Inwestycja Schollglas w Tarnobrzegu

Dział forum z komentarzami do aktualności
Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 19382
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

Inwestycja Schollglas w Tarnobrzegu

Post autor: admin » 11-01-2016 18:40

"W Tarnobrzegu działalność rozpoczyna duży inwestor: spółka Schollglas Polska, należąca do wiodących przedsiębiorstw w branży handlu szkłem i obróbki szkła. 16 grudnia zarząd ARP S.A. wydał dwa nowe zezwolenia na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie TSSE dla podstrefy Tarnobrzeg m.in. dla tej właśnie firmy.

Dopinane są właśnie ostatnie formalności zmierzające do wybudowania w Machowie hali zakładu produkcyjnego. Przed kilkoma dniami Schollglas przejął od Agencji Rozwoju Przemysłu prawo do użytkowania wieczystego działek na terenie Tarnobrzeskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, w obrębie Machowa i Nagnajowa, o łącznej powierzchni ponad 5 ha.? Inwestycja będzie trzyetapowa. W pierwszym ma powstać zakład produkcyjny o powierzchni 14 tys. m kw. i biurowiec ? wyjaśnia prezydent Tarnobrzega Grzegorz Kiełb.Info: UM.



http://www.tarnobrzeg.info/index.php?mo ... y&sid=4182"
Ostatnio zmieniony 11-01-2016 18:40 przez admin, łącznie zmieniany 1 raz.

bbts
Posty: 1404
Rejestracja: 01-02-2009 13:13

Inwestycja Schollglas w Tarnobrzegu

Post autor: bbts » 11-01-2016 21:26

"konkurencja pilkingtona, może będą lepiej płacić, bo pilkintonik to żenua"
Ostatnio zmieniony 11-01-2016 21:26 przez bbts, łącznie zmieniany 1 raz.

horse
Posty: 61
Rejestracja: 02-09-2012 22:40

Inwestycja Schollglas w Tarnobrzegu

Post autor: horse » 12-01-2016 19:37

"Czy ktoś wie w którym miejscu będzie ta nowa hala?"
Ostatnio zmieniony 12-01-2016 19:37 przez horse, łącznie zmieniany 1 raz.

spit
Posty: 388
Rejestracja: 12-09-2010 03:48

Inwestycja Schollglas w Tarnobrzegu

Post autor: spit » 13-01-2016 02:42

"aaaaaaaaahahah kur,wwwaaa ta firma która na sam widok mnie rozpie.....dala.....
lepiej płacic??????nie zartuj kolego -przerobiłem tam ...nie będę mówił ile lat...nie zapominaj ze tam tez istnieją podfrimy(santaeko z nimi działa?)
chcesz wiedzieć co osiagnałem do 2011roku przez 6 lat.....100zł ...a chcesz wiedzieć ile -1250oczywiście podfirma(schollduba płaciła za tą samą robote 1700zł) także licz dalej na większe płace....
firma zarząd to ....itp.
może kierownictwo się zmieniło nie wiem choć nie wiele to zmieni rzadzi niemiec...a zarząd to wykonawcy polecen i norm.
pamiętam jak chłopcy wspominali wizyte w tej samej firmie ale w NRD i RFN hehe-główki im pospadały(kolejny referat)
do 2011 robili niezła kupe więcej marnowali niż produkowali
chłopie mogę referat napisac o nich hehehe
tam gdzie zieloni tam i oni hehehe-bo szkła oni nie produkują tylko korzystają z gotowego produktu
biurowiec dla żłobów i przydupasów najważniejszy hehe
połowa tam siedzie dzięki dyrektorowi którego już nie ma....a jedna z pań(wielka kur..waa dyrektor,,,uwazająca się za Boga)przyczyniała się do ususniecia tegoż dyrektora
chłopie omijaj tez przybytek szerokim łukiem.....naprawdę....nie wiem co z kasa u zielonych sie dzieje ale tu jest jeszcze gorzej
a jeśli chcesz to powodzenia,,,,,,,,,,,,zejdziesz nerwowo po 7dniach
kadra pracownicza domyślasz się skad(nikogo nie obrazam choc zdażali sie zejebis,,,ci goście i ludzie)
ciekawe czy pan M....dalej na stanowisku wicedyrektora
coś jeszcze.......koledzy"
Ostatnio zmieniony 13-01-2016 02:42 przez spit, łącznie zmieniany 1 raz.

marcintbg
Posty: 4
Rejestracja: 15-07-2015 21:36

Inwestycja Schollglas w Tarnobrzegu

Post autor: marcintbg » 13-01-2016 20:48

"Potwierdzam słowa kolegi Spit. Pracowałem tam w 2010 roku , wytrzymałem 6 miesięcy a byli i tacy co po nocce znikali nawet się nie dowiedziałem jak im na imię , ogólnie rotacja ludzi straszna. Pracowałem w zielonym mundurze czyli Santa-Eko byli jeszcze z Prometeusza teraz to chyba jest Eko-Ram chyba ze ponownie zmienili nazwę . Zarobki 1180- 110 bus i za reszte możesz żyć . No i Pan M...ec od samego patrzenia ciśnienie rosło. tyle bo jak sobie przypomnę do tej pory się gotuje."
Ostatnio zmieniony 13-01-2016 20:48 przez marcintbg, łącznie zmieniany 1 raz.

tarnobrzeżanin09
Posty: 100
Rejestracja: 01-09-2009 00:11

Inwestycja Schollglas w Tarnobrzegu

Post autor: tarnobrzeżanin09 » 14-01-2016 02:23

"Z tego co słyszałem to są tam 4 firmy.1 główna Scholl i 3 podwykonawców: Eko-Plast, Santa-Eko i Eko-Ram. Pracownicy dwóch ostatnich na wypłatę dostają 1250zl. I to jest wynagrodzenie za 4-brygadówke (dni na czerwono w kalendarzu i nocki).

Pracuje tam dalej na jednym ze stanowisk 2-metrowa żyrafa Małgorzata S. ?"
Ostatnio zmieniony 14-01-2016 02:23 przez tarnobrzeżanin09, łącznie zmieniany 1 raz.

spit
Posty: 388
Rejestracja: 12-09-2010 03:48

Inwestycja Schollglas w Tarnobrzegu

Post autor: spit » 14-01-2016 13:34

"hahaha-odnośnie 2 metrowej żyrafy:)-na pewno a gdzie będzie miała lepiej
3 podwykonawców-no to się firma rozwija heheh,chyba wejdzie 4 skoro się budują na strefie;)
tak tak oczywiście ze 4brygadówka,i nie ważne co w kalendarzu czerwono różowo czy kolorowo,non stop działasz az się zesra...sz
o proszę 1250zł tyle samo co wcześniej-tyle samo co zawsze.Czyli od mojego startu w 2005 mija blisko 11 lat!!!!!!a kasa tam sama.. -może tak ten KOD wziąłby się za prawa pracowników i wypłaty a UE wzięła by się za śmiecówki i zrównywanie w minimalnym choć stopniu płac z płacami UE,a nie nad Trybunałem się będą rozwodzić, nie ma czego innego do obrony?
to ze zyjemy w nędznym kraju to wiemy ale nam przypadł zaszczyt mieszkania w dupnym grajodle tarnobrzesko-podkarpackim no i tak będziemy sobie wegetować(w tym i ja)ze te 1300zł"
Ostatnio zmieniony 14-01-2016 13:34 przez spit, łącznie zmieniany 1 raz.

tbgdzk
Posty: 105
Rejestracja: 07-10-2014 18:10

Inwestycja Schollglas w Tarnobrzegu

Post autor: tbgdzk » 03-02-2017 11:53

"
Admin pisze:W Tarnobrzegu działalność rozpoczyna duży inwestor: spółka Schollglas Polska, należąca do wiodących przedsiębiorstw w branży handlu szkłem i obróbki szkła. 16 grudnia zarząd ARP S.A. wydał dwa nowe zezwolenia na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie TSSE dla podstrefy Tarnobrzeg m.in. dla tej właśnie firmy.

Dopinane są właśnie ostatnie formalności zmierzające do wybudowania w Machowie hali zakładu produkcyjnego. Przed kilkoma dniami Schollglas przejął od Agencji Rozwoju Przemysłu prawo do użytkowania wieczystego działek na terenie Tarnobrzeskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, w obrębie Machowa i Nagnajowa, o łącznej powierzchni ponad 5 ha.? Inwestycja będzie trzyetapowa. W pierwszym ma powstać zakład produkcyjny o powierzchni 14 tys. m kw. i biurowiec ? wyjaśnia prezydent Tarnobrzega Grzegorz Kiełb.Info: UM.



http://www.tarnobrzeg.info/index.php?mo ... y&sid=4182
Czy wiadomo coś więcej na temat tej inwestycji i kiedy można spodziewać się rozpoczęcia budowy ?!?"

ODPOWIEDZ