Bolek, oddaj srebrniki na niepełnosprawnego!

Wielka polityka niewielkiego miasta. Masz czegoś dość lub coś cię cieszy? Opisz to! Prosimy nie używać wulgaryzmów.
benon
Posty: 94
Rejestracja: 24-03-2010 16:20

Bolek, oddaj srebrniki na niepełnosprawnego!

Post autor: benon » 23-05-2018 03:55

"Wielce nieszanowny Bolku!

Piszę do ciebie ten list otwarty obejrzawszy i odsłuchawszy film z twojej rozmowy z okupującymi Sejm niepełnosprawnymi i ich rodzicami, domagającymi się comiesięcznego 500-złotowego wsparcia w ?żywej gotówce?.

Nie przesądzając o słuszności lub niesłuszności żądania niepełnosprawnych i ich opiekunów, uważam że Nasze Państwo powinno im pomagać na miarę swoich możliwości.

Ty jednak Bolku swoimi słowami i zachowaniem podczas wspomnianej rozmowy pokazałeś, że zupełnie nie nadajesz się do roli rzecznika interesów niepełnosprawnych, że przyszedłeś do Sejmu tylko po to by podczyścić swój zafajdany wizerunek, co ci się zresztą nie udało.

Tak jak mi po ludzku żal alkoholika leżącego na trotuarze w kałuży własnych wydalin, tak żal mi ciebie przywalonego konfidencką teczką Bolka i innymi błędami, którymi zaszkodziłeś Polakom i Polsce.

Dlatego mam dla ciebie radę. Można wyczytać w dokumentach, że w latach 1971-1974 wziąłeś od Bezpieki za kapowanie na swoich kolegów 13 300 zł. Po uwzględnieniu inflacji i denominacji wynika, że 13 300 zł z roku 1974 stanowi równowartość mniej więcej 6 184 zł z roku 2017. Przeznacz taką kwotę na 500-złotowe comiesięczne stypendium dla jednego niepełnosprawnego ? będzie je mógł otrzymywać przez przeszło rok.

Jako megaloman, żachniesz się zapewne, że taki gest nie ma znaczenia, że ty chcesz rozwiązać problem niepełnosprawnych systemowo. Wierz mi jednak, iż będzie to krok na miarę twoich obecnych możliwości i oczekiwań wobec ciebie trzeźwo myślących Polaków.

Wiem, że najtrudniejszą dla ciebie konsekwencją przyjęcia mojej rady będzie przyznanie się do tego, czemu ? kompromitując się jeszcze bardziej ? uporczywie zaprzeczasz. Obiecuję ci jednak, że jeżeli, to zrobisz będę znowu nazywał cię Lechem, a nie Bolkiem. Myślę, że podobnie postąpi wielu innych Polaków.

Obserwujący cię z politowaniem
Benon"
Ostatnio zmieniony 23-05-2018 03:55 przez benon, łącznie zmieniany 1 raz.

basior
Posty: 92
Rejestracja: 29-08-2017 12:33

Bolek, oddaj srebrniki na niepełnosprawnego!

Post autor: basior » 23-05-2018 14:30

"
Nie przesądzając o słuszności lub niesłuszności żądania niepełnosprawnych i ich opiekunów, uważam że Nasze Państwo powinno im pomagać na miarę swoich możliwości.
Co Ty pierd....??? W miarę możliwości to powinno pomagać tej **** Rydzykowi. Co ja pieprzę. W ogóle nie powinno mu dawać żadnej kasy, bo i tak doi z ***** emerytów i rencistów.
którymi zaszkodziłeś Polakom i Polsce.
Zaszkodził? Jak? To, że nie jesteśmy już pod zaborami ZSRR, to czyja zasługa? Lecha Kaczyńskiego?

Nie wiem skąd to skopiowałeś, ale to nie są na pewno Twoje słowa!!!
Można wyczytać w dokumentach, że w latach 1971-1974 wziąłeś od Bezpieki za kapowanie na swoich kolegów 13 300 zł.
Pokaż **** te dokumenty."
Ostatnio zmieniony 23-05-2018 14:30 przez basior, łącznie zmieniany 1 raz.

lakers
Posty: 104
Rejestracja: 10-12-2014 23:05

Bolek, oddaj srebrniki na niepełnosprawnego!

Post autor: lakers » 23-05-2018 14:40

"Prawda jest taka, że o Kaczyńskich nikt nie będzie pamiętał, a Wałęsa - Bohater Narodowy będzie na zawsze we wszystkich podręcznikach historii (nie tylko polskich)."
Ostatnio zmieniony 23-05-2018 14:40 przez lakers, łącznie zmieniany 1 raz.

leonardo
Posty: 361
Rejestracja: 11-04-2017 16:06

Bolek, oddaj srebrniki na niepełnosprawnego!

Post autor: leonardo » 23-05-2018 14:43

"Jakim trzeba ******* i *****, żeby obrażać Lecha Wałęsę - bohatera naszej wolności. Człowieka, który doprowadził do upadku komuny, za co podziwia go cały świat.

Oprócz wyznawców człowieka, który 13 grudnia 1981 roku spał do południa, a potem bawił się z kotem..."
Ostatnio zmieniony 23-05-2018 14:43 przez leonardo, łącznie zmieniany 1 raz.

leonardo
Posty: 361
Rejestracja: 11-04-2017 16:06

Bolek, oddaj srebrniki na niepełnosprawnego!

Post autor: leonardo » 23-05-2018 15:33

"Dlaczego wyrzucasz słowa: kanalia i bezmózgowiec, a pozwalasz wypisywać głupoty o Lechu Wałęsie, który sądownie dowiódł, że nie był TW Bolek?"
Ostatnio zmieniony 23-05-2018 15:33 przez leonardo, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 19382
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

Bolek, oddaj srebrniki na niepełnosprawnego!

Post autor: admin » 23-05-2018 20:28

"
leonardo pisze:Dlaczego wyrzucasz słowa: kanalia i bezmózgowiec, a pozwalasz wypisywać głupoty o Lechu Wałęsie, który sądownie dowiódł, że nie był TW Bolek?
Zawsze bardziej cenzurowałem formę niż na treść.
Można kogoś obrażać subtelnie i kulturalnym językiem, a można prymitywnie bluzgając.

Kiedy to Lech Wałęsa "sądownie dowiódł" że Bolek to nie on? Po ujawnieniu dokumentów z domu Kiszczaka i analizie grafologicznej z Instytutu Sehna?
Jeśli nie współpracował, to czemu się najpierw przyznał, żeby później iść w zaparte i czemu jego tłumaczenia są tak niespójne że nikt nie jest w stanie ogarnąć aktualnej wersji wydarzeń? Obowiązuje jeszcze że agentowi kontrwywiadu pożyczył na samochód, bo tamten zgubił pieniądze i dlatego podpisywał, czy jednak nic nie podpisywał i wszystko jest sfałszowane? Sam się chyba pogubił.
lakers pisze:Prawda jest taka, że o Kaczyńskich nikt nie będzie pamiętał, a Wałęsa - Bohater Narodowy będzie na zawsze we wszystkich podręcznikach historii (nie tylko polskich).
Tak będzie.
Ale historia byłaby nudna, gdyby ktoś był 100% krystalicznie czystym bohaterem narodowym.
Na ten moment wydaje się, że Wałęsa był współpracownikiem SB, później bohaterem, autorytetem, później internowaną ofiarą systemu, później uczciwie wybranym prezydentem, później ludzie całkowicie odwrócili się od niego (1% w wyborach prezydenckich!), a teraz jest w dużej mierze krętaczem, który niszczy swoją legendę. W tym czasie nie wiemy na ile się to wszystko przenikało.

Podobne fale ma względem właściwie wszystkich środowisk.
Nikt tak nie jechał na Wałęsę jak michnikowszczyzna, dziś znów czyniąca z niego krystalicznego bohatera. To Wałęsa się zmienił, czy po prostu wykorzystują go instrumentalnie, zależnie od politycznej potrzeby?
Dla mnie był bohaterem, o czym pisałem nawet w wypracowaniu na koniec podstawówki.
Kaczyńscy byli jego najbliższymi współpracownikami, a później? A inni działacze Solidarności?

Nie wykluczone że jeszcze raz wszystkim się odmienią oceny, albo i nie raz."
Ostatnio zmieniony 23-05-2018 20:28 przez admin, łącznie zmieniany 1 raz.

Sarmato
Posty: 319
Rejestracja: 08-03-2018 00:07

Bolek, oddaj srebrniki na niepełnosprawnego!

Post autor: Sarmato » 23-05-2018 20:45

"
leonardo pisze:Dlaczego wyrzucasz słowa: kanalia i bezmózgowiec, a pozwalasz wypisywać głupoty o Lechu Wałęsie, który sądownie dowiódł, że nie był TW Bolek?
Myślę, że określenia których używasz najbardziej pasują do ciebie, zwłaszcza to drugie, choć i pierwsze jest adekwatne, ale przede wszystkim kompletny z ciebie prymityw, i co najgorsze zapewne uważasz to określenie za komplement. Tacy ludzie jak ty przekonują mnie do aborcji.
Adminie może czas zacząć blokowanie niektórych osób, mają przecież szerokie pole do chamskiego trollingu na forum Echa Dna."
Ostatnio zmieniony 23-05-2018 20:45 przez Sarmato, łącznie zmieniany 1 raz.

leonardo
Posty: 361
Rejestracja: 11-04-2017 16:06

Bolek, oddaj srebrniki na niepełnosprawnego!

Post autor: leonardo » 23-05-2018 21:06

"Fakty są takie, że Lech Wałęsa ma status pokrzywdzonego, a nie agenta SB. Kwity znalezione u Kiszczaka, zostały "zbadane" przez instytucję zależną od państwa i śmiem twierdzić, że jej wiarygodność w tej sprawie jest równa wiarygodności podkomisji Macierewicza.

Pomijam już fakt, że SB na czele której stał Kiszczak, wielokrotnie usiłowała skompromitować Wałęsę, także wtedy, gdy dostał Nobla. Znane są też montaże jego rozmów telefonicznych, podsłuchów itd.

PS Sarmato, ja nie będę apelował, żeby cię blokować na tym forum, choć wypisujesz wierutne bzdety i chamstwa. Nieludzkim byłoby bowiem blokowane kogoś, kto już ma zablokowany mózg i jest w stanie wypluwać z siebie wyłącznie PiS-owskie wymiociny."
Ostatnio zmieniony 23-05-2018 21:06 przez leonardo, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 19382
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

Bolek, oddaj srebrniki na niepełnosprawnego!

Post autor: admin » 23-05-2018 21:28

"No dobra, Wałęsa zapowiadał proces z IPN, chyba już ponad rok temu. I co? Proces się toczy? Czy kolejne puste słowa? Nie miał czasu, zapomniał?

O pokrzywdzeniu wspomniałem. Przecież był internowany, czyli był ofiarą. Jasna sprawa.
Robespierre i Danton też byli ofiarami rewolucji francuskiej.
Fabrykowali na niego dokumenty - ok. Nawet wiadomo jakie dokumenty i kiedy.
Ale jaki to ma związek z tym czy 15 lat wcześniej współpracował?
Jest to wykluczone bo sąd uznał go pokrzywdzonym?

To nie jest prosta sprawa."
Ostatnio zmieniony 23-05-2018 21:28 przez admin, łącznie zmieniany 1 raz.

Sarmato
Posty: 319
Rejestracja: 08-03-2018 00:07

Bolek, oddaj srebrniki na niepełnosprawnego!

Post autor: Sarmato » 23-05-2018 23:29

"
PS Sarmato, ja nie będę apelował, żeby cię blokować na tym forum, choć wypisujesz wierutne bzdety i chamstwa. Nieludzkim byłoby bowiem blokowane kogoś, kto już ma zablokowany mózg i jest w stanie wypluwać z siebie wyłącznie PiS-owskie wymiociny.
Adminie, człowiek ten jest nerwowo lub psychicznie chory i może mu jedynie pomóc eutanazja! Może narazie forumowa (przyp. - eutanazja)!"
Ostatnio zmieniony 23-05-2018 23:29 przez Sarmato, łącznie zmieniany 1 raz.

leonardo
Posty: 361
Rejestracja: 11-04-2017 16:06

Bolek, oddaj srebrniki na niepełnosprawnego!

Post autor: leonardo » 24-05-2018 00:01

"Nie, PiS-owski ćwierćinteligencie, ja jestem po prostu od ciebie lepszy w te słowne klocki. No, i mądrzejszy. Jakieś 100-1000 razy :-)

Dlatego, możesz jedynie w swojej bezsilności intelektualno - językowej pobredzić i popłakać Adminowi w mankiet."
Ostatnio zmieniony 24-05-2018 00:01 przez leonardo, łącznie zmieniany 1 raz.

leonardo
Posty: 361
Rejestracja: 11-04-2017 16:06

Bolek, oddaj srebrniki na niepełnosprawnego!

Post autor: leonardo » 24-05-2018 00:05

"
To nie jest prosta sprawa.
Oczywiście, że nie jest, tak nie prosta jest nasza historia. Ale z całą pewnością, Wałęsa był bohaterem w czasach, kiedy odwaga była w cenie.


I jest naszą narodową ikoną, mimo wielu wad.

Natomiast dezawuowanie jego zasług dla naszej wolności jest zwykłym skur....em."
Ostatnio zmieniony 24-05-2018 00:05 przez leonardo, łącznie zmieniany 1 raz.

Sarmato
Posty: 319
Rejestracja: 08-03-2018 00:07

Bolek, oddaj srebrniki na niepełnosprawnego!

Post autor: Sarmato » 24-05-2018 00:36

"Nie Leonardo, ty jesteś kompletnie pozbawony rozumu, nie stosuję wobec ciebie inwektyw, nie tylko dlatego, że od twego poziomu śmierdzi fekaliami i mułem, ale przede wszystkim jest mi ciebie po ludzku żal, wielki żal. Jesteś małą, bezradną osóbką bezsilną w swej małości. Dlatego musisz pisać sam o sobie takie peany jak powyżej. Masz problem sam ze sobą i samodzielnie go nie rozwiążesz. Poproś o pomoc specjalistę. Zrób to dla siebie, ale może przede wszystkim dla "narodu" i "świata" za które się wypowiadasz i na które się powołujesz"
Ostatnio zmieniony 24-05-2018 00:36 przez Sarmato, łącznie zmieniany 1 raz.

leonardo
Posty: 361
Rejestracja: 11-04-2017 16:06

Bolek, oddaj srebrniki na niepełnosprawnego!

Post autor: leonardo » 24-05-2018 00:48

"Opisałeś się chłopino, a ja to, co myślę o tobie, zawrę w kilku wyrazach - PiS-owski ćwierćinteligent karmiący ludzi kłamstwem i wymiocinami!"
Ostatnio zmieniony 24-05-2018 00:48 przez leonardo, łącznie zmieniany 1 raz.

Sarmato
Posty: 319
Rejestracja: 08-03-2018 00:07

Bolek, oddaj srebrniki na niepełnosprawnego!

Post autor: Sarmato » 24-05-2018 01:25

"
PiS-owski ćwieerćinteligencie!
Powtarzasz się bidulo.
A wracając do tematu:
Obrazek
I nie wierzę Wałęsie jak psu najpodlejszemu.



Edytowany przez Sarmato o 24-05-2018 - 07:04. "
Ostatnio zmieniony 24-05-2018 01:25 przez Sarmato, łącznie zmieniany 1 raz.

leonardo
Posty: 361
Rejestracja: 11-04-2017 16:06

Bolek, oddaj srebrniki na niepełnosprawnego!

Post autor: leonardo » 24-05-2018 01:38

"Nie wierzę pisze się osobno, cymbale :-)"
Ostatnio zmieniony 24-05-2018 01:38 przez leonardo, łącznie zmieniany 1 raz.

Sarmato
Posty: 319
Rejestracja: 08-03-2018 00:07

Bolek, oddaj srebrniki na niepełnosprawnego!

Post autor: Sarmato » 24-05-2018 09:09

"
Nie wierzę
Jak to przecież ty i Wałęsa wierzycie w mamonę razem?"
Ostatnio zmieniony 24-05-2018 09:09 przez Sarmato, łącznie zmieniany 1 raz.

leonardo
Posty: 361
Rejestracja: 11-04-2017 16:06

Bolek, oddaj srebrniki na niepełnosprawnego!

Post autor: leonardo » 24-05-2018 10:35

"Pamiętaj, półanalfabeto, że lepiej jest nie odzywać się wcale i wydać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.
Ty je rozwiałeś wielokrotnie ...



Edytowany przez leonardo o 24-05-2018 - 08:35. "
Ostatnio zmieniony 24-05-2018 10:35 przez leonardo, łącznie zmieniany 1 raz.

Przemasz
Posty: 55
Rejestracja: 04-12-2008 14:31

Bolek, oddaj srebrniki na niepełnosprawnego!

Post autor: Przemasz » 24-05-2018 12:16

"Sarmato, jak dla mnie to tutaj z Tobą jest coś nie tak. pierwszy Twój wpis w tym wątku to od razu pociśnięcie po autorze, dostałeś ripostę i od razu lecisz do admina na skargę i prośbę o ban. wyskoczył spod spódnicy, kopnął i uciekł skąd wyszedł, ostatnio robisz tak coraz to częściej. Prowadzisz agresywne rozmowy, nie ma wątpliwości że jesteś wytrawnym forumowiczem, i wybacz że to piszę ale przez Twoje wpisy coraz rzadziej tu zaglądam. zamiast ściągnąć ludzi argumentami na swoją stronę robisz coś odwrotnego. Sorka za offtop."
Ostatnio zmieniony 24-05-2018 12:16 przez Przemasz, łącznie zmieniany 1 raz.

basior
Posty: 92
Rejestracja: 29-08-2017 12:33

Bolek, oddaj srebrniki na niepełnosprawnego!

Post autor: basior » 24-05-2018 12:51

"Sarmato najchętniej zbanował by wszystkich, którzy są przeciwko pisuarom. Admin zbanował ptasiorrra za prawdę (no możne trochę go poniesło). Tak właśnie myśli ten Gorszy Sort. Lepszy Sort modli się i modli się i modli się.... To, że Wałęsa wyciągnął Polskę spod zaborów ZSRR, to nie podlega dyskusji. Kulawy Jarek próbuje dowieść, że to jego ekscelencja Lech to zrobił. Próbuje tez dowieść, że katastrofa samolotu to wina wszystkich tylko nie jego brata. Trochę odbiegłem od tematu, bo ten głupi, polski rząd ma kasę na wszystko, tylko nie ma na szczytne cele. Nie wpuszczają do sejmu (czyt: cyrku) nikogo, kto mógłby im zaszkodzić. Lecha W. niestety musieli wpuścić. O co cała afera??? O to, że ludzie walczą o godność a PiS to olewa? Przejrzyj na oczy Suwerenie. I jeszcze jedno: Czy będzie żałoba narodowa jak Kaczyński umrze? Nie. Będzie Unabhängigkeitstag."

ODPOWIEDZ