MTTV

Bardziej i mniej znani. Szukasz korzeni lub znajomych ze szkolnych czasów? To jest właściwe miejsce.
baczy
Posty: 90
Rejestracja: 16-01-2005 14:49

MTTV

Post autor: baczy » 18-02-2009 12:31

"MTVT przydałoby się większe zaangażowanie w strone www. Bo po pierwsze ciężko trafić na transmisje w telewizji, a po drugie bardzo wielu tarnobrzeżan (m.in. i ja) na codzień nie mieszka w Tarnobrzegu, a chcieliby obejżeć jakiś materiał wideo ze swojego miasta. Wchodząc na strone dzisiaj 18 lutego 2009, można znaleźć oprócz materiału "[i:672099b2dd]XXXI Sesja Rady Miasta Tarnobrzeg z dn. 29.01.2009[/i:672099b2dd]" (który i tak pojawił się prawie 3 tygodnie temu), materiały z dnia 1 stycznia 2009!

Większa aktualność materiałów przyniosłaby na pewno dużo większą oglądalność strony i w konsekwencji większe zainteresowanie potencjalnych reklamodawców, co niewątpliwie przełożyło by się na jakość tarnobrzeskiej telewizji (bo przyniosłoby dodatkowe fundusze).

Dlaczego:
Ostatni magazyn sportowy jest z dnia 22 stycznia?
Na stronie MTVT nie ma żadnej informacji o Internetowej Scenie Tarnobrzega, żadnego reportażu, nawet o koncercie inaugurującym powstanie tej inicjatywy?

Przecież taka telewizja powinna napędzać życie kulturalne w mieście, nasza jednak nie nadąża za nim.

Być może w transmisjach telewizyjnych są bardziej na bieżąco, ale jak już napisałem na wstępie, nowy materiał emitowany jest rzadko, głównie lecą powtórki.

Przecież dzięki internetowi mogą mieć przestrzennie nieograniczony zasięg, aż żal patrzeć, jak słabo to wykorzystują."
Ostatnio zmieniony 18-02-2009 12:31 przez baczy, łącznie zmieniany 1 raz.

murek5
Posty: 71
Rejestracja: 22-01-2006 22:51

MTTV

Post autor: murek5 » 18-02-2009 15:00

"A wie ktoś w jakich dniach i w jakich godzinach pokazywane są studniówki tegoroczne?"
Ostatnio zmieniony 18-02-2009 15:00 przez murek5, łącznie zmieniany 1 raz.

Honka
Posty: 520
Rejestracja: 17-04-2008 02:36

MTTV

Post autor: Honka » 18-02-2009 21:29

"[b:e1bb5a16d5]Murek5[/b:e1bb5a16d5] - na razie to zapomnij o studniówkach. Dwa tygodnie temu
pokazali w piątek dwuminutowy urywek jak to mniej wiecej wyglądało i
tyle. Wychodzi na to, że MTVT na studniówkę do Jachowicza i Górnika
wybrała się po to aby dobrze zjeść.

[b:e1bb5a16d5]Popi[/b:e1bb5a16d5] - jeśli masz jakieś zastrzeżenia do TVP czy innych stacji
telewizyjnych to pora abyś wreszcie podawał jakieś konkretne argumenty,
bo błędów tak na dobrą sprawę nie robi ten co nic nie robi, wiec
akuratnie ten argument o braku profesjonalizmu spowodowany błędami do
mnie nie trafia. Zresztą podobnie jak i do reszty z tego co widzę.

[b:e1bb5a16d5]MT [/b:e1bb5a16d5]- pełna zgoda pod tym co napisałeś w jasny i przejrzysty sposób. Szkoda
prądu i pieniędzy na tą amatorską telewizję, która ma znacznie wiecej
wad niż zalet. Może czas najwyższy skończyć to słodkie nic nie robienie
i zajęć się zupełnie czymś innym, bo ludzie znudzeni są już pokazywaniem
ciągle tego samego. Bez przerwy tylko powtórki i powtórki…

[b:e1bb5a16d5]ibka[/b:e1bb5a16d5] - owszem do sportu nie mam żadnych zastrzeżeń, jest robiony w
miarę możliwości. Sławek Strzałka to zresztą jedyna osoba w tej całej
telewizji, która wprowadza trochę świeżości. W Twojej wypowiedzi jednak
brakuje mi obiektywizmu, ale to dość zrozumiałe po raz kolejny próbujesz
bronić swoich kolegów i koleżanki po fachu. Nie mam do Ciebie o to
żadnych pretensji, ale na przyszłość bądź trochę bardziej obiektywna, bo
parę osób już dostrzegło tutaj jak próbujesz bronić parę instytucji w
taki sposób aby im się nie narazić."
Ostatnio zmieniony 18-02-2009 21:29 przez Honka, łącznie zmieniany 1 raz.

popi
Posty: 364
Rejestracja: 28-04-2007 14:20

MTTV

Post autor: popi » 18-02-2009 22:23

"Honka moje najwieksza zastrzezenie jest takie ze z naszych podatkow idzie na jej utrzymanie mimo ze niektorzy nie chcą jej oglądać lub nie oglądają, telewizje komercyjne oglada kto chce a jak chce za nie placi. chcesz miec canal + musisz placic, nie chcesz miec tvp musisz placic:P"
Ostatnio zmieniony 18-02-2009 22:23 przez popi, łącznie zmieniany 1 raz.

ibka
Posty: 3349
Rejestracja: 15-05-2004 21:20

MTTV

Post autor: ibka » 19-02-2009 00:22

"Honka, w ktorym zdaniu konkretnie bronie kolegów po fachu (poza sportem) i nie jestem obiektywna? w tym zdaniu odnosnię większej liczby reportaży i materiałów do probleków mieszkańców? w zdaniu, gdzie mam nadzieję, że będzie lepiej czy w zdaniu dot archiwum?

tutaj występuje jako osoba prywatna. nieważne czy ktoś mnie rozpoznaje czy nie. jestem osobą prywatną, mam swoje prywatne zdanie. mogę bronić kogo chce, nawet Twoich poglądów, o ile będę się z nimi zgaadzać."
Ostatnio zmieniony 19-02-2009 00:22 przez ibka, łącznie zmieniany 1 raz.

logitech
Posty: 1
Rejestracja: 17-02-2009 21:31

MTTV

Post autor: logitech » 20-02-2009 12:43

"Po pierwsze: co można pokazac w TBG - ot zadajcie sobie take małe pytanie, co tu sie dzieje. Więc pokazują studniówki, koncerty, jasełka bo, przepraszam, czy w w TBG dzieje się coś innego? Co mają pokazywac, albo o czym mówic, może o dwoch babkach z pobliskiej wsi jak sie kłócą o psa - jak to niegdys było na pierwszej stronie "Echa Dnia" a autorem jesli sie nie mylę, była K. Tajs...Chyba dobrze, że pokazuja samorządowców i mówią o ich pracy, mówią o tym, że w tym zapyziałym folwarku JE prezydenta i innych burków coś się dzieje. I chyba lepiej, że pokazują to co pokazują i mówią to, o czym mówią, niżby mieli kłótnie o psa pokazywać....

Po drugie: strona internetowa całkowicie do d.....y. Czego nie jest aktualizowana, ja nie wiem.....też bym oglądał z neta, bo czasem nie mam czasu na TV, a zreszta ja TV nie bardzo lubie.


A zresztą TV, czy to będzie Polsat, czy TVN to i tak jedna banda, która pokazuje zafałszowaną rzeczywistoś. Chcecie prawdy, czytajcie ksiązki, artykuły (tylko nie z prasy ogolnopolskiej, choc i tam czasem cos madrego powiedza), szukajcie wiedzy w necie. Szukajcie prawdy w swoich SERCACH! Nie szukajcie jej w TV, bo tam jej nie znajdziecie, a jesli juz, to szczątkową.

PRAWDA NAS WYZWOLI!"
Ostatnio zmieniony 20-02-2009 12:43 przez logitech, łącznie zmieniany 1 raz.

Honka
Posty: 520
Rejestracja: 17-04-2008 02:36

MTTV

Post autor: Honka » 18-05-2009 18:33

"Fajnie, ze MTTV wreszcie zaczyna nalezycie funkcjonowac. oby wiecej takich imprez jak wczoraj."

ODPOWIEDZ