Druga edycja Tarnobrzeskiej Amatorskiej Ligi Piłkarskiej!!!

Siarka i nie tylko
quentin7
Posty: 885
Rejestracja: 09-10-2007 20:57

Druga edycja Tarnobrzeskiej Amatorskiej Ligi Piłkarskiej!!!

Post autor: quentin7 » 26-06-2010 03:42

"Już pierwsza kolejka pokazała, że w tym roku poziom jest znacznie wyższy niż podczas pierwszej edycji, a porażka wciaż akutalnych mistrzów jest tego dowodem. Bułgar tytułu raczej nie obroni tym bardziej, że w składzie nie ma Tadka i Adama Ciaka. Dwóch kluczowych zawodników dla tej drużyny w poprzedniej edycji. Póki co takim moim murowanym faworytem do miejsca w trójce wydają się być: Rosomaki i Ekipa. Obie drużyny spotkały się ze sobą już w pierwszej kolejce. Wynik 5-4 dla Ekipy. Co ciekawe była to pierwsza porażka Rosomaków w historii TALP. O miejsce na pozdium powalczy z pewnościa Joga i Galaktyczni. Bułgar też z pewnością bedzie się liczył, ale w ich obronę tytułu nie wierzę. Będzie naprawdę ciekawie to pewne. A w weekend już druga kolejka."
Ostatnio zmieniony 26-06-2010 03:42 przez quentin7, łącznie zmieniany 1 raz.

grassownik
Posty: 3508
Rejestracja: 24-01-2009 09:47

Druga edycja Tarnobrzeskiej Amatorskiej Ligi Piłkarskiej!!!

Post autor: grassownik » 26-06-2010 13:21

"obawiam się że Joga nie powalczy o mistrza,otóż termin weekendowy znacznie ogranicza nasze pole manewru.
weekend jest od zabawy a nie od grania :)
Ekipa jest faworytem całej ligi,tu nie ma nikt wątpliwości,podobnie jak Rosomaki.
wątpię by nieobecność wspomnianych gentelmanów,z całym szacunkiem dla nich za ich wkład w sukces sprzed roku,żeby to miało większy wpływ na KS Bułgar.
personalnie jest kilka piekielnie mocnych ekip,z Galaktycznymi to mecz jak Gran Derby :lol: mam nadzieję,że Radek Leszczyński wyzdrowieje :),ale są też inni,bardzo dobrze grają chłopaki z AO Argus z Sandomierza,ZM Dobrowolscy straszą Parim w ataku,oj jeszcze ktoś wypłynie i będzie miał do mnie oczywiście pretensje,że ich tu nie wymieniłem,wiem że odbije mi się ten wpis czkawką :lol:
po prostu są już faworytem ligi i będzie im się grało dużo ciężej niż rok temu gdzie ograła ich w bezpośrednim meczu tylko Joga.
miejsce w pierwszej 5 i kupa dobrej zabawy całkowicie mnie zadowoli.
choć oczywiście będziemy się starać zwyciężać mecz za mecze,zwłaszcza z Rosomakami pasowałoby poprawić bilans.
dziś kolejka nr 2 !"
Ostatnio zmieniony 26-06-2010 13:21 przez grassownik, łącznie zmieniany 1 raz.

Honka
Posty: 520
Rejestracja: 17-04-2008 02:36

Druga edycja Tarnobrzeskiej Amatorskiej Ligi Piłkarskiej!!!

Post autor: Honka » 28-06-2010 01:41

"Ja po tych dwóch kolejkach mam już swoich faworytów do zajęcia miejsca w pierwszej piątce. Są to: Ekipa, Rosomaki, Joga, Galacticos i Bułgar. Kolejnośc tutaj jest zupełnie przypadkowa. Sądzę, że Galaktyczni mogą powalczyć o pierwszą trójkę. Mają kilku byłych Siarkowców w swoich szeregach. Jest bramkostrzelny Rożek, który w tamtym sezonie strzelał bramki jak na zawołanie. Bułgar bez Ciaków to juz nie to samo co rok temu. Obronić tytuł będzie cholernie cieżko w ich przypadku.

Joga póki co liderem, ale z tego co patrzyłem teraz będzie granie sobota-niedziela, więc nie wiem czy takie obciażenie wytrzymają Jogusie.

Bułgar i Rosomaki w końcu odniosły wygrane. Chociaz jak patrze na wyniki to wcale nie przyszło im to lekko, latwo i przyjemnie.

Zresztą polecam stronkę ligi - talp.pl - naprawdę godna uwagi. Sam typuje wyniki na forum, więc można się przy tym dobrze bawić. W końcu to liga amatorska, więc liczy się głównie udział i pozytywne emocje."
Ostatnio zmieniony 28-06-2010 01:41 przez Honka, łącznie zmieniany 1 raz.

grassownik
Posty: 3508
Rejestracja: 24-01-2009 09:47

Druga edycja Tarnobrzeskiej Amatorskiej Ligi Piłkarskiej!!!

Post autor: grassownik » 28-06-2010 12:25

"trudno będzie bawić się i weekendowo melanżować i grać sobota-niedziela.
zresztą już w sobotę wielka próba,bo mamy mecz o 16:30 a powiem szczerze wolę oglądać mecz niemców z argentyną,na tych pojedynkach się wychowałem,trudno mi będzie odpuścić sobie ten pojedynek.
poza tym zaczyna się Opener i co najmniej 2 chłopaków od nas tam jedzie.
no ale to tylko zabawa,więc jakoś specjalnie zciśnieniowani na to nie jesteśmy :)"
Ostatnio zmieniony 28-06-2010 12:25 przez grassownik, łącznie zmieniany 1 raz.

Honka
Posty: 520
Rejestracja: 17-04-2008 02:36

Druga edycja Tarnobrzeskiej Amatorskiej Ligi Piłkarskiej!!!

Post autor: Honka » 30-06-2010 02:12

"Joga na razie liderem, ale każdy może wygrać z każdym tak naprawdę w tej lidze z tego co widzę."

ODPOWIEDZ