SKOK NA MEDIA WYKONANY !!

Wielka polityka niewielkiego miasta. Masz czegoś dość lub coś cię cieszy? Opisz to! Prosimy nie używać wulgaryzmów.
nieobiektywny
Posty: 113
Rejestracja: 08-10-2008 14:10

SKOK NA MEDIA WYKONANY !!

Post autor: nieobiektywny » 04-08-2010 17:07

"Zgodnie z przewidywaniami media publiczne zostały wzięte przez PO, SLD i PSL.
W skład nowej Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji weszli Jan Dworak i Krzysztof Luft - mianowani przez prezydenta, prof. Stefan Pastuszka - wskazany przez Senat, Witold Graboś oraz Sławomir Rogowski. Wybór rady kończy wojnę o media publiczne.
Czekamy kiedy liberalna PełO złamie ład korporacyjny i po wymienia wszystko co możliwe w mediach ?
Co teraz biedny prawicowiec ma oglądać? TVP Info nie da się oglądać już od dawna, bo Komuchy się tam panoszą. Zostaje tylko hardcorowe TRWAM .
Dobra nowina ptaszki ćwierkają, że Murdoch (chyba ten od FOX News)przychodzi z pomocą dla wszystkich prawicowych duszek, ma przejąc TVN?"
Ostatnio zmieniony 04-08-2010 17:07 przez nieobiektywny, łącznie zmieniany 1 raz.

wou
Posty: 533
Rejestracja: 10-07-2008 15:40

SKOK NA MEDIA WYKONANY !!

Post autor: wou » 04-08-2010 18:39

"
nieobiektywny pisze: Co teraz biedny prawicowiec ma oglądać?
Krzyż."
Ostatnio zmieniony 04-08-2010 18:39 przez wou, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 19382
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

SKOK NA MEDIA WYKONANY !!

Post autor: admin » 04-08-2010 19:00

"Jako prawicowiec oglądam telewizji bardzo mało, bo szkoda na nią czasu, kto by tam aktualnie nie panował. Trwam nie jest żadną alternatywą.
Murdoch próbował już z Plusem, ale dość szybko zrezygnował."
Ostatnio zmieniony 04-08-2010 19:00 przez admin, łącznie zmieniany 1 raz.

soulinflames
Posty: 275
Rejestracja: 21-01-2010 14:52

SKOK NA MEDIA WYKONANY !!

Post autor: soulinflames » 05-08-2010 00:45

"
Co teraz biedny prawicowiec ma oglądać? TVP Info nie da się oglądać już od dawna, bo Komuchy się tam panoszą. Zostaje tylko hardcorowe TRWAM .
może lepiej wywalić telewizor? albo sprzedać, dostanie kase, problem z głowy...

Ludzie, telewizja w rękach przeciwników! Nie oglądamy!
To sobie nie oglądaj. Załóż własną stacje, zatrudnij pracowników o podobnych poglądach jak Twoje i idźcie w świat.
Wyłączysz telewizor? Śmieszne. Dziecku nie pozwolisz bajki na tvp obejrzeć, bo stacja przeciwników? Żonie nie pozwolisz obejrzeć serialu? Rodzicom teleturnieju? Pff..."
Ostatnio zmieniony 05-08-2010 00:45 przez soulinflames, łącznie zmieniany 1 raz.

nieobiektywny
Posty: 113
Rejestracja: 08-10-2008 14:10

SKOK NA MEDIA WYKONANY !!

Post autor: nieobiektywny » 05-08-2010 01:21

"
To sobie nie oglądaj. Załóż własną stacje, zatrudnij pracowników o podobnych poglądach jak Twoje i idźcie w świat.
Wyłączysz telewizor? Śmieszne. Dziecku nie pozwolisz bajki na tvp obejrzeć, bo stacja przeciwników? Żonie nie pozwolisz obejrzeć serialu? Rodzicom teleturnieju? Pff...
ŁOglądam tvp24 tylko nie główne newsu , a to co jest małymi literkami napisane , bo to jest najciekawsze. Wczoraj przez cały dzień wałkowali zadymę o krzyż, a wiadomość o podwyżkach była 4-5 rzędna wiadomością.
soulinflames Jesteś masochistą , żeby się katować takimi newsami??
Telewizor to ja mogę wyrzucić jak oglądam kulawych polskich piłkarzy, a nie z tak błahych powodów!!"
Ostatnio zmieniony 05-08-2010 01:21 przez nieobiektywny, łącznie zmieniany 1 raz.

nieobiektywny
Posty: 113
Rejestracja: 08-10-2008 14:10

SKOK NA MEDIA WYKONANY !!

Post autor: nieobiektywny » 05-08-2010 01:29

"
Murdoch próbował już z Plusem, ale dość szybko zrezygnował.
Tak, bo polski rynek medialny jest dość dobrze rozwinięty(najlepiej w Europie Środkowo-Wschodniej). Stwierdził , że zbyt dużo kasy by go kosztowała taka impreza , budowania stacji niemal od zera. Teraz zwietrzył dobry interes , iż po odbiciu przez PO telewizji publicznej ogromna rzesza konserwatywnych telewidzów nie będzie miała co oglądać. Tu ma wejść nowy konserwatywny TVN.
Powiem Ci jedno Adminie koleś ma głowę na karku. "
Ostatnio zmieniony 05-08-2010 01:29 przez nieobiektywny, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 19382
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

SKOK NA MEDIA WYKONANY !!

Post autor: admin » 05-08-2010 02:01

"
nieobiektywny pisze:Powiem Ci jedno Adminie koleś ma głowę na karku.
Nie tylko. Z tego co o nim słyszałem kieruje się nie tylko zyskiem, ale i jakąś misją, tzn. z zasady inwestuje w media o konserwatywnym profilu.

A sam potrzebuję nie mediów prawicowych czy lewicowych, ale z nastawieniem na jakość i przekazywanie informacji bez opowiadania się po którejś ze stron w programach informacyjnych czy w doborze gości zapraszanych do studia. Tego bardzo brakuje. Muszę odpowiednio "włączać filtr" zależnie od źródła..."
Ostatnio zmieniony 05-08-2010 02:01 przez admin, łącznie zmieniany 1 raz.

nieobiektywny
Posty: 113
Rejestracja: 08-10-2008 14:10

SKOK NA MEDIA WYKONANY !!

Post autor: nieobiektywny » 05-08-2010 02:15

"
o o nim słyszałem kieruje się nie tylko zyskiem, ale i jakąś misją, tzn. z zasady inwestuje w media o konserwatywnym profilu.
Zgadza sie. Na jedno wychodzi. Mam wielki szacunek do czlowieka, ktory laduje kase promujac tak niepopularne wartosci!! Wszyscy wiedza jakie panuje obecnie zdziczenie obyczajow. W szkolach w Amsterdamie dzieci juz sie ucza, ze moga miec 2 tatusi lub 2 mamusie itd. Totalna porazka.
Ciesze sie ze jestem Polakiem i zyje w Polsce, bo nie zapisze swojego dziecka do szkoly, ktora uczy takich rzeczy.To dla mnie bluznierstwo. Moga mnie spalowac, zglanowac, wyzwac od fanatykow, ale nic nie zmieni moich wartosci i mojego swiatopogladu.
Jesli ktos mnie uwaza za nietolarencyjnego oszoloma, to bardzo mi przykro, ale dla mnie malzenstwo to zwiazek kobiety i mezczyzny! Bez zadnych wyjatkow.



Ostatnia zmiana wpisu: nieobiektywny, 05-08-2010 - 00:18 "
Ostatnio zmieniony 05-08-2010 02:15 przez nieobiektywny, łącznie zmieniany 1 raz.

soulinflames
Posty: 275
Rejestracja: 21-01-2010 14:52

SKOK NA MEDIA WYKONANY !!

Post autor: soulinflames » 05-08-2010 02:55

"
ŁOglądam tvp24 tylko nie główne newsu , a to co jest małymi literkami napisane , bo to jest najciekawsze. Wczoraj przez cały dzień wałkowali zadymę o krzyż, a wiadomość o podwyżkach była 4-5 rzędna wiadomością.
soulinflames Jesteś masochistą , żeby się katować takimi newsami??
Telewizor to ja mogę wyrzucić jak oglądam kulawych polskich piłkarzy, a nie z tak błahych powodów!!
Nie jestem, bo nie ślęczę cały dzień przed telewizorem, nie przeżywam osobiście wszystkich problemów politycznych tak, by były moim całym życiem czy jedyną ważną rzeczą w nim. Zgadzam się, że tvn24 i tvpInfo na okrągło potrafią wałkowac to samo przez cały dzien, pomijając inne ważne sprawy albo też uszczuplając informacje o nich. Ale ostatnie wydarzenia były czymś, co za kilkanaście lat będzie w podręcznikach do historii i wosu. Nie znajdziesz w nich (podręcznikach) informacji o nowelizacji ustawy, ani o podatkach, bo to ciągle jest i będzie się zminiało. Wydarzeń nie zmienisz. Tak jak młodziez uczy sie o wojnach, powstaniach, porozumieniach, tak i te wydarzenia będą uwzględnione w podręcznikach (katastrofa smoleńska, przenoszenie krzyża, budowa stadionów na Euro, powódź itd., znajdą się w kolejnych rozdziałach historii tak jak wojny i ich zakończenie, powstania wyzwoleńcze, budowa PKiN, upadek muru berlińskiego, obrady okrągłego stołu, śmierć JP II, wejście Polski do UE itp). Media chcą, by ludzie zapamiętali o wydarzeniach ważnych, które nie codziennie mają miejsce. Obrady sejmu to już codzienność, wybierają tylko najbardziej interesujące fragmenty, by poinformować o tym, jakie rozwiązania proponuje Sejm, co trzeba zmienić, nad czym trzeba popracować, a co nadaje się na ustanowienie.
Tu ma wejść nowy konserwatywny TVN.
jakoś nie wierzę, by TVN miałby kiedyś stworzyć coś konserwatywnego
Zgadza sie. Na jedno wychodzi. Mam wielki szacunek do czlowieka, ktory laduje kase promujac tak niepopularne wartosci!! Wszyscy wiedza jakie panuje obecnie zdziczenie obyczajow. W szkolach w Amsterdamie dzieci juz sie ucza, ze moga miec 2 tatusi lub 2 mamusie itd. Totalna porazka.
Ciesze sie ze jestem Polakiem i zyje w Polsce, bo nie zapisze swojego dziecka do szkoly, ktora uczy takich rzeczy.To dla mnie bluznierstwo. Moga mnie spalowac, zglanowac, wyzwac od fanatykow, ale nic nie zmieni moich wartosci i mojego swiatopogladu.
Jesli ktos mnie uwaza za nietolarencyjnego oszoloma, to bardzo mi przykro, ale dla mnie malzenstwo to zwiazek kobiety i mezczyzny! Bez zadnych wyjatkow.
Ale to Amsterdam, gdzie ludzie nie mają mocnego korzenia religijnego, gdzie wartości chrześcijańskie zatarły się i wymarły wraz ze zmianami religijnymi na przestrzeni wieków. Polska od wieków ma jedną religię, Polaków wychowywano na katolików, więc coś zakorzenionego musiało zostać. Też jestem przeciwko związkom i małżeństwom homoseksualnym, adopcjom dzieci przez pary tej samej orientacji. Dla wierzących to logiczne, że małżeństwo zawiera kobieta i mężczyzna. Dla mnie małżeństwa homoseksualne to jest dewiacja, która nie powinna mieć prawa bytu w Polsce."
Ostatnio zmieniony 05-08-2010 02:55 przez soulinflames, łącznie zmieniany 1 raz.

grassownik
Posty: 3508
Rejestracja: 24-01-2009 09:47

SKOK NA MEDIA WYKONANY !!

Post autor: grassownik » 05-08-2010 13:16

"szczęśliwie poza sportem,a to też bardzo eufemistyczne wyrażenie,poza piłką nożną nie oglądam TV.(choć tour de france jak wtedy gdy byłem dzieckiem,gdy weszła stacja eurosport,także nasz krajowy tour,ostatnie mistrzostwa la w Barcelonie,najbliższe mistrzostwa pływackie-weekend,czy turnieje piłki ręcznej,oraz tenis też oglądam :D )

nie wiem czy którakolwiek telewizja w Polsce jest lewicowa czy liberalna,nawet nastawiona na chłam,tandetę w ładnym opakowaniu i cały ten biznes show z plastikowej Polski czyli inspiracja WSI i własność towarzysza waltera (TVN) jest bogobojna i katonarodowa.
zresztą przed czarnymi klęczy każda redakcja w Polsce,może poza niezależnym finansowo i intelektualnie urbanem.

płacze pisuaru nad zawłaszczanie telewizji czy radia brzmią tak niedorzecznie,są taką hipokryzją że się w głowie nie mieści.
ale to że politycy bez rozróżnienia na opcja nie mają wstydu i promują własną hipokryzję zdążyłem się przyzwyczaić.
mogą sobie przypomnieć co robili przez lata z radiową trójką."

ODPOWIEDZ