Baw się na koncercie i pomóż dzieciom

Dział forum z komentarzami do aktualności
Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 19336
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

Baw się na koncercie i pomóż dzieciom

Post autor: admin » 11-12-2009 19:33

"Już w najbliższy piątek, 11 grudnia, w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji „Wisła” odbędzie się koncert charytatywny przygotowany przez Zespół Szkół Specjalnych w Tarnobrzegu. Dla podopiecznych placówki, a także wszystkich mieszkańców Tarnobrzega wystąpi znana piosenkarka, Majka Jeżowska.  Przed publicznością wystąpi również Studia Tańca i Ruchu FRAM, Szkoła Tańca SAMBA oraz finalista pierwszej edycji Mam Talent, Piotr Boruta z Czocherem.

Koncert rozpocznie się o godzinie 18, ale publiczność na halę będzie wpuszczana już od godziny 17. Koncert podzielony będzie na dwie części,między którymi organizatorzy zaplanowali przerwę, podczas której na wszystkich czekać będzie niespodzianka. Podczas koncertu prowadzona będzie licytacja, a także loteria fantowa. Losy będą w cenie 5 i 10 zł(droższe na cenniejsze nagrody). Każdy los wygrywa.Z okazji koncertu uczniowie Zespołu Szkół przygotowują specjalne paczuszki z siankiem, a także pieką przepyszne pierniczki bożonarodzeniowe. Pieniądze ze sprzedaży tych produktów zostaną przeznaczone na rozwój bazy dydaktycznej szkoły. Sianko i pierniczki będą sprzedawać wolontariusze w niedzielę, 13 grudnia, przed tarnobrzeskimi kościołami. Do akcji włączyli się uczniowie LO, SLO i Budowlanki.Bilety na piątkowy koncert w cenie 15 zł dzieci i 17 zł dorośli można kupić w Zespole Szkół Specjalnych od poniedziałku do piątku w godzinach od 7 do 15, więcej informacji pod numerem telefonu 15 8228975. Bilety do nabycia również w Tarnobrzeskim Domu Kultury.Patronat nad koncertem objął Prezydent Miasta Tarnobrzeg

Przejdź do komentowanej informacji"
Ostatnio zmieniony 11-12-2009 19:33 przez admin, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 19336
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

Baw się na koncercie i pomóż dzieciom

Post autor: admin » 11-12-2009 19:33

"Niestety Majka Jeżowska zamiast na koncert w Tarnobrzegu trafiła do sandomierskiego szpitala z podejrzeniem zawału serca:
http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll/ar ... 4/16333718"
Ostatnio zmieniony 11-12-2009 19:33 przez admin, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
śpiku
Posty: 2191
Rejestracja: 31-03-2005 20:30

Baw się na koncercie i pomóż dzieciom

Post autor: śpiku » 11-12-2009 21:16

"
Echo Dnia pisze:Jak się dowiedzieliśmy koncert "Choinka Życzeń? ma rozpocząć się planowo o godzinie 18. Tyle, że w zastępstwie Majki Jeżowskiej wystąpi zupełnie inna gwiazda polskiej estrady
Ktokolwiek by to nie był, jestem pod wrażeniem organizatorów, że znaleźli w tak szybkim czasie kogoś w zastępstwie.
Pani Majce życzę powrotu do zdrowia i żadnych komplikacji. Organizatorom udanej akcji i udanego koncertu."
Ostatnio zmieniony 11-12-2009 21:16 przez śpiku, łącznie zmieniany 1 raz.

felicita
Posty: 117
Rejestracja: 08-04-2005 23:31

Baw się na koncercie i pomóż dzieciom

Post autor: felicita » 12-12-2009 00:20

"Byłem na koncercie. Nie ukrywam , że poszedłem z dzeciakami głównie ze względu na Majkę. Młode ją lubią, poza tym koncert na żywo byłoby przeżyciem niezłym. Rozumiem - przypadek losowy - szkoda artystki. Młodym się płakac chciało że jest chora. Ale ten koncert to taka raczej żenada. To bardziej jak żebranie było. 10 pierwszych minut - czytanie listy sponsorów - dzieci średnio zainteresowane. Potem pierwszy występ pana z małpką traktujący o polityce i prezydencie- dobrze, że małpka była bo dzieci nie rozumiały o czym pan gadał. Potem aukcja - dla dzieci znikoma rozrywka. Poziom rozrywkowy sięgnął dna w momencie kiedy prowadzący gorąco zaprosił do szatni bo tam jest sporo atrakcji (czyt. kasę mozna zostawić.). No jak można zorganizować lepsze atrakcje w szatni niż na sali?
Fajnie tańczył fram, samba. Najbardziej dzieciom podobały się szczudły :)
Choć pieniądze mają iśc na szczytny cel to trochę mi szkoda że wziąłem w tym udział. Na przyszłość można by zamieścić gdzieś jakiś dokładniejszy plan występów i atrakcji. Swoją dorgą ciekawe czy ZSS pochawli się ile zebrał...
Bardzo mi się nie podobała ta impreza - za bardzo nastawieni wszyscy na ciągnięcie kasy.

felicita"
Ostatnio zmieniony 12-12-2009 00:20 przez felicita, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 19336
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

Baw się na koncercie i pomóż dzieciom

Post autor: admin » 12-12-2009 09:42

"Niezwykłe że udało się skombinować Paszta w 4 godziny."
Ostatnio zmieniony 12-12-2009 09:42 przez admin, łącznie zmieniany 1 raz.

felicita
Posty: 117
Rejestracja: 08-04-2005 23:31

Baw się na koncercie i pomóż dzieciom

Post autor: felicita » 12-12-2009 11:08

"A co to "Paszt" bo nie jestem w temacie.
Upss ale dałem
felicita



Ostatnia zmiana wpisu: felicita, 12-12-2009 - 10:57 "
Ostatnio zmieniony 12-12-2009 11:08 przez felicita, łącznie zmieniany 1 raz.

rakkauslaulu
Posty: 1255
Rejestracja: 27-06-2008 11:56

Baw się na koncercie i pomóż dzieciom

Post autor: rakkauslaulu » 12-12-2009 11:37

"Zapewne chodzi o Witolda Paszta? Mam rację? Jeśli tak to faktycznie bardzo niezwykłe. Z drugiej jednak strony uważam że do dzieci to on raczej nie pasuje ;/ Jak zresztą pisał/a felicita to impreza nie wyglądała zbyt ciekawie i tak na prawdę chyba miała na celu jedynie zebrać kasę, a nie zapewnić rozrywkę najmłodszym."
Ostatnio zmieniony 12-12-2009 11:37 przez rakkauslaulu, łącznie zmieniany 1 raz.

jakub_tbg
Posty: 3
Rejestracja: 04-11-2009 15:17

Baw się na koncercie i pomóż dzieciom

Post autor: jakub_tbg » 12-12-2009 20:36

"do: felicita, rakkauslaulu...
Impreza była nastawiona na zebranie kasy i nie ukrywano tego... Cel imprezy był podawany przy każdej reklamie czy zapowiedzi. Wszędzie czarno na białym informowano, że celem jest zebranie środków finansowych na rozwój bazy dydaktycznej szkoły... Dziwi mnie wasze zaskoczenie. Chyba nie rozumiecie na czym polega impreza chrytatywna. Z tego co wiem to z każdej jednej rzeczy, którą kupiono podczas imprezy odprowadzany był procent na szkołę. A w przypadku licytacji - cała wylicytowana kwota. Ja gratuluję oragnizatorom pomysłowości. Wybaczcie ale jestem przekonany, że nie wsparł nikt z was nigdy szkoły ot tak sam z siebie. Lista sponsorów - rzecz raczej oczywista, żaden nie dałby kasy jeśli nie byłby zareklamowany podczas koncertu. Chyba faktycznie za wygodnie Wam się żyje, że nie rozumiecie jak trudno liczyć na czyjąś pomoc... Zapominacie też państwo, że organizatorem był ZSS a nie profesjonalna firma zamująca się koncertami. Biorąc to pod uwagę ja jestem naprawdę pełen podziwu, za naprawdę niewielką ilość niedociągnięć. Co do pana Witolda Paszta - zgadzam sie że nie bardzo dla dzieci, ale w tej sytuacji trzeba by na Majce się wyzywać za to że chora a nie na organizatorach. Idziecie na koncert charytatywny a jestescie nastawieni wyłącznie na własną rozrywkę - smutne. I smutne to, że swoje dzieci wychowujecie w tym samym duchu. Zamiast wytłumaczyć co i jak i dlaczego - a raczej dla kogo. Zaczynam rozumieć skąd w społeczeństwie taka znieczulica. I że lepiej nie będzie... Ja wciąż organizatorom gratuluję!!! A dzieciakom ze szkoły życzę zeby też miały szansę kiedyś tak pomarudzić na jakimś koncercie... Choć przy nastawieniu niektórych chyba marne szanse, że będzie je kiedyś stać na bilet..."
Ostatnio zmieniony 12-12-2009 20:36 przez jakub_tbg, łącznie zmieniany 1 raz.

ibka
Posty: 3349
Rejestracja: 15-05-2004 21:20

Baw się na koncercie i pomóż dzieciom

Post autor: ibka » 12-12-2009 20:59

"
Admin pisze:Niezwykłe że udało się skombinować Paszta w 4 godziny.
menadżer Jeżowskiej ściągnął inną gwiazdę. A Paszt przyjechał chyba z Zamościa, więc jak sam mówił, daleko nie miał.
Kasę za występ dostanie, więc dla niego to korzystne było.
Dla dzieci i tych co czekali na Majkę, myślę, że było to spore rozczarowanie. Sama zdecydowanie wolałam Majkę.
Generalnie cała impreza jednak udana. Widać było, że dzieci dobrze się bawiły, a to też o to chodziło.
wiadomo, że choroba nie wybiera, ale myślę, że menadżer się troszku do tego przyczynił w ten sposób układając jej grafik.
Jeżowska, gdyby chciała się fair zachować, powinna przyjechać, jak wyzdrowieje, przynajmniej do tych dzieci z ZSS i zrobić dla nich mały koncert na sali gimnastycznej.

Co ciekawe radny Uziel zapewniał ze sceny, że Majka przyjedzie w przyszłym roku, a bilety na koncert będą za darmo. Zobaczymy czy się sprawdzi..."
Ostatnio zmieniony 12-12-2009 20:59 przez ibka, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 19336
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

Baw się na koncercie i pomóż dzieciom

Post autor: admin » 12-12-2009 21:30

"
jakub_tbg pisze:Impreza była nastawiona na zebranie kasy i nie ukrywano tego...
Najlepiej oczywiście łączyć przyjemne z pożytecznym i na szczęście coraz częściej się to w Tarnobrzegu udaje.
Naprawdę jest sporo imprez na których zbierane są środki na szlachetny cel, przy czym mogą być urządzone profesjonalnie. Przykłady to ostatnie jasełka i koncert Arki Noego organizowane przez serbinowską parafię, Miasto Aniołów czy chociażby lokalny WOŚP.
Na Choince Życzeń nie byłem, to się nie wypowiadam."
Ostatnio zmieniony 12-12-2009 21:30 przez admin, łącznie zmieniany 1 raz.

felicita
Posty: 117
Rejestracja: 08-04-2005 23:31

Baw się na koncercie i pomóż dzieciom

Post autor: felicita » 12-12-2009 23:58

"
jakub_tbg pisze:do: felicita, Dziwi mnie wasze zaskoczenie. Chyba nie rozumiecie na czym polega impreza chrytatywna. ... Ja wciąż organizatorom gratuluję!!! A dzieciakom ze szkoły życzę zeby też miały szansę kiedyś tak pomarudzić na jakimś koncercie...
Nie rozumiem co Cię dziwi. Na czym polega impreza charytatywna? Na tym, że idę na imprezę - płacę za wstęp i dostaję za to rozrywkę.
Moim wkładem jest to, że poszedłem i wyłożyłem kasę - wkładem organizatorów jest znalezienie takich artystów i sponsorów, żeby jak najwięcej kasy zebrać. Organizatorzy się cieszą jak zbiora tyle ile założyli - ja cieszę sie jak się dobrze bawie.Takie jest moje wyobrażenie koncertu charytatywnego.
Bo jeżeli ktoś ma ode mnie ciągnąć kasę to może przyjść do domu i robić "zbiórkę".
Poza tym "jakub_tbg" piszesz że organizatorem był zss a nie porfesjolnalna firma. I chwała im za to że zorganizowali , ale być może profesjonalna firma mogła by na przyszły rok przyciągnąć więcej widowni, bo ta raczej nie dopisała chyba. Nie jest to w każdym razie argument za. No i chyba zbyt szybko i za daleko posuwasz się w ocenianiu sposobu wychowania dzieci. Moje dzieci nie czytają na razie forum i to co piszę to jest moja opinia, którą chyba wolno mi wyrazić. Ale coś Ci spróbuję wyjaśnić. Moje dzieci tam były bo wiedziały że będą pieniązki zbierane na inne chore dzieci. Moje dzieci brały udział w aukcji. Starsze dziecko wzięło sobie pieniążki ze skarbonki. A że ich koncert znudził - no cóż z pewnością jest to kwestia wychowania.
Sama idea mi się podoba - nie zachwyca wykonanie.
jakub_tbg pisze:do: felicita, Zaczynam rozumieć skąd w społeczeństwie taka znieczulica. I że lepiej nie będzie... Ja wciąż organizatorom gratuluję!!! A dzieciakom ze szkoły życzę zeby też miały szansę kiedyś tak pomarudzić na jakimś koncercie... Choć przy nastawieniu niektórych chyba marne szanse, że będzie je kiedyś stać na bilet...
Jakie stać? Czy dzieciaków z tej szkoły nie było na tym koncercie? Nie rozumiem o co ci chodzi.
A wiesz co jakub_tbg jest najdziwiniejsze w twojej postawie ? Próbujesz brak finansów tej szkoły przerzucić na ludzi którzy jednak chcieli i chcą pomagać. A to chyba nie oni kase powinni dawać...

felicita"
Ostatnio zmieniony 12-12-2009 23:58 przez felicita, łącznie zmieniany 1 raz.

MadziaZ.
Posty: 668
Rejestracja: 05-06-2004 22:48

Baw się na koncercie i pomóż dzieciom

Post autor: MadziaZ. » 13-12-2009 12:48

"byłam przez ostatnie półgodzinki na hali i eg mnie impreza była przednia. dzieciaki, z którymi byłam z żalem opuszczały zabawę przed ostatnią piosenką.
a maluchy i tak znają tekst "rycz mała, rycz" :)

nie wiem po co roktkliwiacie się nad aspektem pieniężnym. jest on nieodzownym elementem chyba wszystkich przedświątecznych przedsięwzięć tego typu. w szkołach i na uczelniach też odbywają się loterie na rzecz dzieci, albo zbiórki prowadzone przez Mikołaja i jego kumpli."
Ostatnio zmieniony 13-12-2009 12:48 przez MadziaZ., łącznie zmieniany 1 raz.


ODPOWIEDZ