludzie się poczuli oszukani. Po prostu za dobrze to było robione. Przekombinowali."
Ostatnio zmieniony 17-10-2018 22:09 przez iv, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 19379
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

Wybory samorządowe 2018

Post autor: admin » 17-10-2018 22:27

"Nie wiem czy sam profil kogokolwiek przekona do określonych zachowań przy urnie, natomiast wrzucane pod nazwiskiem komentarze niektórych kandydatów konkurencji jak najbardziej mogą. Jeśli to miała być prowokacja, to chyba się udała, tym bardziej że nie wiadomo czy na tym koniec, czy akcja dopiero się rozkręca.

Nie widziałem tam imiennie nikogo z kandydatów PiS, a z Razem dla Tarnobrzega widzę najmniej trójkę, w tym kandydata piszącego komu to "na starość odj**ało".
Do interesujących dyskusji w Radzie Miasta kandydat jak znalazł :-) Pewnie głównie od polityki senioralnej, skoro takie emocje budzą zmiany w umyśle ludzi starszych.

Do Rady Miasta potrzebujemy ludzi, którzy są zdolni do kulturalnej dyskusji i współpracy. Współpracy Z KAŻDYM jeśli może z tego wyniknąć jakaś korzyść dla miasta.

A tu się również ciekawa dyskusja wywiązała, zresztą mnie też skład trochę zaskoczył. Albo nie, nie zaskoczył.
"
Ostatnio zmieniony 17-10-2018 22:27 przez admin, łącznie zmieniany 1 raz.

Zainteresowa
Posty: 4
Rejestracja: 17-10-2018 23:42

Wybory samorządowe 2018

Post autor: Zainteresowa » 17-10-2018 23:46

"Czy to była prowokacja czy nie mnie zastanawia jedno, poziom wypowiedzi kandydatów na radnych na tej stronie to żenada. Czy chcemy wybrać takich ludzi ? Czyta się to tragicznie. Zero merytorycznych wypowiedzi, czysty hejt na siebie, na innych. Aż w oczy kole. Człowiek, człowiekowi wilkiem... Poniżej jakiegokolwiek poziomu..."
Ostatnio zmieniony 17-10-2018 23:46 przez Zainteresowa, łącznie zmieniany 1 raz.

fil-utek
Posty: 112
Rejestracja: 10-04-2015 14:19

Wybory samorządowe 2018

Post autor: fil-utek » 18-10-2018 01:18

":-? Adminie zawsze wiedziałem że serce ciągnie cie do PISu :-) ;-) Jednak sf Ziemkiewicza to nie Polactwo,tzn że połowicznie jedynie możnaby to uwzględnić.Poza tym to tylko jedna z preferencji wykluczająca Cię z szeregu ich wyborców,bo ma być ich dwie zgodnie z założeniem.Postaraj się zatem jeszcze oprócz Ziemkiewicza coś jeszcze wybrać 8-)
Swoja droga ciekawym byłoby jakie preferencje moglibyśmy przypisać Kamilowi Kalince.Wiedzielibyśmy wtedy czy to cynik czy ideowiec.A dla wyborcy to ważne.Może ktoś z jego komitetu puści parę?Ja typuje ze punkt z Wassermanową byłby tu kluczowy!!!!



Edytowany przez fil-utek o 17-10-2018 - 23:39. "
Ostatnio zmieniony 18-10-2018 01:18 przez fil-utek, łącznie zmieniany 1 raz.

Padre
Posty: 511
Rejestracja: 16-02-2018 15:34

Wybory samorządowe 2018

Post autor: Padre » 18-10-2018 01:29

"Admina do PiS? Nie wydaje mi się. Prędzej duszą i rozsądkiem do JKM. Choć za niego nie zamierzam się wypowiadać."
Ostatnio zmieniony 18-10-2018 01:29 przez Padre, łącznie zmieniany 1 raz.

iv
Posty: 728
Rejestracja: 23-09-2014 22:51

Wybory samorządowe 2018

Post autor: iv » 18-10-2018 02:10

"
Admin pisze:A tu się również ciekawa dyskusja wywiązała, zresztą mnie też skład trochę zaskoczył. Albo nie, nie zaskoczył.
Post o treści
"odbyło się spotkanie Kandydata na Prezydenta Miasta Dariusza Bożka z prezesami i przedstawicielami Organizacji Pozarządowych. W rzeczowej dyskusji podnoszono wiele problemów, z jakimi borykają się stowarzyszenia".
może wkurzać tarnobrzeskich aktywistów. Bo niby zrobiono jakieś spotkanie z przedstawicielami NGO, a nikt o nim nie wiedział. Na sali kilkanaście osób, w tym kilku kandydatów do RM, a stół zastawiony, jak nigdy na takich spotkaniach. Do tego pisane bez konkretów i bez znajomości tematu lokalnych działań w zakresie ekonomii społecznej. To po prostu budzi u ludzi siedzących w temacie jakieś poczucie, że robi się coś ze swoimi i dla swoich, a nazywa to "spotkaniem z przedstawicielami".
Więc jakby uczciwie napisali, że mają w komitecie wyborczym osoby działające w stowarzyszeniach i że wspólnie obgadali temat - to by nie było takiej reakcji (zresztą w większości nie ujawnionej w komentarzach, bo wiele NGO nie chce się w kampanię mieszać, ale swoje myśli).
No ale dla laików brzmi i wygląda świetnie."
Ostatnio zmieniony 18-10-2018 02:10 przez iv, łącznie zmieniany 1 raz.

franko
Posty: 292
Rejestracja: 26-08-2014 16:27

Wybory samorządowe 2018

Post autor: franko » 18-10-2018 10:50

"Co do niektórych kandydatów na ... kandydatow użył bym słów cytatu "jak nie potrafisz - nie pchaj się na afisz...""
Ostatnio zmieniony 18-10-2018 10:50 przez franko, łącznie zmieniany 1 raz.

Fresca
Posty: 155
Rejestracja: 23-05-2018 21:24

Wybory samorządowe 2018

Post autor: Fresca » 18-10-2018 11:59

"Co to się podziało, parę nierozsądnych, albo i sądnych dzialan i taka akcja

Franko zgadzam się z Tobą i innymi przedmówcami, jednak nadal podtrzymuje swoje typy. Trzy, cztery osoby się podłożyły, w brzydkim stylu, a reszta czekała. Myślę jednak, że na podstawie zwłaszcza jednej z nich i jej wypowiedzi nie możemy definiować calego komitetu. Od wielu lat śledzę scenę polityczną Tarnobrzega, tę rzeczywistą i wirtualną i zapewniam, że podobne wnioski jakie Wy powyżej wyciągacie mogłabym napisać o każdym byłym i obecnym komitecie. A, że paru nierozgarniętych się podłożylo to idą " pod topór" dla innych. Pewien kandydat powinien przeprosić za swoje komentarze, ale może tak czuje i w to wierzy ( strasznie to przykre).

Na temat jedzenia i dziwnych spotkań możecie Państwo znaleźć tez wiele interesujących rzeczy na kontach innych kandydatow czy to na prezydenta, czy to radnego, również z dokumentacją fotograficzną. Przez szacunek do osób zaangażowanych nie będę podawać linków, choćby do suto zastawionych stołów, bo wiele z nich mogłabym skrzywdzić.

Każdy coś za uszami ma i nie da się zaklinać rzeczywistości, że tak nie jest. Jedni to wykorzystują w walce bez namysłu, inni w takie rzeczy się nie bawią, która metoda lepsza zależy od naszej indywidualnej oceny i charakteru. W każdym ugrupowaniu są ludzie zasługujący na uwagę oraz tacy, którzy lepiej jakby milczeli.

Cały wywód ku przestrodze i kierowanie się rozsądkiem. Jedni będą wyciągać potkniecia, inni to przemilcza Mamy dość duży wybór i bez " jatki" każdy coś dla siebie znajdzie, a wybór trudny, bo wszędzie można znaleźć osoby warte głosu.

Podtrzymuję Bożek, Kalinka, Zych jeszcze do końca nie wiem. :roll:



Edytowany przez Fresca o 18-10-2018 - 10:02. "
Ostatnio zmieniony 18-10-2018 11:59 przez Fresca, łącznie zmieniany 1 raz.

Padre
Posty: 511
Rejestracja: 16-02-2018 15:34

Wybory samorządowe 2018

Post autor: Padre » 18-10-2018 12:25

"
Podtrzymuję Bożek, Kalinka, Zych jeszcze do końca nie wiem. icon_rolleyes
Prześledziłem wszystkie Twoje wcześniejsze wpisy i jestem przekonany, że ostatecznie wybierzesz Bożka. Zdziwił bym się gdyby było inaczej."
Ostatnio zmieniony 18-10-2018 12:25 przez Padre, łącznie zmieniany 1 raz.

leonardo
Posty: 361
Rejestracja: 11-04-2017 16:06

Wybory samorządowe 2018

Post autor: leonardo » 18-10-2018 12:29

"Bo niby zrobiono jakieś spotkanie z przedstawicielami NGO, a nikt o nim nie wiedział. Na sali kilkanaście osób, w tym kilku kandydatów do RM, a stół zastawiony...


Cały Dariusz Bożek. Pic na wodę fotomontaż, byle zrobić parę fajnych fotek i wrzucić na FB.

Porzućcie wiarę, że jak zostanie prezydentem to nagle stanie się inny. Nie stanie się, czeka nas pięć lat picowania i robienia zdjęć."
Ostatnio zmieniony 18-10-2018 12:29 przez leonardo, łącznie zmieniany 1 raz.

franko
Posty: 292
Rejestracja: 26-08-2014 16:27

Wybory samorządowe 2018

Post autor: franko » 18-10-2018 12:38

"oczywista oczywistość Panie Leonardo :)"
Ostatnio zmieniony 18-10-2018 12:38 przez franko, łącznie zmieniany 1 raz.

Padre
Posty: 511
Rejestracja: 16-02-2018 15:34

Wybory samorządowe 2018

Post autor: Padre » 18-10-2018 12:50

"Pamiętajcie, że to lud wybierze sobie sam, suwerennie.

Jak wybiorą sympatycznego gościa, który znany jest najbardziej z tego, że bryluje na wszelkich piknikach ale merytoryki niesie śladowe ilości - to niech i tak będzie. Na Kaczyńskiego, Macierewicza i inne indywidua też ktoś głosował."
Ostatnio zmieniony 18-10-2018 12:50 przez Padre, łącznie zmieniany 1 raz.

franko
Posty: 292
Rejestracja: 26-08-2014 16:27

Wybory samorządowe 2018

Post autor: franko » 18-10-2018 13:08

"jezioro oddano do użytku z tego co pamiętam przed wyborami dziubka w 2010 r i przez 8 lat nie powatsła tam nawet normalna droga asfaltowa dla samochodów, normalny chodnik, ścieżka rowerowa, a gdzie tu większe inwestycje pytam się ??? jak nie będzie infranstuktury to choćby tu zrobili eldorado, gorące źródła i wody siarczkowe (wspomiałm doktor WZ) to normalny inwestor tu nie zainwestuje !!! Musimy dac podstawę i przygotowa ten teren, czy to takie trudne ???Do roboty urzędasy !!!"
Ostatnio zmieniony 18-10-2018 13:08 przez franko, łącznie zmieniany 1 raz.

Fresca
Posty: 155
Rejestracja: 23-05-2018 21:24

Wybory samorządowe 2018

Post autor: Fresca » 18-10-2018 13:11

"Padre, no widzisz przesledziles moje posty i nie zauważyłeś, że nie mam wyrobionego zdania.
1. Bożek, bo mam serdecznie dość durnych przepychanek podczas Rady, przez każde ugrupowanie które czuje się za najważniejsze, najmądrzejsze. On przynajmniej nie zauważyłam aby kogoś faworyzował, lub opuszczał obrady, bo co.... bo mu się nie chce?

2. Kalinka, patrząc przez pryzmat " niby pewności finansowania" pieniążków tak należałoby zrobić, ale charakter i dotychczasową niemoc mnie zastanawia. Może gdyby PiS wystawił kogoś innego? Nie chcę nic ująć p. Kalince, ale jego nazwisko wyryło się w Tarnobrzegu w niezbyt przyjazny sposób.

3. Zych, ambicje, pomysły, oryginalność. Tylko czy miasto na to stać? Czy miasto stać na dalsze sprawdzam uda się, czynię uda? Podobają mi się ambitne cele i tu bardziej bym widziała Pana Zycha na wyższym szczeblu: wojewódzkim lub centralnym, wówczas mógłby zrobić dużo więcej aby zrealizować wszystkie ambitne plany.

Teraz pominięci:

1. Pani Kapuściak. Nie wiem dlaczego, śle czuję ogromną sympatię do tej Pani, ale nie jest zakończona sprawa jej promotora. W sumie nie powinnam na Kobietę potrzeć przez pryzmat innych osób, ale może jest to zawód po prezydenturze GK, jego kampani i późniejszych zachowań ( choćby częsta nieobecność na sesjach Rady Miasta). Pani Bożenko, przykro mi ale nie mogę jakoś Pani odizolować.

2. Pani Krukurka zbyt duży nacisk kładzie na politykę senioralną, co w sumie jest obecnie w zakresie jej kompetencji. Sokół sprzedany, odkupimy i remontujmy. Przedsiebiorcy, mali oczywiście na rynku mają ciężko, to jeszcze nakarzmy im formę reklamy - szyldów, niechaj będą jednakowi w kolorystyce z góry zaplanowanej, po co się wyróżniać i zdobywać klienta, po co kreatywność w tym mieście. Sztab i pewne zachowania z szacunku przemilcze.

Myślę Padre, że to co napisałam powyżej jest spójne z moimi wcześniejszymi moimi komentarzami. Czasami wystarczy tylko popatrzeć troszkę szerzej."
Ostatnio zmieniony 18-10-2018 13:11 przez Fresca, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ