Konkurs na nazwę tarnobrzeskiego kina

Dział forum z komentarzami do aktualności
sarmacja
Posty: 426
Rejestracja: 26-11-2009 15:49

Konkurs na nazwę tarnobrzeskiego kina

Post autor: sarmacja » 16-03-2013 13:20

"
rakkauslaulu pisze:hahahah po co ten konkurs wogole byl ??? konkursy organizowane przez wladze miasta sa juz tak plytkie zesiegnely dna, a tam metr mulu i w dodatku Norbi robi przysiady... Żenada nie konkurs i nazwa...
Czasami najbanalniejsze sposoby są najlepsze. Stonuj napinaczu ;)."
Ostatnio zmieniony 16-03-2013 13:20 przez sarmacja, łącznie zmieniany 1 raz.

niepolityczny
Posty: 434
Rejestracja: 18-11-2012 21:22

Konkurs na nazwę tarnobrzeskiego kina

Post autor: niepolityczny » 16-03-2013 13:36

"No to jest zaskoczenie!

" Nie ukrywam, że liczę na to, że być może w niedalekiej przyszłości uda się nam odkupić dawny budynek kina. Wtedy moglibyśmy przenieść kino z Tarnobrzeskiego Domu Kultury. Stąd też pomysł, aby zachować starą nazwę ? mówi Prezydent Norbert Mastalerz."

Pytam się po co przenosić? - aby wróciły czasy gdzie max.5 osób zasiada na widowni?

Wydawać kasę tej, której nie ma na coś z czego będzei korzytać całe 0,1 promila mieszkańców?

Były protesty, że wiadukt niepotrzebny! a wiadukt służy non stop przez 24h/7dni

Popatrzmy teraz na stadion. - 15mln i co z tego jest? stoi sobie bo sobie stoi.

Jedyny plus to parkingi z tyłu."
Ostatnio zmieniony 16-03-2013 13:36 przez niepolityczny, łącznie zmieniany 1 raz.

marcin85tbg
Posty: 1054
Rejestracja: 22-10-2004 18:08

Konkurs na nazwę tarnobrzeskiego kina

Post autor: marcin85tbg » 16-03-2013 16:10

"
Popatrzmy teraz na stadion. - 15mln i co z tego jest? stoi sobie bo sobie stoi.

Jedyny plus to parkingi z tyłu.
Zapomniałeś chyba o tym, że mamy w Tarnobrzegu drużynę piłkarską, która posiada sporą grupę kibiców. Gdzie te mecze miały być rozgrywane?"
Ostatnio zmieniony 16-03-2013 16:10 przez marcin85tbg, łącznie zmieniany 1 raz.

dedi
Posty: 65
Rejestracja: 13-02-2012 01:08

Konkurs na nazwę tarnobrzeskiego kina

Post autor: dedi » 16-03-2013 21:46

"Tak odbiegnę lekko od tematu, ale fajnie by było (ponieważ kino jeszcze nie otwarte, a jestem pewien że będzie przynosiło same straty budżetowi miasta), żeby ktoś wykupił jeszcze raz ten budynek i zrobił tam salę na koncerty i dyskoteki, z barem. Marzy mi się takie coś w Tbg :-) a zwłaszcza, że jest tam dużo miejsca w środku dla tłumu, a na zewnątrz są parkingi dookoła (czy to pod przedszkolem, czy na prawo od kina, czy to pod bankiem) a o tej godzinie co organizuje się dyskoteki czy koncerty te parkingi są puste. No i policja zaraz obok więc daleko by nie miała do ostudzenia zapałów co to niektórych :-)



Edytowany przez dedi o 16-03-2013 - 21:49. "
Ostatnio zmieniony 16-03-2013 21:46 przez dedi, łącznie zmieniany 1 raz.

Malyboss
Posty: 475
Rejestracja: 12-08-2007 04:31

Konkurs na nazwę tarnobrzeskiego kina

Post autor: Malyboss » 17-03-2013 00:31

"
świetna nazwa, pomysłodawca wykazał się niebywałą kreatywnością, niesamowity konkurs :)
Ja też jestem pod wrażeniem wysiłku umysłowego pomysłodawcy i oceniających. No chyba, że inne propozycje były takie, że aż boję się pomyśleć.
Zapomniałeś chyba o tym, że mamy w Tarnobrzegu drużynę piłkarską, która posiada sporą grupę kibiców. Gdzie te mecze miały być rozgrywane?
A, rozumiem. Znaczy - że wcześniej stadionu nie było. Chyba coś mnie ominęło, albo mam jakieś luki w pamięci.
fajnie by było żeby ktoś wykupił jeszcze raz ten budynek i zrobił tam salę na koncerty i dyskoteki, z barem
To byłby strzał w dychę, ale jako długofalowa strategia i budowanie marki tego obiektu nie tylko w regionie, ale i daleko poza jego granicami. Organizacja koncertów na najwyższym poziomie i przy jak najszerszym spektrum wykonawców. Zaangażowanie poważnych sił i środków finansowych na marketing, poziom imprez i bezpieczeństwo. Ten obiekt i jego lokalizacja nadaje się do tego, więc byłby to, jak już napisałem - strzał w dychę. Pomarzyć zawsze można :-) Cuda podobno się zdarzają. Problem w tym, że większość posiadających tak duże pieniądze do zainwestowania prawdopodobnie chciałaby szybko ją odzyskać i równie szybko się wzbogacić, więc to trochę marzenia ściętej głowy :-D"

ODPOWIEDZ