Wybory samorządowe - Łukasz Nowak prezydentem Tarnobrzega

Wielka polityka niewielkiego miasta. Masz czegoś dość lub coś cię cieszy? Opisz to! Prosimy nie używać wulgaryzmów.
pejoelka
Posty: 199
Rejestracja: 20-09-2023 20:58

Re: Wybory samorządowe 2024

Post autor: pejoelka » 17-03-2024 16:35

olekko pisze:
17-03-2024 11:59
jamWilhelm, a próbowałeś konferencji Norberta Kolana? Liczba kwiatków taka, że by się ogródek uzbierał.
Nikt nie jest doskonały. Rozumiem, że można na żywo gadać głupoty bo stres. Jednak ilość kwiatków tworzy niezły bukiet. Ktoś kojarzy panią, która poruszała tematy pleśni i drzwi?

Nagrania komitetu Pani Zych, te wywiady, pomijam w szerszym komentowaniu, Naprawdę nie wiem do jakiego elektoratu to ma trafić. Więcej szkody niż pożytku to daje. W moim odczuciu poziom pierwszych filmików rodaków kamratów.

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 19389
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

Re: Wybory samorządowe 2024

Post autor: admin » 19-03-2024 17:38

Do skrzynki trafiły mi tymczasem materiały kandydata Stróża i kandydatki Potańskiej - znów oryginalnie - breloczek do koszyków zakupowych z kodem QR prowadzącym na stronę kandydatki.

Od kandydatki Potańskiej dodatkowo twitt do prezydenta w sprawie inicjatywy uchwałodawczej.
Oj chyba to niemożliwe do zrobienia w takim terminie.



A tutaj live z konwencji wyborczej Łukasza Nowaka z prezentacją kandydatów na radnych.



A tutaj dzisiejsza konferencja PDB tematyczno-osiedlowa


Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 19389
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

Re: Wybory samorządowe 2024

Post autor: admin » 19-03-2024 22:17

W ramach zabawy w przedbazarek i szacunki obstawiam sytuację z mandatami na dzisiaj.

1. 6-8 c.d.n.
2. 4-6 baza
3. 2-4 rewind
4. 2-4 wersja 2.0
5. 0-2 fronda
6. 0-1 odwrotnie
7. 0

Awatar użytkownika
Dość ArogancjiWładzy
Posty: 55
Rejestracja: 23-05-2023 23:33

Re: Wybory samorządowe 2024

Post autor: Dość ArogancjiWładzy » 19-03-2024 22:47

Szyfr nie do złamania.
Marcin Piasek. Politycy WON! Jedyny kandydat na świecie, który złożył przysięgę na wierność i posłuszeństwo wyłącznie Narodowi Polskiemu. Żaden POPiS, partia, kościół, korporacja czy inna reżimowa mafia. Tylko bezpośrednia władza Tarnobrzeżan.

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 19389
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

Re: Wybory samorządowe 2024

Post autor: admin » 19-03-2024 23:16

Bo to zabawa. Tak lepiej.

To dodam jeszcze, że w c.d.n. aż trójka przyznana wyżej jest z okręgu 4, czyli jak chociażby wspominał NM i jak uczy doświadczenie, radni osiedlowi-obrotowi. W tym układzie nikt nie będzie miał samodzielnej większości, do koalicji będzie trzeba 2-3 ugrupowań, i w cale nie musi być w tej układance "ciąg dalszy nastąpi". Teoretycznie. Ale to zależy od wyników wyborów prezydenckich, tak jak wiceprezydenci zależą od wyników wyborów do rady.

janektbg
Posty: 92
Rejestracja: 05-03-2020 12:48

Re: Wybory samorządowe 2024

Post autor: janektbg » 20-03-2024 12:15

Chyba nie było info.

Ciekawy pomysł PDB na nasz szpital. I ogólnie poruszone ważne tematy z dziedziny obronności. Oby więcej takich rozmów a przede wszystkim oby na słowach się nie skończyło.

- Szpital w Tarnobrzegu przekształcić w szpital wojskowy. Oddanie pod zarząd MON mogłoby być szansą dla szpitala i naszych mieszkańców.
- Poruszony temat schronów.
- Budownictwo mieszkaniowe pod żołnierzy (lekarzy, żołnierzy tarnobrzeskiego batalionu WOT, żołnierzy z Nowej Dęby, Niska, Sandomierza)

Czekam na rozmowy na temat rozwoju przemysłu wojskowego w naszym regionie.

echodnia.eu/podkarpackie/prezydent-tarnobrzega-proponuje-ministerstwu-obrony-narodowej-przeksztalcenie-szpitala-w-tarnobrzegu-w-szpital-wojskowy/ar/c1-18370211

Awatar użytkownika
Dość ArogancjiWładzy
Posty: 55
Rejestracja: 23-05-2023 23:33

Re: Wybory samorządowe 2024

Post autor: Dość ArogancjiWładzy » 20-03-2024 12:47

Niemniej ciekawe masz typy. Aż 3 ekipy mogą nie zdobyć żadnego mandatu. Tak może być.
Marcin Piasek. Politycy WON! Jedyny kandydat na świecie, który złożył przysięgę na wierność i posłuszeństwo wyłącznie Narodowi Polskiemu. Żaden POPiS, partia, kościół, korporacja czy inna reżimowa mafia. Tylko bezpośrednia władza Tarnobrzeżan.

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 19389
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

Re: Wybory samorządowe 2024

Post autor: admin » 20-03-2024 17:34

janektbg pisze:
20-03-2024 12:15
Chyba nie było info.
Było, było:
https://www.tarnobrzeg.info/2024/03/08/ ... szefa-mon/

Można podsumować tradycyjnym - po 2 latach wojny po sąsiedzku mamy w końcu pomysły i prowadzimy rozmowy.
I kolejnym tradycyjnym - tylko tyle i aż tyle.

Przypomnijmy sobie od czego wszystko się zaczęło, niemal 6 lat temu:



Dostałem dzisiaj kolejne parę ulotek. Jakoś trudno mnie przekonać, dostaję odpowiedzi na pytania które w ogóle mnie nie interesują i żadnych odpowiedzi na pytania istotne.

Dostałem też gazetę wyborczą Łukasza Nowaka. Program analizowałem, w sumie nic szczególnie nowego, chociaż po raz kolejny zwróciłem uwagę na nastawienie na inwestycje prywatne nad Jeziorem (nie wszystko musi budować miasto), czy przystosowanie do narzucanych przez UE rozwiązań energetycznych.
Temat w sumie pomijany w kampanii lokalnej, a dotknie nas wszystkich. Wpłynie na nieruchomości mieszkalne, budynki użyteczności publicznej, komunikację i transport, parkingi, koszty życia, jakość powietrza, gospodarowanie odpadami, a pewnie i wodą ze ściekami. Nikt o tym nie mówi w kampanii. Jak to zrobimy, żeby wszystkie szkoły były zeroenergetyczne na czas? Czym będziemy je ogrzewać? Obiecujemy autobusy niskoemisyjne, a mają być wkrótce bezemisyjne. Itd. To jest problem również lokalny.

Wracając do gazety, to ciężko się czyta tekst bez łamania od marginesu do marginesu, jakby nie wymyślono do tego łamów, jakby gazetę składano w Wordzie. Trochę mnie rozbawiło zdanie "Nowe miejsca pracy wiążą się nieuchronnie z nowym inwestycjami". Chyba przed jednym i drugim nie musimy się chronić :)

pejoelka
Posty: 199
Rejestracja: 20-09-2023 20:58

Re: Wybory samorządowe 2024

Post autor: pejoelka » 20-03-2024 20:34

admin pisze:
20-03-2024 17:34
Wracając do gazety, to ciężko się czyta tekst bez łamania od marginesu do marginesu, jakby nie wymyślono do tego łamów, jakby gazetę składano w Wordzie. Trochę mnie rozbawiło zdanie "Nowe miejsca pracy wiążą się nieuchronnie z nowym inwestycjami". Chyba przed jednym i drugim nie musimy się chronić :)
Też na to zwróciłem uwagę.
Ale z utęsknieniem zaglądam do mojej skrzynki na klon lub sam "Niecodziennik".
Bo ulotki do skrzynek są nijakie, ale niczego więcej się nie spodziewałem.

Czekam też na pewną personalizacjię - czyli czy którys z komitetów pójdzie w dedykowaną tematykę dla 4 okręgów. Np. 3 strony ogólnomiejskie i jedna tylko okręgowa. To by było chyba pewne novum.

ps. zauważam też brak też plakatolozy - ku chwale kandydatów. Bannerów też jest jakby mniej, Dobrze dla nas i dla Matki Natury. :) Choć może jeszcze się przekonamy co się odjaniepawla np na kilka dni przed terminem wyborów..

pejoelka
Posty: 199
Rejestracja: 20-09-2023 20:58

Re: Wybory samorządowe 2024

Post autor: pejoelka » 20-03-2024 20:52

admin pisze:
19-03-2024 22:17
W ramach zabawy w przedbazarek i szacunki obstawiam sytuację z mandatami na dzisiaj.

1. 6-8 c.d.n.
2. 4-6 baza
3. 2-4 rewind
4. 2-4 wersja 2.0
5. 0-2 fronda
6. 0-1 odwrotnie
7. 0
Postaraj się o szacunki z rozstrzałem mniejszym niż 2, teraz za bardzo zwiększasz szanse na powiedzenie "a miałem rację". ;)

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 19389
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

Re: Wybory samorządowe 2024

Post autor: admin » 20-03-2024 21:51

No bez przesady, 2 mandaty to całkiem nieduży rozstrzał na 4 okręgi i 7 komitetów. Chętnie zobaczę inne szacunki, które może okażą się po czasie lepsze. Spróbujesz? Ha! Nie widziałem w sieci żadnych przymiarek, czy głoszenia swoich oczekiwań.
Szacowałem okręgami, ale nie będę rozpisywał komitetów okręgami, bo to by wskazywało na konkretnych radnych.

Kampania jest, jak dotąd, niezwykle kulturalna, bez wielu ataków personalnych, bez masowego darcia plakatów, przemalowywania, wyrywania czy wypalania dziur w banerach. Kampania raczej pro niż kontra, co zaskakuje. Zmagania można sprowadzić do wyboru między kontynuacją a zmianą. Pretendentów dużo, może oceniają, że kampania za zmianą służyłaby nie tylko im, ale i innym? Co ciekawe pretendenci nie gryzą się nawet miedzy sobą, a prezydenta podszczypują bardzo delikatnie. Trochę to mdłe wszystko.

Z nie mojej skrzynki wyciągnąłem dzisiaj jeszcze ulotkę Małgorzaty Zych. Wygląda całkiem nieźle. Główna stylistyka trochę przaśna, kojarząca się z dawnymi materiałami Samooborony, ale na trzeciej stronie całkiem udany montaż kandydatki z szerokim towarzystwem: Kornhauserową-Dudową, Tuskiem, Szydłową, Braunem, Winnickim, Kosiniakiem-Kamyszem, Szlęzakiem oraz w otoczeniu logowanych mikrofonów głównych rozgłośni. Komentarz, że dla dobra Tarnobrzega jest gotowa rozmawiać, czy współpracować z każdym. Rzeczywiście raczej nikt z kontrkandydatów nie zebrałby takiej układanki polityczno-towarzyskiej.
Punkty programowe stałe, ale w większości z nich kandydatka może się wykazać aktywnością, mimo braku udziału we władzy. Teraz kwestia jak kandydatka kojarzy się ogólnie i czy te właśnie punkty programowe są dla mieszkańców priorytetowe.

Awatar użytkownika
Dość ArogancjiWładzy
Posty: 55
Rejestracja: 23-05-2023 23:33

Re: Wybory samorządowe 2024

Post autor: Dość ArogancjiWładzy » 21-03-2024 00:00

Też uważam, że kampania jest mdła. Ale jaka ma być, jeśli media mają zakaz przeprowadzania debat wyborczych?
Marcin Piasek. Politycy WON! Jedyny kandydat na świecie, który złożył przysięgę na wierność i posłuszeństwo wyłącznie Narodowi Polskiemu. Żaden POPiS, partia, kościół, korporacja czy inna reżimowa mafia. Tylko bezpośrednia władza Tarnobrzeżan.

Roman90
Posty: 100
Rejestracja: 19-10-2020 09:37

Re: Wybory samorządowe 2024

Post autor: Roman90 » 21-03-2024 08:51

A jak wygląda prawo wyborcze czy dany komitet musi uzyskać ileś głosów żeby jego kandydat wszedł do rady? Czy po prostu osoby z danego okręgu z największa liczba głosów wchodzą?

olekko
Posty: 1779
Rejestracja: 25-05-2005 19:13

Re: Wybory samorządowe 2024

Post autor: olekko » 21-03-2024 13:34

Roman90, metoda d'Hondta. 5% musi być w skali całego miasta żeby był udział w podziale mandatów. W każdym okręgu bierze się głosy oddane na listę, dzieli przez kolejne liczby całkowite i te 5/6 największych ilorazów to mandaty. Potem sprawdza się kto miał najwięcej na tych listach i te osoby zapełniają miejsca.

Do oceny mam jeszcze programy NM i NK, ale najpierw sondażowa zabawa.

Jak typowałem w 2018? Jak było - mój typ.
Norbert Kolano 0% - 3%
Krzysztof Wianecki 0% - 1%
Łukasz Dybus 0% - 6%
Bożena Kapuściak 7% - 10%
Elżbieta Miernik-Krukurka 8% - 15%
Witold Zych 7% - 10%
Kamil Kalinka 25% - 25% (trafiłem!)
Dariusz Bożek 52% - 30% (tutaj straszliwie niedoszacowałem ;))

Typy na ten rok!
Norbert Kolano 1%
Małgorzata Zych 4%
Grażyna Potańska 10%
Norbert Mastalerz 15%
Tomasz Stróż 15%
Łukasz Nowak 25%
Dariusz Bożek 30% (czyżbym znowu niedoszacował? ;))

Wcale się nie zdziwię jeśli MZ będzie miała też 7% głosów, a trio TS, NM i GP po ok. 10, ze wskazaniem na lidera Stróża w tej trójce i Grażynkę na końcu. Trudno mi powiedzieć jak wielkie poparcie ma jeszcze PDB, i czy ŁN to jako półpisowiec ma jakieś większe niż KK poparcie czy niezbyt. Układ ogólnokrajowy tutaj jest bardziej kontra niż pro, stąd przewiduję podobny wynik jak KK niż w 2018. A może Bożek z kolei przeszacowany, i będzie bardziej walka o drugą turę niż o wygraną w cuglach? Sporo poparcia odpłynęło z pewnością, bez drugiej tury - nie ma szans.

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 19389
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

Re: Wybory samorządowe 2024

Post autor: admin » 21-03-2024 19:05

Sam rozdział mandatów jest dobrze wyjaśniony przez PKW



Dzisiaj konferencja KO na Przywiślu:



Mamy pierwszy proces w trybie wyborczym, prezydent skarży Norberta Mastalerza, za uwagi o jego członkostwie w stowarzyszeniu Moje Miasto Tarnobrzeg.
Mamy też informację o usunięciu Grażyny Potańskiej z Platformy Obywatelskiej.

A w skrzynkach życzenia dla mieszkańców od prezydenta Dariusza Bożka i ulotka wyborcza kandydata Dariusza Bożka.
Miałem wrzucić zdjęcie, ale na ulotce zaznaczono, że nie wolno powielać i rozprowadzać jej całości, ani w części. Zatem nie wrzucę. Prezydent na ostatniej stronie chwali się dokonaniami i rzeczywiście ma czym, bo to są tematy, które każdy widzi.
Jest też grafika, którą kolega określił jako "koło fortuny", w znaczeniu, że wskazówka zatrzymuje się tylko na jednym :) Może nie będzie tak źle, tym bardziej, że to hasła tematyczne, a nie konkretne obietnice.

Przy pojawiających się już komentarzach, o ile można się dziwić, że prezydent właśnie w tym roku zdecydował się po raz pierwszy rozsyłać do mieszkańców kartki świąteczne, dość pobożne zresztą mimo zająca z jajem, o tyle nic nie wiadomo o zasadach dystrybucji tych materiałów, po sąsiedzku miejskich i kampanijnych. Może zupełnie nie ma się czego czepiać w tym przypadku.
Życzenia wydają mi się trochę niedopracowane, jakby z błędem pośrodku.

jamWilhelm
Posty: 1145
Rejestracja: 30-04-2005 04:18

Re: Wybory samorządowe 2024

Post autor: jamWilhelm » 21-03-2024 22:19

okołowyborczo :) Coś mi się wydaje, że pewnemu użytkownikowi, Guru nałożyła kaganiec, widząc wreszcie że więcej jej szkodzi niż pomaga :) lepiej późno niż wcale :) Gratuluję:) Moze bedze 3 % dzieki temu :) Swoją drogą, myślałem, że to był doktor a to jednak chyba magister fizy :)

olekko
Posty: 1779
Rejestracja: 25-05-2005 19:13

Re: Wybory samorządowe 2024

Post autor: olekko » 22-03-2024 01:19

No dobra, to teraz ocena programu Kolano Norberta.

Program naprawczy autorski Norbert Kolano- zawsze blisko mieszkańcow.
Proszę nie kopiować pomysłów przed kampanią ani po!. Program zastrzeżony wyłącznie do realizacji przez Norberta Kolano.
Priorytetowe zadania dla Prezydenta Tarnobrzega,na najbliższe 5 lat kadencji do realizacji:
1. Rozbudowa strefy ekonomicznej i pozyskanie nowych inwestorów z Polski i Zagranicy. okrągłe słówka
2. Stworzenie tysięcy miejsc pracy. mhm, milionów
3. Usprawnienie działania szpitala, w tym podniesienie jakości usług medycznych oraz jego rentowności. ważne punkty, z tym że nie ma napisane jak to zrobić
4. Poprawa drogowej infrastruktury, w tym budowa osiedlowych parkingów i oświetlenia. okrągłości
5. Podniesienie jakości działania osiedlowych/miejskich monitoringów, jakość to chyba akurat jest bardzo dobra, liczebność też niezła
6. zatrzymanie galopujących podwyżek cen/czynszu mieszkań.Utworzenie Rad Osiedlowych na każdym osiedlu. każde osiedle ma swoją radę, a cóż, stawki są jakie są, nic miasto na to poradzić nie może
7.Dbanie o wizerunek miasta zarówno w przestrzeni publicznej jak i medialnej. Pozyskanie funduszy na renowację kamienic, odmalowanie zniszczonych elementów w różnych częściach miasta itp. bardzo ok punkt
8. Aktywizowanie młodych, starszych,osoby niepełnosprawne do wspólnego spędzania czasu wśród bogatej oferty kulturalno-sportowej.Utworzenie wspólnych na każdym osiedlu klubów dla młodzieży i seniorów. ok
9.Powrot zieleni na rynek starego miasta przy placu Bartosza Głowackiego oraz w mieście na osiedlach. ok
10. Zakup nowego transportu dla komunikacji miejskiej. Zwiększenie częstotliwości jazdy wg potrzeb lokalnych. Stworzenie nowych tras - wg potrzeb. tak trzeba, plusik
11.Przeciwdziałanir i edukacja wśród dzieci,młodzieży o zagrożeniach używania długotrwale alkoholu,e papierosów,energetyków, dopalaczy,narkotyków, uzależnienia od internetu.Wprowadzenie do szkół przedmiotu o zdrowiu,ruchu. Zakaz używania smartfonów w szkołach. Powrót do szkół kółek zainteresowań,np. z fizyki,chemii,etc. Norbert Kolano wprowadza WF do szkół, czekamy na odkrycie koła. Co do smartfonów, to chyba szkoły mają autonomię w tym zakresie, ale może to być niepopularna decyzja. Trzeba wyważyć.
Korepetycje dla dzieci,młodzieży w szkole. korepetycje w szkole?
12. Zabezpieczenie Miasta i jego Mieszkańców na wypadek wojny lub klęski żywiołowej w zapasy wody, żywności, broni oraz schronu. ważny punkt, chociaż ustawy o obronie cywilnej nie ma
13. Usprawnienie pracy administracji publicznej.Stworzenie dogodnych warunków pracy dla pracownikow i satysfakcję obsługi wśród petentów. okrągłe słówka
14. Budownictwo socjalne dla Młodych osób,ktorzy widza swoja przyszłość z tym miastem. Miejsce lokalizacji budowy osiedla na Sikorskiego, gdzie miała powstać galeria. odlot
15. Więcej ścieżek rowerowych łaczacych Tarnobrzeg z Sandomierzem. Przebudowa skate parku. Budowa basenu otwartego dla małych dzieci oraz parku linowego park linowy jest nad jeziorem, jeśli kandydat szanowny nie zauważył. Więcej ścieżek rowerowych do Sandomierza? Może najpierw niech jedna będzie, ale to jest kwestia głównie akurat po stronie Sandomierza.
16.Stadion lekkoatletyczny. Tężnia solankowa -usytuowana na terenie Starego Miasta lub tereny rekreacyjne nad Wisłą. wszystko jest w obecnych planach miasta
17. Remont Dworca PKP. zrobić ma go PKP, i ma tak być
18. Otwarcie Klubu 3 poziomowego z różną muzyka dla mieszkańców Tarnobrzega. jako że tu jest odlot, to proponuję najlepiej na szczycie grzyba, ależ bym tam chodził na rave'y
19. Zagospodarowanie Jeziora całorocznie. Nie tylko podczas sezonu letniego. jest zagospodarowane, nic miastu do tego że w listopadowy wtorek o 20 nikogo tam nie ma
20. Przeprowadzenie audytu miasta i kontrola w podległych miastu spółkach. ok
21. Kontrola w Firmach zlokalizowanych na terenie Strefy w Machowie,czy nie dochodzi do nadużyć wobec pracowników. Zaniżania płac. od tego jest PIP a nie miasto
22. Montaż w mieście elektronicznego pomiaru zanieczyszczenia powietrza. jest od lat
23. Obniżka ceny za wodę,śmieci. kandydat ma umiejętności magiczne chyba
24. Budowa spalarni na obrzeżach miasta,gdzie nie ma zabudowań. zabudowań nie ma w proponowanej lokalizacji
25. Odkupienie Kino Wisła od zagranicznego inwestora. chyba ten inwestor to jest trudno dostępny obecnie, ale powodzenia
26. Utworzenie ogródków działkowych na terenie parku Dzikowskiego za ogrodem, dla mieszkańców Tarnobrzega. Uprawiane by były warzywa i owoce bez środków chemicznych. Połączone ze sprzedażą. Utworzenie szkółki zieleni. kandydat ma jakieś wyraźne skrzywienie co do tej chemii
27. Ulgi podatkowe dla lokalnych przedsiębiorstw,inwestujących w Tarnobrzeg i nowe miejsca pracy. ok
28. Angażowanie ludzi bezdomnych,wykluczonych do działań na rzecz miasta. ok
29. Produkcja serialu i filmu fabularnego na terenie Tarnobrzega. Dzięki temu,miasto stanie się bardziej atrakcyjne turystycznie i znane w Polsce i zagranicą. mamy jakieś ładne plenery?
30. Stała wvspółpraca gospodarczo-kulturalno- oświatowa z krajami Europy, Ameryki,Afryki, Azji etc lanie wody
Ja gwarantuje!. Nie obiecuję i nie leje wody!. O NIE, NIE MA LANIA WODY.
Pomogę lokalnym firmom w nawiązaniu współpracy gospodarczej z firmami, które zainwestują wyłącznie w Tarnobrzeg i miejsca pracy dla Mieszkańców .

Serio
Posty: 682
Rejestracja: 16-12-2020 20:47

Re: Wybory samorządowe 2024

Post autor: Serio » 22-03-2024 08:12

KWW Małgorzaty Zych MY TARNOBRZEŻANIE
https://fb.watch/qYW7WDnSn3/

Serio
Posty: 682
Rejestracja: 16-12-2020 20:47

Re: Wybory samorządowe 2024

Post autor: Serio » 22-03-2024 08:26

Jego banerów i plakatów nie widzę na mieście. To może przynajmniej tu warto zaprezentować tego kandydata.
https://malgorzatazych.pl/kandydaci.html
Załączniki
Witold-Zych-str1.jpg
Witold-Zych-str1.jpg (150.13 KiB) Przejrzano 331 razy
Witold-Zych-str2.jpg
Witold-Zych-str2.jpg (256.01 KiB) Przejrzano 331 razy

JustaRaven
Posty: 16
Rejestracja: 01-11-2022 20:32

Re: Wybory samorządowe 2024

Post autor: JustaRaven » 22-03-2024 10:08

Patrząc tak na to wszystko co się dzieje w kampanii i jakie są programy wyborcze, śmiem twierdzić, że nie ma na kogo głosować... Jako osobie z grupy młodych (poniżej 30) ciężko mi uwierzyć, by którykolwiek z kandydatów coś zmienił. Choćby w każdym programie wyborczym mówi się o poprawie na rzecz komunikacji miejskiej i Centrum Komunikacyjnym. A jak jest, każdy widzi... Potrzeba by było na prawdę radykalnych zmian j rewolucji by coś się tu zmieniło. Chodnik na Moniuszki kolejnym przykładem. Po filmiku p. Stróża, przyjechali pracownicy. I co tam jest zrobione nadaje się na mem.
Załączniki
20240312_103836-min (1)_11zon.jpg
20240312_103836-min (1)_11zon.jpg (203.92 KiB) Przejrzano 265 razy

ODPOWIEDZ