Krzyżowisko

Wielka polityka niewielkiego miasta. Masz czegoś dość lub coś cię cieszy? Opisz to! Prosimy nie używać wulgaryzmów.
grassownik
Posty: 3508
Rejestracja: 24-01-2009 09:47

Krzyżowisko

Post autor: grassownik » 04-08-2010 15:08

"jeśli popaprańcy wykorzystali ten moment do podwyżki to zrobili to po mistrzowsku,jeśli chodzi o PR oczywiście.
co ciekawe pomogli im w tym ludzie z pisu,którzy chodzą na pasku kościoła toruńskiego i dzięki temu stworzyli temat zastępczy,swoistą zasłonę dymną.

ja też polityków pisu nie chwalę,bo i za co ? :P
a że ojca sbeka nie miałem to czasami żałuję,stworzyłby mafię paliwową,kaczyńskiemu odpalił działkę na partię we wczesnych latach 90tych zapisując się do PC i dziś spędzałbym wakacje w jego domku na lazurowym wybrzeżu :D
jako że kaczyński był za krótki to i z kimś innym z opozycji by się smarowało,ci od millera i różowego ola też nigdy kasą nie gardzili i dałoby radę.
wytransferowałoby się kasę za granicę i ani ziobro ani agent tomek by nic nie mogli zrobić,a taki głupi jak blida bym nie był żeby mnie jakieś abw zastrzeliło w łazience =)



Ostatnia zmiana wpisu: grassownik, 04-08-2010 - 13:10 "
Ostatnio zmieniony 04-08-2010 15:08 przez grassownik, łącznie zmieniany 1 raz.

A1313
Posty: 2288
Rejestracja: 24-09-2006 12:29

Krzyżowisko

Post autor: A1313 » 04-08-2010 15:36

"
Zważywszy na twoją naiwność, młodzieńczy fanatyzm płynący z każdego posta i wiarę w cuda podejrzewam , że masz jakieś 15-18 lat ?
BINGO! TRAFIONY ZATOPIONY!! icon_wink
Czytając twoje wypowiedzi podejrzewam , ulubione forum - Gazeta.pl , użytkownik- Lechowski 51. Bingo , trafiony zatopiony?"
Ostatnio zmieniony 04-08-2010 15:36 przez A1313, łącznie zmieniany 1 raz.

nieobiektywny
Posty: 113
Rejestracja: 08-10-2008 14:10

Krzyżowisko

Post autor: nieobiektywny » 04-08-2010 16:01

"
jeśli popaprańcy wykorzystali ten moment do podwyżki to zrobili to po mistrzowsku,jeśli chodzi o PR oczywiście.
Trzeba było być nie lada Guru , żeby przewidzieć, iż różnego rodzaju organizacje związane PISem, będą bronić krzyża. Musieli chyba 100 byków zarżnąć, żeby ze świeżej wątroby powróżyć. Szczególnie , że sporo środowisko zapowiadało obronę.
Jak to Jacek Kurski ładnie powiedział, polityka od kuchni, to rzeźnia. Nie ma miejsca na sentyment czy zawahania.
z opozycji by się smarowało,ci od millera i różowego ola też nigdy kasą nie gardzili i dałoby radę.
Polecam ci publikacje, która opisuje jak zagraniczny biznes postrzegał nasz kraj w latach 90tych. Jakie problemy miał przy inwestowaniu? Prywatne odczucia ? Problemy? itd Wszystko oparte na faktach ludzi , którzy uczestniczyli w negocjacjach z polskimi władzami.
Nie sądzę, aby to było mocno retuszowane, bo niby po co? Dowiesz się jak podczas wizyt krążyli ministrowie bez teki z karteczkami, na których były numery kont . Wszystkim się wydawało, że chłopaki byli bez zajęcia, a oni całą czarna robotę odwalali. Teraz to już wiem od czego są.
blida bym nie był żeby mnie jakieś abw zastrzeliło w łazience =)

Słusznie Korwin prawi, że w tej konkretnej sytuacji samobójstwo , to jak przyznanie się do winy. Kmiecikowa zaczęła sypać, po niej pewnie zaczęliby inni . Pętla zaczęła się zaciskać.
Uczciwy człowiek nie reaguje w ten sposób. Jak się boi to ucieka, a nie strzela sobie w łeb!!
Wszystko przez to , że Jarek kazał potraktować (WBREW PROCEDUROM), jako stary dżentelmen , jak damę i nie rzucać na glebę .
Całą sprawę wypaczono. Media, politycy lewicy i nie tylko sprytnie odwrócili kota ogonem. I od tego czasu mówimy, że społeczniczka, uczciwa Barbara została zaszczuta przez siepaczy Jarka."
Ostatnio zmieniony 04-08-2010 16:01 przez nieobiektywny, łącznie zmieniany 1 raz.

grassownik
Posty: 3508
Rejestracja: 24-01-2009 09:47

Krzyżowisko

Post autor: grassownik » 04-08-2010 16:13

"żyję już tyle lat na świecie i z taką uwagą przez ostatnie 20 lat patrzyłem na polską politykę,że wzorowo zawiodłem się na każdej ekipie,w ich uczciwość zupełnie nie wierzę.

jedni uznają że blida popełniając samobójstwo przyznała się do winy,inne hipotezy mówią że dżentelmen kaczyński specjalnie nie kazał zakładać jej bransoletek (ciekawostką jest czy zwrócił się i do kogo i jak brzmiało to polecenie i czy odbyło się drogą formalną) bo wtedy łatwiej będzie upozorować samobójstwo.

faszystom od kaczyńskiego nie ufam i tyle,dla mnie to faszyści,czyli tacy ludzie,którzy zabroniliby głoszenia swoich poglądów (choćby w manifestacjach,słynna decyzja kaczyńskiego,który jak się okazuje jako jedyny kojarzy się z "zimnym lechem" jako prezydenta miasta stołecznego,o zakazie parady równości,decyzji bezprawnej jak później wykazało postępowanie sądowe) odmiennych od swoich.
po i ich medialnej papki od tvnu i sojuszu z wybiórczą też nie znoszę,ale oni są dla mnie mniej groźni niż wspomniani wyżej faszyści od jarka.



Ostatnia zmiana wpisu: grassownik, 04-08-2010 - 14:14 "
Ostatnio zmieniony 04-08-2010 16:13 przez grassownik, łącznie zmieniany 1 raz.

soulinflames
Posty: 275
Rejestracja: 21-01-2010 14:52

Krzyżowisko

Post autor: soulinflames » 04-08-2010 17:30

"
To co zawetował Lech to pikuś w stosunku do tego co wyczyniał Kwas!!
Nie wspominając o ułaskawieniach!! Ej wcale nie docinam. Tak się tylko śmieje.
Sama wiesz , że pisanie ustawy nie jest takie proste, wymaga czasu , pomysłu, umiejętności osiągania kompromisu itd
Ale teraz cały PiS ma pretensje do PO dlaczego nie ma ustaw na to i to, które niegdyś zostały zablokowane właśnie przez Lecha Kaczyńskiego. Nie uważasz że to jest celowe postępowanie, by tylko utrudnić pracę obecnemu rządowi? Mają pretensje, że czegoś nie ma, chociaz sami tego nie chcieli. Jak odrzucił ustawę, to mechanizm od nowa musi ruszyć teraz, a nim każdy pomysł przyjmą, musi minąć czas.
I obecnie nikt juz (praktycznie) nie pamięta o tym co było za czasów Kwaśniewskiego, bo obecni bohaterowie przedstawiają większe, bardziej spektakularne a za razem żałosne show.
Mogę odbić piłeczkę , iż nie zauważyłem , abyś gdziekolwiek chwaliła polityków w PIS. Tak cie do parteru przygnietli albo twoja rodzinę?
Masz ojca SBka czy TW ? Ze tak psioczysz na nich fanatyczko!!!!
Nie ukrywam, że jestem ich przeciwniczką ;) Ale PO też nie jest moim faworytem. Tylko że póki co, tylko PiS wywołuje i wyszukuje problemy, na co PO odpowiada spokojem. Jeszcze mogliby pozbyć się tego pajaca Palikota. Sejm to nie cyrk, a niektórym politykom wydaje się, że mogą wszystko. ;]
Zważywszy na twoją naiwność, młodzieńczy fanatyzm płynący z każdego posta i wiarę w cuda podejrzewam , że masz jakieś 15-18 lat ?
BINGO! TRAFIONY ZATOPIONY!! icon_wink
Fanatyzm? Daj spokoj, po prostu jestem po drugiej stronie barykady, czego zrozumiec, widać nie potrafisz. Tak samo można nazwać Ciebie fanatykiem ;]
Masz ojca SBka czy TW ? Ze tak psioczysz na nich fanatyczko!!!!
Weź się nie ośmieszaj, bo jesteś podobny do swoich polityków w tej chwili. A, jeszcze tak nawiasem:
"Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett"
Ostatnio zmieniony 04-08-2010 17:30 przez soulinflames, łącznie zmieniany 1 raz.

wou
Posty: 533
Rejestracja: 10-07-2008 15:40

Krzyżowisko

Post autor: wou » 04-08-2010 17:39

"Hasła spod krzyża: Gestapo! Żydowscy księża! Stan wojenny! Precz z komuną! Precz z Komorowskim! Judasze! Targowica! Sataniści! Nie damy krzyża! Brońcie krzyża! Hańba! Harcerze do domu! Gestapowcy! Zdrajcy! Ręka mu uschnie! To nie jest polski ksiądz! Różaniec mu się pali!

Przypominam po co był ten wątek :)

nieobiektywny: nie odpowiedziałeś mi na pytanie: co ma krzyżyk pod pałacem do interesu Polski? I oświeć mnie jeszcze w tej kwestii: czy uważasz ogłoszenie stanowiska ws. przeniesienia krzyża przez klub PIS przed hucpą i komentarz Błaszczaka po niej (w skrócie 'to wina Komorowskiego, powinien ulec') za grę polityczną krzyżem? Tak wprost powiedz, tak/nie."
Ostatnio zmieniony 04-08-2010 17:39 przez wou, łącznie zmieniany 1 raz.

soulinflames
Posty: 275
Rejestracja: 21-01-2010 14:52

Krzyżowisko

Post autor: soulinflames » 04-08-2010 17:52

"
Hasła spod krzyża: Gestapo! Żydowscy księża! Stan wojenny! Precz z komuną! Precz z Komorowskim! Judasze! Targowica! Sataniści! Nie damy krzyża! Brońcie krzyża! Hańba! Harcerze do domu! Gestapowcy! Zdrajcy! Ręka mu uschnie! To nie jest polski ksiądz! Różaniec mu się pali!
nagle znaleźli się chrześcijanie, którzy pragną boronić krzyża....nawet przed kosciołem! byli księza, którzy mieli uczestniczyć w przenoszeniu krzyża do kościoła św. Anny, rozumiem, ich też zwyzywali! no chrześnijanie na medal! szkoda, że co drugi nie praktykuje...."
Ostatnio zmieniony 04-08-2010 17:52 przez soulinflames, łącznie zmieniany 1 raz.

nieobiektywny
Posty: 113
Rejestracja: 08-10-2008 14:10

Krzyżowisko

Post autor: nieobiektywny » 04-08-2010 18:57

"
nie odpowiedziałeś mi na pytanie: co ma krzyżyk pod pałacem do interesu Polski?
Proszę o cytat wou gdzie napisałem , że to jest w interesie Polski.
Pisałem tylko, że opozycja słusznie podejrzewa , że rząd i prezydent chcą ją zrobić w bambuko. Przeniosą i żadna tablica nie powstanie. Zważywszy na ilość niedotrzymanych obietnic przez PO (na metr kwadratowa największa po 89), opozycja może czuć się oszukiwana.
czy uważasz ogłoszenie stanowiska ws. przeniesienia krzyża przez klub PIS przed hucpą i komentarz Błaszczaka po niej (w skrócie 'to wina Komorowskiego, powinien ulec') za grę polityczną krzyżem? Tak wprost powiedz, tak/nie.
Każdy sobie rzepkę skrobie . Dwie partyjki okładają się nawzajem cepami. Dlaczego nie cytujesz wypowiedzi kolegów z PO czy lewicy ? Dopiero byłyby jaja.
fanatycy religijni ? sataniści itd
A rząd cichutko przepchnął podwyżkę podatków i już podobno przygotowują kolejną !
To chyba Balcerowicz wymyślił łatanie dziury budżetowej podnoszeniem podatków .
Czy nikomu w tym kraju nie przyszło do głowy , żeby nie sięgać do kieszenie podatnika, ale sprawdzić i przyciąć wydatki , usprawnić pobieranie podatków.
Hasła spod krzyża: Gestapo! Żydowscy księża! Stan wojenny! Precz z komuną! Precz z Komorowskim! Judasze! Targowica! Sataniści! Nie damy krzyża! Brońcie krzyża! Hańba! Harcerze do domu! Gestapowcy! Zdrajcy! Ręka mu uschnie! To nie jest polski ksiądz! Różaniec mu się pali!
Jak to są twoim zdaniem ostre wyzwiska czy wulgarne hasła, to TY jeszcze na porządnej zadymie ni byłaś.
soulinflames Tak między nami to są hasełka typowe dla sfrustrowanych staruszków , byle grzdyl z szalikiem używa wulgarniejszego i dosadniejszego języka i zapewniam Cię , że nie potrzebna mu do tego żadna zadyma.



Ostatnia zmiana wpisu: nieobiektywny, 04-08-2010 - 16:59 "
Ostatnio zmieniony 04-08-2010 18:57 przez nieobiektywny, łącznie zmieniany 1 raz.

A1313
Posty: 2288
Rejestracja: 24-09-2006 12:29

Krzyżowisko

Post autor: A1313 » 04-08-2010 19:04

"
nagle znaleźli się chrześcijanie, którzy pragną boronić krzyża....nawet przed kosciołem! byli księza, którzy mieli uczestniczyć w przenoszeniu krzyża do kościoła św. Anny, rozumiem, ich też zwyzywali! no chrześnijanie na medal! szkoda, że co drugi nie praktykuje....
Po pierwsze nie nadużywajmy słowa chrześcijanin do tego co miało miejsce pod krzyżem , słowo katolik też jest nie na miejscu, lepiej brzmi np.sekta.
Po drugie, ciekawi mnie jak zostali by nazwani i potraktowani przez sekciarzy tacy ciekawi goście jak Sapieha ,Wyszyński i Wojtyła bo jak by został nazwany koleś około trzydziestki w długich włosach z brodą i w sandałach mogę się raczej spodziewać ."
Ostatnio zmieniony 04-08-2010 19:04 przez A1313, łącznie zmieniany 1 raz.

wou
Posty: 533
Rejestracja: 10-07-2008 15:40

Krzyżowisko

Post autor: wou » 04-08-2010 19:09

"nieobiektywny: oto cytat:
Właśnie to pytanie także do Donka i Bronka, którzy dobrze wiedzieli co się szykuje, ale zwarli hufce przyprowadzili policję i straż miejską i wbrew sporej woli społeczeństwa postanowili dopiąć swego, mając interes Polski głęboko w " dupie".

Widzę, że nie potrafisz odpowiedzieć wprost, bez zahaczania o PO i politykę, więc jasne jest że tylko to zahaczanie masz na celu. Paranoją jest podejrzewanie, że nie postawią tam teraz choćby tablicy, a absurdalne w ogóle wymaganie tego - wymaganie nie przez rodziny ofiar, dodajmy, tylko moherowy tłum i PIS.

A co do haseł: to nie jest kwestia tego, na ile są one ostre, tylko tego, że padły, gdzie padły, w kierunku kogo i w jakiej sprawie. Widzę, że na to przymykasz oko, czyżbyś sympatyzował z tym tłumem? Naprawdę nie dociera do Ciebie, że to nie tylko frustracja, ale język nienawiści?"
Ostatnio zmieniony 04-08-2010 19:09 przez wou, łącznie zmieniany 1 raz.

wou
Posty: 533
Rejestracja: 10-07-2008 15:40

Krzyżowisko

Post autor: wou » 04-08-2010 19:10

Ostatnio zmieniony 04-08-2010 19:10 przez wou, łącznie zmieniany 1 raz.

frugo
Posty: 245
Rejestracja: 25-06-2004 00:12

Krzyżowisko

Post autor: frugo » 04-08-2010 19:10

"Obrazek"
Ostatnio zmieniony 04-08-2010 19:10 przez frugo, łącznie zmieniany 1 raz.

wou
Posty: 533
Rejestracja: 10-07-2008 15:40

Krzyżowisko

Post autor: wou » 04-08-2010 19:57

"W moim państwie - gdyby grupa fanatyków religijnych i zwolenników narodowego socjalizmu zakłóciła przez kwadrans porządek na ulicy, szczególnie pod siedzibą prezydenta, przyjechałby natychmiast oddział konnej policji i tę grupę po prostu rozdeptał kopytami, kilkadziesiąt osób zwijając bezwzględnie do aresztu, kilka zaś najbardziej rozhisteryzownych niezaspokojonych seksualnie wrzeszczęcych idiotek odstawiając w kaftanach bezpieczeństwa do psychiatryka; gdyby zaś to było we Francji, której formacja prewencyjna, słynne CRS, znana jest powszechnie z umiejętności wywijania pałą szturmową ? dwa dni by zamiatano w tym miejscu powybijane zęby. W tym państwie rozruchy uliczne trwają długie godziny i w konsekwencji władze ustępują zbirom, zaś nowopowołany szef kancelarii prezydenta udaje, że nic się nie stało, robiąc z siebie publicznie idiotę.

http://bogdan.wordpress.com/2010/08/03/ ... e-panstwo/"
Ostatnio zmieniony 04-08-2010 19:57 przez wou, łącznie zmieniany 1 raz.

nieobiektywny
Posty: 113
Rejestracja: 08-10-2008 14:10

Krzyżowisko

Post autor: nieobiektywny » 04-08-2010 21:05

"Frugo TY PEŁOWSKI FANATYKU RELIGIJNY!!! OBY CIĘ MATKA PRZECHRZCIŁA POGRZEBACZEM, A OJCIEC POKROPIŁ PASKIEM PO DUPIE.
BLUźNiSZ i Profanujesz . W imię czego? Ukochanego Donka? Chyba nie nudziarza Komara?
Wystaw lepiej pomnik Wielkiemu Donkowi.
Włączcie TVN24 znowu mają być podwyżki . Reformuje i gonimy, ale Burkina Faso , a ni Europę.



Ostatnia zmiana wpisu: nieobiektywny, 04-08-2010 - 19:08 "
Ostatnio zmieniony 04-08-2010 21:05 przez nieobiektywny, łącznie zmieniany 1 raz.

A1313
Posty: 2288
Rejestracja: 24-09-2006 12:29

Krzyżowisko

Post autor: A1313 » 04-08-2010 21:13

"
Frugo TY PEŁOWSKI FANATYKU RELIGIJNY!!! OBY CIĘ MATKA PRZECHRZCIŁA POGRZEBACZEM, A OJCIEC POKROPIŁ PASKIEM PO DUPIE.
BLUźNiSZ i Profanujesz . W imię czego? Ukochanego Donka? Chyba nie nudziarza Komara?
Wystaw lepiej pomnik Wielkiemu Donkowi.
Włączcie TVN24 znowu mają być podwyżki . Reformuje i gonimy, ale Burkina Faso , a ni Europę.
I dostało ci się frugo do Le........1 :)))))

http://www.joemonster.org/art/14750/Krz ... awa_polska
Czyli Tarnobrzeg zaistniał na głównej JM."
Ostatnio zmieniony 04-08-2010 21:13 przez A1313, łącznie zmieniany 1 raz.

soulinflames
Posty: 275
Rejestracja: 21-01-2010 14:52

Krzyżowisko

Post autor: soulinflames » 04-08-2010 21:33

"
Po pierwsze nie nadużywajmy słowa chrześcijanin do tego co miało miejsce pod krzyżem , słowo katolik też jest nie na miejscu, lepiej brzmi np.sekta.
to było ironiczne, nie odczułeś?


nieobiektywny pisze:Frugo TY PEŁOWSKI FANATYKU RELIGIJNY!!! OBY CIĘ MATKA PRZECHRZCIŁA POGRZEBACZEM, A OJCIEC POKROPIŁ PASKIEM PO DUPIE.
BLUźNiSZ i Profanujesz . W imię czego? Ukochanego Donka? Chyba nie nudziarza Komara?
Wystaw lepiej pomnik Wielkiemu Donkowi.
Włączcie TVN24 znowu mają być podwyżki . Reformuje i gonimy, ale Burkina Faso , a ni Europę.Ostatnia zmiana wpisu: nieobiektywny, 04-08-2010 - 19:08
i kto tu jest fanatykiem.... ;p"
Ostatnio zmieniony 04-08-2010 21:33 przez soulinflames, łącznie zmieniany 1 raz.

antek_emigrant
Posty: 13
Rejestracja: 16-06-2010 11:26

Krzyżowisko

Post autor: antek_emigrant » 04-08-2010 22:15

"Czekać aż na Demotywatorach się znajdzie..."
Ostatnio zmieniony 04-08-2010 22:15 przez antek_emigrant, łącznie zmieniany 1 raz.

nieobiektywny
Posty: 113
Rejestracja: 08-10-2008 14:10

Krzyżowisko

Post autor: nieobiektywny » 04-08-2010 22:55

"
soulinflames
Dasz się zaprosić na browara, bo moja córeczka jeszcze nigdy nie widziała jelenia ?Szczerze mówiąc jak także skorzystał bym z okazji , bo musisz być wyjątkowo naiwnym i sfanatyzowanym okazem!!!
Dziwisz się czemu inni nadużywaj pewnych rzeczy? Najpierw zacznij od siebie."
Ostatnio zmieniony 04-08-2010 22:55 przez nieobiektywny, łącznie zmieniany 1 raz.

marcin85tbg
Posty: 1054
Rejestracja: 22-10-2004 18:08

Krzyżowisko

Post autor: marcin85tbg » 04-08-2010 23:28

"Widziałam na Krakowskim Przedmieściu barierki, służby mundurowe i odgrodzony krzyż. Żebym nie mogła swobodnie podejść do tego krzyża? To było przerażające i przypominało mi czasy sprzed 1989 roku

Kempa

W PiSdu z tą podłą babą! Po prostu zakneblowałbym! Jestem przekonany, że nie jestem odosobniony w swej opinii. Aż mnie telepie jak ją widzę, a jak słyszę to aż......"
Ostatnio zmieniony 04-08-2010 23:28 przez marcin85tbg, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ