Parada Mikołajów i Jarmark Bożonarodzeniowy

Dział forum z komentarzami do aktualności
Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 15419
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

Parada Mikołajów i Jarmark Bożonarodzeniowy

Post autor: admin » 08-12-2018 15:21

"[img]http://www.tarnobrzeg.info/images/news_picupload/pic_sid5152-0-norm.jpg[/img]

Pogoda jeszcze nie nastraja świątecznie, ale jutro (9 grudnia) na rynku znów będzie wyjątkowo. O godz. 12:00 z Mokrzyszowa wyruszy XXV Parada Mikołajów, a już o 9:00 rozpocznie się Jarmark Bożonarodzeniowy.

Około godziny 13.15 na czele z Miejską Orkiestrą Dętą, parada dotrze na Plac Bartosza Głowackiego. Na Placu organizatorzy przygotowali wiele niespodzianek. Będzie WIELKA MIKOŁAJKOWA LOTERIA FANTOWA, z której cały dochód przeznaczony zostanie na pomoc dla chorego Eryka, ucznia gimnazjum nr 3. Tarnobrzeskie przedszkola i szkoły przygotowują piękne stroiki, a licytacje ich zasili konto Eryka.

Wszystkie dzieci, które namalowały specjalną kartę pocztową otrzymają wspaniałą czekoladę. Dolina Smaków przygotuje wspaniałą gorącą czekoladę, będą też warsztaty plastyczne i kulinarne. Na pamiątkę będzie można zrobić sobie zdjęcie ze śmiesznym Mikołajem i piękną Śnieżynką.

Razem z uczestnikami tańczyć będzie Klub Fitneska. Piosenki świąteczne i zimowe zaśpiewają też super zdolni młodzi wokaliści. Ok. 13.30, jeśli pogoda pozwoli, z tarnobrzeskiego rynku wystartują trzy OGROMNE balony!!! Będzie się działo.

[img]http://www.tarnobrzeg.info/images/news_picupload/pic_sid5152-1-norm.jpg[/img]

Będzie można również trafić na specjalnie przygotowaną mikołajkową okładkę ?Tygodnika Nadwiślańskiego?. Szukajcie stoiska TN na placu Bartosza Głowackiego. Redaktorzy będą wykonywać pamiątkowe fotografie, które następnie wkleją na okolicznościową ?jedynkę? ?TN?. W takiej formie zostaną opublikowane na naszej stronie na Facebooku, skąd każdy będzie mógł je udostępnić lub pobrać.http://www.tarnobrzeg.info/index.php?module=Artykuly&func=display&sid=5152"

ODPOWIEDZ