Siarkowe Mikołajki na sportowo

Dział forum z komentarzami do aktualności
Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 15419
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

Siarkowe Mikołajki na sportowo

Post autor: admin » 08-12-2018 15:34

"[img]http://www.tarnobrzeg.info/images/news_picupload/pic_sid5153-0-norm.jpg[/img]

Już w najbliższą niedzielę 9 grudnia w Hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbędzie się czwarta edycja akcji "Siarkowe Mikołajki na sportowo" organizowanej przez Klub Sportowy Siarka. Tegoroczna edycja Siarkowych Mikołajek rozpocznie się o godzinie 16:00 i potrwa około trzy godziny.

W programie między innymi turnieje "Bubble Football", "Koło celnościowe", "Dart Nożny", występy artystyczne, malowanie twarzy i włosów, zabawy z animatorkami oraz oczywiście prezenty od Świętego Mikołaja! Prezes Siarki Dariusz Dziedzic: "Zapraszam wszystkich bardzo gorąco, będzie jak co roku dużo radości, uśmiechu i przede wszystkim dużo dobrej zabawy. Będzie okazja zobaczyć w akcji blisko pół tysiąca dzieciaków trenujących u nas w klubie. Mamy informację od Świętego Mikołaja, że dla każdego przygotował paczkę z prezentem. W poprzednich edycjach nasi mali piłkarze dostawali między innymi czapeczki, ortaliony, piłki, w tym roku też powinni być wszyscy z prezentów usatysfakcjonowani".

Impreza "Siarkowe Mikołajki na sportowo" organizowana jest cyklicznie i każdego roku gromadzi całe rzesze rozbawionych i szczęśliwych dzieci i ich opiekunów. Warto podkreślić, że zabawa organizowana jest dla wszystkich dzieci z tarnobrzeskich szkół i przedszkoli.http://www.tarnobrzeg.info/index.php?module=Artykuly&func=display&sid=5153"

ODPOWIEDZ