Znamy część dowodów przeciwko prezydentowi Kiełbowi

Dział forum z komentarzami do aktualności
Awatar użytkownika
Dzanek
Posty: 1061
Rejestracja: 08-10-2004 19:53

Znamy część dowodów przeciwko prezydentowi Kiełbowi

Post autor: Dzanek » 14-08-2018 11:10

"Czy ktoś mógłby Panów Kiełba i Kalinkę umówić na "solówkę" ?? A nie sorry powinien najpierw Pan Kiełb stoczyć rundę z Panem Kołkiem.

Dla porządku:
Grzegorz Kiełb na Facebooku pisze:
Odpowiedź na oświadczenie pan Kamila Kalinki.

Jestem w gorszej sytuacji, od pana Kamila Kalinki, którego partyjny kolega jest przełożonym wszystkich prokuratorów. Proszę sobie wyobrazić sytuacje, w której pan Kalinka opowiada o pewnych rzeczach, które mógłbym wyjaśnić bez problemu, bo w przeciwieństwie do niego znam materiał dowodowy, a nie, jedynie uzasadnienie decyzji sądu. Proszę sobie wyobrazić sytuację, w której mogę coś wyjaśnić, ale żeby to zrobić, musiałbym naruszyć tajemnicę, którą objęta jest część materiałów zgromadzonych w toku postępowania. Dopóki sąd, CBA, nie zezwoli na zdjęcie klauzuli tajności ? o pewnych rzeczach nie mogę mówić i właśnie na tym bazuje pan Kalinka, któremu chciałem przypomnieć, że uzasadnienie decyzji sądu, na które się powoływał, nie jest tożsame z wyrokiem skazującym. Pan Kamil Kalinka bazuje na tym, że jeżeli nie odpowiem na formułowane przez niego ?zarzuty?, to będzie mógł budować (na potrzeby swojej kampanii) narrację ?Kiełb jest winny?. Jeżeli zaś się do tych ?zarzutów? odniosę cytując konkretne fragmenty materiału dowodowego ? to podwładni jego kolegi z partii będą mogli mi bez problemu postawić kolejne zarzuty, bo podpisałem zobowiązanie do nieujawniania pewnych informacji. Nie wiem, kiedy skończy się ta sprawa, ale wiem, że będzie to już pewnie długo po wyborach, których, na szczęście dla Tarnobrzega Kamil Kalinka nie ma szans wygrać. Mam nadzieję, że po całej sprawie, pan Kalinka będzie miał na tyle przyzwoitości, żeby wyjść przed kamery i przyznać, że wszystkie jego wystąpienia i działania odnoszące się do mojej sprawy ? były elementem kampanii wyborczej i niczym więcej.

Jeżeli chodzi o sprawę związaną z sms-ami pan Kamil Kalinka celowo nie powiedział o tym, że rachunek za smsy został przeze mnie zapłacony. Świadomie zrezygnowałem ze swoich nr telefonu prywatnego i korzystałem wyłącznie z telefonu służbowego traktując go jako prywatno-służbowy. Abonament opłacał urząd wszystko co przekraczało umowę płaciłem z własnej kieszeni. Oprócz smsów premium dotyczyło to między innymi rozmów telefonicznych jakie wykonywałem będąc zagranicą. Zawsze płaciłem za siebie wszystkie rachunki.

Z poważaniem
Grzegorz Kiełb
"
Ostatnio zmieniony 14-08-2018 11:10 przez Dzanek, łącznie zmieniany 1 raz.

mariano
Posty: 983
Rejestracja: 10-06-2017 12:55

Znamy część dowodów przeciwko prezydentowi Kiełbowi

Post autor: mariano » 14-08-2018 11:15

"Nie bronie go, ale jak sobie zapłacił ze swoich to miał prawo robić co chciał. Facet ma zamknięte usta. A Kamilek może robić co chce. Jest tu choć kawałek sprawiedliwości? Jak tak można nie wiem. Zamiast się wziąć za miasto to ten cuduje. Gwoli wyjaśnienia, to nie wyrok a postanowienie sądu.

I już wolę jego pożyczkę ( choć fakt że nie była usankcjonowana pisemnie i pożyczył od niewłaściwego człowieka) aniżeli to co zrobił jego poprzednik czyli dał premie chyba po 50 tys likwidatorowi i jak drugiego zwą pontonowi."
Ostatnio zmieniony 14-08-2018 11:15 przez mariano, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Dzanek
Posty: 1061
Rejestracja: 08-10-2004 19:53

Znamy część dowodów przeciwko prezydentowi Kiełbowi

Post autor: Dzanek » 14-08-2018 12:05

"
mariano pisze:Nie bronie go, ale jak sobie zapłacił ze swoich to miał prawo robić co chciał.
Ale możemy oceniać, że tego typu zachowanie to niesmaczna dziecinada, żenada, kompromitacja ? Swoją drogą to ciekawe jaka była stosowana metoda płatności za takie rachunki. Przedstawiona przez Pana Grzegorza faktura ma termin zapłaty 30 kwietnia 2018 a reguluje płatność za styczeń. Wiadomo też, że od końcówki lutego 2018 Pan Grzegorz przebywał w odosobnieniu.
mariano pisze:I już wolę jego pożyczkę ( choć fakt że nie była usankcjonowana pisemnie i pożyczył od niewłaściwego człowieka) aniżeli to co zrobił jego poprzednik czyli dał premie chyba po 50 tys likwidatorowi i jak drugiego zwą pontonowi.
A ja nie wole ani "pożyczki" ani "premii". Tego typu sytuacje muszą wykluczać z życia publicznego.

Edit:
A może zaraz na swoim FB Kamil Kalinka napisze, że po tym jak przejął obowiązki Prezydenta początkiem marca miał do podpisania m.in. rachunek za telefon i na tej podstawie poprosił o bilingi. Okazało się, że na rachunkach są sms premium. Następnie polecił Pani Skarbnik wystawić refakture .......

Możliwa wersja ? Kolejne sceny political fiction made in Tarnobrzeg :)



Edytowany przez Dzanek o 14-08-2018 - 11:22. "
Ostatnio zmieniony 14-08-2018 12:05 przez Dzanek, łącznie zmieniany 1 raz.

kamil1221
Posty: 187
Rejestracja: 04-09-2017 15:09

Znamy część dowodów przeciwko prezydentowi Kiełbowi

Post autor: kamil1221 » 14-08-2018 13:37

"Niech mi ktos odpowie,dlaczego czesto nie bylo G.K na sesjach rady miasta albo znikal szybko z nich?"
Ostatnio zmieniony 14-08-2018 13:37 przez kamil1221, łącznie zmieniany 1 raz.

stachu
Posty: 1895
Rejestracja: 03-02-2015 23:29

Znamy część dowodów przeciwko prezydentowi Kiełbowi

Post autor: stachu » 14-08-2018 14:07

"
kamil1221 pisze:Niech mi ktos odpowie,dlaczego czesto nie bylo G.K na sesjach rady miasta albo znikal szybko z nich?
Przecież sam GK może na to pytanie odpowiedzieć. Zapytaj u "źródła"."
Ostatnio zmieniony 14-08-2018 14:07 przez stachu, łącznie zmieniany 1 raz.

leonardo
Posty: 361
Rejestracja: 11-04-2017 16:06

Znamy część dowodów przeciwko prezydentowi Kiełbowi

Post autor: leonardo » 14-08-2018 14:11

"Mam wrażenie, że Grzegorz Kiełb brnie w kolejne kłamstwa. Głosował sam na siebie ze służbowego telefonu, co go dyskwalifikuje z grona ludzi poważnych. Teraz przedstawia fakturę, ale bez numeru i daty wystawienia.



Moim zdaniem to kolejne łgarstwo - fakturę wystawiono już po aresztowaniu wiedząc, że wypłynie smutna prawda, że pan prezydent głosował sam na siebie, za pieniądze mieszkańców - podatników."
Ostatnio zmieniony 14-08-2018 14:11 przez leonardo, łącznie zmieniany 1 raz.

kamil1221
Posty: 187
Rejestracja: 04-09-2017 15:09

Znamy część dowodów przeciwko prezydentowi Kiełbowi

Post autor: kamil1221 » 14-08-2018 14:35

"Wychodzi na to ze byl gorszym narcyzem od Mastalerza"
Ostatnio zmieniony 14-08-2018 14:35 przez kamil1221, łącznie zmieniany 1 raz.

Fresca
Posty: 155
Rejestracja: 23-05-2018 21:24

Znamy część dowodów przeciwko prezydentowi Kiełbowi

Post autor: Fresca » 14-08-2018 14:58

"Tak Mariano, tylko PRAWOMOCNY wyrok skazujący ( obojętny rodzaj kary), a pokusze się jeszcze o warunkowe umorzenie postępowania, może wskazywać na winnego.

Jednak drogi panie należy mieć na uwadze wątki poboczne, które ewidentnie wskazują na brak rozsądku, zasad moralnych oraz manipulację w zachowaniu G.K. ja rozumiem, że pan opowiada się twardo za swym przyjacielem, jednakże są granice absurdu i naginania rzeczywistości. Można uwierzyć w uczciwość człowieka, w jego dane słowo, ale za tym musi coś jeszcze stać, coś takiego jak nienaganna postawa przed zaistniałą sytuacją, a tu:
1. Nie brałem - teza obrońców za mała kwota na branie patrząc na zarobki prezydenta. Pytanie: a za duża na ściśnięcie pasa przez 2-3 miesiące aby odłożyć ( wielu mieszkańców zaciska pasa latami), że musiał brać od radnego, lokalnego przedsiębiorcy pożyczkę w czasie procedowania nad planem, na którym temu drugiemu zależało, podczas pracy, na kampanię, do której miał jeszcze szmat czasu, jednocześnie ostrzegając urzędników o prowokacjach?
2. Teraz już wziął, pożyczkę, naiwnie zaufał niewłaściwej osobie. Pytanie: a ile osób jemu zaufało ile to obiecywał na spotkaniach, że będzie się starał jeździł, a gdzie jeździł? , bo z pewnością nie do Rzeszowa, Warszawy w sprawach miasta, a jak jeździł to jak widać z marnym skutkiem. Chyba, że to mieli załatwić tak liczni zastępcy - naczelnicy.
3. Kłamanie, pomawianie różnych osób o rzeczy których nie zrobili. Pytanie- trzeba zwoływać konferencję i szkalować wielu ( Mastalerz, Brzezowski, a o Dziedzicu już nie wspomnę, nazwanym wpierw kanalią, aby uzyskać potem miano najlepszego). Na konferencje w tych tematach mial czas, a na uczestniczenie w obradach Rady Miasta go nie mial, to było uczciwe traktowanie mieszkańców i dbanie o ich interesy. Przecież na pytania radnych nawet nie raczył odpowiadać ani on, ani jego zastępcy.
4. O 433 glosach nawet nie piszę, bo szkoda literek, bez względu na to CZY, ILE i KIEDY zapłacił. Zero pytań- jeden wielki wstyd.
5. O audytach, finansach, zatrudnianiu firm, ludzi, czy ich zwalnianiu ( patrz jazda po pijaku do kościoła) też szkoda słów, bo i Radni siedzieli, łapki podnosili i aprobowali milcząco te posuniecia.
6. Zwolnienie lekarskie? Jak nie ma nakazanego leżenia to może chodzić, pisać itd. jego prawo, ale jak to się ma do zwolnienia, o którym grzmiał podczas kampanii wyborczej?

Aby być ocenionym " PRAWIE i SPRAWIEDLIWIE" należy tak żyć i zachowywać się uczciwie, a nie przepraszać w publikacjach wyroków sądowych, w czasie tymczasowego pozbawienia wolności. Nie może się bronić?, tajemnica? ok. uknuto intryge?, on wie ale nie może powiedzieć, a jak mieszkańcy mają w to wierzyć w tej chwili, gdy część uzasadnienia jest " CYTOWANA", a nie interpretowana mając na względzie powyższe punkty.

Nie będę G.K osądzać prawnie, ale moralnie mogę, wręcz mam prawo jako mieszkaniec tego miasta, gdyż został prezydentem z wyboru mieszkańców, którzy powierzyli mu ten urząd i OPŁACALI jego pensję, przez której marna wysokość musiał wziąć " pożyczkę"."
Ostatnio zmieniony 14-08-2018 14:58 przez Fresca, łącznie zmieniany 1 raz.

Fresca
Posty: 155
Rejestracja: 23-05-2018 21:24

Znamy część dowodów przeciwko prezydentowi Kiełbowi

Post autor: Fresca » 14-08-2018 15:05

"Ps. Nie jestem zwolennikiem PiS, ani innych politycznych struktur."
Ostatnio zmieniony 14-08-2018 15:05 przez Fresca, łącznie zmieniany 1 raz.

mariano
Posty: 983
Rejestracja: 10-06-2017 12:55

Znamy część dowodów przeciwko prezydentowi Kiełbowi

Post autor: mariano » 14-08-2018 15:07

"Żeby człowiek wiedział w USA więcej niż ludzie w TBG. Bilingi widzieli? Nie. Polegają tylko na kalinkowych słowach. Teraz chyba prezydent zebrał jakaś nagrodę to smsmy też słał z Białołęki?
Ja wolę pożyczkę niż nagrody na kampanię. To uczciwe. Bo trzeba spłacić w pieniądzu a nie w planie. Tu decydują radni.Faktura za okres 30 dni od dnia świadczenia usługi. Ale nieuki tu są."
Ostatnio zmieniony 14-08-2018 15:07 przez mariano, łącznie zmieniany 1 raz.

stachu
Posty: 1895
Rejestracja: 03-02-2015 23:29

Znamy część dowodów przeciwko prezydentowi Kiełbowi

Post autor: stachu » 14-08-2018 15:11

"Sam jestem ciekawy daty wystawienia tej fakturki.

Widać, że Plebiscyt Tygodnika Nadwiślańskiego na najskuteczniejszych samorządowców mijającej kadencji w takiej formie jest całkowicie nieadekwatny do rzeczywistości, więc czy jest sens go robić?"
Ostatnio zmieniony 14-08-2018 15:11 przez stachu, łącznie zmieniany 1 raz.

djkynek
Posty: 156
Rejestracja: 18-03-2005 18:20

Znamy część dowodów przeciwko prezydentowi Kiełbowi

Post autor: djkynek » 14-08-2018 15:27

"Jaka gazeta, taki plebiscyt. Poza tym nie wiem czy na terenie miasta sprzedaje sie tego wiecej, niż 100 szt. dziennie. To na serio szmatławiec, jakich mało, z częstymi błędami ortograficznymi, poprzekręcanymi nazwami miejscowości . Ale widac Kiełbowi zależało dobrze tam wypaśc, czemu w sumie należy sie jednak dziwić. To poziom gimnazjum."
Ostatnio zmieniony 14-08-2018 15:27 przez djkynek, łącznie zmieniany 1 raz.

leonardo
Posty: 361
Rejestracja: 11-04-2017 16:06

Znamy część dowodów przeciwko prezydentowi Kiełbowi

Post autor: leonardo » 14-08-2018 15:37

"Może któryś z dziennikarzy zapyta o wysyłanie sms-ów ze służbowej komórki na własną osobę. Jakiego kłamstwa tym razem użyje?

Może takiego?

Moje dzieci zabrały komórkę bez mojej wiedzy i wysłały na mnie smsy.

Albo zgubiłem komórkę, a uczciwy znalazca okazał się moim fanem i wysłał na mnie 423 smy.

Żenujący kłamczuszek."
Ostatnio zmieniony 14-08-2018 15:37 przez leonardo, łącznie zmieniany 1 raz.

stachu
Posty: 1895
Rejestracja: 03-02-2015 23:29

Znamy część dowodów przeciwko prezydentowi Kiełbowi

Post autor: stachu » 14-08-2018 15:37

"
mariano pisze:Ja wolę pożyczkę niż nagrody na kampanię. To uczciwe. Bo trzeba spłacić w pieniądzu a nie w planie. Tu decydują radni.Faktura za okres 30 dni od dnia świadczenia usługi. Ale nieuki tu są.
Nie masz pewności, że to pożyczka.
A czy pożyczka osób publicznych bez udokumentowania jest uczciwa?

Termin zapłaty jest: 30 kwietnia 2018
Wg Ciebie za rozmowy styczniowe wystawia się fakturę dopiero na przełomie marca-kwietnia?
Bo odroczony termin 30 dni wypadałby na wystawienie ok. 1 kwietnia 2018 roku."
Ostatnio zmieniony 14-08-2018 15:37 przez stachu, łącznie zmieniany 1 raz.

mariano
Posty: 983
Rejestracja: 10-06-2017 12:55

Znamy część dowodów przeciwko prezydentowi Kiełbowi

Post autor: mariano » 14-08-2018 16:54

"Pani @fresca nie jestem jego przyjacielem ani nawet znajomym. Moim największym przyjacielem jest moja żona :-)

Dziś dowiedziałem się że na KK idzie ponad 200 tys zł z Wawy na kampanię w TBG z naszych pieniędzy czyli podatków. Wynik ma niezły 400 księdzu plus 200 na kampanię z naszych...a i ponoć jest utworzona rezerwa jakby brakło.

Jak trzeba będzie moja rodzina umieści na serwerze w USA rozmowy programowe PiS mające miejsce w TBG, gdzie rozmawiali Weber, Motyka, Nowak, Wróblewska, Kamilek i inni. Wówczas ludzie zobaczą czym jest PiS."
Ostatnio zmieniony 14-08-2018 16:54 przez mariano, łącznie zmieniany 1 raz.

Padre
Posty: 511
Rejestracja: 16-02-2018 15:34

Znamy część dowodów przeciwko prezydentowi Kiełbowi

Post autor: Padre » 14-08-2018 17:08

"
Jak trzeba będzie moja rodzina umieści na serwerze w USA rozmowy programowe PiS mające miejsce w TBG, gdzie rozmawiali Weber, Motyka, Nowak, Wróblewska, Kamilek i inni. Wówczas ludzie zobaczą czym jest PiS.
Błagam - nie psuj zabawy i poczekaj z tym do drugiej tury!"
Ostatnio zmieniony 14-08-2018 17:08 przez Padre, łącznie zmieniany 1 raz.

iv
Posty: 728
Rejestracja: 23-09-2014 22:51

Znamy część dowodów przeciwko prezydentowi Kiełbowi

Post autor: iv » 14-08-2018 17:24

"
kamil1221 pisze:Niech mi ktos odpowie,dlaczego czesto nie bylo G.K na sesjach rady miasta albo znikal szybko z nich?
Może wracał do gabinetu, żeby SMSy wysyłać?
mariano pisze:Jak trzeba będzie moja rodzina umieści na serwerze w USA rozmowy programowe PiS mające miejsce w TBG, gdzie rozmawiali Weber, Motyka, Nowak, Wróblewska, Kamilek i inni. Wówczas ludzie zobaczą czym jest PiS.
Dawaj @mariano, dawaj!
Pyt. 1) który mariano, ten pierwszy czy zastępca na czas urlopu?
Pyt. 2) czy "rozmowy mające miejsce w Tarnobrzegu" to jakieś nagrania? Bardziej niż treść ciekawi mnie,skąd to masz. Tyle różnych studiów skończonych, takie zarobki, a dorabiasz jako kelner?
Dawaj!"
Ostatnio zmieniony 14-08-2018 17:24 przez iv, łącznie zmieniany 1 raz.

obywatelgc
Posty: 89
Rejestracja: 03-07-2017 23:08

Znamy część dowodów przeciwko prezydentowi Kiełbowi

Post autor: obywatelgc » 14-08-2018 17:44

"(Mam wrażenie, że Grzegorz Kiełb brnie w kolejne kłamstwa. Głosował sam na siebie ze służbowego telefonu, co go dyskwalifikuje z grona ludzi poważnych. Teraz przedstawia fakturę, ale bez numeru i daty wystawienia)

Niestety mam podobne zdanie, uważam że to kolejny bubel aby zatkać nam gęby... albo może zamydlić oczy. Ja miałem wątpliwą przyjemność stanąć z panem GK face to face i uważam , że to bardzo perfidna i zakłamana osoba bez stanowiskowyxh zasad. KK broni się, odbija piłeczkę ale GK mam jedną przewagę....jest mocny w gatce, szkoda tylko, że to co wypowiada to bajeczki. Mówi to co chce powiedzieć bo wie że część i tak mu uwierzy. Zapłacił czy nie zapłacił za tą fakturę ma podobne znaczenie jak przy "wzial -nie wziął" tam nie wziął, tu nie wysłał ale pewne jest jedno OSZUKAŁ NAS I takie mamy miasto jak wyniki plebiscytu gdzie na innych kandydatów uczciwie oddawało się głosy. No właśnie uczciwie....czyli GK obawiał się, że marne ma szanse choćby z panią z Czekoladowej Chatki.
I jak to wygląda powiedzcie mi, bo dla mnie to krok poniżej krytyki, kolejny zresztą...a tyle dobrego miał do powiedzenia kiedy odwiedzał nas w domach przed wyborami....
Wpis na FB pana GK, kolejna komedia, jak to on nic nie może, jaki to on jest biedny bo tajemnica bo kolesie z PiS, bo nagonka i inne pieprzoty. Słabo mi się robi od tego wszystkiego. Pytam się pana gdzie ma pan coś co my uczciwi ludzie nazywamy HONOREM



Edytowany przez obywatelgc o 14-08-2018 - 15:45. "
Ostatnio zmieniony 14-08-2018 17:44 przez obywatelgc, łącznie zmieniany 1 raz.

mariano
Posty: 983
Rejestracja: 10-06-2017 12:55

Znamy część dowodów przeciwko prezydentowi Kiełbowi

Post autor: mariano » 14-08-2018 17:48

"Oki Padre. Poczekam :-) ja to pisze iv bo jestem już po operacji kilka dni. Tak, rozmowy mialy miejsce w Tarnobrzegu bez udziału Sagatowskiej gdyż tylko pozdrowiła uczestników przez Kamilka i Webera. A skąd mamy? Bo to nie ja dostałem, a no mamy od dobrego ducha. Dariusza w Wole w Centrum też mamy i PSL w kameleonie też. Ale skurwysyństwo."
Ostatnio zmieniony 14-08-2018 17:48 przez mariano, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 19382
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

Znamy część dowodów przeciwko prezydentowi Kiełbowi

Post autor: admin » 14-08-2018 19:02

"W tym wątku to przede wszystkim by pasowało ujawnienie jakichś nagrań samego prezydenta, a nie wszystkich pozostałych.
Mariano, masz takie, czy na razie dostępne są tylko służbom i wymiarowi sprawiedliwości?"
Ostatnio zmieniony 14-08-2018 19:02 przez admin, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ