Wyniki wyborów samorządowych 2014

Wielka polityka niewielkiego miasta. Masz czegoś dość lub coś cię cieszy? Opisz to! Prosimy nie używać wulgaryzmów.
Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 19379
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

Wyniki wyborów samorządowych 2014

Post autor: admin » 27-11-2014 21:10

"
alek pisze:Denerwuje mnie obchodzenie prawa przez Kiełba. Gdzie jest Niecodziennik nr 6? W nim miało być sprostowanie. Celowo pominęli numer 6 , żeby nie drukować sprostowań?
Manewr mnie zaskoczył, ale generalnie jestem pod wrażeniem :-)

Wyrok wyglądał tak:

Obrazek

O Niecodzienniku wiadomo jaki miał mieć nakład oraz co i w jaki sposób miało być napisane na pierwszej stronie. Nie ma nic o formie samej gazety, ilości stron i rodzaju dystrybucji. W tej sytuacji (może właśnie tak było) najrozsądniejszym wykonaniem wyroku Sądu, byłby druk jednostronnej czarno-białej ulotki A5 na najgorszym i najtańszym papierze w nakładzie 17.000 sztuk, z zaznaczeniem że jest to szósty numer Niecodziennika. Jedyna treść to dwie ramki, w niej Arial 12 i to co sąd nakazał. Potem można cały nakład wyrzucić do kosza. Chyba że ktoś znów powykradał ze skrzynek, bo takie przypadki podobno się wcześniej zdarzały.

Czy jest to literalne wykonanie wyroku Sądu? Wydaje mi się że tak!
Ewentualne pretensje do sędziny :-)

Tak jak wcześniej prawie cały Niecodziennik był o NM, tak teraz plakaty wyborcze PO przedstawiają kontrkandydata i zarząd MMT. Heh..."
Ostatnio zmieniony 27-11-2014 21:10 przez admin, łącznie zmieniany 1 raz.

rusałka
Posty: 90
Rejestracja: 27-02-2014 00:40

Wyniki wyborów samorządowych 2014

Post autor: rusałka » 27-11-2014 21:21

"
headshrinker pisze:
Ty też byś zachwalał swoje dokonania chcąc przekazać mieszkańcom co mają a czego nie chcą dostrzec.
Ty to tak na poważnie piszesz?
Wiesz, nudzi mi się.

Co jak co, ale trochę się w tym miescie pozmieniało. Poczynając od tego, że zaczyna się korzystac z funduszy unijnych (ekipa Janka z pieniędzy 2007-2013 zaczęła korzystac dopiero na półmetku, przybita pod scianę wizją spłacania oraz katastrofą żywiołową, do tego brała się za to pokracznie, w panice zrobiła kilka projektów i nie zdążyła posprzątac balaganu, jaki do tego czasu narobiła. Ludność znudzona nieudolnością ówczesnego prezydenta i jego towarzyszy straciła cierpliwość, wybierajac nowego. Jednak projekty już były rozpoczete, więc obecny prezydent nie dość, że musiał odnaleźć się w bałaganie, posprzątać, to jeszcze rozpoczął kolejne inwestycje współfinansowane w UE). Duża zmiana i nowością było wprowadzenie budżetu obywatelskiego w mieście, gdzie możesz zadecydowac z kolegami i koleżankami, rodziną i sąsiadami, co jest dla was potrzebne, masz możliwość decydowania o swoim mieście. Poza tym, miasto staje się odświezone, wystarczy zobaczyć jak dofinansowania pomagają w renowacjach budynków (docieplanie i malowanie przedszkoli i szkól), pozyskiwanie czystej energii poprzez panele słoneczne w szkolach, a co za tym idzie niższe rachunki, renowacja dróg i parkingów - myslisz że co, maszyny same pracują? kostka sama sie układa?ktos je musi obsłużyć, więc w pewnym sensie jest zatrudnienie; inwestowanie w Jezioro - nic od ręki się nie rozwinie, a do tak wielkiego obszaru potrzeba naprawde masę pieniędzy - budżet miasta nie jest tak bogaty, ale stabilny w porównaniu z budźetami za czasów Dziubińskiego (tam ciągle jechali na kredytach, które splacali kolejnymi pożyczkami - mój wykładowca z ekonomii o takim czymś mowił wprost: platja). Juz sam fakt uzyskania absolutorium z wykonalności budżetu przez obecna ekipę o czyms świadczy (poprzednia miała z tym problemy).

Nie mówię, ze jest bosko, nie mówię, że mamy tu Miami czy Nowy Jork. Są tez sprawy, które mi się nie podobają. Ale więcej widze tu plusów niz minusow w porównaniu z rządami PiSowców Janka, Wiktora i Grzeska. Dlatego daję kolejną szansę Mastalerzowi.



Edytowany przez rusałka o 27-11-2014 - 20:23. "
Ostatnio zmieniony 27-11-2014 21:21 przez rusałka, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 19379
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

Wyniki wyborów samorządowych 2014

Post autor: admin » 27-11-2014 21:23

"POparcie Bogdana Borusewicza:

https://www.youtube.com/watch?v=TuWkEMIlwgY
W wyborach prezydenckich BB popierał kiedyś Lecha Kaczyńskiego, jak wiadomo z sukcesem."
Ostatnio zmieniony 27-11-2014 21:23 przez admin, łącznie zmieniany 1 raz.

inn
Posty: 685
Rejestracja: 22-03-2013 17:07

Wyniki wyborów samorządowych 2014

Post autor: inn » 27-11-2014 21:31

"mnie wpadła w ręce broszura nt obszaru Natura 2000
rodzime wydawnictwo, farbą drukarską jeszcze pachniało
zgadliście już, czyje zdjęcie i tekst z podpisem widniało zaraz na str 2?
tak, tak to był Norbert Mastalerz
wygraliście spacer z prezydentem dookoła fontanny"
Ostatnio zmieniony 27-11-2014 21:31 przez inn, łącznie zmieniany 1 raz.

kastatbg
Posty: 195
Rejestracja: 04-12-2009 15:30

Wyniki wyborów samorządowych 2014

Post autor: kastatbg » 27-11-2014 21:35

"
zgadliście już, czyje zdjęcie i tekst z podpisem widniało zaraz na str 2?
To to nawet dzieci z piłkarskiego przedszkola by odgadły;))
wygraliście spacer z prezydentem dookoła fontanny
z tym panem to bym nawet nie chciał ubić muchy w kiblu:))"
Ostatnio zmieniony 27-11-2014 21:35 przez kastatbg, łącznie zmieniany 1 raz.

alek
Posty: 1520
Rejestracja: 09-09-2014 21:57

Wyniki wyborów samorządowych 2014

Post autor: alek » 28-11-2014 00:27

Ostatnio zmieniony 28-11-2014 00:27 przez alek, łącznie zmieniany 1 raz.

headshrinker
Posty: 1070
Rejestracja: 13-09-2011 12:11

Wyniki wyborów samorządowych 2014

Post autor: headshrinker » 28-11-2014 00:33

"
Link do gazetki Mastalerza
Dwie ciekawostki:

1)MATERIAŁ SPONSOROWANY PRZEZ KOMITET WYBORCZY PLATFORMY OBYWATELSKIEJ

2)
"Komentowanie nie jest możliwe"




Public Relations - poziom "Norbert Mastalerz".



Edytowany przez headshrinker o 27-11-2014 - 23:33. "
Ostatnio zmieniony 28-11-2014 00:33 przez headshrinker, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 19379
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

Wyniki wyborów samorządowych 2014

Post autor: admin » 28-11-2014 00:49

"Gazetka przemyślana i dobrze zrealizowana. Profesjonalna brudna kampania. Na zimno - szacun :-)
Przejęte brudne metody przeciwnika, ale jak widać ta strategia może okazać się skuteczna. Myślę, że deklasacji i dużej różnicy wyników nie będzie.
Co jutro wymyśli MMT? Czasu coraz mniej.

A jest gdzieś nowy Niecodziennik? Konferencja Kosakowskiego i łapówki jakoś do mnie nie trafiły, ale nie wiem czy oglądałem cały materiał, może trochę ucięty?"
Ostatnio zmieniony 28-11-2014 00:49 przez admin, łącznie zmieniany 1 raz.

headshrinker
Posty: 1070
Rejestracja: 13-09-2011 12:11

Wyniki wyborów samorządowych 2014

Post autor: headshrinker » 28-11-2014 01:27

"
Co jutro wymyśli MMT? Czasu coraz mniej.
Ja obstawiam jakąś konfę jutro. Bo nie wydaje mi się, żeby zostawili taką gazetkę bez odpowiedzi. Co się tyczy skuteczności - tym materiałem da się bardzo łatwo "zakręcić" (po angielsku brzmi to lepiej "to spin" [od tego się wzięła nazwa spin doctor], ale wolę nie pisać po angielsku bo się znowu na mnie garfield pogniewa i napisze, że to fuckup :P) (szczególnie to podniecanie się NM tym, że jest "niezależny od nikogo"). Jeśli MMT jutro zakręci tym przekazem - to NM będzie (za przeproszeniem) w czarnej dupie - bo cisza wyborcza go złapie.

Poza tym, co prawda przekaz z "CzNP" jest spójny z ostatnimi działaniami sztabu NM, ale wszystko się może rozbić o to, że 1) Ludzie mogą mieć dosyć opowiadania o tym, "jak to zawżdy bywało"(za Jana) 2) Mogli oczekiwać od prezydenta czegoś więcej niż hejtu."
Ostatnio zmieniony 28-11-2014 01:27 przez headshrinker, łącznie zmieniany 1 raz.

garfield
Posty: 75
Rejestracja: 13-08-2012 02:59

Wyniki wyborów samorządowych 2014

Post autor: garfield » 28-11-2014 01:47

"Wybacz Headshrinker, byc moze wczoraj, rzeczywiscie zachowalem sie zbyt emocjonalnie...Bije sie w piersi;)
Od angielskiego nie ma ucieczki a ze spin doctor wzial sie od slowa spin, dowiedzialem sie teraz, od Ciebie, a od pewnego czasu nie dawalo mi to spokoju..
Dzieki;)
Co do gazetki to zgadzam sie z Adminem, obydwie strony stosuja teraz brudna kampanie ale w polityce ponoc wszystkie chwyty dozwolone, liczy sie tylko skutecznosc..
Wynik niedzielnych wyborow, moim zdaniem wciaz moze zaskoczyc, chociaz obiektywnie patrzac G. Kielb ma wieksze szanse.
Ale przeciez Vox populi, vox Dei ;)"
Ostatnio zmieniony 28-11-2014 01:47 przez garfield, łącznie zmieniany 1 raz.

headshrinker
Posty: 1070
Rejestracja: 13-09-2011 12:11

Wyniki wyborów samorządowych 2014

Post autor: headshrinker » 28-11-2014 01:55

"Garfield
Dzieki;)
Niezamaco ;)"
Ostatnio zmieniony 28-11-2014 01:55 przez headshrinker, łącznie zmieniany 1 raz.

iv
Posty: 728
Rejestracja: 23-09-2014 22:51

Wyniki wyborów samorządowych 2014

Post autor: iv » 28-11-2014 02:43

"
Admin pisze: Czy jest to literalne wykonanie wyroku Sądu? Wydaje mi się że tak!
Ewentualne pretensje do sędziny :-)
Ha ha, no się udało sąd wykiwać. Super. Od ładnych paru lat próbujemy żyć w państwie praworządnym, ale kilka stuleci państwa wrogiego wciąż w nas żyje. Wykonanie wyroku sądu tak, żeby go nie wykonać powinno być dla osób publicznych powodem do wstydu. Bo prawo ma nas chronić, także przed politykami. Także ja wcale nie cieszę się, że polityk obszedł orzeczenie sądu.
Po prostu mnie osobiście to bardzo zniesmacza - bo nie takich standardów wymagam od osób publicznych i po troszę przeraża - bo skoro pan pierwsze kroki w polityce opiera na tego typu żonglowaniu orzeczeniami, to nie wiadomo, co będzie dalej.
Kwestia wartości, ja w domu miałam dużo szacunku do sądów włożone.

Jakimś cudem nie trafił do mnie niecodziennik 6, nie kupiłam też sobotniego echa. Czy te oświadczenia dotyczyły obu przegranych spraw czy tylko jednej? Pamiętam, że były 2 sprawy przegrane przez MMT, ale nie znam treści orzeczenia w tej z Niedbałowskim. Tam też był nakaz publikacji?
Admin pisze: Ewentualne pretensje do sędziny :-)
Proszę nie traktować tego jako przytyku (bo zawsze wkurzalo mnie wytykanie w necie ortów i innych błędów w miejsce merytoryki), ale gwoli szerzenia wiedzy: do niedawna w języku polskim słowo "sędzina" było określeniem żony sędziego. Ale może teraz coś się zmieniło, bo są te ministry i inne.
Gazetka przemyślana i dobrze zrealizowana. Profesjonalna brudna kampania. Na zimno - szacun
Przejęte brudne metody przeciwnika
Gazetki - przyznam się - nie czytałam. Nie wiem więc, czy kampania brudna, czy jedynie negatywna - ale nie sądzę, żeby posunięto się do manipulacji, "uogólnień dziennikarskich", "oczywistych omyłek" i innych. Mam nadzieję, że się nie mylę. Choć zawsze uważałam, że sztab NM nie miał racji podejmując decyzję o nieprowadzeniu kampanii negatywnej, czy co najmniej niewykorzystaniu masy możliwych info.

Cóż, uczą się chłopaki. Lider wyścigu z kolegami wytyczył skuteczną drogę, więc NM się dostosowuje. Całe szczęście, że nie ma dużo czasu, bo jeszcze parę tygodni i obserwowalibyśmy zapasy w kisielu na Placu Czerwonym. Zresztą wyzwanie zostało rzucone przez W. Wąsika, wystarczy przyjąć. (skoro przyboczny wyzwał, to przyboczny powinien przyjąć. Może Łukasz pójdzie? Tylko loków szkoda...)"
Ostatnio zmieniony 28-11-2014 02:43 przez iv, łącznie zmieniany 1 raz.

quentin7
Posty: 885
Rejestracja: 09-10-2007 20:57

Wyniki wyborów samorządowych 2014

Post autor: quentin7 » 28-11-2014 03:25

"
Admin pisze:Gazetka przemyślana i dobrze zrealizowana. Profesjonalna brudna kampania. Na zimno - szacun :-)
Przejęte brudne metody przeciwnika, ale jak widać ta strategia może okazać się skuteczna. Myślę, że deklasacji i dużej różnicy wyników nie będzie.
Co jutro wymyśli MMT? Czasu coraz mniej.
Czasu mało i pomysłów jeszcze mniej mam wrażenie. Kosakowski o którym wspomniałeś niczego ciekawego ani tym bardziej nowego nie powiedział. A przecież w raz z pojawieniem się w tym tygodniu miał całkowicie skompromitować obecną władze. Jak się okazało ściągnięty po raz kolejny został do Tarnobrzega w celach typowo propagandowych przed II turą wyborów. W mediach antyprezydenckich cały czas mówiono o łapówkach przy TPPT, ale nigdy nie powiedziano, że łapówki te były wręczane jakimkolwiek urzędnikom. Nawet nie personalnie, tylko tak po prostu - dałem łapówkę urzędnikowi z jakiegoś urzędu. Cały czas mówiło się, że dał łapówkę, ale nikt nie zapytał - komu. Cały czas mam wrażenie, że jesteśmy świadkami jednej, wielkiej manipulacji. Niskie podatki, takie piękne hasło jest kolejnym tego przykładem. Ludzie dalej potrafią się nabierać na coś takiego? Czasami to naprawdę zastanawiam się, gdzie my żyjemy jeśli coś takiego społeczeństwo jest w stanie coś takiego łyknąć.

Co do gazetki to owszem przemyślana. Cel moim zdaniem był też dość jasny i miał głównie na uwadze uświadomienie ludziom, kto stoi za Grzegorzem Kiełbem. A stoi nie tylko Wojciech Wąsik czy Jan Dziubiński, ale i również wspomniana w gazetce Pani Leśniak, którą obecny Prezydent wysłał na zasłużoną emeryturę. Niezadowolona i niemogąca się pogodzić z tym Pani przeszła na drugą stronę mocy i może w nowej kadencji znowu skutecznie będzie ''blokowała'' miejsce innym. Nieprzemyślany do końca moim zdaniem jednak był rodzaj dystrybucji tej gazetki, bo jeśli chce się ludzi uświadamiać o tym, kto stoi za Grzegorzem Kiełbem to taką gazetkę powinno dostarczać się bezpośrednio do skrzynek pocztowych, a nie do skrzynek na ulotki, gdzie nie wszyscy przecież zaglądają.

Cieszy mnie fakt, że powoli to wszystko dobiega końca. Cała ta niezwykle brudna i brutalna kampania w której walkę o fotel prezydenta stoczą kandydaci o których było najgłośniej. Brudna, bo praktycznie codziennie byliśmy dokarmiani tą propagandą, która miała na celu pozbawić szans obecnego prezydenta. Skutek jak widać udało się osiągnąć, chociaż dzisiaj wszyscy po tym dokarmianiu mamy skutki uboczne. Brutalna z tego względu, że gdyby była taka możliwość pewnie Pan Wąsik skoczyłby do gardła znienawidzonemu do granic możliwości Norbertowi Mastalerzowi. Zresztą ponoć blisko już było po tej debacie w TVP Rzeszów, gdzie Grzegorza Kiełba wspierała wiadoma dwójka. Wszystko to przybrało tak niezdrowe formy, że dzisiaj najchętniej bym oddałbym głos na nikogo, tak jak robi się to chociażby we Francji, gdy żadna opcja nie jest odpowiednia. Najbardziej w tym wszystkim irytuje mnie fakt zmarnowanych setek kilogramów makulatury, za którą przecież ktoś płacił. Naród niby biedniejszy, a tutaj tyle pieniędzy zwyczajnie w błoto, tylko po to aby wygrać ten cały wyścig i osiągnąć swój cel na 4 lata. Pęd do władzy niesamowity, bo tam przecież jest inny, lepszy świat. A z drugiej strony nie mam zamiaru oddawać tego co mam i będę tego bronił błagając o głosy. Wystarczy już tego, bo ani jeden ani drugi kandydat nie sprawi, że na własnej skórze odczuję jakieś znaczące zmiany w swoim życiu. Zdecydowanym faworytem jest Kiełb i bardzo jestem ciekaw, jaki program w przypadku wygranej będzie realizował w mieście. Niczego nadzwyczajnego się nie spodziewam, wręcz przeciwnie. Kolejne 4 lata stagnacji pod dawnym hasłem wyborczym Jana Dziubińskiego - Nowe otwarcie, starego dziadostwa. Żałuję, że w II turze nie znalazł się ktoś z pary Gospodarczyk/Stasiak, może wtedy byłbym bardziej zdecydowany na kogo oddać głos w niedzielę."
Ostatnio zmieniony 28-11-2014 03:25 przez quentin7, łącznie zmieniany 1 raz.

grassownik
Posty: 3508
Rejestracja: 24-01-2009 09:47

Wyniki wyborów samorządowych 2014

Post autor: grassownik » 28-11-2014 07:22

"też mnie argument,że obeszli wyrok sądu.
w Polsce zależnie od okoliczności nawet konstytucję RP parlamentarzyści olewają i co ? ano nic.
przykład zawsze idzie z góry.

jeszcze kilkanaście godzin i samorządowcy zainteresują się Tarnobrzeżanami za następne cztery lata.
ktokolwiek wygra zajmie się dzieleniem łupów.
uff znowu będę mógł wrócić do swojej aspołecznej postawy :-D"
Ostatnio zmieniony 28-11-2014 07:22 przez grassownik, łącznie zmieniany 1 raz.

kastatbg
Posty: 195
Rejestracja: 04-12-2009 15:30

Wyniki wyborów samorządowych 2014

Post autor: kastatbg » 28-11-2014 08:04

"
Całe szczęście, że nie ma dużo czasu, bo jeszcze parę tygodni i obserwowalibyśmy zapasy w kisielu na Placu Czerwonym. Zresztą wyzwanie zostało rzucone przez W. Wąsika, wystarczy przyjąć.
Z tego co pamiętam to Wojtek Wąsik powiedział ,że jedynie w kisielu nie będzie walczyć z NM więc już nie koloryzuj iv."
Ostatnio zmieniony 28-11-2014 08:04 przez kastatbg, łącznie zmieniany 1 raz.

Jasiek
Posty: 619
Rejestracja: 29-12-2005 12:31

Wyniki wyborów samorządowych 2014

Post autor: Jasiek » 28-11-2014 08:37

"
LUDZIE, obudźcie się! Nakład Niecodziennika drukowany za pieniądze spóldzielcze, wykup całego nakładu ECHA DNIA z oświadczeniem KIEŁBA wykupiony ze sklepów też za pieniądzę Kiełb&Lenart & Company
A czy są na to konkretne dowody czy tylko taka gadanina ??? Pytam poważnie bo nie wiem.
Dla mnie też ten Niecodzinnik często był niesmaczny. Zamiast na zimno i bez głupich dopisków punktować Mastalerza to zamieszczali tam jakieś
jak dla mnie niesmaczne "żarciki". Nie jest to zapewne pisemko z klasą. No cóż ale może ludzie lubią taką niewybredną rozrywkę. Ja nie.
Dla mnie nie ważne jest za co Kiełb czy Mastalerz drukują swoje gazety i broszury.
No bardzo szkoda, że Cię nie interesuje czy ktoś sprzeniewierza Twoje pieniądze. Mnie właśnie interesuje dlatego też i moje pytanie powyżej.
A propos takiego wydawania pieniędzy ciekawy też jestem z czyich pieniędzy zostały opłacone plakaciki z okularami - bo nie zwróciłem uwagi czy to PO dało czy może z funduszy miasta jako dodatek do folderku ze zdjęciami Mastalerza.
Jednak projekty już były rozpoczete, więc obecny prezydent nie dość, że musiał odnaleźć się w bałaganie, posprzątać, to jeszcze rozpoczął kolejne inwestycje współfinansowane w UE)
Jakie to konkretnie inwestycje są rozpoczęte przez Mastalerza i spółkę ??? Bo może są jakieś fajne rzeczy robione a ja nic nie wiem. ;-)
inwestowanie w Jezioro - nic od ręki się nie rozwinie, a do tak wielkiego obszaru potrzeba naprawde masę pieniędzy
A jakich profitów oczekujesz po inwestowaniu w jezioro ??? Bo to mnie bardzo zastanawia. Jak na razie wyrzucono kupę kasy na promocję jeziora i jakoś żadnych dochodów dla miasta i jej mieszkańców z tego tytułu nie widać. A jeśli musimy jeszcze poczekać to ile czasu i jakich korzyści możemy oczekiwać ???

W mediach antyprezydenckich cały czas mówiono o łapówkach przy TPPT, ale nigdy nie powiedziano, że łapówki te były wręczane jakimkolwiek urzędnikom. Nawet nie personalnie, tylko tak po prostu - dałem łapówkę urzędnikowi z jakiegoś urzędu.
Nigdy nie słyszałem by Kossakowski powiedział, że wręczył urzędnikowi łapówkę. Zawsze mówił i wczoraj to potwierdził, że wręczał łapówkę pracownikowi firmy Polbud. Natomiast ktoś z firmy Polbud twierdzi, że została wręczona łapówka jakiemuś wysokiemu stanowiskiem pracownikowi UM. Ale jak na razie nie ma na to dowodów i nikomu nic takiego nie udowodniono.



Edytowany przez Jasiek o 28-11-2014 - 07:38. "
Ostatnio zmieniony 28-11-2014 08:37 przez Jasiek, łącznie zmieniany 1 raz.

andriu81
Posty: 1803
Rejestracja: 29-05-2010 03:51

Wyniki wyborów samorządowych 2014

Post autor: andriu81 » 28-11-2014 13:27

"Jeśli chodzi o debatę w TVP Rzeszów https://www.youtube.com/watch?v=iqixwKxWlA0

to merytorycznie wygrał Mastalerz,widać jest obcykany w przepisach,w prawie administracyjnym .Problem w tym że ciągle manipuluje faktami i próbuje wcisnąć kłamstwa na temat swoich rzekomych osiągnięć jeśli chodzi o budowę parku TPPT,o otworzeniu miasta dla inwestorów. Próbował podejść Kiełba pytaniem o procentowy udział przychodów z tytułu podatków od nieruchomości wśród dochodów miasta tuszując tym samym miażdżące dane na temat wysokości podatków w Tarnobrzegu.Kiełb nie dał się w to wciągnąć i po raz kolejny je przytoczył .Byćmoże gdyby czasu było więcej pan Kiełb odniósł by się konlkretnie do tych pytań,ale nie to najważniejsze. Poza tym pan Kiełb nie miał powodu tłumaczyć się przed Mastalerzem ,gdyż rzeczywisty stan miasta oraz przypisywanie zasług poprzedniej ekipy zostało dokładnie wyjaśnione na konferencjach prasowych prasowej PiS,kto jeszcze nie oglądam zachęcam do zapoznania się

https://www.youtube.com/watch?v=MPErW1B6qFk
https://www.youtube.com/watch?v=ZNhsq4yapUg"
Ostatnio zmieniony 28-11-2014 13:27 przez andriu81, łącznie zmieniany 1 raz.

headshrinker
Posty: 1070
Rejestracja: 13-09-2011 12:11

Wyniki wyborów samorządowych 2014

Post autor: headshrinker » 28-11-2014 14:01

"Jasiek
Jak na razie wyrzucono kupę kasy na promocję jeziora i jakoś żadnych dochodów dla miasta i jej mieszkańców z tego tytułu nie widać.
No ja się z tym nie zgodzę. Tzn ok, trochę pieniędzy wydano (sporo - jeśli sponsorowanie "Jeziorowców" uznamy za formę promocji JT), ale to nie były wydatki na promocje. Te pieniądze wydawano po to, żeby pokazać, że "coś się robi" (No i na promowanie Norberta Mastalerza, jako super duper gospodarza ;) ). Promocja Jeziora jest piętą achillesową NM i jego sztab jest w pełni świadomy. Dlatego też, temat promocji JT był "martwy" przez całą kampanie (tzn może w jednym z "48 konkretów" coś o tym napisano, ale nie rzuciło mi się to w oczy)."
Ostatnio zmieniony 28-11-2014 14:01 przez headshrinker, łącznie zmieniany 1 raz.

quentin7
Posty: 885
Rejestracja: 09-10-2007 20:57

Wyniki wyborów samorządowych 2014

Post autor: quentin7 » 28-11-2014 15:16

"https://www.sts.pl/pl/oferta/zaklady-bu ... y=40395682

U buków nagła zmiana faworytów i kursów. Teraz to Mastalerz jest lekkim faworytem :)"
Ostatnio zmieniony 28-11-2014 15:16 przez quentin7, łącznie zmieniany 1 raz.

grassownik
Posty: 3508
Rejestracja: 24-01-2009 09:47

Wyniki wyborów samorządowych 2014

Post autor: grassownik » 28-11-2014 15:53

"czyli Kiełb ma szansę bo obaj wiemy,że po wczorajszym kursie 1,07 rzadko kiedy zdarzenie wchodzi ;-)"
Ostatnio zmieniony 28-11-2014 15:53 przez grassownik, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ