Łańcuch światła przed tarnobrzeskim sądem

Dział forum z komentarzami do aktualności
A1313
Posty: 2284
Rejestracja: 24-09-2006 12:29

Łańcuch światła przed tarnobrzeskim sądem

Post autor: A1313 » 25-07-2017 12:21

"
zobacz jaką ma klasę kobieta. Nie musiała, a przeprosiła;)
Dobre, wzruszyłem sie , naprawde .Jestes taki rozczulajacy.

Ps. nie rozmawiamy o Kaczynskim , trójpodziale , wpływie pełni księżyca na rozwój dorożkarstwa w chinach. Rozmawialiśmy (czas przeszły) na temat twoje wypowiedzi dotyczącej przymiotów sędziny,czyż nie tak (pytanie retoryczne , nie oczekuje odpowiedzi). Popełniła błąd i sama za to przeprosiła,jak widze wbrew twoim oczekiwaniom .A to akurat mnie naprawdę nie interesuje."
Ostatnio zmieniony 25-07-2017 12:21 przez A1313, łącznie zmieniany 1 raz.

wou
Posty: 533
Rejestracja: 10-07-2008 15:40

Łańcuch światła przed tarnobrzeskim sądem

Post autor: wou » 25-07-2017 16:55

"Ja odnoszę wrażenie, że te przeprosiny były warunkiem spotkania z Dudą.
kermit pisze: Wiesz, gdy idzie grupa ludzi, pijanych czy nie, wieczorem czy za dnia mijamy po prostu siebie. Przykro mi, ze ty tak nie masz. Moze walcz kiedys i zakaż ludziom chodzenia w grupach. Ale zdradze ci maly sekret. Sa ludzie, ktorzy maja znajomych i nie wszędzie chodzą sami. Kiedys moze tez tego doswiadczysz jak przestaniesz być taki zacietrzewiony.
No widzisz, jednak rozumiesz na czym polega prawdziwa siła. Pójdź o krok dalej i zobaczysz, że wszyscy to są znajomi - rodacy, że wszyscy "idziemy w grupie". Tylko ostrożnie, jeszcze jeden krok i wyjdziesz również poza ramy narodu, dostrzeżesz "znajomego" w każdym człowieku, niezależnie od tego czy będziecie się mogli dogadać czy nie. Bo wiesz co to oznacza... staniesz się lewakiem :>

Przypomniał mi się cytat, ponoć zasłyszany podczas protestów pod Sejmem, ale to bez znaczenia. Może zrozumiesz:

"W mojej Polsce jest miejsce dla nich ale w ich Polsce nie ma miejsca dla mnie. Na tym polega różnica."

Jak to przetrawisz, to jeszcze spróbuj ogarnąć, że sylwetka nie ma żadnego znaczenia, liczy się męska postawa, jeśli już używać tego określenia. A każdy jeden z protestujących pod tarnobrzeskim sądem wykazał według mnie więcej męstwa niż całe te pół tony nacjo-koksów razem wziętych, stojących dosłownie z założonymi rękami przed szansą na realne bronienie kraju. Doprawdy bardzo odmienne rozumienie patriotyzmu."
Ostatnio zmieniony 25-07-2017 16:55 przez wou, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
ptasiorrr
Posty: 1653
Rejestracja: 22-08-2011 17:48

Łańcuch światła przed tarnobrzeskim sądem

Post autor: ptasiorrr » 26-07-2017 15:08

"
Wiceszef Komisji Europejskiej postawił rządowi Beaty Szydło ultimatum w związku z wprowadzaną reformą sądownictwa. Jeśli go nie wypełnimy, nasz kraj czekają poważne konsekwencje.

? Wyciągnęliśmy rękę do polskich władz. Cieszymy się, że Andrzej Duda zawetował dwie z trzech ustaw. Komisja rekomenduje, aby Polska rozwiązała wszystkie problemy systemowe w związku z reformą w ciągu miesiąca ? oświadczył Frans Timmermans.

Jeśli polski rząd nie wywiąże się ze wskazanego terminu, wtedy unijne władze uruchomią artykuł 7. Oznacza on stwierdzenie przez Radę ryzyka poważnego naruszenia przez Państwo Członkowskie wartości Unii.

? Prosimy władze Polski, aby nie podejmowali żadnych kroków, aby nie zmuszali sędziów Sadu Najwyższego do odejścia. Jeśli rząd nie zastosuje się do rekomendacji, natychmiast uruchomimy artykuł 7 ? ostrzega wiceszef Komisji Europejskiej.

Zdaniem unijnych władz wprowadzane przez Prawo i Sprawiedliwość zmiany nie są zgodne, ani z polskim ani europejskim prawem. Twierdzą, że działania opcji rządzącej to zamach na niezależność sądów w naszym kraju.

? Wysłaliśmy nasze rekomendacje. Teraz będziemy czekać na odpowiedź rządu. Mamy nadzieję, że reakcja będzie konstruktywna i nastawiona na dialog ? dodał Frans Timmermans. źródło: wiadomosci.onet.pl


Edytowany przez ptasiorrr o 26-07-2017 - 14:15. "
Ostatnio zmieniony 26-07-2017 15:08 przez ptasiorrr, łącznie zmieniany 1 raz.
Kiedyś na krzyżach wisiały łotry, a dzisiaj na łotrach wiszą krzyże...

janusza
Posty: 292
Rejestracja: 25-12-2011 18:37

Łańcuch światła przed tarnobrzeskim sądem

Post autor: janusza » 26-07-2017 20:40

"
A1313 pisze:
zobacz jaką ma klasę kobieta. Nie musiała, a przeprosiła;)
Dobre, wzruszyłem sie , naprawde .Jestes taki rozczulajacy.
Ps. nie rozmawiamy o Kaczynskim , trójpodziale , wpływie pełni księżyca na rozwój dorożkarstwa w chinach. Rozmawialiśmy (czas przeszły) na temat twoje wypowiedzi dotyczącej przymiotów sędziny,czyż nie tak (pytanie retoryczne , nie oczekuje odpowiedzi). Popełniła błąd i sama za to przeprosiła,jak widze wbrew twoim oczekiwaniom .A to akurat mnie naprawdę nie interesuje.
Obawiam się, że nic nie zrozumiałeś z mojej wypowiedzi. Postaram się budować mniej złożone zdania. Max 1 przecinek;)
A wracając do Pani I Prezes i Jej przymiotów... Tak, ja na jej miejscu bym w życiu nie przeprosił. Z powodów które podałem już wcześniej. Poza tym kobieta ma otwarte wszystkie drzwi na całym świecie. Ma coś do powiedzenia i świat jej słucha. Z uwagą. A takiego aspirującego ministra Zbyszka czy Patryka albo innego Misia to po zakończonej kadencji nikt w Europie nawet na parking nie wpuści. Oni o tym dobrze wiedzą. I dlatego oni i im podobni - na przykład TY A1313 - tego ludziom pokroju Gersdorf NIGDY nie wybaczą. Nie chcę Cię martwić ale to chyba nazywają ..'kompleksem niższości' ;)
P.S. Nic mi nie wiadomo o wpływie księżyca na rozwój dorożkarstwa w Chinach...
P.S.II Tak wiem. Jestem kanalią ;))) Jak Frans Timmermans..."
Ostatnio zmieniony 26-07-2017 20:40 przez janusza, łącznie zmieniany 1 raz.

A1313
Posty: 2284
Rejestracja: 24-09-2006 12:29

Łańcuch światła przed tarnobrzeskim sądem

Post autor: A1313 » 27-07-2017 14:10

"
Obawiam się, że nic nie zrozumiałeś z mojej wypowiedzi. Postaram się budować mniej złożone zdania. Max 1 przecinek;)
Może to ja bede się staral pisać dużymi literami? ,czas pominąć tak skomplikowane (dla ciebie) wyrażenia jak -pytanie retoryczne ,czy tez delikatna sugestia ze rozmowa została zakończona.
A wracając do Pani I Prezes i Jej przymiotów... Tak, ja na jej miejscu bym w życiu nie przeprosił.

I cale szczęście ze rozmawiamy o sędzinie nie o tobie , cale szczęście ze skończyły się czasy ze wystarczyło umieć sie podpisać a dostawało się dwie belki na pagonach.Bogu dzięki ze nie jesteś na jej miejscu. Przeprosiła? jeżeli za coś się przeprasza to chyba było się winnym , chyba ze twoja moralność działa zgoła inaczej? to na .uj drążysz temat?

Dwie sprawy co do pani sedzi.

Jej przeprosiny zbiegły się z wetem prezydenta, dla mnie dziwny zbieg okoliczności,wyraziła wdzięczność prezydentowi i w zamian to ukorzyła się?Takie zagrania można by przypisać przedszkolakowi a nie sędziemu.

Jeżeli to był zwykły zbieg okoliczności , to albo -wewnętrzna walka pani sędzi trwała kilka tygodni dla tak prozaicznej wpadki? a to jest raczej dość żenujące, albo -granica sfery prywatnej i służbowej tak sie zatarła , ze na każda decyzje trzeba czekać tygodniami? Dokładnie jak w naszych sadach ,procesy ciągną się latami.

Po drugie, jej uczestniczenie w roratach lipcowych ze świeca w rekach reguluje konstytucja i ma nałożony kaganiec , wiec nie rozumiem jej obecności na barykadach.

art.178 ust. 3 konstytucji"
Ostatnio zmieniony 27-07-2017 14:10 przez A1313, łącznie zmieniany 1 raz.

janusza
Posty: 292
Rejestracja: 25-12-2011 18:37

Łańcuch światła przed tarnobrzeskim sądem

Post autor: janusza » 28-07-2017 10:26

"
cale szczęście ze rozmawiamy o sędzinie nie o tobie
Całe, całe. Nie chciałbym Cię wpędzać w jeszcze większe kompleksy ..
cale szczęście ze skończyły się czasy ze wystarczyło umieć sie podpisać a dostawało się dwie belki na pagonach
Taa.. Teraz nie trzeba nawet umieć pisać. Wystarczy dobre ssanie ..
przeprosiny zbiegły się z wetem prezydenta, dla mnie dziwny zbieg okoliczności
Czyli.. SPISEK ;) Działali razem w zmowie i porozumieniu!
Dokładnie jak w naszych sadach ,procesy ciągną się latami.
Jak wynika z danych Komisji Europejskiej, nasze sądy pod względem szybkości rozstrzygania spraw cywilnych są solidnym średniakiem.
Przestań latać do sądu z pozwami, że Ci sąsiad zaorał miedzę na 3 palce to się statystyki poprawią.
Po drugie, jej uczestniczenie w roratach lipcowych ze świeca w rekach reguluje konstytucja i ma nałożony kaganiec , wiec nie rozumiem jej obecności na barykadach.
art.178 ust. 3 konstytucji
Wiem A1313, że lepiej znasz się na konstytucji niż sędziowie SN. To taki znak szczególny ludzi z Twojego środowiska. Lekarz głupi, sędzia sportowy głupi, UE głupia. Brzmi znajomo? Zwracam tylko Twoją uwagę, że sędziowie ci stali przed swoim biurem TYŁEM do niego więc byli raczej "obiektem" demonstrujących. Nadążasz? Dodatkowo wydawało mi się że dziękowali wszystkim którzy zdecydowali się stanąć w jednym rzędzie z całym cywilizowanym światem w obronie trójpodziału władzy w Polsce."
Ostatnio zmieniony 28-07-2017 10:26 przez janusza, łącznie zmieniany 1 raz.

rav
Posty: 1072
Rejestracja: 01-04-2015 09:00

Łańcuch światła przed tarnobrzeskim sądem

Post autor: rav » 28-07-2017 10:48

"
janusza pisze:Dodatkowo wydawało mi się że dziękowali wszystkim którzy zdecydowali się stanąć w jednym rzędzie z całym cywilizowanym światem w obronie trójpodziału władzy w Polsce.
Jeżeli chcesz mieć równowagę w trójpodziale władzy to sądy należy mądrze zreformować i niektórzy sędziowie muszą odejść!
Wtedy będziesz w cywilizowanym świecie żył :)
Wydaje się, że PiS przegiął z tą reformą zbytnio na swoją korzyść, na szczęście Prezydent wziął sprawy w swoje ręce."
Ostatnio zmieniony 28-07-2017 10:48 przez rav, łącznie zmieniany 1 raz.

A1313
Posty: 2284
Rejestracja: 24-09-2006 12:29

Łańcuch światła przed tarnobrzeskim sądem

Post autor: A1313 » 28-07-2017 13:04

"
Taa.. Teraz nie trzeba nawet umieć pisać. Wystarczy dobre ssanie ..
Nie interesuje mnie w jaki sposób radzisz sobie w przestrzeni publicznej , ale chwalić sie tym, co kto lubi

Czyli.. SPISEK ;) Działali razem w zmowie i porozumieniu!
Wszystko co nie potrafisz objąć swym ograniczonym rozumem podciągasz pod spisek ? inteligencjo z nadania. Boze chroń ten kraj.


Jak wynika z danych Komisji Europejskiej, nasze sądy pod względem szybkości rozstrzygania spraw cywilnych są solidnym średniakiem.
Przestań latać do sądu z pozwami, że Ci sąsiad zaorał miedzę na 3 palce to się statystyki poprawią.
Cytat
Sredno to ty i kon macie po trzy nogi , a do trybunału człowieka wpływa ponad 6 tysięcy skarg rocznie,a to sa tylko ci ktorzy maja pieniądze i sa wytrwali.
Wiem A1313, że lepiej znasz się na konstytucji niż sędziowie SN. To taki znak szczególny ludzi z Twojego środowiska. Lekarz głupi, sędzia sportowy głupi, UE głupia. Brzmi znajomo? Zwracam tylko Twoją uwagę, że sędziowie ci stali przed swoim biurem TYŁEM do niego więc byli raczej "obiektem" demonstrujących. Nadążasz? Dodatkowo wydawało mi się że dziękowali wszystkim którzy zdecydowali się stanąć w jednym rzędzie z całym cywilizowanym światem w obronie trójpodziału władzy w Polsce.
Gdy sedziwie znali sie na konstytucji ,to nie mailby sensu istnienia trybunal konstytucyjny
Wiesz co, ty tu juz sie wyjątkowo zaprezentowałeś , wystarczy : mądremu kiedyś argumenty sie skoncza , idiocie nigdy.

Tak wiec nie czuj sie zobowiązany.



Edytowany przez A1313 o 28-07-2017 - 11:07. "
Ostatnio zmieniony 28-07-2017 13:04 przez A1313, łącznie zmieniany 1 raz.

janusza
Posty: 292
Rejestracja: 25-12-2011 18:37

Łańcuch światła przed tarnobrzeskim sądem

Post autor: janusza » 29-07-2017 09:07

"
Gdy sedziwie znali sie na konstytucji ,to nie mailby sensu istnienia trybunal konstytucyjny
Chyba gdyby stanowiący prawo się znali, kolego? TK został powołany do badania i kontrolowania zgodności norm prawnych niższego rzędu (rangi ustawowej lub podustawowej) z normami prawnymi wyższego rzędu, przede wszystkim z Konstytucją i niektórymi umowami międzynarodowymi. Nie do oceny pracy sędziów.
Sredno to ty i kon macie po trzy nogi ,
Wynikiem sporu sądowego jest wyrok. Żeby ktoś wygrał ktoś musi przegrać. 50% wychodzi z sądu niezadowolonych. Od zarania sądownictwa.
a do trybunału człowieka wpływa ponad 6 tysięcy skarg rocznie,a to sa tylko ci ktorzy maja pieniądze i sa wytrwali.
Tu pojechałeś jak TVpis. Nie ma polskiego Trybunału Praw Człowieka. Jest europejski. Skargi obywateli Polski stanowią 2,6%. Węgier 7,1%
Wiesz co, ty tu juz sie wyjątkowo zaprezentowałeś , wystarczy
Pozwól, że postronni ocenią kto w tej dyskusji zaprezentował się jako cham i prostak który dodatkowo nie potrafi sklecić zdania zgodnie z zasadami pisowni polskiej, ok?
Tak wiec nie czuj sie zobowiązany
Nie mogę się nie czuć. Przez takich ignorantów jak Ty A1313 nasz kraj schodzi na psy. Poza margines cywilizowanego świata."
Ostatnio zmieniony 29-07-2017 09:07 przez janusza, łącznie zmieniany 1 raz.

A1313
Posty: 2284
Rejestracja: 24-09-2006 12:29

Łańcuch światła przed tarnobrzeskim sądem

Post autor: A1313 » 29-07-2017 11:19

"
Cytat
Gdy sedziwie znali sie na konstytucji ,to nie mailby sensu istnienia trybunal konstytucyjny

Chyba gdyby stanowiący prawo się znali, kolego? TK został powołany do badania i kontrolowania zgodności norm prawnych niższego rzędu (rangi ustawowej lub podustawowej) z normami prawnymi wyższego rzędu, przede wszystkim z Konstytucją i niektórymi umowami międzynarodowymi. Nie do oceny pracy sędziów.

Sa kraje w które nie maja konstytucji , większość ma w taki sposób napisane by odbyło sie bez komisji ktora wedug wlasnego lub partyjnego widzimisie interpretowała zawartość konstytucji ,wystarczy ze wspólnoty religijne interpretują swe święte księgi. Ale ty z mentalnością stachanowca lubisz ,komisje inspekcje ,stepelki i swieta papirologie, jak juz pisalem co kto lubi. Bo potem otrąbia sie ustawy w blasku fleszy i kamer ,sejm ze lazmi szczescia w oczach przegłosowuje ustawę ,senat ogłasza wszem i wobec ze przyklepie .Transmitowany na zywo jest podpis prezydenta , a po kilku tygodniach gdzieś na ostatniej stronie mało poczytnego tygodnika ktos napisze ,ze cala ustawa poszła do kosza ponieważ trybunał konstytucyjny uznał za niezgodna z konstytucja
I najśmieszniejsze jest to ze od sejmu po trybunału wszyscy po jednej partii czy koalicji.Ja naprawdę nikomu nie bronie takich zabaw pod publiczkę. Mozna donieść wrazenie ze wszedzie zasiadaja jacyś janusze.


Cytat
Sredno to ty i kon macie po trzy nogi ,

Wynikiem sporu sądowego jest wyrok. Żeby ktoś wygrał ktoś musi przegrać. 50% wychodzi z sądu niezadowolonych. Od zarania sądownictwa.

Ja pisałem o jednym ty odpowiedziales na zgola cos zupelnie innego. Nie mam ochoty prostować .


Cytat
a do trybunału człowieka wpływa ponad 6 tysięcy skarg rocznie,a to sa tylko ci ktorzy maja pieniądze i sa wytrwali.

Tu pojechałeś jak TVpis. Nie ma polskiego Trybunału Praw Człowieka. Jest europejski. Skargi obywateli Polski stanowią 2,6%. Węgier 7,1%

A czy ja pisałem o czymś innym ( zapomnilem do ciebie trzeba walic duzymi literami , bo jak zabraklo europejskiego to sie zgubiles jak dziecko we mgle)Ale brawo ,celna liczba co nie zmienia faktu ze jest to nadal 6 tysiecy skarg. Wystarczy policzyć , lub doczytać tel artykol do konca.
Nie mogę się nie czuć. Przez takich ignorantów jak Ty A1313 nasz kraj schodzi na psy. Poza margines cywilizowanego świata.

Towarzyszu, może uda się wam jeszcze porządzić, miej nadzieje, bierz czerwony sztandar po przodkach i na ulice, sama rewolucja się nie zrobi .

Cytat
Wiesz co, ty tu juz sie wyjątkowo zaprezentowałeś , wystarczy

Pozwól, że postronni ocenią kto w tej dyskusji zaprezentował się jako cham i prostak który dodatkowo nie potrafi sklecić zdania zgodnie z zasadami pisowni polskiej, ok?

I rymy tez mi nie wychodza-Lepiej bledy walic duze niz jak janusza trzymac ...uja w buzi.



Edytowany przez A1313 o 29-07-2017 - 09:21."
Ostatnio zmieniony 29-07-2017 11:19 przez A1313, łącznie zmieniany 1 raz.

janusza
Posty: 292
Rejestracja: 25-12-2011 18:37

Łańcuch światła przed tarnobrzeskim sądem

Post autor: janusza » 30-07-2017 12:39

"
Sa kraje w które nie maja konstytucji...
Facepalm...
celna liczba co nie zmienia faktu ze jest to nadal 6 tysiecy skarg
TVpis w czystej postaci. 6 tysięcy skarg na 15'000'000 spraw które trafiły w rok do sądów. To daje... 0,04%. Zaiste dramatyczny wskaźnik wymagający pilnej interwencji..
Towarzyszu, może uda się wam jeszcze porządzić, miej nadzieje, bierz czerwony sztandar po przodkach i na ulice, sama rewolucja się nie zrobi
Rewolucja już się odbyła. Jej efektem jest to, że wsiadam w samochód, po 70 km wjeżdżam na wypasioną autostradę i jadę na południe aż skończy się ląd. Nikt mnie o nic nie pyta. Tam kupuję sobie dom. Zakładam sobie firmę. Działają moje karty, działa mój dyplom z polskiej uczelni. Nessun problema. W jednym zespole mam białych, żółtych, czarnych-wszystkie możliwe odcienie. Wszyscy odnoszą się do siebie z uśmiechem. Przyjaźnią się. To jest MOJA Europa w której chce żyć, mieszkać i zarabiać pieniądze.
Ty A1313 chcesz żyć w kato-getcie rządzonym przez zakompleksionych i szowinistycznych polityków. Nieść swój ból dupy na sztandarze. Swój żal do całego świata, że jesteś nic nie znaczącym A1313 z groteskowym awatarem który utknął na podkarpackiej pipidówie...
Ja się na taką Polskę nie zgodzę. I zmartwię Cię. Jest mi obojętne czy premier mojego rządu jest z lewa czy z prawa. Jest mi obojętne czy mój sąsiad ma żonę czy męża. Nie wnikam ile ma tatuaży, co je i jakiej muzy słucha. Jest mi również obojętne jakie bóstwo czci.
I rymy tez mi nie wychodza-Lepiej bledy walic duze niz jak janusza trzymac ...uja w buzi.
Odkąd kilka(naście) postów temu wspomniałem o Robercie Biedroniu w Ciebie jakby piorun strzelił. W każdym poście czynisz mi homoseksualne aluzje. Co noc śni Ci się pewnie vagina dentata..."
Ostatnio zmieniony 30-07-2017 12:39 przez janusza, łącznie zmieniany 1 raz.

dino
Posty: 2000
Rejestracja: 02-09-2016 15:08

Łańcuch światła przed tarnobrzeskim sądem

Post autor: dino » 30-07-2017 15:31

"1. Przykłady:
1) Wielka Brytania (a poprawniej Zjednoczone Królestwo) - to najbardziej znany przykład,
2) Nowa Zelandia (w 1986 r. przyjęto tam Constitution Act nie jest to jednak typowa konstytucja pisana, ale raczej zbiór dotychczasowych praw),
3) Izrael (jego konstytucję niepisaną tworzą Prawa Fundamentalne - są to ustawy uchwalane przez Kneset zwykłą większością głosów),

2. Zgodnie ze statystykami za rok 2015 opublikowanymi przez Europejski Trybunał Praw Człowieka w Strasburgu Polska znajduje się na 8 miejscu pod względem liczby toczących się postępowań (2,6% - 1700 zawisłych skarg ? o 100 skarg mniej niż przed rokiem).

Wśród 5 państw, przeciwko którym zawisłych jest najwięcej spraw, znajdują się Ukraina (21,4%), Rosja (14,2 %), Turcja (13%), Włochy (11,6 %) oraz Węgry (7,1%).

3. Rewolucja tez odbyła się w Niemczech ;-)
W piątek 28 lipca

Burmistrz Hamburga Olaf Scholz powiedział w piątek wieczorem, że sprawca ataku w supermarkecie, to cudzoziemiec, który był zobowiązany do opuszczenia Niemiec, lecz ze względu na brak dokumentów nie można go było deportować. "Jestem wściekły tym bardziej, że sprawca jest osobą, która domagała się od Niemiec ochrony, by następnie skierować przeciwko nam swoją nienawiść" - powiedział Scholz, cytowany przez agencję dpa. Polityk SPD określił zamach jako "jadowity".
W maju 2017 r. w Niemczech przebywało ponad 220 tys. migrantów, którym odmówiono azylu lub innej formy ochrony, co oznacza, że powinni oni wyjechać z kraju. Od początku roku niemieckim władzom udało się deportować do krajów pochodzenia zaledwie 12,5 tys. osób. Zwiększenie liczby wyjeżdżających jest jednym z głównych haseł kampanii wyborczej kanclerz Angeli Merkel.
Sprawca ataku nożem, do którego doszło w piątek w supermarkecie w Hamburgu, ma 26 lat i urodził się w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Niemieckie media podają, ze utrzymywał kontakty ze środowiskiem salafitów - radykalnego odłamu islamu. Berliński dziennik "Tagesspiegel" podał, powołując się na źródła w organach bezpieczeństwa, że napastnik był znany policji jako islamista, a do Niemiec przybył podając się za uchodźcę. Według wielu świadków, napastnik podczas ataku wznosił okrzyki "Allahu Akbar".
Uzbrojony w długi nóż kuchenny napastnik wtargnął po godzinie 15 do supermarketu sieci Edeka w dzielnicy Hamburga Barmbek. Po ucieczce z supermarketu sprawca nadal atakował przechodniów. Ścigający go świadkowie zdarzenia obezwładnili go, wspólnie z policjantami po cywilnemu, w pobliżu miejsca zdarzenia.

Ofiarą śmiertelną napastnika jest 50-letni mężczyzna zasztyletowany w supermarkecie. Rany, po części bardzo poważne, odnieśli 50-letnia kobieta i mężczyźni w wieku 64, 57, 56 i 19 lat. 35-letni mężczyzna został ranny podczas próby obezwładnienia nożownika.

Z soboty na niedzielę tj. z 29/30 lipca

Dwie osoby zginęły, co najmniej trzy zostały ciężko ranne w wyniku strzelaniny do jakiej doszło w jednej z dyskotek w Konstancji na południowym zachodzie Niemiec - poinformowała policja. Okoliczności zajścia, w tym liczba napastników, są ustalane. Media, powołując się na relacje świadków twierdzą, że napastnik był uzbrojony w karabin maszynowy.

Do strzelaniny doszło w nocy w Konstancji, w kraju związkowym Badenia-Wirtembergia. - Podczas strzelaniny byli ranni. Goście ratowali się, uciekając na zewnątrz lub chowając się - powiedział rzecznik policji.

Po otrzymaniu od kilku osób zgłoszeń telefonicznych ok. godz. 4.30 policja skierowała na miejsce zdarzenia znaczną liczbę funkcjonariuszy oraz siły specjalne. Rejon zdarzenia był też patrolowany przez helikopter. Okoliczni mieszkańcy zostali poproszeni o nieopuszczanie domów.

Policja w Konstancji napisała na Twitterze, że sytuacja została opanowana i nie ma dalszego niebezpieczeństwa.

cdn...

europejskie "wartości":

Włochy - szmuglowanie wyżu demograficznego z Afryki i później krzyk do innych krajów "ratunku, pomóżcie nie dajemy rady"
Francja - burzenie kościołów i wyrzucanie przy pomocy sił porządkowych ich obrońców i zupełna bezradność wobec islamistów
Niemcy - brak ochrony własnych obywateli przed atakami imigrantów i utrzymywanie na koszt własnych obywateli pęczniejących rodzin islamskich

Bożę, dzięki Ci za pielgrzymki na polskich drogach i za brak muzezina napierd......o kilka razy dziennie.

4. nie wnosi nic ad meritum



Edytowany przez dino o 30-07-2017 - 15:01. "
Ostatnio zmieniony 30-07-2017 15:31 przez dino, łącznie zmieniany 1 raz.
W czerwcu 2003 roku miałem rację, by NIE WCHODZIĆ do EuroSowietów.
W maju 2020 miałem rację, że pandemia, to tresura.
W kwietniu 2022 miałem racje, by nie pomagać bezwarunkowo Ukrainie.
Jak będzie w 2024?

A1313
Posty: 2284
Rejestracja: 24-09-2006 12:29

Łańcuch światła przed tarnobrzeskim sądem

Post autor: A1313 » 30-07-2017 19:53

"
Cytat
Sa kraje w które nie maja konstytucji...

Facepalm...
dino wiekszosc przykladow podal ,Brytyjczycy nawet nie maja spisanych praw funkcjonowania parlamentu i bazują na tradycji w większości przekazywanej ustnej pochodzacej chyba z 17 wieku. Ty to chyba nawet do toalety nie trafisz bez spisanych praw.


Cytat
celna liczba co nie zmienia faktu ze jest to nadal 6 tysiecy skarg

TVpis w czystej postaci. 6 tysięcy skarg na 15'000'000 spraw które trafiły w rok do sądów. To daje... 0,04%. Zaiste dramatyczny wskaźnik wymagający pilnej interwencji..

Dodam do dina

http://prawo.gazetaprawna.pl/artykuly/6 ... burgu.html


Rewolucja już się odbyła. Jej efektem jest to, że wsiadam w samochód, po 70 km wjeżdżam na wypasioną autostradę i jadę na południe aż skończy się ląd. Nikt mnie o nic nie pyta. Tam kupuję sobie dom. Zakładam sobie firmę. Działają moje karty, działa mój dyplom z polskiej uczelni. Nessun problema. W jednym zespole mam białych, żółtych, czarnych-wszystkie możliwe odcienie. Wszyscy odnoszą się do siebie z uśmiechem. Przyjaźnią się. To jest MOJA Europa w której chce żyć, mieszkać i zarabiać pieniądze.
Ty A1313 chcesz żyć w kato-getcie rządzonym przez zakompleksionych i szowinistycznych polityków. Nieść swój ból dupy na sztandarze. Swój żal do całego świata, że jesteś nic nie znaczącym A1313 z groteskowym awatarem który utknął na podkarpackiej pipidówie...
Ja się na taką Polskę nie zgodzę. I zmartwię Cię. Jest mi obojętne czy premier mojego rządu jest z lewa czy z prawa. Jest mi obojętne czy mój sąsiad ma żonę czy męża. Nie wnikam ile ma tatuaży, co je i jakiej muzy słucha. Jest mi również obojętne jakie bóstwo czci.

Mialem napisac ze jest to błyskotliwe i celne, niestety ani zgadzająca sie z prawda ani błyskotliwe, raczej zalosne . Zaczynając o przemieszczaniu się , komplikacji prawnej w podejmowaniu pracy ,przelewach wiekszych sum pieniedzy , uznawaniach dyplomow -punktach ects. Pomijania obcokrajowców w dopuszczaniu do niektórych zawodow , obwarowywania przy zakupie nieruchomości i gruntów . I tak dalej przykaldo mozna by mnożyć, wszystko zalezy od poszczególnych krajow , cos dzwoni ale nie masz pojecia w ktorym kosciel.

Pokarpacki pipidow -no ladnie sie pan zaprezentowal przed milionami sluchaczy. przynajmniej nie mam kompleksow skąd pochodze. Towarzyszu
Cytat
I rymy tez mi nie wychodza-Lepiej bledy walic duze niz jak janusza trzymac ...uja w buzi.

Odkąd kilka(naście) postów temu wspomniałem o Robercie Biedroniu w Ciebie jakby piorun strzelił. W każdym poście czynisz mi homoseksualne aluzje. Co noc śni Ci się pewnie vagina dentata...

Po pierwsz klamiesz , po drogie klamiesz , a po trzecie też klamiesz.

sprawdz sobie ,i nie klam a najlepiej przepros.

Jakie homoseksualne aluzje ,czy w wiezieniu sa homoseksualiści? Wybrałeś taka drogę ustawienia sie w życiu ,co nie oznacza ze gustujesz w tej samej płci. Jedni idą po czyiś plecach a inni jak ty ( jak to nazwałeś ssia) ,wiec nie obrażaj homoseksualistów,Akurat blisko polowa moich dobrych znajomych i przyjaciół to osoby homoseksualne , proszę nie obrażaj ich.


Ty A1313 chcesz żyć w kato-getcie rządzonym przez zakompleksionych i szowinistycznych polityków.

Gdzie takie glupoty sie rodza? Jak mój znajomy dziwi sie gdzie to się narodzilo- kto nie pije ten donosi ,kto nie skacze ten z policji,kto widzi głupotę N.Po czy koalicji po-psl ,jest z pisem. Ty widzisz tylko czarne i białe , i smutne to.

Ty sie ciesz ze pis zadzi , bo jak naprawde zacznie rządzić partia prawicowa (z prawdziwego zdarzenia) czy liberalnao konserwatywna ,to czeka ciebie tylko Madagaskar.



Edytowany przez A1313 o 30-07-2017 - 17:54. "
Ostatnio zmieniony 30-07-2017 19:53 przez A1313, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 19336
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

Łańcuch światła przed tarnobrzeskim sądem

Post autor: admin » 30-07-2017 20:22

"Odchodzimy coraz bardziej od tematu wątku, czyżby sądy przestały już być problemem?
A1313 pisze:Ty sie ciesz ze pis zadzi , bo jak naprawde zacznie rządzić partia prawicowa (z prawdziwego zdarzenia) czy liberalnao konserwatywna ,to czeka ciebie tylko Madagaskar.
E nie. Konserwatywni liberałowi (dla mnie to właśnie jest prawica) są otwarci na wszystkich byle przestrzegali obowiązującego porządku i pracowali na swoje utrzymanie."
Ostatnio zmieniony 30-07-2017 20:22 przez admin, łącznie zmieniany 1 raz.

A1313
Posty: 2284
Rejestracja: 24-09-2006 12:29

Łańcuch światła przed tarnobrzeskim sądem

Post autor: A1313 » 30-07-2017 20:49

"Aaaaaa to co zrobimy z liberałowie z pod znaku po i nowoczesnej. Patrząc na program wyborczy (poza pis jest zły ) to właśnie o nich piszesz.program sobie życie sobie.nie nowina



Edytowany przez A1313 o 30-07-2017 - 18:50. "
Ostatnio zmieniony 30-07-2017 20:49 przez A1313, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 19336
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

Łańcuch światła przed tarnobrzeskim sądem

Post autor: admin » 30-07-2017 21:26

"To nie są liberałowie. Wiele lat temu byłem w Tarnobrzegu na spotkaniu z Tuskiem i po tym co mówił uwierzyłem że to konserwatywny liberał. Niestety zostałem bezczelnie okłamany, z tego co zapowiadał nie zrobili NIC! Przypomnę głoszony wówczas program PO: podatki VAT/CIT/PIT 3x15%, zmniejszenie liczby posłów o połowę, likwidacja senatu, likwidacja finansowania partii z budżetu, usuwanie niepotrzebnych przepisów za każdy jeden stworzony itp.

Konserwatywni też są w wersji light, a .Nowoczesna wcale.
Obawiam się innych rządów - przyjdzie czas na polskiego Zapatero."
Ostatnio zmieniony 30-07-2017 21:26 przez admin, łącznie zmieniany 1 raz.

janusza
Posty: 292
Rejestracja: 25-12-2011 18:37

Łańcuch światła przed tarnobrzeskim sądem

Post autor: janusza » 31-07-2017 10:30

"A1313:
Po pierwsz klamiesz , po drogie klamiesz , a po trzecie też klamiesz.

sprawdz sobie ,i nie klam a najlepiej przepros.

Jakie homoseksualne aluzje ,czy w wiezieniu sa homoseksualiści? Wybrałeś taka drogę ustawienia sie w życiu ,co nie oznacza ze gustujesz w tej samej płci. Jedni idą po czyiś plecach a inni jak ty ( jak to nazwałeś ssia) ,wiec nie obrażaj homoseksualistów,Akurat blisko polowa moich dobrych znajomych i przyjaciół to osoby homoseksualne , proszę nie obrażaj ich.
Całkiem odleciałeś. Srogie zioło. Obawiam się, że nie jestem w stanie dotrzymać Ci kroku w tej dyskusji... ;)

Jak napisał Admin:
Odchodzimy coraz bardziej od tematu wątku
"
Ostatnio zmieniony 31-07-2017 10:30 przez janusza, łącznie zmieniany 1 raz.

rav
Posty: 1072
Rejestracja: 01-04-2015 09:00

Łańcuch światła przed tarnobrzeskim sądem

Post autor: rav » 31-07-2017 10:47

"Wiesz Adminie dlaczego zostałeś okłamany przez Tuska?
Posłuchaj:

https://www.youtube.com/watch?v=heWfACk2NIc"
Ostatnio zmieniony 31-07-2017 10:47 przez rav, łącznie zmieniany 1 raz.

A1313
Posty: 2284
Rejestracja: 24-09-2006 12:29

Łańcuch światła przed tarnobrzeskim sądem

Post autor: A1313 » 31-07-2017 13:34

"
Odkąd kilka(naście) postów temu wspomniałem o Robercie Biedroniu w Ciebie jakby piorun strzelił. W każdym poście czynisz mi homoseksualne aluzje. Co noc śni Ci się pewnie vagina dentata...

Wklej moje wypowiedzi dotyczace Biedronia, nie ma takowych , czy jest w moich wypowiedziach ,jak to określasz -piorun strzelil, podpowiadam - nie ma. Wiec moze porozmawiamy czym ty się szprycujesz.

Bo moze jest z toba jak z tym pacjentem
siedzi facet u psychologa, ktory to pokazujenmu rozne plamy.psycholog pozuje mu pierwszy obrazek i pyta sie: ?z czym sie to panu kojarzy?
?z seksem? - odpowiada facet.
Psycholog pokazuje mu drugi obrazek i pyta sie:
-?a to??
-?no z seksem?.
Psychlogo pokzuje mu jeszcze pare obrazow, jednaka wszystko kojerzy mu sie z seksem. W koncu nie wytrzyma i mowi
-?panie pan jest jakis zboczony?
-?ja a kto mi tu caly czasz taki swinstwa pokazuje?

I moze to nie jest jedynie twoj sposob na kariere ,ale i czerpanie przyjemności, nie wnikam.


Wiesz Adminie dlaczego zostałeś okłamany przez Tuska?
Posłuchaj:

https://www.youtube.com/watch?v=heWfACk2NIc

Anita Gargas, to nie jest tak ze neguje cale jej dzienikarstwo ale sadze ze niektórzy po 10 kwietnia zwariowali.Mniej troche smaku i odpusc sobie Anite,to juz wole po stokroć obejrzec jakiegos yutubera pokroju Wideoprezentacje. Jeszcze Ewe Stankiewicz tu wrzuć,ohyda.



Edytowany przez A1313 o 31-07-2017 - 11:35. "
Ostatnio zmieniony 31-07-2017 13:34 przez A1313, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
ptasiorrr
Posty: 1653
Rejestracja: 22-08-2011 17:48

Łańcuch światła przed tarnobrzeskim sądem

Post autor: ptasiorrr » 02-08-2017 11:57

"Obrazek"
Ostatnio zmieniony 02-08-2017 11:57 przez ptasiorrr, łącznie zmieniany 1 raz.
Kiedyś na krzyżach wisiały łotry, a dzisiaj na łotrach wiszą krzyże...

ODPOWIEDZ