Łańcuch światła przed tarnobrzeskim sądem

Dział forum z komentarzami do aktualności
A1313
Posty: 2283
Rejestracja: 24-09-2006 12:29

Łańcuch światła przed tarnobrzeskim sądem

Post autor: A1313 » 23-07-2017 14:54

"
Czyli jak dzisiaj takimi metodami można zmieniać ustrój państwa?

To mam takie pytanie , to ze Adrian podpisze ustawę jest raczej pewne ,ale co się stanie gdy za dwa lata podczas najbliższych wyborów pisowi powinie się noga i zaczyna rządzić ci którzy teraz najgłośniej tupią. Zostanie przywrócona ustawa o sadach, krsie, o trybunale , podatki itd? ręka do góry kto w to wierzy."
Ostatnio zmieniony 23-07-2017 14:54 przez A1313, łącznie zmieniany 1 raz.

wou
Posty: 533
Rejestracja: 10-07-2008 15:40

Łańcuch światła przed tarnobrzeskim sądem

Post autor: wou » 23-07-2017 15:01

"
kermit pisze:Poprzednia wladza bez protestow i przy zgodzie trybunaly konstytucyjnego ukradla mi kilkadziesiat tysiecy zlotycb z OFE.
Myślę, ze wtedy osiagnelismy takie dno, ze juz gorzej byc nie moze.
Mieli swoj rzad, sejm, trybulal, sady.
Popatrz na to z dobrej strony: setki wyborców PiSu leży sobie teraz nad morzem, nawaleni w trzy dupy za Twoje pieniądze, które poszły na 500+. No i nie lżej Ci na duchu teraz? :)

Ładny rynsztok się w tym wątku zrobił wraz z Twoim nadejściem, pogratulować. Pisałem, że forum schodzi na P(i)Sy, ale można też powiedzieć, że P(i)Sy schodzą się na forum.
kermit pisze: Pomijam fakt, że protest zgromadził tyle samo osób co promocja dresów w Lidlu, ale mam pytanie dla obecnych tam ludzi.
Nie, nie pomijasz, jarasz się tym. Pocieszasz. Nie zmienia to faktu, że honor Tarnobrzega został uratowany. Będzie można powiedzieć, że Tarnobrzeg też protestował w tym historycznym momencie.

Krążą po sieci zdjęcia z niektórych miasteczek, w których protestowała jedna, dwie, trzy osoby. W wielkich aglomeracjach łatwo protestować, w pipidówkach typu tebeg to jest heroizm. Chwała tym lokalnym bohaterom!

A to że Ty chciałeś rzucać w nich jajkami też wiele osób zapamięta.

W każdym razie są to wyjątkowe protesty pod wieloma względami, takich jeszcze w Polsce nie było. Śmiać się chce na tą propagandę rządową bagatelizującą je. Cuda już wymyślają,, nie wiem jakim trzeba być tępakiem żeby to kupować.

Przy okazji - rav, łap!

Obrazek
kermit pisze: Dlaczego wyśmialiście i wygwizdaliście osobę, która zabrała głos a myśli inaczej niz wy? Ja wiem, ze przykład idzie z góry, ale po co to?
Huh. 10/10. Ludzki pan życzy sobie wyjaśnień! Pomijając trafny komentarz iv, ze swoim pogardliwymi, protekcjonalnymi komentarzami i popieraniem władzy, która jest antytezą dialogu, jesteś ostatnią osobą do zadawania tego typu pytań.

---
A z innej beczki: pierwszego dnia to jakieś wybory Mistera Serwatki się tam na tyłach odbywały? Czy to pokaz mody narodowej ze sklepu patriotycznego? :D Beka z nacjo-koksów. Beka i strach jednocześnie, że zorganizowali się i przyszli. Autentycznie groźni (ja się ich boję) ale też groteskowi ludzie."
Ostatnio zmieniony 23-07-2017 15:01 przez wou, łącznie zmieniany 1 raz.

A1313
Posty: 2283
Rejestracja: 24-09-2006 12:29

Łańcuch światła przed tarnobrzeskim sądem

Post autor: A1313 » 23-07-2017 15:18

"Obliczył ktoś na szybko ,ile procent społeczeństwa protestowało?a ile miało to po prostu w dupie? My to nawet druga Rumunia nie będziemy ,a pchamy sie gumiakach na zachód ."
Ostatnio zmieniony 23-07-2017 15:18 przez A1313, łącznie zmieniany 1 raz.

janusza
Posty: 292
Rejestracja: 25-12-2011 18:37

Łańcuch światła przed tarnobrzeskim sądem

Post autor: janusza » 23-07-2017 15:24

"
Za co ma przeraszac? powiem kolokwialnie -za k.... jajco.
To ze nie dogonimy Korei ,ani nie staniemy się druga Japonia w sprawie odpowiedzialności pracownika, czy szeroko pojętego etosu honoru osób zatrudnionych, to jest raczej pewne.
Ale po twojej wypowiedzi utwierdzam się w przekonaniu te marne kilkadziesiąt lat komunizmu wyrządziły tak nieodwracalne szkody umysłowe ,ze nie pozostaje nic więcej niż kilkadziesiąt lat na pustyni ,wymieni się pokolenie i można zacząć prace na ugorze.
Pani Małgorzata Gersdorf nie jest niczyim pracownikiem. Jest doktorem habilitowanym oraz profesorem nadzwyczajnym prawa pracy zresztą. Jest przedstawicielem ELITY naszego Narodu i należy jej się SZACUNEK. Uważasz, że jesteś od Niej mądrzejszy i wiesz więcej w kwestii sądownictwa czy prawa konstytucyjnego? Że Ziobro jest? Umówmy się, że jak osiągniesz taki poziom jak Pani Prezes to również będziesz miał prawo do odrobiny cynizmu.
A póki co proszę Cię, nie kompromituj się. Trybun Ludowy się znalazł. Żenada."
Ostatnio zmieniony 23-07-2017 15:24 przez janusza, łącznie zmieniany 1 raz.

A1313
Posty: 2283
Rejestracja: 24-09-2006 12:29

Łańcuch światła przed tarnobrzeskim sądem

Post autor: A1313 » 23-07-2017 15:32

"
Pani Małgorzata Gersdorf nie jest niczyim pracownikiem. Jest doktorem habilitowanym oraz profesorem nadzwyczajnym prawa pracy zresztą. Jest przedstawicielem ELITY naszego Narodu i należy jej się SZACUNEK. Uważasz, że jesteś od Niej mądrzejszy i wiesz więcej w kwestii sądownictwa czy prawa konstytucyjnego? Że Ziobro jest? Umówmy się, że jak osiągniesz taki poziom jak Pani Prezes to również będziesz miał prawo do odrobiny cynizmu.
A póki co proszę Cię, nie kompromituj się. Trybun Ludowy się znalazł. Żenada.
Ta jest tawarisc. pakuj mandzur na pustynie juz czas, inteligencjo chlopo robotnicza.



Edytowany przez A1313 o 23-07-2017 - 13:34. "
Ostatnio zmieniony 23-07-2017 15:32 przez A1313, łącznie zmieniany 1 raz.

Światowit
Posty: 356
Rejestracja: 26-03-2015 21:51

Łańcuch światła przed tarnobrzeskim sądem

Post autor: Światowit » 23-07-2017 16:03

"Janusza reprezentujesz sobą wzorcowy przykład kompleksu niższości. I
Pewnie tego nie zrozumiesz, ale wiedz, że nie każda osoba z dyplomem wyższej uczelni jest inteligentem. I żaden dyplom czy tytuł nie jest świadectwem moralności."
Ostatnio zmieniony 23-07-2017 16:03 przez Światowit, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 19336
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

Łańcuch światła przed tarnobrzeskim sądem

Post autor: admin » 23-07-2017 16:26

"
A1313 pisze:Obliczył ktoś na szybko ,ile procent społeczeństwa protestowało?a ile miało to po prostu w dupie?
W Tarnobrzegu było to nie więcej niż 0,5%, przy czym część była służbowo, a część tu nie mieszka na co dzień.
W Rzeszowie według Wyborczej było w najliczniejszy dzień około 700 osób, czyli poniżej 0,5%.
Ale weźmy pod uwagę, że są wakacje.
A1313 pisze:co się stanie gdy za dwa lata podczas najbliższych wyborów pisowi powinie się noga i zaczyna rządzić ci którzy teraz najgłośniej tupią. Zostanie przywrócona ustawa o sadach, krsie, o trybunale , podatki itd? ręka do góry kto w to wierzy.
Selektywnie, żeby był najlepszy efekt medialny, a najwięcej władzy utrzymane. Na pierwszy ogień poszłoby TVP, która po zmianie załogi na swoich, od ręki znów stanie się obiektywna i niezależna. Za "przywrócenie wolności mediów" zebralibyśmy tyle pochwał od Franca Timmermansa, Marcona i Merkel, że wystarczyłoby na parę miesięcy.
500 Plus w znaczący sposób niestety nie ruszą. Być może na złość Morawieckiemu pojawi się plan depolonizacji banków i instytucji finansowych. Z ZUSem nic nie zrobią. Członków obrony terytorialnej rozgonią do domów. Dla stworzenia pozorów że nowa władza czymś różni się od starej zostaną zalegalizowane związki partnerskie.

W sądach będą próby "przywrócenia niezależności", czyli obsady nawet nie dawnymi, ale już całkiem swoimi ludźmi. Największy problem może być przy Trybunale Konstytucyjnym. Przez sądy niezależne od TK za nieważny zostanie wybór prezes Przyłębskiej, zostaną też usunięci, jak to mówi gazeta, "dublerzy". Na ich miejsce zostaną wstawieni sędziowie których przysięgi nie przyjął prezydent Duda, a może nawet ci którzy zostali wybrani nielegalnie przez poprzedni parlament. I tu pojawi się problem, bo jak oceniać wszystkie wyroki TK wydane przez ten czas? Czy jeśli p.Przyłębska nigdy nie była prezesem i wyznaczała do orzekania "dublerów" to ich wyroki z kilku lat będą ważne, czy nie?"
Ostatnio zmieniony 23-07-2017 16:26 przez admin, łącznie zmieniany 1 raz.

dino
Posty: 2000
Rejestracja: 02-09-2016 15:08

Łańcuch światła przed tarnobrzeskim sądem

Post autor: dino » 23-07-2017 17:07

"A ja jestem spokojny.
Do wyborów parlamentarnych jeszcze sporo miesięcy:
a) jak Włosi dalej będą głośno krzyczeli o wciśnięciu mieszkańców Erytrei, Somalii i Nigerii do państw Europy Środkowej bo U NICH JUŻ SIĘ NIE MIESZCZĄ,
b) a przy tym Bruksela będzie pohukiwała na poszanowanie bliżej nieokreslonych "Wartości europejskich" (takich jak burzenie kościołów we Francji i budowa meczetów?)
c) a do tego Makrela z Mikronem będą grozili sankcjami

to PO i .N nie mają szans na zwycięstwo opierając się na niemiecko-brukselskim wsparciu."
Ostatnio zmieniony 23-07-2017 17:07 przez dino, łącznie zmieniany 1 raz.
W czerwcu 2003 roku miałem rację, by NIE WCHODZIĆ do EuroSowietów.
W maju 2020 miałem rację, że pandemia, to tresura.
W kwietniu 2022 miałem racje, by nie pomagać bezwarunkowo Ukrainie.
Jak będzie w 2024?

rav
Posty: 1072
Rejestracja: 01-04-2015 09:00

Łańcuch światła przed tarnobrzeskim sądem

Post autor: rav » 23-07-2017 20:18

"
Admin pisze:
rav pisze:Czy z tą opozycją dałoby się przeprowadzić gruntowne zmiany?
myślę, że to wszystko wyjaśnia..
Rav, idąc dalej tym tokiem może lepiej całą "tę opozycję" wsadzić od razu do więzień? Żeby nie przeszkadzali w dobrej zmianie.
To tak samo są reprezentanci społeczeństwa, czy jak ktoś woli suwerena, i jak widać na ulicach, mają ludzi którzy ich popierają.

Mieliśmy poprzedni sejm, gdzie PiS jako opozycja nie okupował mównicy, nie gasił światła i nie wyrywał mikrofonu prowadzącemu. Oczekuję że jako większość parlamentarna też się będą zachowywać godnie, jak na parlamentarzystów przystało, oczekując jednocześnie że opozycja nie będzie się zachowywać gorzej niż PiS w poprzedniej kadencji.
Adminie, to nie mój tok myślenia a Twojego proszę mi nie przypisuj.
Tu jasno widać, że opozycja chce, żeby dalej było jak jest teraz a partia rządząca uznaje, że trzeba radykalnych zmian do ukrócenia patologii jaka pojawia się w sądach.
Czy widzisz szansę na dojście do porozumienia w tej sprawie pomiędzy PISem a opozycją? bo ja nie.

a PIS opozycji kłaść się na ziemi i tupać nie zabrania :-)"
Ostatnio zmieniony 23-07-2017 20:18 przez rav, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 19336
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

Łańcuch światła przed tarnobrzeskim sądem

Post autor: admin » 23-07-2017 21:05

"Jakiś procent patologii się nie pojawił, tylko był zawsze. Przecież PiS rządził nie tak dawno i nie kojarzę wówczas głosów o pilnej potrzebie reform.
Teraz okazują się tak pilne, że trzeba je załatwić w trzy dni nocami. Oczekuję normalnego procedowania nad ustawami, szczególnie ważnymi.

Wśród opozycji i protestujących zakładam również dobrą wolę i to że ktoś może inaczej oceniać tą samą sytuację. Czasem nabiera to poziomu karykaturalnego jak w przypadku przemówienia p. Potańskiej, wspominającej z rozrzewnieniem że jeszcze dwa lata temu byliśmy pięknym, rozwijającym się krajem. Swoją drogą nie zdziwiłbym się gdyby lokalna PO wystawiła ją w wyborach prezydenckich. Wynik byłby jak zwykle gdy PO wystawiała swojego człowieka."
Ostatnio zmieniony 23-07-2017 21:05 przez admin, łącznie zmieniany 1 raz.

Światowit
Posty: 356
Rejestracja: 26-03-2015 21:51

Łańcuch światła przed tarnobrzeskim sądem

Post autor: Światowit » 23-07-2017 21:35

"Podejrzewam, że miałaby poparcie niższe od kandydata Wianeckiego, poza tym to totalne political fiction, bowiem mamy już kandydata PO, byłego posła Plutę i obrażonego na niego Dybusa, który zmyknął w związku z tym do Idiotycznej. A podobno Mastalerz też będzie startował. Czyli trzech kandydatów do podziału i tak nielicznego elektoratu, na czym zapewne ma nadzieję skorzystać GK jak "mniejsze zło" w stosunku do Kalinki."
Ostatnio zmieniony 23-07-2017 21:35 przez Światowit, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
kermit
Posty: 1287
Rejestracja: 16-08-2004 20:44

Łańcuch światła przed tarnobrzeskim sądem

Post autor: kermit » 23-07-2017 21:49

"
Popatrz na to z dobrej strony: setki wyborców PiSu leży sobie teraz nad morzem, nawaleni w trzy dupy za Twoje pieniądze, które poszły na 500+. No i nie lżej Ci na duchu teraz? :)

Ładny rynsztok się w tym wątku zrobił wraz z Twoim nadejściem, pogratulować. Pisałem, że forum schodzi na P(i)Sy, ale można też powiedzieć, że P(i)Sy schodzą się na forum.
Jakoś mnie to nie boli co oni robią za moje pieniądze. Tak samo jak mnie nie boli, że za moje pieniądze twoje dzieci chodzą do szkoly, ze za moje pieniądze po drogach jezdzi twoj samochod i za moje pieniądze chodzisz do lekarza. Zdradze ci sekret. To nie są tylko moje pieniądze ale nas wszystkich. I uwierz, ze rodziny mają większe potrzeby niż nawalić się w Mielnie. Może to kiedyś zrozumiesz.
I zdecydowanie wole rodzine na wakacjach za 500+ niż ośmiorniczki twoich kolegów.

Co do mojego nadejścia, to nie moja wina, że wzbudzam takie emocje wsród myślących (albo i nie) inaczej.
A z innej beczki: pierwszego dnia to jakieś wybory Mistera Serwatki się tam na tyłach odbywały? Czy to pokaz mody narodowej ze sklepu patriotycznego? :D Beka z nacjo-koksów. Beka i strach jednocześnie, że zorganizowali się i przyszli. Autentycznie groźni (ja się ich boję) ale też groteskowi ludzie.
Mogleś podejśc i się ich o to spytać. Strach cie obleciał? Śmieszą cie ludzie silni fizycznie skoro taka beka? Moze poswiec tez troche czasu na silowni to nie bedziesz sie musial ich bać.



Edytowany przez kermit o 23-07-2017 - 19:57. "
Ostatnio zmieniony 23-07-2017 21:49 przez kermit, łącznie zmieniany 1 raz.

wou
Posty: 533
Rejestracja: 10-07-2008 15:40

Łańcuch światła przed tarnobrzeskim sądem

Post autor: wou » 24-07-2017 00:29

"Bekę mam z ich napinki (dosłownie). A ludzi którzy inwestują masę czasu, kasy i energii w robienie z siebie takich groteskowych karków z myślą o tym żeby komuś kiedyś wpieprzyć, polewających to wszystko popieprzoną ideologią, to sorry, ale każdy zdrowy na umyśle powinien unikać. No chyba że się ma ich - jedyne słuszne - poglądy. Strasznie przykry trip.

Do tego dochodzi jeszcze ten ich groźny przeciwnik: rodziny z dziećmi, staruszkowie i młodzież. Uważasz, że to siła straszyć bezbronnych, pokojowych ludzi? Dla mnie to mega słabe. Śmieszne i straszne.

I co może jeszcze mam broń nosić? Nie, ziomek, nie mam tego we łbie co Ty. To nie jest taki strach. Kult siły jest słaby. Pakuj do woli a i tak nie będziesz nigdy bezpieczny. Ba, broń noś nawet, a i tak nie znasz dnia ani godziny. Zawsze znajdzie się silniejszy przeciwnik, lepiej uzbrojony, albo po prostu kilku(nastu). I co zrobisz, będziesz się poruszał w uzbrojonych grupkach jak te kozaki? Zejdź na ziemię.

A do trzymania formy to serio nie musisz mnie zachęcać. Siła i wytrzymałość są po prostu bardzo praktyczne.

----

Ale my tu gadu gadu, a okazuje się, że ci kretyni w PiSie nawet zamachu na ustrój nie potrafią przeprowadzić. Ludzie, wszystkie te protesty, jakkolwiek MEGA pożyteczne i pozytywne, były na nic! Jak to obywateli jeszcze bardziej nie wkurzy to nie wiem co ;)

http://prawo.gazetaprawna.pl/artykuly/1 ... stawe.html

Obrazek



Edytowany przez wou o 23-07-2017 - 22:31."
Ostatnio zmieniony 24-07-2017 00:29 przez wou, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
kermit
Posty: 1287
Rejestracja: 16-08-2004 20:44

Łańcuch światła przed tarnobrzeskim sądem

Post autor: kermit » 24-07-2017 00:54

"Ty tak serio? Posiadanie męskiej, silnej sylwetki to w twoim mniemaniu przestępstwo? Bo ty się tego boisz? To, ze ktoś stal, kto na pierwszy rzut oka wygląda silniej i lepiej niż ty to znaczy, ze cię straszy? W Lidlu jak stanie za toba silny facet to uciekasz do innej kasy? Co z toba? Kobiet tez się boisz, które maja lepsza sylwetke niż ty?
Dawno nic tak głupiego nie czytałem :)"
Ostatnio zmieniony 24-07-2017 00:54 przez kermit, łącznie zmieniany 1 raz.

alek
Posty: 1518
Rejestracja: 09-09-2014 21:57

Łańcuch światła przed tarnobrzeskim sądem

Post autor: alek » 24-07-2017 01:29

"
wou pisze: Ale my tu gadu gadu, a okazuje się, że ci kretyni w PiSie nawet zamachu na ustrój nie potrafią przeprowadzić. Ludzie, wszystkie te protesty, jakkolwiek MEGA pożyteczne i pozytywne, były na nic! Jak to obywateli jeszcze bardziej nie wkurzy to nie wiem co ;)

http://prawo.gazetaprawna.pl/artykuly/1 ... stawe.html
To nie jedyny błąd przy uchwalaniu tej ustawy. Błąd jest także w treści ustawy.
Art. 12 § 2
"Zgromadzenie Ogólne Sędziów Sądu Najwyższego przedstawia Prezydentowi Rzeczypospolitej Polskiej pięciu kandydatów na Pierwszego Prezesa Sądu Najwyższego, spośród sędziów Sądu Najwyższego w stanie czynnym.
natomiast
Art.18 § 1. Do kompetencji Zgromadzenia Ogólnego Sędziów Sądu Najwyższego należy:
1) dokonywanie wyboru trzech kandydatów na stanowisko Pierwszego Prezesa Sądu Najwyższego oraz przedstawianie ich Prezydentowi Rzeczypospolitej Polskiej.
Kto będzie wybierał i przedstawiał Prezydentowi pozostałych dwóch kandydatów? O błędzie było już wiadomo podczas dyskusji w senacie i nawet padło takie pytanie do ministra Warchoła. Niestety senatorom PIS-u i ministrowi Warchołowi tak się spieszyło ustawę uchwalić , że zignorowali błąd."
Ostatnio zmieniony 24-07-2017 01:29 przez alek, łącznie zmieniany 1 raz.

wou
Posty: 533
Rejestracja: 10-07-2008 15:40

Łańcuch światła przed tarnobrzeskim sądem

Post autor: wou » 24-07-2017 02:33

"
kermit pisze:Ty tak serio? Posiadanie męskiej, silnej sylwetki to w twoim mniemaniu przestępstwo? Bo ty się tego boisz? To, ze ktoś stal, kto na pierwszy rzut oka wygląda silniej i lepiej niż ty to znaczy, ze cię straszy? W Lidlu jak stanie za toba silny facet to uciekasz do innej kasy? Co z toba? Kobiet tez się boisz, które maja lepsza sylwetke niż ty?
Dawno nic tak głupiego nie czytałem :)
No już nie udawaj, że w ogóle coś czytasz :) "Męska, silna sylwetka" hehe, ale Ty musisz mieć kompleksy, czyżby nikczemny wzrost? Widzi Cię zza lady ekspedientka w tym Lidlu? Zresztą, jaraj się tam czym chcesz. Oczywisty nacjo-koks jest oczywisty i napisałem jasno co budzi moją obawę, może odstaw te suple jak masz problemy z czytaniem już. Pojedynczo i na trzeźwo są niegroźni, a w Lidlu czy innej biedrze to prędzej takiego w trybie potulno-pantoflanym spotkasz na zakupach z kobietą, pocieszny widok. Zwykli ludzie! Lepiej powiedz co byś zrobił, gdyby szła na Ciebie taka banda, pijana, po zmroku. Powiedziałbyś im, że też nienawidzisz lewaków? Napiął muskuły i zrobił groźną minę? :D

Przy okazji, był kiedyś taki zapis w kodeksie karnym, że użycie siły przez osoby trenujące sztuki walki może być kwalifikowane jako użycie broni. Nie głupie to. No ale kto trenuje sztuki walki żeby atakować? Oh, wait...

@alek
No i już dementują te doniesienia Gazety Prawnej, co za karuzela, człowiek się już gubi. Nie zmienia to faktu, że to bubel, procedowany z naruszeniem.. no wszystkiego, zasad, przyzwoitości, standardów, prawa. I ma na celu demontaż ustroju. I kto odpowiada za ten chaos?

Ale się Kamiński z Wąsikiem muszą teraz pocić, wszystko wisi na włosku. A Duda!! Hah, czego by nie zrobił - ma przerąbane jeszcze bardziej niż już ma, a ma już bardzo przerąbane. Rzeczywistość jest ciekawsza niż najdziksza fikcja :)"
Ostatnio zmieniony 24-07-2017 02:33 przez wou, łącznie zmieniany 1 raz.

A1313
Posty: 2283
Rejestracja: 24-09-2006 12:29

Łańcuch światła przed tarnobrzeskim sądem

Post autor: A1313 » 24-07-2017 11:08

"
No i już dementują te doniesienia Gazety Prawnej, co za karuzela, człowiek się już gubi. Nie zmienia to faktu, że to bubel, procedowany z naruszeniem.. no wszystkiego, zasad, przyzwoitości, standardów, prawa. I ma na celu demontaż ustroju. I kto odpowiada za ten chaos?
Gubi nie gubi ,ale zawsze mozna probowac wyprowadzic ludzi na ulice. To jak przy zasadzie -niewazna jak mowia wazne by mowili. Taki kasek przeszedl opozycji przed nosem ,jakby to cudownie bylo widziane w brukseli ,ech moze nastepnym razem. Tak jak pisalem nie bedziemy nawet druga rumunia,tam w ciagu jednego dnia, po propozycji ustawy korupcyjnej wyszlo na ulice wiecej ludzi niz u nas od poczatku kadencji pis. Wielce popularne jes ostatnio okreslenie takowych akcji - oddolnych ( rysio z kodem i sporo innych) jako astroturfing. A moze by naprawde cos czysto oddolnego ? ze to jet naciagane nie zobaczy tylko osoba ktorej oczy mchem zarosly.Jak to spiewal Łona , w tym kraju ogien juz nigdy nie wybuchnie."
Ostatnio zmieniony 24-07-2017 11:08 przez A1313, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
kermit
Posty: 1287
Rejestracja: 16-08-2004 20:44

Łańcuch światła przed tarnobrzeskim sądem

Post autor: kermit » 24-07-2017 11:35

"
No już nie udawaj, że w ogóle coś czytasz :) "Męska, silna sylwetka" hehe, ale Ty musisz mieć kompleksy, czyżby nikczemny wzrost? Widzi Cię zza lady ekspedientka w tym Lidlu? Zresztą, jaraj się tam czym chcesz. Oczywisty nacjo-koks jest oczywisty i napisałem jasno co budzi moją obawę, może odstaw te suple jak masz problemy z czytaniem już. Pojedynczo i na trzeźwo są niegroźni, a w Lidlu czy innej biedrze to prędzej takiego w trybie potulno-pantoflanym spotkasz na zakupach z kobietą, pocieszny widok. Zwykli ludzie! Lepiej powiedz co byś zrobił, gdyby szła na Ciebie taka banda, pijana, po zmroku. Powiedziałbyś im, że też nienawidzisz lewaków? Napiął muskuły i zrobił groźną minę? :D
Przeważnie Pani kasjerka mnie widzi a w razie czego to staje na palcach albo nosze taki stoleczek jak Kaczynski. Tak wiec luz :)

Wiesz, gdy idzie grupa ludzi, pijanych czy nie, wieczorem czy za dnia mijamy po prostu siebie. Przykro mi, ze ty tak nie masz. Moze walcz kiedys i zakaż ludziom chodzenia w grupach. Ale zdradze ci maly sekret. Sa ludzie, ktorzy maja znajomych i nie wszędzie chodzą sami. Kiedys moze tez tego doswiadczysz jak przestaniesz być taki zacietrzewiony."
Ostatnio zmieniony 24-07-2017 11:35 przez kermit, łącznie zmieniany 1 raz.

janusza
Posty: 292
Rejestracja: 25-12-2011 18:37

Łańcuch światła przed tarnobrzeskim sądem

Post autor: janusza » 24-07-2017 11:37

"
Światowit pisze:Janusza reprezentujesz sobą wzorcowy przykład kompleksu niższości.
Dobre. Nie chcę Cię martwić kolego, ale moje kompleksy niewiele tu mają do rzeczy. Ja po prostu nie chcę żyć w społeczeństwie gdzie niewolnik własnego intelektu - Poseł Suski i jemu podobni absolwenci szkół zawodowych mają CZELNOŚĆ oceniać postępowanie KOGOKOLWIEK.
Światowit pisze:I Pewnie tego nie zrozumiesz, ale wiedz, że nie każda osoba z dyplomem wyższej uczelni jest inteligentem.
Dyplom Tarnobrzeskiej PWSZ pewnie takiej gwarancji nie daje, ale wybacz, jeżeli ktoś ukończył studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego uzyskał stopień naukowy doktora, doktora habilitowanego, ukończył aplikację sądową, zdał egzamin radcowski, doszedł do stanowiska profesora nadzwyczajnego, na uczelni pełnił funkcję wicedyrektora Instytutu Nauk Prawno-Administracyjnych, zajmował stanowisko prorektora UW, jest autorem ponad 200 publikacji naukowych, itd to wybacz kolego - ale taka osoba ZDECYDOWANIE JEST INTELIGENTEM.
Światowit pisze:I żaden dyplom czy tytuł nie jest świadectwem moralności.
Tutaj Cię poniosło nieco. Czy Prezydent Biedroń jest "niemoralny"? Dla Ciebie pewnie tak - a dla innych nie. Na pewno jest doskonałym prezydentem."
Ostatnio zmieniony 24-07-2017 11:37 przez janusza, łącznie zmieniany 1 raz.

alek
Posty: 1518
Rejestracja: 09-09-2014 21:57

Łańcuch światła przed tarnobrzeskim sądem

Post autor: alek » 24-07-2017 12:20

"Jest weto Prezydenta ustawy o KRS i SN. "
Ostatnio zmieniony 24-07-2017 12:20 przez alek, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ