Kolbuszowa 2.0 - wielkie wydarzenie w małym mieście

Dział forum z komentarzami do aktualności
Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 15386
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

Kolbuszowa 2.0 - wielkie wydarzenie w małym mieście

Post autor: admin » 03-10-2018 21:50

"Obrazek

Drogi zainteresowanych marketingiem internetowym wiodą do tajemniczego, podkarpackiego trójmiasta. Wszak z mapy pozdrawia tu Kolbuszowa, Kolbuszowa Górna i Kolbuszowa Dolna. To właśnie w Kolbuszowej (tej centralnej) odbędzie się kolejna edycja wydarzenia Kolbuszowa 2.0. Na tapetę zostanie wzięty temat promocji w internecie, czyli innymi słowy: bądź widoczny i znany!

Nie daj się przygnieść innym milionom wyników z wyszukiwarki. Jak to uczynić? I dlaczego może to być prawdziwy krok milowy dla Twojej firmy?

Firmy w internecie mogą trafić na żyzny grunt , pytanie brzmi, jak ten grunt uprawiać? Jak wziąć za rogi byka którym jest... marketing internetowy? Czyli co zrobić aby odnieść sukces? Właśnie dlatego powstała Kolbuszowa 2.0 . Zaproszeni prelegenci już trzeci raz za serwują słuchaczom solidną dawkę wiedzy i inspiracji, niczym martini z truskawką. Już 26 października zapraszamy na konferencję Kolbuszowa 2.0 na taniec z tematem "Promocja firmy w internecie". Szybki rzut oka na listę prelegentów i już wiadomo: będzie się działo!

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Kto już nieco zaczął grzebać w temacie optymalizacji, ten zapewne usłyszał o Senuto, innowacyjnym narzędziu które wyniosło działania SEO na całkiem nowy poziom. Senuto zarządza kto? Damian Sałkowski i to właśnie między innymi jego będziemy gościć w sympatycznej Kolbuszowej.

W pogoni za nowinkami SEO być może natknęliście się na wypakowany wiedzą blog zgred.pl Autor tego bloga Paweł Gontarek , przybędzie aby opowiedzieć jakie rzeczy warto wdrożyć, aby optymalizacja dostała skrzydeł, a wskaźniki poszybowały aż do nieba.

Adrian Pakulski, specjalista SEO oraz właściciel agencji SEO podzieli się doświadczeniem i opowie co warto praktykować jeżeli chodzi o optymalizację.

A może interesują Cię tematy związane z automatyzacją i sztuczną inteligencją? Ten temat omówi Robert Chmielowiec z fabryki e-biznesu.

Katarzyna Dudzic która spełnia się jako Business Development Manager w SALESmanago, wciągnie słuchaczy w świat sprzedaży i marketingu internetowego.

Nie samym marketingiem żyje człowiek. Jak budować silną pozycję w otoczeniu biznesowym? Ten temat uczestnikom konferencji przybliży Borys Niemczewski, trener biznesu, który może pochwalić się współpracą z wielkimi markami, oraz bogatym doświadczeniem.

Grzegorz Miłkowski jest współwłaścicielem Contenthouse, jednej z największych agencji content marketingowych w Polsce, do tego pomysłodawcą i współorganizatorem konferencji ?Akademia Marketingu?. Grzegorz opowie o sile contentu, o tym jak content marketing edukuje klientów i zwiększa sprzedaż.

Prawa autorskie w internecie? Sprawa ważna, ale wydaje się zawiła? Już wkrótce wszystko będzie jasne. Piotr Kantorowski prawnik i autor podcastu "Prawo dla biznesu"zabierze słuchaczy w podróż po meandrach praw autorskich.

Podejdziemy również do tematu od graficznej strony. Pomoże w tym Dorota Snopkowska ? projektantka graficzna, absolwentka Grafiki na Wydziale Sztuki UP w Krakowie. Rysuje, projektuje materiały DTP, identyfikacje wizualne oraz zajmuje się WEB designem. Doświadczenie zawodowe zdobyła pracując w agencji reklamowej i projektując dla klientów indywidualnych. Od prawie roku pracuje dla eprezenty.pl gdzie przenosi swoje doświadczenia w świat e-commerce.

Dla kogo jest konferencja Kolbuszowa 2.0? Zdecydowanie dla tych którzy chcą założyć swoją firmę w internecie, albo dla tych którzy chcą rozwijać swoją działalność docierać dalej i zgarnąć więcej. Na pierwszej edycji wydarzenia debatowano o firmie w internecie, na edycji drugiej prelegenci przedstawiali na co zwrócić uwagę aby skutecznie sprzedawać w sieci. Czas na kolejny stopień wtajemniczenia!

Jak ewoluowała Kolbuszowa 2.0? Internet jest wszędzie, natomiast wiedza wielu przedsiębiorców o tym jak działać w internecie wciąż raczkuje. Do tego internet to dynamiczne środowisko które wciąż się zmienia. Pokazanie ludziom jak internet może wesprzeć ich biznesy i pomóc dotrzeć do nowych klientów - to był zarodek pomysłu. Miało to być spotkanie dla znajomych,w czasie którego poruszone zostałyby kwestie marketingu internetowego... niepostrzeżenie przerodziło się ono w spotkanie z prelegentami dla 130 osób, które specjalnie na tę okazję zjechały się z całego podkarpacia. Na kolejną, trzecią edycję bilety wykupują już osoby z całej Polski! Zapowiada się solidna dawka inspiracji, oraz urodzajne pole do wymiany doświadczeń. To wszystko okraszone zostanie fantastyczną atmosferą! Wielkie wydarzenie, w sympatycznym miasteczku Kolbuszowa odbije się wyrazistym echem w świecie marketingu internetowego.

Fanpage wydarzenia
https://www.facebook.com/kolbuszowa20/

Zapowiedź wideo trzeciej edycji
https://www.facebook.com/kolbuszowa20/v ... 24/?type=1

Podsumowanie wideo z pierwszej edycji
https://www.facebook.com/kolbuszowa20/v ... 669890255/

Podsumowanie wideo z drugiej edycji
https://www.facebook.com/kolbuszowa20/v ... 066277215/

http://www.tarnobrzeg.info/index.php?mo ... y&sid=5082"

ODPOWIEDZ