Poseł Mirosław Pluta - Człowiek bez poglądów.

Wielka polityka niewielkiego miasta. Masz czegoś dość lub coś cię cieszy? Opisz to! Prosimy nie używać wulgaryzmów.
grassownik
Posty: 3508
Rejestracja: 24-01-2009 09:47

Poseł Mirosław Pluta - Człowiek bez poglądów.

Post autor: grassownik » 31-01-2013 00:21

"tylko gdzie takich przyjmują A1313 ? :-P
ale świat jest piękny to dlaczego nie ?

Adminie ja się nie dziwię wcale,że nie uchwalili owych ustaw.ba nawet przewidziałem to,że opus dei i doktor gowin jako ich człowiek załatwią sprawę :-)
co też się stało.

myślę o ewentualnej adopcji przez homosi nie tyle ciepło co mam wtedy w pamięci swoje wizyty w Placówkach Opiekuńczych i Domu Dziecka w Skopaniu i szczerze nie wiem czy miałbym sumienie odebrać takiemu dzieciakowi szansę na godne życie.
nie chcę tym samym umniejszać kadrze owych placówek,w życiu ! natomiast wydaje się,że owe placówki nie są idealnymi miejscami dla wychowywania dzieciaków.
temat jest obszerny ale tylko hipotetyczny bo w Polsce nie ma na to szans.
i ja o tym wiem doskonale gdzie żyję i jakie są zasady gry.

dlatego naśmiewam się,że to i tak progres,że nie każą ich przymusowo leczyć :-)"
Ostatnio zmieniony 31-01-2013 00:21 przez grassownik, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 19385
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

Poseł Mirosław Pluta - Człowiek bez poglądów.

Post autor: admin » 31-01-2013 18:09

"
grassownik pisze:myślę o ewentualnej adopcji przez homosi nie tyle ciepło co mam wtedy w pamięci swoje wizyty w Placówkach Opiekuńczych i Domu Dziecka w Skopaniu i szczerze nie wiem czy miałbym sumienie odebrać takiemu dzieciakowi szansę na godne życie.
http://www.youtube.com/watch?v=mmTgdQKE-to"
Ostatnio zmieniony 31-01-2013 18:09 przez admin, łącznie zmieniany 1 raz.

grassownik
Posty: 3508
Rejestracja: 24-01-2009 09:47

Poseł Mirosław Pluta - Człowiek bez poglądów.

Post autor: grassownik » 31-01-2013 18:18

"wybacz ale unikam katofaszystowskich treści rodem od terlika :-)"
Ostatnio zmieniony 31-01-2013 18:18 przez grassownik, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 19385
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

Poseł Mirosław Pluta - Człowiek bez poglądów.

Post autor: admin » 31-01-2013 18:34

"Akurat tu nie ma żadnej "mowy nienawiści".
temat jest obszerny ale tylko hipotetyczny bo w Polsce nie ma na to szans.
i ja o tym wiem doskonale gdzie żyję i jakie są zasady gry.
A ja przeciwnie, nie mam wielkich nadziei. Wszystko to kwestia czasu. Nie teraz, to za 10-20 lat. Działa homopromocja, homoedukacja. Na Zachodzie wchodzi teraz homoadopcja, zastanawiam się czy to rzeczywiście ostatni krok i już wszystko co było do uzyskania zostało zdobyte. Ewentualnie jakie będą kolejne.

A to, że pewnie jeszcze za naszego życia, europejską obyczajowość będą kształtować (demokratycznie!) muzułmanie i szariat, nie jest dla mnie żadną pociechą."
Ostatnio zmieniony 31-01-2013 18:34 przez admin, łącznie zmieniany 1 raz.

grassownik
Posty: 3508
Rejestracja: 24-01-2009 09:47

Poseł Mirosław Pluta - Człowiek bez poglądów.

Post autor: grassownik » 31-01-2013 18:43

"mi to bez różnicy czy islamscy talibowie czy katoliccy :-P"
Ostatnio zmieniony 31-01-2013 18:43 przez grassownik, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 19385
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

Poseł Mirosław Pluta - Człowiek bez poglądów.

Post autor: admin » 31-01-2013 18:47

"Ale homoseksualistom nie wszystko jedno.

Obrazek

Źródło:
http://jegostrona.pl/erotyka/galeria/35 ... zdjec.html

Cywilizacja europejska jednak jest bardzo tolerancyjna. Póki jest."
Ostatnio zmieniony 31-01-2013 18:47 przez admin, łącznie zmieniany 1 raz.

grassownik
Posty: 3508
Rejestracja: 24-01-2009 09:47

Poseł Mirosław Pluta - Człowiek bez poglądów.

Post autor: grassownik » 31-01-2013 18:49

"no jasne,to biseksom wszystko jedno :-D"
Ostatnio zmieniony 31-01-2013 18:49 przez grassownik, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 19385
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

Poseł Mirosław Pluta - Człowiek bez poglądów.

Post autor: admin » 31-01-2013 18:54

"Załapałem z opóźnieniem."
Ostatnio zmieniony 31-01-2013 18:54 przez admin, łącznie zmieniany 1 raz.

grassownik
Posty: 3508
Rejestracja: 24-01-2009 09:47

Poseł Mirosław Pluta - Człowiek bez poglądów.

Post autor: grassownik » 31-01-2013 19:00

"no ja foci nie widziałem jeszcze :-)

dlatego pisałem w poprzednich wpisach,że niech się pedały cieszą,że ich na przymusowe leczenie nie kierują-europejczycy też kiedyś taką drogę tolerancji promowali ;-)
a raczej uszczęśliwiania tych ludzi i sprowadzania ich na drogę prawdy.

jakie to szczęście,że jestem bezdzietnym kawalerem nie planującym ślubów,związków partnerskich homo czy też nawet hetero :-D

choć skoro to takie inwazyjne (skłonności pedalskie) to trzeba się strzec,bo można zgłupieć kiedyś :-P"
Ostatnio zmieniony 31-01-2013 19:00 przez grassownik, łącznie zmieniany 1 raz.

headshrinker
Posty: 1070
Rejestracja: 13-09-2011 12:11

Poseł Mirosław Pluta - Człowiek bez poglądów.

Post autor: headshrinker » 31-01-2013 23:50

"
LGBT sieje spustoszenie. Lewica nie robi nic innego, jak od 19 wieku skutecznie niszczy rodzinę i wartości z nią związane.
Ja bardzo przepraszam ale jakie dla małżeństwa heteroseksualnego zagrożenie stanowi para dwóch gejów? Od razu nadmieniam - nie mam z tego żadnych apanaży, nie jestem gejem (ani lesbijka) ani biseksem tylko heterykiem i jakoś tak nie widzę w tym, że homoseksualiści nie muszą się kryć po norach - żadnego dla siebie zagrożenia.

I bardzo bym prosił bez demagogii "Lewica niszczy rodzinę" bo jeśli porównujemy lewice obecną (nie mówię tu o Polsce - bo tutaj lewica w wymiarze politycznym już nie istnieje) do tych, którzy wywołali rewolucje - to może od razu porównamy każdego prawicowca do nazisty i dorzucimy mu jeszcze to, że należy do "mentalnych spadkobierców Hitlera".

Do łez mnie rozbawiła dzisiejsza wypowiedź mikrofonu Jarosława Kaczyńskiego - czyli Hoffmana, który powiedział, że "Jeśli ktoś jest homoseksualistą, to niech żyje, jak chce. Ale według PiS promowanie tego typu związków nie jest w interesie państwa"


Niby czemu nie jest? Bo co? Bo jeśli nie pozwoli się gejom na zawarcie cywilnego związku - to się "nawrócą", pożenią się lesbijkami (które też się nawrócą) i będą mieli dzieci?

Ja się przyznaje od razu - ja to mam lewicowe poglądy - ale co się tyczy małżeństw jednopłciowych i tego czy pozwolić im na adopcje dzieci - miałem bardzo mieszane uczucia.

Do zmiany zdania w tym temacie przekonali mnie konserwatyści i nasza prawica (ta która jest łaskawa się wypowiadać w temacie). A przekonali mnie dlatego, że nie mają żadnych merytorycznych argumentów "przeciw". A gdybym nie był tak do końca przekonany o tym, że mi to lotto kto z kim sypia - to performance doktor Kryśki (tej co się do papieża porównywała), Artka Górskiego, Niesioła, Terlika (to mój ulubiony celebryta katolicki, któremu nawet jajecznica się z aborcją kojarzy) i innych - na pewno by mnie przekonały ostatecznie.

Jakie w tym kurdebele zagrożenie jest? Dla kogo? Dla wiary? Dla rodziny? Dla Państwa? Dla dzieciaków, które siedzą w bidulach?"
Ostatnio zmieniony 31-01-2013 23:50 przez headshrinker, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 19385
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

Poseł Mirosław Pluta - Człowiek bez poglądów.

Post autor: admin » 01-02-2013 00:22

"@headshrinker
Wydaje mi się, że postrzeganie zagrożenia wynika przede wszystkim z nieustalonych (chyba?) do końca źródeł homoseksualizmu.
Jeśli uznamy, że orientacja wynika wyłącznie z genetyki, to sprawa jest prosta i trudno szukać zagrożeń. Zastanawia jednak czy taka genetyczna skłonność nie zostałaby wyeliminowana na drodze ewolucji, jako, wydaje się na chłopski rozum, niesprzyjająca przekazywaniu genów.

Jeśli jednak orientacja zależy głównie, albo choćby w znaczącej mierze, od wychowania, to sprawa się komplikuje. Mogłoby się okazać że określone formy edukacji mogą niejako promować orientację wśród dzieci i młodzieży, albo nawet że temat po prostu staje się modny. Stąd też główne obawy przed homoadopcją - że para gejów zechce kogoś wychować na geja, "omijając" w ten sposób genetykę.

Może nie znam "najnowszych badań amerykańskich naukowców", którzy nota bene co miesiąc mówią co innego, i już coś ostatecznie wiadomo. Ale co się dziwić - mnie w szkole uczono, że to po prostu zboczenie, w temat nie wnikałem, mogę nie znać obowiązujących dziś teorii.

Nie za daleko od tytułu?"
Ostatnio zmieniony 01-02-2013 00:22 przez admin, łącznie zmieniany 1 raz.

grassownik
Posty: 3508
Rejestracja: 24-01-2009 09:47

Poseł Mirosław Pluta - Człowiek bez poglądów.

Post autor: grassownik » 01-02-2013 09:16

"
Jeśli jednak orientacja zależy głównie, albo choćby w znaczącej mierze, od wychowania
nie no mamy XXI wiek i jeśli w mojej rodzinie każdy wierzy,babcia nawet gorliwie a sam na lekcjach religii miałem zwykle same piątki aż zacząłem zadawać pytania na tyle trudne,że kolejne katechetki odsyłały mnie z rodzicem do prałata Józefczyka to przecież bez względu na wszystko powinienem być katolikiem a w najgorszym wypadku chrześcijaninem.totalnie jednak w te bzdury nie wierzę.celowo piszę bzdury bo czytam masę inwektyw na gorszym poziomie kierowanych przez wierzących w stronę ateistów.

mam masę sympatii do różowej flagi ruchu gejowskiego,bywałem na manifach,paradach i jestem z tego nie mniej dumny niż młodzi faszyści szczycący się swoim udziałem w brunatnych marszach niepodległości.
niestety choć wolę towarzystwo mężczyzn nijak nie wpłynęło to na moje preferencje,nadal uważam,że to kobiety są milsze w dotyku.



2. Zapoznaj się ze znaczeniami pojęć politycznych (radzę to zrobić, bo jak Ty o Hitlerze mówisz w kontekście prawicy, to zerknij do choćby do wiki, i zobacz jaki profil miała NSDAP oraz SA).
wiki jest tak miarodajnym źródłem wiedzy jak Ty sam.
czyli żadnym.

poza tym akurat jeśli chodzi o obyczajowość to nsdap była partią skrajnie konserwatywną i też pedałów na obozy wysyłali.
zresztą kościół nawet w Polsce dość mocno chwalił nowe porządki społeczne po objęciu władzy przez niespełnionego malarza.jednemu nawet potem przyszło za to głową zapłacić a jego koledzy w habitach zrobili go świętym.szczęśliwie publikacje jego jak i kardynała wszech czasów się zachowały.ciekawa lektura.
o papieżu a zwłaszcza o słowackim czy chorwackim klerze wspominał nie będę.
dlaczego o nich piszę ? bowiem dziś przeciw związkom partnerskim kojarzonym z lewactwem najmocniej występują środowiska tradycyjne,katolickie i powołujące się na konserwatywny model.
była to przede wszystkim partia narodowa,ich stosunek do robotników dość dobrze obrazuje fakt zdelegalizowania silnych wówczas partii komunistycznej i socjaldemokratycznej i represje,które chadeków tak powszechnie nie spotykały.
no i kwestia promotorów i sponsorów oraz beneficjentów systemu,którymi był od początku do końca wielki przemysł,oligarchia finansowa i tak dalej i dalej.
plus przyjaciele jak generalissmus franco,on też był socjalistą ? :-)

Obrazek"
Ostatnio zmieniony 01-02-2013 09:16 przez grassownik, łącznie zmieniany 1 raz.

grassownik
Posty: 3508
Rejestracja: 24-01-2009 09:47

Poseł Mirosław Pluta - Człowiek bez poglądów.

Post autor: grassownik » 01-02-2013 10:09

"jak nie było do mnie to priwy sobie wysyłajcie.
franco zostawił kraj na skraju ubóstwa,w dramatycznej sytuacji gospodarczej,wcale nie lepszej niż jaruzel zostawił Polskę.
jeśli to uważasz za sukces to gratuluję pojmowania sukcesu.

jeśli uważasz,że kraj nie został zniszczony to też dajesz świadectwo swojej wiedzy.

Obrazek
top dzieło zna wiele osób na świecie i wie z czym to kojarzyć.zapewne z mlekiem i miodem jakie płynęły wówczas hiszpańskimi rzekami i ulicami.

a walczyć możesz z kim chcesz.powodzenia !

a Korwin miał rację zapomniał jednak,że póki co w walce Polaków z czerwonymi to ci ostatni mają handicup.może dzięki Tobie dojdzie choć do remisu."
Ostatnio zmieniony 01-02-2013 10:09 przez grassownik, łącznie zmieniany 1 raz.

headshrinker
Posty: 1070
Rejestracja: 13-09-2011 12:11

Poseł Mirosław Pluta - Człowiek bez poglądów.

Post autor: headshrinker » 01-02-2013 10:53

"zbyry
to zerknij do choćby do wiki, i zobacz jaki profil miała NSDAP oraz SA).
http://en.wikipedia.org/wiki/Nazi_Party

Przeczytaj - może coś do Ciebie trafi. Polska Wiki nie jest zbyt rzetelnym źródłem informacji - w temacie skrajnej prawicy.
Ja rozumiem, że bardzo fajnie jest zwalać wszystkie nieszczęścia na lewice i socjalistów. Szczególnie w kontekście II wojny światowej - bowiem przy odpowiedniej dozie "dobrej woli" w odrzucaniu faktów - można dojść do wniosku, że to socjaliści i tylko oni byli odpowiedzialni za wywołanie II wojny światowej. Aczkolwiek - jeśli uznamy, że Naziści byli socjalistami - to nieco dziwi jaranie się swastykami/Hitlerem/etc - przez ludzi, którzy uważają się za skrajną prawicę w naszym kraju.


Admin
Wydaje mi się, że postrzeganie zagrożenia wynika przede wszystkim z nieustalonych (chyba?) do końca źródeł homoseksualizmu.
Trochę się orientuje w tematach związanych z wychowaniem - I w wychowaniu dopatrywałbym się jedynie czynników tłumiących/wzmacniających orientacje seksualną. Nie za bardzo realne jest to żeby wychowanie było decydującym czynnikiem. Na pewno można geja wychować tak aby znalazł sobie żonę i miał z nią dzieci - ale to jest tłumienie popędu.

Trochę asekurancko to co napisałeś zabrzmiało. Asekurancko dlatego, że trudno stwierdzić coś "na pewno" w przypadku wychowania. Wszystko jest bowiem fajnie do momentu, w którym nie zetkniemy się z przypadkiem, w którym rodzeństwo jest skrajnie różne. Ci sami rodzice, ten sam dom, ten sam "model" wychowania - a efekt skrajnie różny. Tego rodzaju przypadki sugerowałyby, że istotną rolę w wychowaniu pełnią czynniki "pozarodzinne". Tym samym niemalże nie do udowodnienia (z pewnością "naukową") jest to jaki wpływ ma wychowanie na orientacje seksualną.

Aczkolwiek można bezpiecznie założyć, że nie jest ono decydującym czynnikiem - choćby z tego powodu, że geje "pojawiają się" - nie jest tak, że rodzice wychowują pięcioro dzieci i sru - sami geje i lesbijki.

Na dobrą sprawę - ciężko nawet stwierdzić to czy ilość osób o orientacji homoseksualnej w danym kraju jest stała czy też ulega zmianie. To, że w Holandii i innych krajach, które zalegalizowały małżeństwa jednopłciowe - osób homoseksualnych jest "więcej" - może być jedynie złudzeniem. Po prostu przestali się chować po kątach - co wcale nie znaczy, że musi ich być więcej.

Tym niemniej ustalenie tego czy ilość osób o orientacji homoseksualnej jest stała czy też nie - byłoby moim zdaniem czynnikiem decydującym - który pozwoliłby stwierdzić i to ponad wszelką wątpliwość - "skąd się biorą homoseksualiści". Tylko, że aby to stwierdzić należałoby prowadzić de badania przez dłuższy okres czasu i to w sposób w miarę obiektywny - z czym naukowcy mają problem bo albo są "pro" albo "anty" i każda opcja może przeprowadzić własne badania. Dodatkowym utrudnieniem jest to, że nie można porównywać wyników takich badań - w wymiarze "międzynarodowym" - z przyczyn oczywistych.
mnie w szkole uczono, że to po prostu zboczenie, w temat nie wnikałem, mogę nie znać obowiązujących dziś teorii.
Mnie w szkole uczono, że prezerwatywa nie daje żadnej ochrony przed wirusem HIV - bo jest na tyle mały, że może się przez "mikropory" przedostawać. Moi rodzice (obydwoje po chemii UJotowskiej) jak się z nimi tą rewelacją podzieliłem - powiedzieli żebym nie chodził na tego rodzaju zajęcia - a oni będą mi usprawiedliwiać nieobecności.

Mnie w szkole uczono - na samym początku, że skoro bazgrze - to jestem jakiś taki nie ten tego bo "inne dzieci ładniej piszą", poza tym "robisz dużo błędów, ucz się". Ze społeczniaka mnie Polonistka (Dąbrowska) skierowała na badania do poradni - bo coś się jej to nie podobało. Orzekli dysleksje i dysgrafie a badałem się jeszcze przed boomem, podczas którego orzekali tego rodzaju rzeczy taśmowo - na zasadzie "jak ktoś do nas trafił to pewnie dyslektyk"

Ale nadal się spotyka ludzi, którzy twierdzą "za moich czasów na takich ludzi się mówiło, że są nieukami":)"
Ostatnio zmieniony 01-02-2013 10:53 przez headshrinker, łącznie zmieniany 1 raz.

grassownik
Posty: 3508
Rejestracja: 24-01-2009 09:47

Poseł Mirosław Pluta - Człowiek bez poglądów.

Post autor: grassownik » 01-02-2013 13:05

"mylisz się.
nie będziemy rozmawiać :-P
ot wymieniamy poglądy.

ale jeśli będziesz publikował brednie konserwatywnego monarchisty i je propagował to będę kontrował.
nie mam w zwyczaju niewiele starszych od siebie czynnych polityków traktować jako naukowców i autorytety.
zwłaszcza,że są źródła bardziej wiarygodne.

a jeśli chodzi o relatywizm to prawicowcy są w tym niezrównani.

co do nieszczęsnego pluty-to dokładnie pokazuje,że w Polsce pisuary od popapranych nie różnią się niczym,gdyby nie osobiste porachunki liderów to poststyropianowcy rządziliby razem w najlepsze bowiem wyznają dokładnie takie same.
sam pluta mógłby choć rozgłos osiągnąć,a zakładam,że wielu mieszkańców okolicy podziela ten pogląd więc śmiało mógłby wejść na pierwsze strony tekstem typu : niech się pedalstwo cieszy,że ich nie leczymy.
za poradę i reelekcję,jeśli rezydent mu tego nie zniszczy,może odwdzięczyć się skromnym symbolicznym jednorazowym uposażeniem poselskim :-D



Edytowany przez grassownik o 01-02-2013 - 12:05. "
Ostatnio zmieniony 01-02-2013 13:05 przez grassownik, łącznie zmieniany 1 raz.

A1313
Posty: 2290
Rejestracja: 24-09-2006 12:29

Poseł Mirosław Pluta - Człowiek bez poglądów.

Post autor: A1313 » 01-02-2013 14:30

"Od 19 lat lewica niszczy rodzinę- krótka arytmetyka i wychodzi na to że ktoś był tym lepszym, tylko nie bardzo wiem kto.

Czy da się niszczyć rodzinę? pytanie może lepsze czy jest co jeszcze chronić. Może jest bardziej widocznym to że ludzie wyzwolili się z pod kołdry podwójnej moralności przytrzymywanej przez -presja rodziny co ludzie powiedzą oraz księdza proboszcza. To że coś jest bardziej widoczne, bardziej medialne,nie da się zamieść tak łatwo pod dywan ,a cztery ściany przestały być filtrem który zatrzyma wszystko to nie znaczy że się nasiliło."
Ostatnio zmieniony 01-02-2013 14:30 przez A1313, łącznie zmieniany 1 raz.

grassownik
Posty: 3508
Rejestracja: 24-01-2009 09:47

Poseł Mirosław Pluta - Człowiek bez poglądów.

Post autor: grassownik » 01-02-2013 14:35

"wcześniej blisko 45 lat mieli i się im nie udało.
ten kwachu i miller to jednak skuteczne kanalie :-)"
Ostatnio zmieniony 01-02-2013 14:35 przez grassownik, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 19385
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

Poseł Mirosław Pluta - Człowiek bez poglądów.

Post autor: admin » 02-02-2013 00:42

"Francuskie powiedzonko "Revenons ? nos moutons" zdecydowanie pasuje do sytuacji w wątku, byle nie rozumieć tego dosłownie, bo będzie obraza posła :-)

Dla zamknięcia (?) wątków pobocznych chyba pierwszy sondaż na temat, nawet na fokfm wychodzi jak wychodzi:
http://www.tokfm.pl/Tokfm/1,103454,1333 ... ch.html#MT"
Ostatnio zmieniony 02-02-2013 00:42 przez admin, łącznie zmieniany 1 raz.

keniu
Posty: 731
Rejestracja: 12-10-2007 08:36

Poseł Mirosław Pluta - Człowiek bez poglądów.

Post autor: keniu » 12-07-2013 16:33

"Poseł Pluta przeciwko ubojowi rytualnemu w Polsce. Brawo!"
Ostatnio zmieniony 12-07-2013 16:33 przez keniu, łącznie zmieniany 1 raz.

MT
Posty: 983
Rejestracja: 11-02-2013 23:47

Poseł Mirosław Pluta - Człowiek bez poglądów.

Post autor: MT » 12-07-2013 19:30

"Raczej przeciwko islamowi i judaizmowi.

Nie jestem przekonany, że w uboju "nierytualnym" zwierzęta mniej cierpią.

http://www.youtube.com/watch?v=7iS3LUE9P8g"
Ostatnio zmieniony 12-07-2013 19:30 przez MT, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ