Prezydent Tarnobrzega Grzegorz Kiełb zatrzymany przez CBA

Dział forum z komentarzami do aktualności
Awatar użytkownika
dominik267
Posty: 724
Rejestracja: 04-03-2014 01:20

Prezydent Tarnobrzega Grzegorz Kiełb zatrzymany przez CBA

Post autor: dominik267 » 05-06-2018 15:33

"@caro3139 Mam wrażenie, że się nic tam nie kłóci."
Ostatnio zmieniony 05-06-2018 15:33 przez dominik267, łącznie zmieniany 1 raz.

mariano
Posty: 983
Rejestracja: 10-06-2017 12:55

Prezydent Tarnobrzega Grzegorz Kiełb zatrzymany przez CBA

Post autor: mariano » 05-06-2018 15:41

"
Poczekajmy do czasu rozstrzygnięcia. Albo będzie to wtopa służb, albo poznamy oblicze rządów GK. Nie czas na kłótnie i spory.
Chcąc nie chcąc masz rację. Choć po tym, co widzę w TV i czytam na necie, to służby mają przykaz z góry - uwalić. Mnie to jako obywatela niepokoi. Wiesz, my sobie chodzimy po wolności, a chłop siedzi, bo prorok nie jest w stanie napisać aktu oskarżenia...we więzieniu idzie złamać człowieka lub się załamać. Co do Kociuby to chyba nie ma nic do stracenia i zaczęła mówić, tak mi się wydaje. Co do wiarygodności, może osadzony nie chciał martwić żony i rodziny? Moim zdaniem dobrze, że coś takiego wyszło. Na rta24 napisali, że list osadzonego do przyjaciela został odczytany, więc jest to prawdą. Co tu mówić więcej, ja takiej sytuacji nie miałem w rodzinie, ciężkie chwile zapewne dla nich."
Ostatnio zmieniony 05-06-2018 15:41 przez mariano, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
kermit
Posty: 1287
Rejestracja: 16-08-2004 20:44

Prezydent Tarnobrzega Grzegorz Kiełb zatrzymany przez CBA

Post autor: kermit » 05-06-2018 18:07

"
mariano pisze:
Poczekajmy do czasu rozstrzygnięcia. Albo będzie to wtopa służb, albo poznamy oblicze rządów GK. Nie czas na kłótnie i spory.
Chcąc nie chcąc masz rację. Choć po tym, co widzę w TV i czytam na necie, to służby mają przykaz z góry - uwalić. Mnie to jako obywatela niepokoi. Wiesz, my sobie chodzimy po wolności, a chłop siedzi, bo prorok nie jest w stanie napisać aktu oskarżenia...we więzieniu idzie złamać człowieka lub się załamać. Co do Kociuby to chyba nie ma nic do stracenia i zaczęła mówić, tak mi się wydaje. Co do wiarygodności, może osadzony nie chciał martwić żony i rodziny? Moim zdaniem dobrze, że coś takiego wyszło. Na rta24 napisali, że list osadzonego do przyjaciela został odczytany, więc jest to prawdą. Co tu mówić więcej, ja takiej sytuacji nie miałem w rodzinie, ciężkie chwile zapewne dla nich.
Przykaz z góry? Od kogo? Od Kaczynskiego? Tak? Spisek władzy aby uwalić prezydenta Tarnobrzega.

A co do Kociuby to kpina jakich mało. Teraz zaczęła mówić bo nie ma nic do stracenia? Czyli wcześniej nie mówiła bo stanowisko było dla niej ważniejsze niż ten nasz wspaniały prezydent? Jak dla mnie to po prostu przytup kobiety, która strzeliła focha za to, że ją przesunęli. Mam nadzieję, że niedługo przestanie tam pracować bo gdyby ktoś w mojej firmie tak publicznie oskarżał swojego pracodawce to w 5 minut miałby wypowiedzenie na biurku. I tak by było w każdej firmie od Facebooka, appla i firmę krzak x."
Ostatnio zmieniony 05-06-2018 18:07 przez kermit, łącznie zmieniany 1 raz.

mariano
Posty: 983
Rejestracja: 10-06-2017 12:55

Prezydent Tarnobrzega Grzegorz Kiełb zatrzymany przez CBA

Post autor: mariano » 05-06-2018 18:59

"Nie Kermit. Nie chodzi mi o prezydenta, tylko ogólnie. Niestety artykuły prasowe, wyraźnie wskazują, że służby źle działają i zrobią wszystko, żeby same się nie wykoleić. Na onecie są ciekawe serie o tym co się dzieje w ABC, ŻW i innych formacjach. Ludzi się gnoi za to, że powiedzieli prawdę lub namierzyli kogoś, kto był pod kloszem.

Ostatnio jak oglądałem komisję do spraw Amber Gold, to funkcjonariusz ABW mówił tak, że przepisy były już tak wymieszane, że nie wiedzieli co mają robić - spory kompetencyjne pomiędzy ABW, CBA, CBŚ. Nikt nie wiedział, kto się ma daną sprawą zająć Mówił, że czy za Tuska czy teraz nic się nie zmieniło....moim zdaniem to celowe, w burdelu mniej dziadostwa wychodzi..."
Ostatnio zmieniony 05-06-2018 18:59 przez mariano, łącznie zmieniany 1 raz.

A1313
Posty: 2284
Rejestracja: 24-09-2006 12:29

Prezydent Tarnobrzega Grzegorz Kiełb zatrzymany przez CBA

Post autor: A1313 » 05-06-2018 19:02

"
i. Mam nadzieję, że niedługo przestanie tam pracować bo gdyby ktoś w mojej firmie tak publicznie oskarżał swojego pracodawce to w 5 minut miałby wypowiedzenie na biurku. I tak by było w każdej firmie od Facebooka, appla i firmę krzak x.
Z panstwowej fuchy? Taaaa.



Edytowany przez A1313 o 05-06-2018 - 17:03. "
Ostatnio zmieniony 05-06-2018 19:02 przez A1313, łącznie zmieniany 1 raz.

obywatelgc
Posty: 89
Rejestracja: 03-07-2017 23:08

Prezydent Tarnobrzega Grzegorz Kiełb zatrzymany przez CBA

Post autor: obywatelgc » 05-06-2018 20:44

"Właśnie tym się różni państwowa fucha od prywatnej, w państwowej wolno wszystko bo niby co nam zrobią, znam przypadek we własnej rodzinie gdzie na własnego dyrektora pluli pracownicy i pozostali bezkarni a w prywatnej firmie dostaliby wypowiedzenie o kopa na dupę. Wypowiedź pani Kociuby to dla mnie marny artykuł, naciąganie rzeczywistości, paplanie żeby tylko coś powiedzieć "może wziął może nie wziął, może pożyczka na kampanię może łapówka DOMNIEMAM" To tak jak informacja że będzie kandydować na prezydenta z więzienia (no tylko u nas takie rzeczy mogą mieć miejsce) Babka spadla ze stołka to i prawda nagle inna okazała się być na górze. List z więzienia...no nie wątpię że fajnie tam nie jest ale to nie są do cholery wakacje all inclusive (choć za taką kwotę o której mowa od lutego to prawie wycieczka dookoła świata by była i 30 kg w górę a nie w dół)A może to wyrzutu sumienia tak działają na człowieka, myślenie co by było gdyby pewnie też trzaska głowę. Nadal potrzymuje moje słowa od początku że bardzo współczuję żonie i dzieciakom. Ale to co czytam w owym wywiadzie MASAKRA"
Ostatnio zmieniony 05-06-2018 20:44 przez obywatelgc, łącznie zmieniany 1 raz.

mariano
Posty: 983
Rejestracja: 10-06-2017 12:55

Prezydent Tarnobrzega Grzegorz Kiełb zatrzymany przez CBA

Post autor: mariano » 05-06-2018 23:54

"Że tak powiem, znowu o systemie...jak to jest, że mamy tylu sędziów, proroków, asesorów, asystentów, sekretarzy, sekretarki i szlag wie jeszcze kogo, a w 3 mc nie potrafią rozwikłać prostego pytania? Wziął czy nie?

Tak moi drodzy działa system, prorok musi się wykazać, sędzia tak samo, asesor tak samo, system ludzi pracy. Wykarm sędziego, asystenta, asesora, proroka...i tak się ciągną te sprawy, właśnie dlatego tak długo. Cała machina urzędnicza nie działa ku dobru obywatela, lecz przeciwko niemu. I tak postępowania ciągną się miesiącami, latami, papugi drą kasę, sędziowie i prorocy też. Nie zmieniło się nic za PO, za obecnych sędziowie i reszta chodzi "gorzej" na postronku. System działa, hajs leci.

Sędziami zostają ludzie z tzw dobrych domów, którzy nie przeżyli w życiu nic, zupełnie nic. Nawet nie widzieli bójki prawdziwej. Tylko mamusia, tatuś...system jest zły.

A ludzie cierpią. Zwykli ludzie.



Edytowany przez mariano o 05-06-2018 - 21:56. "
Ostatnio zmieniony 05-06-2018 23:54 przez mariano, łącznie zmieniany 1 raz.

Sarmato
Posty: 319
Rejestracja: 08-03-2018 00:07

Prezydent Tarnobrzega Grzegorz Kiełb zatrzymany przez CBA

Post autor: Sarmato » 06-06-2018 00:58

"
w 3 mc nie potrafią rozwikłać prostego pytania? Wziął czy nie?
Skąd pewność, że tylko o to chodzi?
Poza tym zachowujesz się jak Kociuba, powtarzając jedną frazę: "wziął, czy nie wziął", sama Kociuba przecież go wkopała mówiąc na konferencji, że wziął, ale jak "domniema" była to pożyczka wyborcza (takie rzeczy raczej załatwia się przed oficjalnym ogłoszeniem wyborów natomiast realizuje się po tym fakcie), do tego zna konkretną kwotę tj. 100 tys. zł? Dziwne, co? Dlatego sama prowokacja CBA nie wydaje się być zasadniczą kwestia? A przecież prowokacja jest środkiem jakby to powiedzieć "zaczepnym"? I cała sprawa nie jest szyta, aż tak grubymi nićmi jak tobie się wydaje. Dlaczego GK miałby pożyczać pieniądze od "króla pikowego" w talii kart swych wrogów politycznych (tuż po NM)? Do tego mówiło się, że to NM ma GK prowadzić kampanię? I obiecana marchewkę na MOSiR-ze? GK zachowywał się strategicznie, najpierw jak Stali mordujący swych najwierniejszych i kompetentnych generałów przed II WŚ, a na końcu jak Hitler gdy czerwonoarmiści byli już pod Berlinem, a nawet gorzej. Należy się cieszyć, że jak Adolf nie posunął się do najgorszego wobec samego siebie"
Ostatnio zmieniony 06-06-2018 00:58 przez Sarmato, łącznie zmieniany 1 raz.

mariano
Posty: 983
Rejestracja: 10-06-2017 12:55

Prezydent Tarnobrzega Grzegorz Kiełb zatrzymany przez CBA

Post autor: mariano » 06-06-2018 01:42

"Bo taki ma zarzut? Stąd właśnie? A skąd zna dokładnie to idź jej pytaj, nie mnie. Sarmato mój drogi ja mówię o systemie.
I cała sprawa nie jest szyta, aż tak grubymi nićmi jak tobie się wydaje
skąd ta pewność? :-)"
Ostatnio zmieniony 06-06-2018 01:42 przez mariano, łącznie zmieniany 1 raz.

Sarmato
Posty: 319
Rejestracja: 08-03-2018 00:07

Prezydent Tarnobrzega Grzegorz Kiełb zatrzymany przez CBA

Post autor: Sarmato » 06-06-2018 09:00

"
Bo taki ma zarzut?
O widzisz, może do ciebie coś dotrze!
Nie ma żadnego zarzutu na dzień dzisiejszy, i ani ja ani ty nie wiemy czy słowo "zarzut" przed sądem będzie używane w liczbie pojedynczej czy mnogiej."
Ostatnio zmieniony 06-06-2018 09:00 przez Sarmato, łącznie zmieniany 1 raz.

td
Posty: 496
Rejestracja: 20-12-2010 17:37

Prezydent Tarnobrzega Grzegorz Kiełb zatrzymany przez CBA

Post autor: td » 06-06-2018 09:25

"
Nie ma żadnego zarzutu na dzień dzisiejszy
Jakby nie miał zarzutu, to by go nie zamknęli.

Prokuratura postrawiła mu zarzut. Teraz powinna dokończyć śledztwo i skierować do sądu akt oskarżenia. Tak to działa."
Ostatnio zmieniony 06-06-2018 09:25 przez td, łącznie zmieniany 1 raz.

djamila
Posty: 8
Rejestracja: 01-08-2012 19:15

Prezydent Tarnobrzega Grzegorz Kiełb zatrzymany przez CBA

Post autor: djamila » 06-06-2018 11:04

"
Sarmato pisze:
Bo taki ma zarzut?
O widzisz, może do ciebie coś dotrze!
Nie ma żadnego zarzutu na dzień dzisiejszy, i ani ja ani ty nie wiemy czy słowo "zarzut" przed sądem będzie używane w liczbie pojedynczej czy mnogiej.
No właśnie, że ma jeden zarzut czyli przyjęcie korzyści majątkowej w kwocie 20 tyś. Areszt stosowany jest tylko co do tego zarzutu. Nie może być tak, że mamy jeden zarzut ale kiepski to będziemy szukać dalej. A w tym wypadku tak właśnie jest. Szukają wszędzie może się coś znajdzie byle by do wyborów przeciągnąć."
Ostatnio zmieniony 06-06-2018 11:04 przez djamila, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
karas
Posty: 1349
Rejestracja: 05-06-2004 15:58

Prezydent Tarnobrzega Grzegorz Kiełb zatrzymany przez CBA

Post autor: karas » 06-06-2018 11:08

"
Areszt stosowany jest tylko co do tego zarzutu. Nie może być tak, że mamy jeden zarzut ale kiepski to będziemy szukać dalej.
Uważasz, że przyjęcie korzyści majątkowej przez urzędnika to kiepski zarzut? Przecież Prezydent utrzymuje się z pieniędzy podatników czyli Twoich, moich, kolegi. Jakim prawem przyjmuje dodatkowe korzyści w związku z decyzjami podejmowanymi z racji OBOWIĄZKU nałożonego na niego przez mieszkańców podczas wyborów?"
Ostatnio zmieniony 06-06-2018 11:08 przez karas, łącznie zmieniany 1 raz.
Karaś

djamila
Posty: 8
Rejestracja: 01-08-2012 19:15

Prezydent Tarnobrzega Grzegorz Kiełb zatrzymany przez CBA

Post autor: djamila » 06-06-2018 11:42

"
karas pisze:
Areszt stosowany jest tylko co do tego zarzutu. Nie może być tak, że mamy jeden zarzut ale kiepski to będziemy szukać dalej.
Uważasz, że przyjęcie korzyści majątkowej przez urzędnika to kiepski zarzut? Przecież Prezydent utrzymuje się z pieniędzy podatników czyli Twoich, moich, kolegi. Jakim prawem przyjmuje dodatkowe korzyści w związku z decyzjami podejmowanymi z racji OBOWIĄZKU nałożonego na niego przez mieszkańców podczas wyborów?
Ja nie mówię że to kiepski zarzut, że nie jest przestępstwem bo jest. Ale chodzi tutaj o to, że kiepski bo nie mają na to dowodów. Dlatego wykorzystują areszt do szukania czegoś jeszcze."
Ostatnio zmieniony 06-06-2018 11:42 przez djamila, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
karas
Posty: 1349
Rejestracja: 05-06-2004 15:58

Prezydent Tarnobrzega Grzegorz Kiełb zatrzymany przez CBA

Post autor: karas » 06-06-2018 11:47

"
Ja nie mówię że to kiepski zarzut, że nie jest przestępstwem bo jest. Ale chodzi tutaj o to, że kiepski bo nie mają na to dowodów. Dlatego wykorzystują areszt do szukania czegoś jeszcze.
Z jakiego źródła masz informacje, że nie ma dowodów? Ma postawione zarzuty. Zarzutów nie stawia się ot tak. Prokuratura musiała otrzymać wystarczające dowody do postawienia zarzutów. To, że toczy się postępowanie to rzecz normalna.
Czasami mnie to dziwi jak to wszyscy wszystko wiedzą. Tak jak by co drugi miał wtyki w prokuraturze. @djamila poczekaj spokojnie na zakończenie sprawy bo się może okazać, że bronisz winnego człowieka."
Ostatnio zmieniony 06-06-2018 11:47 przez karas, łącznie zmieniany 1 raz.
Karaś

Awatar użytkownika
ptasiorrr
Posty: 1653
Rejestracja: 22-08-2011 17:48

Prezydent Tarnobrzega Grzegorz Kiełb zatrzymany przez CBA

Post autor: ptasiorrr » 06-06-2018 11:50

"A może tak: http://rta24.eu/lapowka-dla-prezydenta- ... -nachalny/ Może to zwykła prowokacja PiS?"
Ostatnio zmieniony 06-06-2018 11:50 przez ptasiorrr, łącznie zmieniany 1 raz.
Kiedyś na krzyżach wisiały łotry, a dzisiaj na łotrach wiszą krzyże...

Awatar użytkownika
karas
Posty: 1349
Rejestracja: 05-06-2004 15:58

Prezydent Tarnobrzega Grzegorz Kiełb zatrzymany przez CBA

Post autor: karas » 06-06-2018 11:55

"
ptasiorrr pisze:A może tak: http://rta24.eu/lapowka-dla-prezydenta- ... -nachalny/ Może to zwykła prowokacja PiS?
Ptasior opowiada o tym Pani, która właśnie "spadła ze stołka". Dodatkowo wcześniej się zarzekała, że Prezydent nie przyjął żadnych pieniędzy. Teraz mówi, że myślał, że to pożyczka na kampanię, więc sama przyznała, że jednak pieniądze były. Cała polityczna kariera tej Pani opiera się tylko i wyłącznie na prezydenturze GK. Jak ma nie bronić? Jeżeli GK nie wystartuje w wyborach i nie odniesie zwycięstwa to kariera tej Pani zakończy się całkowicie."
Ostatnio zmieniony 06-06-2018 11:55 przez karas, łącznie zmieniany 1 raz.
Karaś

djkynek
Posty: 154
Rejestracja: 18-03-2005 18:20

Prezydent Tarnobrzega Grzegorz Kiełb zatrzymany przez CBA

Post autor: djkynek » 06-06-2018 12:22

"Akurat trochę ciężko w to uwierzyć, że to szyta grubymi nićmi prowokacja. Gdyby tak bylo, to jest mnóstwo miast w Polsce, gdzie są prezydenci spoza PIS. (Największym miastem prezydenckim z prezydentem z PISu jet Nowy Sącz). Wszystkie duże miasta są chyba znacznie bardziej łakomym kąskiem do akcji z lipną prowokacją i posadzeniem na stołku swojego z PIS. Tarnobrzeg to mało atrakcyjna miejscówka do takiej akcji.......
PS - Ani PIS, ani Kiełb to nie moja bajka.



Edytowany przez djkynek o 06-06-2018 - 10:23. "
Ostatnio zmieniony 06-06-2018 12:22 przez djkynek, łącznie zmieniany 1 raz.

mariano
Posty: 983
Rejestracja: 10-06-2017 12:55

Prezydent Tarnobrzega Grzegorz Kiełb zatrzymany przez CBA

Post autor: mariano » 06-06-2018 14:01

"Dalej będę wałkował. Jak długo trzeba czasu prokuratorowi sporządzić akt oskarżenia? W tak niby prostej sprawie, gdzie miały być nagrania, etc. Bo tak się zastanawiam, ile osób tu piszących miało do czynienia z sądem jako strona postępowania? Czy znacie relacje między sądem, prokuraturą a papugami?"
Ostatnio zmieniony 06-06-2018 14:01 przez mariano, łącznie zmieniany 1 raz.

kamil1221
Posty: 187
Rejestracja: 04-09-2017 15:09

Prezydent Tarnobrzega Grzegorz Kiełb zatrzymany przez CBA

Post autor: kamil1221 » 06-06-2018 14:13

"Kołek zrewanżował się za Mastalerza i całą resztę w imię swoich interesów biznesowych,partyjnych"
Ostatnio zmieniony 06-06-2018 14:13 przez kamil1221, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ