Prezydent Tarnobrzega Grzegorz Kiełb zatrzymany przez CBA

Dział forum z komentarzami do aktualności
bbts
Posty: 1404
Rejestracja: 01-02-2009 13:13

Prezydent Tarnobrzega Grzegorz Kiełb zatrzymany przez CBA

Post autor: bbts » 22-07-2018 21:41

"Jak może brać kasę, jak nie wykonuje swoich obowiązków i ma sądowy zakaz pełnienia funkcji - zwolnienie sobie może wsadzić."
Ostatnio zmieniony 22-07-2018 21:41 przez bbts, łącznie zmieniany 1 raz.

dino
Posty: 2001
Rejestracja: 02-09-2016 15:08

Prezydent Tarnobrzega Grzegorz Kiełb zatrzymany przez CBA

Post autor: dino » 22-07-2018 21:51

"Jak zwykle Grzegorz "się zakiwał", czyli okoliczności przerosły planowany scenariusz.

Gdzie się podział jego sztab tak ostatnio aktywny?"
Ostatnio zmieniony 22-07-2018 21:51 przez dino, łącznie zmieniany 1 raz.
W czerwcu 2003 roku miałem rację, by NIE WCHODZIĆ do EuroSowietów.
W maju 2020 miałem rację, że pandemia, to tresura.
W kwietniu 2022 miałem racje, by nie pomagać bezwarunkowo Ukrainie.
Jak będzie w 2024?

mariano
Posty: 983
Rejestracja: 10-06-2017 12:55

Prezydent Tarnobrzega Grzegorz Kiełb zatrzymany przez CBA

Post autor: mariano » 23-07-2018 10:03

"Sztab wyborczy? Nie bardzo wiem jaki ale ok.

Tak na spokojnie, facet wraca do domu, pozbawiono go bardzo wielu rzeczy. Z tego co już wiem/wiemy, nie może za bardzo się wychylać ani kontaktować ze świadkami a i kto wie, czy z urzędnikami też. Objęty też jest pewnie klauzulą. Wobec niego w UM (nie chce wymieniać nazwisk) podjęto takie a nie inne kroki. Żeby facetowi jeszcze dowalić finansowo. Było co było, zamiast wyciągnąć rękę mimo wszystko, to jeszcze dowala się jak się tylko da. Chyba trochę dużo jak na parę mc życia, prawda? I ja się nie dziwię, że facet różnymi sposobami będzie walczył o swoje. Robiłbym dokładnie to samo."
Ostatnio zmieniony 23-07-2018 10:03 przez mariano, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
kermit
Posty: 1287
Rejestracja: 16-08-2004 20:44

Prezydent Tarnobrzega Grzegorz Kiełb zatrzymany przez CBA

Post autor: kermit » 23-07-2018 12:19

"
mariano pisze:Sztab wyborczy? Nie bardzo wiem jaki ale ok.

Tak na spokojnie, facet wraca do domu, pozbawiono go bardzo wielu rzeczy. Z tego co już wiem/wiemy, nie może za bardzo się wychylać ani kontaktować ze świadkami a i kto wie, czy z urzędnikami też. Objęty też jest pewnie klauzulą. Wobec niego w UM (nie chce wymieniać nazwisk) podjęto takie a nie inne kroki. Żeby facetowi jeszcze dowalić finansowo. Było co było, zamiast wyciągnąć rękę mimo wszystko, to jeszcze dowala się jak się tylko da. Chyba trochę dużo jak na parę mc życia, prawda? I ja się nie dziwię, że facet różnymi sposobami będzie walczył o swoje. Robiłbym dokładnie to samo.
Dowalić? Przecież jak się nie pracuje to czemu ma ktoś oczekiwać, że za siedzenie w domu dostanie wynagrodzenie. Chyba kpisz.
Jest sporo ofert pracy w mieście, więc może iść do pracy, więc nikt nikomu nie dowala finansowo. Nie chcę aby z moich podatków finansować pensje komuś kto siedzi w domu. Proste co nie?"
Ostatnio zmieniony 23-07-2018 12:19 przez kermit, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Dzanek
Posty: 1061
Rejestracja: 08-10-2004 19:53

Prezydent Tarnobrzega Grzegorz Kiełb zatrzymany przez CBA

Post autor: Dzanek » 23-07-2018 13:43

"
Admin pisze:Jutrzejsza konferencja odwołana :-)
Bardzo rozsądna decyzja. Czasem lepiej przemilczeć niż powiedzieć za dużo.
mariano pisze:Z tego co już wiem/wiemy, nie może za bardzo się wychylać ani kontaktować ze świadkami a i kto wie, czy z urzędnikami też.
Nic w tym dziwnego skoro urzędnicy, radni są świadkami w sprawie. Zostali przesłuchani przez prokuratora i zapis tych przesłuchań dostał Sąd. Na tej m.in. podstawie zakazał pełnienia funkcji Prezydenta i uznał, że jest "wysokie prawdopodobieństwo popełnienia przestępstwa". Teraz jeszcze czeka świadków zeznawanie przed Sądem.
mariano pisze:Wobec niego w UM (nie chce wymieniać nazwisk) podjęto takie a nie inne kroki. Żeby facetowi jeszcze dowalić finansowo.
W jaki sposób mu mogą " jeszcze dowalić" ? Jakieś "specjalne szykany" ? Czy to wszystko nie wynika z przepisów ?
mariano pisze:Było co było, zamiast wyciągnąć rękę mimo wszystko, to jeszcze dowala się jak się tylko da. Chyba trochę dużo jak na parę mc życia, prawda?


Kto miałby rękę wyciągnąć ? Ja mu szczerze tej odsiadki współczuję jednak należy pamiętać o tym, że jakby nie było sam sobie taki los zgotował.
mariano pisze:I ja się nie dziwię, że facet różnymi sposobami będzie walczył o swoje. Robiłbym dokładnie to samo.
Jeśli jest pewny swojej niewinności to też się nie dziwię. Jeśli przyjął "pożyczkę" to się dziwię takiej a nie innej "strategii"."
Ostatnio zmieniony 23-07-2018 13:43 przez Dzanek, łącznie zmieniany 1 raz.

Padre
Posty: 511
Rejestracja: 16-02-2018 15:34

Prezydent Tarnobrzega Grzegorz Kiełb zatrzymany przez CBA

Post autor: Padre » 23-07-2018 13:50

"
Jak to mówią choroba nie wybiera, a zasiłek chorobowy (80 % z ostatnich 12 miesięcy) piechotą nie chodzi
Przy takim kształcie prawa to tylko idiota by nie wziął kiedy znalazł się w podobnej sytuacji. Nie znam nikogo, kto w podobnej sytuacji nie stosował identycznego manewru.

Nic dziwnego w tym nie ma. Rodzinę w taki czy inny sposób utrzymać trzeba."
Ostatnio zmieniony 23-07-2018 13:50 przez Padre, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
kermit
Posty: 1287
Rejestracja: 16-08-2004 20:44

Prezydent Tarnobrzega Grzegorz Kiełb zatrzymany przez CBA

Post autor: kermit » 23-07-2018 13:57

"No Padre, można też utrzymywać rodzinę np. pracą? Słyszałem, że są też takie sposoby na utrzymywanie rodziny. Ale co ja tam wiem. Tutaj w Tarnobrzegu myśli się zdecydowanie inaczej.
Jeśli rzeczywiście jest chory to nic dziwnego w tym nie ma. A jeśli jest tak samo chory jak przy poprzedniej rozprawie sądowej z byłym wice ... to bez komentarza."
Ostatnio zmieniony 23-07-2018 13:57 przez kermit, łącznie zmieniany 1 raz.

Padre
Posty: 511
Rejestracja: 16-02-2018 15:34

Prezydent Tarnobrzega Grzegorz Kiełb zatrzymany przez CBA

Post autor: Padre » 23-07-2018 14:02

"kermit: kwestie moralne trzeba odłożyć na bok, sam jestem zdania, że nie jest to dobre. Znasz kogoś, kto w obliczu utraty pracy brał to "na klatę" i nie kombinował? Nie pytam o szczegóły, ale odpowiedz po prostu tak lub nie."
Ostatnio zmieniony 23-07-2018 14:02 przez Padre, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
kermit
Posty: 1287
Rejestracja: 16-08-2004 20:44

Prezydent Tarnobrzega Grzegorz Kiełb zatrzymany przez CBA

Post autor: kermit » 23-07-2018 14:17

"Owszem. Każdy z moich znajomych, kto tracił pracę to zaraz szedł do nowej. Nie znam nikogo osobiście kto uciekł na L4.
Przecież w dziejszych czasach znalezienie pracy to kwestia kilku dni.
Liczę, że to zwolnienie L4 jest prawdziwe i nie mam podstaw aby zakładać inaczej. W innym wypadku nie ma tutaj mowy o czynie moralnym czy niemoralnym, ale o przestępstwie. A ten Pan już naprawdę ma sporo na głowie. Szkoda kolejnych sytuacji, bo potem znów będzie winny PiS, CBA, prokuratura i sam nie wiem kto jeszcze."
Ostatnio zmieniony 23-07-2018 14:17 przez kermit, łącznie zmieniany 1 raz.

jamWilhelm
Posty: 1141
Rejestracja: 30-04-2005 04:18

Prezydent Tarnobrzega Grzegorz Kiełb zatrzymany przez CBA

Post autor: jamWilhelm » 23-07-2018 14:59

"Padre (dziwne mi się tak do Ciebie zwracać ;)), idąc Twoim tokiem rozumowania można również usprawiedliwiać złodziei, bo przecież też chcą wyżywić rodzinę. Pracując (teoretycznie nawet służąc) w dziedzinie pożytku publicznego no po prostu nie wypada walić lipnych zwolnień i oczywiście nie twierdzę, że to takie jest :) Dziwne te wszystkie społeczne przyzwolenia na jazdę autem pod prąd czy też dziwnych chorób"
Ostatnio zmieniony 23-07-2018 14:59 przez jamWilhelm, łącznie zmieniany 1 raz.

Fresca
Posty: 155
Rejestracja: 23-05-2018 21:24

Prezydent Tarnobrzega Grzegorz Kiełb zatrzymany przez CBA

Post autor: Fresca » 23-07-2018 16:18

"
jamWilhelm pisze:Padre (dziwne mi się tak do Ciebie zwracać ;)), idąc Twoim tokiem rozumowania można również usprawiedliwiać złodziei, bo przecież też chcą wyżywić rodzinę. Pracując (teoretycznie nawet służąc) w dziedzinie pożytku publicznego no po prostu nie wypada walić lipnych zwolnień i oczywiście nie twierdzę, że to takie jest :) Dziwne te wszystkie społeczne przyzwolenia na jazdę autem pod prąd czy też dziwnych chorób
Dokładnie, broni się krętaczy, a normalni uczciwi ludzie to tzw. " niezaradni życiowo", a później wszyscy się dziwią że jest jak jest.
Lewe zwolnienia to brak kasy na emerytury w ZUSie,
praca na czarno ( cwaniak się bogaci, a co pracownik zrobi za 20 lat to nie jego sprawa),
rozliczanie wypłaty pod stołem,
łapówki, prezenty, datki itd. itp. ( sami na to przyzwalamy i sami dajemy) dają, a później miauczą, że wziął, kto brania i nieuczciwości uczy?
Jakoś większości uczciwie żyć jest ciężko, bo to wymaga postawy moralnej i konsekwencji, a to zbyt trudne chyba. Łatwiej kręcić i rżnąć głupa. Wszyscy winni tylko nie ja."
Ostatnio zmieniony 23-07-2018 16:18 przez Fresca, łącznie zmieniany 1 raz.

okej
Posty: 56
Rejestracja: 10-02-2017 18:04

Prezydent Tarnobrzega Grzegorz Kiełb zatrzymany przez CBA

Post autor: okej » 23-07-2018 17:42

"Ciekawi mnie informacja czemu nie odpowiada osoba która dawała te pieniądze nie łatwo jest tak kogoś wkopywać a inny musiał darmo siedzieć , czego nie był zatrzymanie za wręcenie korzyści majątkowej sam wciska i o nim nikt nie mówi , dziwna sytuacja osoby która dała te pieniądze i nie odpowiedziała karnie ja jak bym tak dał np. Policji oskarżyli by od razu karają a tu nic nie odpowie jak to jest kogoś wkopać wtrącić do więzienia i nasłać CBŚ. Czyżby znajomości też bezprawnie."
Ostatnio zmieniony 23-07-2018 17:42 przez okej, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
kermit
Posty: 1287
Rejestracja: 16-08-2004 20:44

Prezydent Tarnobrzega Grzegorz Kiełb zatrzymany przez CBA

Post autor: kermit » 23-07-2018 18:05

"
okej pisze:Ciekawi mnie informacja czemu nie odpowiada osoba która dawała te pieniądze nie łatwo jest tak kogoś wkopywać a inny musiał darmo siedzieć , czego nie był zatrzymanie za wręcenie korzyści majątkowej sam wciska i o nim nikt nie mówi , dziwna sytuacja osoby która dała te pieniądze i nie odpowiedziała karnie ja jak bym tak dał np. Policji oskarżyli by od razu karają a tu nic nie odpowie jak to jest kogoś wkopać wtrącić do więzienia i nasłać CBŚ. Czyżby znajomości też bezprawnie.
Jej po co pieprzysz takie głupoty i mówisz o jakiś znajomościach. Po prostu przeczytaj sobie przepisy, co mówią na ten temat.
Dający i wręczający ponoszą takie same konsekwencje. Ale jeśli dający lub biorący poszedł na współpracę z organami ściagania i zgłosił ten fakt przed jego wykryciem to nie ponosi żadnych konsekwencji."
Ostatnio zmieniony 23-07-2018 18:05 przez kermit, łącznie zmieniany 1 raz.

mariano
Posty: 983
Rejestracja: 10-06-2017 12:55

Prezydent Tarnobrzega Grzegorz Kiełb zatrzymany przez CBA

Post autor: mariano » 23-07-2018 18:30

"Interesujące wpisy. Bardzo. Niestety jak zwykle większość nie wie, jak wygląda pobyt w AŚ czy ZK. To nie są wakacje z prawem jazdy chyba, że masz potężne znajomości i wór kasy jak pseudożyd Bagsik co siedział w Chmielowie. Nikogo nie bronię ale wiem też, że prezydent miał kłopoty ze zdrowiem choćby w więzieniu. To jest dziwne, że poszedł do lekarza i chce stanąć na nogi? Podejrzewam, że każdy z nas by poszedł po takiej "rekonwalescencji".

Pisze się tu o spisku sądów, prokuratury itd. Zadam pytanie ile razy był ktoś z Was przed sądem? Ile odbył spraw karnych w charakterze świadka lub oskarżonego? Ile spraw gospodarczych odbył za nie zapłaconą fakturę? Ile razy był w sądzie pracy? Konkrety.

Co do zarzutów łapownictwa i to nie jest propaganda, my wiemy że absolutnie żadnej łapówki nie było. Na co było te 20 koła też już wiemy i powiem pokrótce bo więcej nie mogę - na kampanie, konkretnie na zakup środków trwałych, jakich to się ludzie z czasem dowiedzą."
Ostatnio zmieniony 23-07-2018 18:30 przez mariano, łącznie zmieniany 1 raz.

olsen
Posty: 356
Rejestracja: 04-01-2015 11:38

Prezydent Tarnobrzega Grzegorz Kiełb zatrzymany przez CBA

Post autor: olsen » 23-07-2018 18:38

"
mariano pisze:Interesujące wpisy. Bardzo. Niestety jak zwykle większość nie wie, jak wygląda pobyt w AŚ czy ZK. To nie są wakacje z prawem jazdy chyba, że masz potężne znajomości i wór kasy jak pseudożyd Bagsik co siedział w Chmielowie. Nikogo nie bronię ale wiem też, że prezydent miał kłopoty ze zdrowiem choćby w więzieniu. To jest dziwne, że poszedł do lekarza i chce stanąć na nogi? Podejrzewam, że każdy z nas by poszedł po takiej "rekonwalescencji".

Pisze się tu o spisku sądów, prokuratury itd. Zadam pytanie ile razy był ktoś z Was przed sądem? Ile odbył spraw karnych w charakterze świadka lub oskarżonego? Ile spraw gospodarczych odbył za nie zapłaconą fakturę? Ile razy był w sądzie pracy? Konkrety.

Co do zarzutów łapownictwa i to nie jest propaganda, my wiemy że absolutnie żadnej łapówki nie było. Na co było te 20 koła też już wiemy i powiem pokrótce bo więcej nie mogę - na kampanie, konkretnie na zakup środków trwałych, jakich to się ludzie z czasem dowiedzą.
I tu się z tobą zgodzę ludzie piszą co im na jęzor wejdzie a żaden z nich nie przeszedł nawet koło więzienia nie mówiąc o pobycie tam niech się cieszą wolnością bo nie wiedzą kiedy będą w podobnej sytuacji oby nie ale nikt nie jest bez winy! nie ma żadnego wyroku a tu niektórzy już wiedzą że przyjął że posiedzi ale obstrukcja!"
Ostatnio zmieniony 23-07-2018 18:38 przez olsen, łącznie zmieniany 1 raz.

swój
Posty: 87
Rejestracja: 28-10-2014 17:42

Prezydent Tarnobrzega Grzegorz Kiełb zatrzymany przez CBA

Post autor: swój » 23-07-2018 18:41

"
Co do zarzutów łapownictwa i to nie jest propaganda, my wiemy że absolutnie żadnej łapówki nie było. Na co było te 20 koła też już wiemy i powiem pokrótce bo więcej nie mogę - na kampanie, konkretnie na zakup środków trwałych, jakich to się ludzie z czasem dowiedzą.
Cudownie- 20 baniek na kampanię przyjęte w pracy to nie łapówka tylko pewnie darowizna k.....a i mówi to człowiek podobno inteligentny........Lekarze też nie biorą łapówek tylko pożyczki na dokształcanie , a prokuratorzy zasiłki dla wymiaru sprawiedliwości....... Napisz jeszcze coś mądrego mariano niech się ludzie dowiedzą jacy inteligentni ludzie stoją za G.K."
Ostatnio zmieniony 23-07-2018 18:41 przez swój, łącznie zmieniany 1 raz.

jamWilhelm
Posty: 1141
Rejestracja: 30-04-2005 04:18

Prezydent Tarnobrzega Grzegorz Kiełb zatrzymany przez CBA

Post autor: jamWilhelm » 23-07-2018 18:43

"
Zadam pytanie ile razy był ktoś z Was przed sądem? Ile odbył spraw karnych w charakterze świadka lub oskarżonego? Ile spraw gospodarczych odbył za nie zapłaconą fakturę? Ile razy był w sądzie pracy? Konkrety.
nie bardzo wiem o co chodzi. Większość ludzi nigdy w życiu nie walneła se młotkiem w stope ale zapewne wszyscy wiedzą że to boli"
Ostatnio zmieniony 23-07-2018 18:43 przez jamWilhelm, łącznie zmieniany 1 raz.

mariano
Posty: 983
Rejestracja: 10-06-2017 12:55

Prezydent Tarnobrzega Grzegorz Kiełb zatrzymany przez CBA

Post autor: mariano » 23-07-2018 18:44

"Przepraszam, ja za nim nie stoję. Baniek? Tysięcy. Teraz już lekarze nie biorą łapówek, tylko przyjmują prywatnie :-) co do proroków to się nie wypowiadam bo nie wiem jak teraz przyjmują.

A my wiemy, że nie przyjął. I tyle całej filozofii."
Ostatnio zmieniony 23-07-2018 18:44 przez mariano, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
kermit
Posty: 1287
Rejestracja: 16-08-2004 20:44

Prezydent Tarnobrzega Grzegorz Kiełb zatrzymany przez CBA

Post autor: kermit » 23-07-2018 18:47

"
mariano pisze:Interesujące wpisy. Bardzo. Niestety jak zwykle większość nie wie, jak wygląda pobyt w AŚ czy ZK. To nie są wakacje z prawem jazdy chyba, że masz potężne znajomości i wór kasy jak pseudożyd Bagsik co siedział w Chmielowie. Nikogo nie bronię ale wiem też, że prezydent miał kłopoty ze zdrowiem choćby w więzieniu. To jest dziwne, że poszedł do lekarza i chce stanąć na nogi? Podejrzewam, że każdy z nas by poszedł po takiej "rekonwalescencji".

Pisze się tu o spisku sądów, prokuratury itd. Zadam pytanie ile razy był ktoś z Was przed sądem? Ile odbył spraw karnych w charakterze świadka lub oskarżonego? Ile spraw gospodarczych odbył za nie zapłaconą fakturę? Ile razy był w sądzie pracy? Konkrety.

Co do zarzutów łapownictwa i to nie jest propaganda, my wiemy że absolutnie żadnej łapówki nie było. Na co było te 20 koła też już wiemy i powiem pokrótce bo więcej nie mogę - na kampanie, konkretnie na zakup środków trwałych, jakich to się ludzie z czasem dowiedzą.
Aha. Czyli trzeba było siedzieć w więzieniu albo mieć sprawę karną aby móc się wypowiadać w tym temacie? Zwykli uczciwi ludzie już nie mogą? Rozumie, że w takim wypadku ekspertami będą członkowie gangów, które działały w Polsce w latach 90-tych. Oni siedzieli, mieli dużo spraw karny, widzieli wiele aresztów, więzień."
Ostatnio zmieniony 23-07-2018 18:47 przez kermit, łącznie zmieniany 1 raz.

swój
Posty: 87
Rejestracja: 28-10-2014 17:42

Prezydent Tarnobrzega Grzegorz Kiełb zatrzymany przez CBA

Post autor: swój » 23-07-2018 19:00

"
Przepraszam, ja za nim nie stoję. Baniek? Tysięcy. Teraz już lekarze nie biorą łapówek, tylko przyjmują prywatnie co do proroków to się nie wypowiadam bo nie wiem jak teraz przyjmują.

A my wiemy, że nie przyjął. I tyle całej filozofii.
O.K rozumiem czyli G.K przyjmował prywatnie i miał taką taryfę :-) Łapówki nie przyjął tylko pieniędze na zakup srodków trwałych jak sam napisałeś-
jeszcze jeszcze coś tak inteligentnego poproszę"
Ostatnio zmieniony 23-07-2018 19:00 przez swój, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ