Dofinansowanie przydomowych oczyszczalni i modernizacji kotłów

Dział forum z komentarzami do aktualności
Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 15807
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

Dofinansowanie przydomowych oczyszczalni i modernizacji kotłów

Post autor: admin » 20-04-2018 23:56

"P. o. prezydenta Kamil Kalinka zaprasza tarnobrzeżan na spotkanie z pracownikami Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie na temat dofinansowania modernizacji kotłowni węglowych oraz budowy przydomowych oczyszczalni ścieków. Spotkanie zostanie zorganizowane 24 kwietnia (wtorek) w godz. od 16:00 do 18:00 w PWSZ, Aula F.

Podczas spotkania pracownicy Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie przedstawią ofertę finansową skierowaną do osób indywidulanych nieprowadzących działalności gospodarczej w miejscu realizacji inwestycji.
Zaprezentowane zostaną najważniejsze informacje i wymagania niezbędne do złożenia wniosku o dofinansowanie zadań inwestycyjnych takich jak: budowa przydomowych oczyszczalni ścieków oraz modernizacja kotłowni węglowych w ramach Programu Przyjazny Dom obowiązujący w roku 2018.

Przewidziano także panel dyskusyjny. Każdy zainteresowany uczestnik spotkania będzie mógł uzyskać odpowiedź na nurtujące go pytania, dotyczące aplikowania o środki Funduszu z Programu Przyjazny Dom, w tym związane z wypełnieniem formularza wniosku, wymaganych załączników oraz dokumentów rozliczeniowych.
W trakcie spotkania będzie możliwość skorzystania z wiedzy doradcy energetycznego, który w miarę potrzeb przeprowadzi indywidualne konsultacje, tym samym pomoże w wyborze najkorzystniejszych rozwiązań technologicznych.

Info: UM.http://www.tarnobrzeg.info/index.php?mo ... y&sid=4923"

ODPOWIEDZ