Wyniki wyborów samorządowych 2014

Wielka polityka niewielkiego miasta. Masz czegoś dość lub coś cię cieszy? Opisz to! Prosimy nie używać wulgaryzmów.
headshrinker
Posty: 1070
Rejestracja: 13-09-2011 12:11

Wyniki wyborów samorządowych 2014

Post autor: headshrinker » 25-11-2014 00:14

"
Mylisz sie jak cholera, bo to zupelnie inna sytuacja.
Poczytaj to co napisałem we wcześniejszym komentarzu a potem mi opowiedz o tym, jak bardzo się mylę :)"
Ostatnio zmieniony 25-11-2014 00:14 przez headshrinker, łącznie zmieniany 1 raz.

headshrinker
Posty: 1070
Rejestracja: 13-09-2011 12:11

Wyniki wyborów samorządowych 2014

Post autor: headshrinker » 25-11-2014 00:19

"
@head walczysz z wiatrakami icon_wink
Hobby lewackie;)"
Ostatnio zmieniony 25-11-2014 00:19 przez headshrinker, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
pepe71
Posty: 391
Rejestracja: 11-11-2005 19:26

Wyniki wyborów samorządowych 2014

Post autor: pepe71 » 25-11-2014 00:22

"przyznaję się.... głosowałem na niego Robusia.... i się tego wstydzę.... ujął mnie gonitwą za mną przez trawnik na osiedlu...... widać opłacało mu się"
Ostatnio zmieniony 25-11-2014 00:22 przez pepe71, łącznie zmieniany 1 raz.

grassownik
Posty: 3508
Rejestracja: 24-01-2009 09:47

Wyniki wyborów samorządowych 2014

Post autor: grassownik » 25-11-2014 00:26

"to takie hobby biegowe jak pepe71 pisze znajdź ;-)"
Ostatnio zmieniony 25-11-2014 00:26 przez grassownik, łącznie zmieniany 1 raz.

headshrinker
Posty: 1070
Rejestracja: 13-09-2011 12:11

Wyniki wyborów samorządowych 2014

Post autor: headshrinker » 25-11-2014 00:27

"
to takie hobby biegowe jak pepe71 pisze znajdź
Żeby mnie jacyś ganiali i żebym na nich głosował? :D"
Ostatnio zmieniony 25-11-2014 00:27 przez headshrinker, łącznie zmieniany 1 raz.

GAGATA
Posty: 140
Rejestracja: 07-01-2005 14:57

Wyniki wyborów samorządowych 2014

Post autor: GAGATA » 25-11-2014 07:59

"
jazet pisze:
GAGATA napisał pisze:Jakaś pokrętna logika G. Kiełba miejscowi studenci (czyt. uprawnieni do głosowania) nie potrzebują akademika, a ci, którzy mogłiby go potrzebować nie mają prawa głosu. To raczej wyborcza kaszana, a nie kiełbasa...
Dlaczego zamiejscowi nie są uprawnieni do głosowania.
Mogą głosować gdzie mają ochotę - muszą mieć odpowiednie zaświadczenie z miejsca stałego pobytu - o wykreśleniu ich z tamtego spisu wyborców .

Ale to tylko moje zdanie wtrącone .Edytowany przez jazet o 24-11-2014 - 12:58.
teoretycznie, bo pewnie nawet 10% tego nie robi"
Ostatnio zmieniony 25-11-2014 07:59 przez GAGATA, łącznie zmieniany 1 raz.

Jasiek
Posty: 619
Rejestracja: 29-12-2005 12:31

Wyniki wyborów samorządowych 2014

Post autor: Jasiek » 25-11-2014 08:54

"
Teraz ta sama ekipa wraca i najgłośniej krzyczy gdzie inwestycje,gdzie miejsca pracy ??
No jakby nie patrzeć to ktoś to chyba obiecywał. Tak jak i obiecywał obniżenie podatków (bo to ostatnio modny temat ;-)), ....
Drogi Adminie wątpię,bo G.K nie ma żadnego doświadczenia na polu działalności samorządowej...
Jak rozumiem Mastalerz przed poprzednimi wyborami miał o wiele większe doświadczenie niż Kiełb teraz. Bo siedział sobie na radach miasta i stękał
jaki to ówczesny prezydent zły i niedobry. To chyba faktycznie było to co wyniósł z tamtego okresy bo po okresie wielkich obietnic w kampanii rozpoczął znów swoje stęki i utyskiwania jak to wszystko przez poprzedników. A teraz o dziwo chodzi i opowiada, że przecież to czy tamto to on robi dokładnie tak jak poprzednicy i czego wszyscy od niego chcą.
Moim skromnym zdaniem Kiełb będąc pracownikiem UM zdobył zapewne większe doświadczenie niż Mastalerz przez swoje stękanie w radzie. Bo co on zrobił takiego będąc w radzie oprócz tego narzekania i stękania ??? Jakieś konkretne przykłady ktoś zna ?
Co by nie mówić jeden z nich już zdążył przekonać pewnie jakąś część mieszkańców (w tym mnie), że jest beznadziejnym prezydentem i jeszcze gorszym człowiekiem. Drugi jak na razie startuje z czystą kartą i kilkoma "dziwnymi" ludźmi za plecami. Czy przekona nas, że jest lepszy od poprzednika ??? Ja osobiście daje mu szansę bo na paplaninę obecnego wodza się nie nabiorę. I na jego fachowość oraz ugrzecznienie przed wyborami również nie."
Ostatnio zmieniony 25-11-2014 08:54 przez Jasiek, łącznie zmieniany 1 raz.

mod
Posty: 226
Rejestracja: 11-06-2004 23:36

Wyniki wyborów samorządowych 2014

Post autor: mod » 25-11-2014 10:19

"na Echu pełne wyniki wyborów do rady http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll/ar ... /141129550

najbardziej mnie zaskakuje że na Dzikowie MMT wygrało z PO. to na Dzikowie ludzie najbardziej znają sąsiadów: Dziubińskiego, Wąsika, Mastalerza, Niedbałowskiego i in."
Ostatnio zmieniony 25-11-2014 10:19 przez mod, łącznie zmieniany 1 raz.

Swojak
Posty: 148
Rejestracja: 06-11-2006 13:10

Wyniki wyborów samorządowych 2014

Post autor: Swojak » 25-11-2014 12:36

"Zgadzam się z tym co napisał "swój". Bo napisał PRAWDĘ jak było w TBG

Narzekają wszyscy na kolesiostwo u cysorza a zapominają jak było przez 12 lat za Dziubińskiego (to było dopiero towarzystwo wzajemnej adoracji) -zero inwestycji tylko wyprzedaż pakietów większościowych w spółkach miejskich i zaciąganie kredytów na potrzeby swojego funkcjonowania. Co prawda rozpoczęli pod koniec 12 lat swojej działalności (no bo już dłużej odwlekać się nie dało) 2 duże inwestycje (stadion i wiadukt) i pozyskali dotację na budowę TPPT, ale zostawili to na kark następcy przy okazji zostawiając go bez zabezpieczonych na to środków, a z długami. Teraz ta sama ekipa wraca i najgłośniej krzyczy gdzie inwestycje, gdzie miejsca pracy ?? I jaki prezentuje program na przyszłe lata?? ano żaden (obiecują wszystko, wszystkim i jeszcze obniżą podatki ) i jakoś to będzie (rozprzeda się jeszcze co się da rozprzedać) Społeczeństwo będzie karmione półprawdami lub kłamstwami niecodziennika lub tak jak za Jana nic nie będzie wiedziało bo po co i wszystko będzie git. Tylko mi przyjdzie zwinąć swój interes i wyjechać stąd no bo jak tu zarobić w mieście emerytów i rencistów.

Szybko zapomnieliśmy jak było?!! Chcecie powrotu starego dziadostwa?"
Ostatnio zmieniony 25-11-2014 12:36 przez Swojak, łącznie zmieniany 1 raz.

headshrinker
Posty: 1070
Rejestracja: 13-09-2011 12:11

Wyniki wyborów samorządowych 2014

Post autor: headshrinker » 25-11-2014 14:08

"
Społeczeństwo będzie karmione półprawdami lub kłamstwami niecodziennika lub tak jak za Jana nic nie będzie wiedziało bo po co i wszystko będzie git.
Jak nas karmili propagandową sieczką z MTVT i "Merkuriusza" (który powinien zmienić tytuł na "Norberturiusza") - to dla was było git :)"
Ostatnio zmieniony 25-11-2014 14:08 przez headshrinker, łącznie zmieniany 1 raz.

grassownik
Posty: 3508
Rejestracja: 24-01-2009 09:47

Wyniki wyborów samorządowych 2014

Post autor: grassownik » 25-11-2014 14:50

"http://www.tokfm.pl/Tokfm/1,102433,1702 ... n=FB_TokFm

takie mamy społeczeństwo,tak syte i dostanie,albo tak bierne i nie rozróżniające politycznych rywali.

każdy kieruje się innymi preferencjami i inną motywacją.

jedni nie chcą domniemanego powrotu poprzednich a drudzy powtórki ostatnich lat.

serio z jakiego wzoru trzeba by skorzystać by na podstawie ekip Jana czy Norberta wykazać wyższość jednych nad drugimi czy na odwrót i w proporcjach tak rażących jak niektórzy sugerują ?

nie boję się ani pozostania biznatyjczyków Norberta ani Kiełba i ryzka jakie niesie "nowe"
wręcz wolę to "nowe" biorąc pod uwagę moją osobistą antypatię do prezydenta oraz gdy wspomnę jakimi standardami się ten gentelman kieruję.
wolę słabą władzę i beznadziejną - nie sugeruję,że tak będzie - niż taką,która do swoich osobistych celów i rozgrywek używa urzędu.

gdyby pan Mastalerz nie miał osobowości na poziomie rozemocjonowanego nastolatka i nie odmieniał w każdym przypadku i pod adresem wszystkiego zaimka dzierżawczego "mój/moje" to może i zasłużyłby na drugą szansę i na wiarę w te brednie jakie napisał w tym dramatycznym liscie,który ma sprawić,że wyborcy nie odstawią go od konfitury.

natomiast doceniam,że przeprowadził inwestycje,które jeszcze cztery lata temu krytykował,natomiast dlaczego w czasie tej kampani zrobił z janowych inwestycji swój sztandar to nie wiem,pewnie nie bardzo jest się czym chwalić po tych 4 latach.

więc to nie tylko styl ale i miałkość tych rządów,czas to wreszcie dojrzeć.
a jak to nieprawda to proszę podać ile w czasie tych 4 lat powstało nowych miejsc pracy ? jakie wyzwania budżetowe pan prezydent podejmował ? jak je rozwiązywał ? że wspomnę tą chucpę z likwidacją gimnazjum nr 1 i potem jak się już wycofał to tylko administrował władzą.
tusk się załapał na te 7 lat kiedy to odpowiadało chodzącej na wybory większości,teraz czas na to się skończył jak się wydaje i dobrze bo jest wiele spraw do naprawienia tak w kraju jak i w Tarnobrzegu.


znamienne to hasło ma też: Razem zmieniamy Tarnobrzeg.

to zmieńmy go znowu.amen ;-)



Edytowany przez grassownik o 25-11-2014 - 13:51. "
Ostatnio zmieniony 25-11-2014 14:50 przez grassownik, łącznie zmieniany 1 raz.

grassownik
Posty: 3508
Rejestracja: 24-01-2009 09:47

Wyniki wyborów samorządowych 2014

Post autor: grassownik » 25-11-2014 15:08

"i nie będę już pisał o tym bo te wybory naprawdę wydrenowały mnie głowę i też czekam z niecierpliwością na wynik niedzielnego plebiscytu :-P

a i dodam tylko,że mnie fanem mleczych to ciężko nazwać.warto sprawdzić bo tu trochę postów wyprodukowałem.

pozdrawiam i życzę Wam koledzy i koleżnaki najlepszego bez względu na to kto tam sobie wygra.amen."
Ostatnio zmieniony 25-11-2014 15:08 przez grassownik, łącznie zmieniany 1 raz.

nuno
Posty: 502
Rejestracja: 14-02-2010 15:08

Wyniki wyborów samorządowych 2014

Post autor: nuno » 25-11-2014 15:09

"Echo Dnia opublikowało dokładniejsze wyniki do Rady Miasta.

Bardzo ciekawe rezultaty można odnaleźć szczególnie w okręgu Dzików/Stare Miasto/Przywiśle. Robert Niedbałowski utożsamiany bardzo mocno z obecnym prezydentem miasta, frontman PO uzyskał - uwaga! ... 53 głosy.
Najlepszy z najlepszych Norbert Mastalerz uzyskał 278 głosów - co oznacza że większe poparcie od niego zdobyli m.in. Bożena Kapuściak (336) i Jan Dziubiński (355).

Warto pamiętać, że Mastalerz przeprowadził chyba najbardziej rozrzutną i spektakularną kampanię promocyjną swojej osoby w historii miasta. Do tego otrzymał pierwsze miejsce na liście PO. Teraz będzie radnym z jednym z najmniejszych wyników poparcia społecznego. Przykre..."
Ostatnio zmieniony 25-11-2014 15:09 przez nuno, łącznie zmieniany 1 raz.

kastatbg
Posty: 195
Rejestracja: 04-12-2009 15:30

Wyniki wyborów samorządowych 2014

Post autor: kastatbg » 25-11-2014 16:39

"
Warto pamiętać, że Mastalerz przeprowadził chyba najbardziej rozrzutną i spektakularną kampanię promocyjną swojej osoby w historii miasta. Do tego otrzymał pierwsze miejsce na liście PO. Teraz będzie radnym z jednym z najmniejszych wyników poparcia społecznego. Przykre...
Widziałem taki plakat przeróbkę jednego z tych plakatów co na mieście straszą prawie z każdego rogu ulicy... "To były rekordowe inwestycje .. na kampanie" niżej było napisane - "Ch*j dupa i kamieni kupa.." . Widziałem też ,że na mieście pojawił się nowy bilbord mobilny -stał w okolicach biedronki na dzikowie ,że "niecodziennik kłamie" który ufundowany został przez PO- przynajmniej tak na nim jest napisane .. Nie zmienia to mojego zdania które powiela ten fanpage który znalazłem przypadkiem: https://www.facebook.com/mastalerzmusiodejsc"
Ostatnio zmieniony 25-11-2014 16:39 przez kastatbg, łącznie zmieniany 1 raz.

Jasiek
Posty: 619
Rejestracja: 29-12-2005 12:31

Wyniki wyborów samorządowych 2014

Post autor: Jasiek » 25-11-2014 19:10

"Co niektórzy ludzie chyba przejrzeli na oczy. Akurat nie dziwi mnie niskie poparcie choćby dla Niedbałowskiego. Jak widział, że grunt zaczyna się palić pod nogami a jego podopieczny Mastalerz traci w oczach mieszkańców to szybko podwinął kitę i uciekł na kopalnię. Tam narobić się nie narobi a z długo oczekiwanego "wyznania finansowego" zamieszczonego na stronie miasta wynika, że jego średnie zarobki z 9 miesięcy to około 25 tysi na miesiąc. Nawet Mastalerz tyle nie chapnie. Dziwi mnie natomiast poparcie dla takich osób jak Uziel i Partyka. Dwaj szukający sensacji przyboczni.
Co do ilości inwestycji o których wspomniał Grassownik to chyba faktycznie musi być cienko. Przykładem może być choćby wielka inwestycja przebicia drogi koło muru zamkowego. "Podpinają" się pod nią i Mastalerz i Ogorzałek. Ale pan radny zaskoczył jeszcze bardziej twierdząc, że z jego inicjatywy wyburzono "Muszelkę" i zrobią tam parking. Dziwne o tyle, że tereny te należą do TSM-u i to TSM podjął taką decyzję. Oczywiście mogła zaistnieć sytuacja, że pan radny jest członkiem TSM-u i pofatygował się na walne zebranie i przedstawił takowy wniosek ale ... No właśnie małe "ale" takiej sytuacji nie było co mogę stwierdzić z całą stanowczością, gdyż jestem członkiem spółdzielni i akurat dziwnym trafem bywam na "walnych" właśnie z tego osiedla. Pana Ogorzałka nigdy tam nie spotkałem. A od kilu dobrych lat nie opuściłem żadnego takiego zebrania.
Jak widać bida z nędzą."
Ostatnio zmieniony 25-11-2014 19:10 przez Jasiek, łącznie zmieniany 1 raz.

ktosik
Posty: 98
Rejestracja: 08-09-2013 12:37

Wyniki wyborów samorządowych 2014

Post autor: ktosik » 25-11-2014 20:25

"
nuno pisze:Echo Dnia opublikowało dokładniejsze wyniki do Rady Miasta.

Bardzo ciekawe rezultaty można odnaleźć szczególnie w okręgu Dzików/Stare Miasto/Przywiśle. Robert Niedbałowski utożsamiany bardzo mocno z obecnym prezydentem miasta, frontman PO uzyskał - uwaga! ... 53 głosy.
Najlepszy z najlepszych Norbert Mastalerz uzyskał 278 głosów - co oznacza że większe poparcie od niego zdobyli m.in. Bożena Kapuściak (336) i Jan Dziubiński (355).
Warto pamiętać, że Mastalerz przeprowadził chyba najbardziej rozrzutną i spektakularną kampanię promocyjną swojej osoby w historii miasta. Do tego otrzymał pierwsze miejsce na liście PO. Teraz będzie radnym z jednym z najmniejszych wyników poparcia społecznego. Przykre...
To Mu się należało"
Ostatnio zmieniony 25-11-2014 20:25 przez ktosik, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
mycha
Posty: 226
Rejestracja: 31-10-2006 17:47

Wyniki wyborów samorządowych 2014

Post autor: mycha » 25-11-2014 20:43

"Twitter MMT rozgrzany do czerwoności: sieje zamęt czy jest jakieś pokrycie w rzeczywistości podawanych tam rewelacji? Kiedyś w podstawówce był ze mną taki chłopak, który wyrywał się do odpowiedzi w czasie odpytywania kogoś innego. Kiedy wreszcie dostawał głos, wstawał i zwykł mawiać "wiem, ale nie powiem boby miał za łatwo (przyp. ten odpytywany)". Tak to wygląda na razie.
Obiło mnie się o ucho, że przy NM została już tylko garstka najwierniejszych jak Charłamp przy Radziwille. Jeśli to prawda, to wśród tarnobrzeskiej PO zaPOnował POpłoch i wszyscy - jak szczury - POuciekali. Marnie tam u nich z lojalnością.
A jest lepiej gdzie indziej?"
Ostatnio zmieniony 25-11-2014 20:43 przez mycha, łącznie zmieniany 1 raz.

swój
Posty: 87
Rejestracja: 28-10-2014 17:42

Wyniki wyborów samorządowych 2014

Post autor: swój » 25-11-2014 21:19

"Wieści te słyszałem już we wtorek powyborczy od "pretorian" G.K (mowa była o Kołku i Ogorzałku)
Ciekawe tylko czy nie dzielą skóry na niedźwiedziu przedwcześnie ;-)"
Ostatnio zmieniony 25-11-2014 21:19 przez swój, łącznie zmieniany 1 raz.

bzyczek
Posty: 758
Rejestracja: 23-08-2004 22:57

Wyniki wyborów samorządowych 2014

Post autor: bzyczek » 25-11-2014 21:46

"Większość społeczeństwa, nie to że popiera Kiełba i jego ekipę, ale popiera punktowanie Mastalerza i jego ekipę oraz na co się zanosi jego odstrzelenie."
Ostatnio zmieniony 25-11-2014 21:46 przez bzyczek, łącznie zmieniany 1 raz.
bzyczek

ODPOWIEDZ