Tezy smoleńskie

Wielka polityka niewielkiego miasta. Masz czegoś dość lub coś cię cieszy? Opisz to! Prosimy nie używać wulgaryzmów.
wou
Posty: 533
Rejestracja: 10-07-2008 15:40

Tezy smoleńskie

Post autor: wou » 14-08-2017 18:58

"
tarnobrzezanin1234 pisze:Zamach to druga sprawa. Pierwsza sprawa to kiedy doszło do zniszczenia samolotu.
Czy jeszcze w powietrzu, czy po zderzeniu z ziemią.
Jeżeli widać ile było kłamstw w tej sprawie, to na pewno nie można wierzyć, że było tak jak to przedstawiają politycy PO.
Kolejny nawiedzony. Katastrofę badali nie politycy PO a eksperci ds. wypadków lotniczych i to oni przedstawili jej przyczyny. Oczywiście jak się ma coś oleju w głowie, pamięta jak Kaczyński traktował pilotów i choćby odsłucha nagrania z kabiny to wiele tu do wyjaśniania nie pozostaje. Presja + łamanie procedur = katastrofa.
---

Polecam wszystkim tę wypowiedź, pilota z ogromnym doświadczeniem i żeby było ciekawiej wyborcy Lecha Kaczyńskiego, żeby nie powiedzieć (ex?) pisowca. Poruszające spostrzeżenia z punktu widzenia pilota.

http://thefad.pl/aktualnosci/ten-pilot- ... olenskiej/

Emerytowany kapitan linii lotniczych
Pilot doświadczalny samolotowy i szybowcowy
Instruktor samolotowy i szybowcowy
Inspektor Wyszkolenia Lotniczego
Oficer rezerwy Wojsk Lotniczych
Nalot w powietrzu ponad 25.000 godzin


Co taki może wiedzieć - nie, pisiaki? Nie to co jakaś wygadana baba po administracji nazywająca siebie prawniczką. Jak się wierzy to i taka będzie autorytetem. A jak jeszcze klaszcze u Rydzyka to już w ogóle pozamiatane, nic tylko spijać jej mądrości.

Sprawa katastrofy smoleńskiej, a raczej zamachu smoleńskiego to naprawdę świetny lep na lemingi. Gdy podkomisja Macierewicza (czyli podstawka do dalszych roszczeń odszkodowawczych) rozpadnie się już i zbłaźni do końca, ciekawe ilu z tej elity ciemniaków powie: nie wierzę, że w to wierzyłem!"

ODPOWIEDZ