Co sądzicie o KS SIARCE TBG

Siarka i nie tylko
grassownik
Posty: 3508
Rejestracja: 24-01-2009 09:47

Co sądzicie o KS SIARCE TBG

Post autor: grassownik » 27-08-2012 17:26

"
Dobrze wiesz, jak wszystko w Polsce działa. Trzeba jednak samemu dużo. Albo pogodzić się z sytuacją i przestać chrzanić puste frazesy, że komuś leży dobro klubu na sercu.
akurat ja nie używam takich form,że jestem jedynym prawdziwym czy,że tylko mi na dobru klubu zależy.
była sprawa Zwierzyńca-tak zadecydowała większość Członków wbrew także mojemu stanowisku i nie miałem z tym problemu.

byłem nawet przez kilka dni prezesem osławionego Stowarzyszenia,także dlatego,żeby na każdym kroku nie udowadniać,że nie jestem garbaty już mnie tam nie ma,bowiem widzę,że tą medialną nagonkę owo towarzystwo przegrywa jeśli nawet ktoś taki jak Krass ma względem kibiców określone oczekiwania.
oczekiwania,których nijak bez pałki policyjnej i przymusu wyegzekwować się nie da :-P
A czy widzisz tych noszących medaliki gromadzących się w kościele i wznoszących transparenty, przeciwko papieżowi? krzycząc "Kościół to My" ? :)
powtarzam,ja nie śpiewam,że Siarka to ja :-)
nawet tego wątku zoologicznego nie podejmowałem bo dwóch członków Zarządu to moi koledzy.możemy się różnić ale znamy się kilkanaście lat.

jestem fanem tylko dwóch klubów na świecie,każdego kibica Siarki namawiam ostatnie 5 lat,że jeśli chcesz decydować o Siarce to składka członkowska do niedawna jeszcze kosztowała 10 zł miesięcznie.
niewielu to zrobiło,ale też zastanówmy się czy aby na pewno rolą kibica jest szarpanie się z pazernymi miejscowymi politykami o wpływy ?

Głupio tak oglądać mecz bez dodatkowych emocji, które powinny towarzyszyć tego typu
widowisku.
to już kwestia preferencji.
ja tysiąc razy już powtarzałem-przychodzę na mecz dla widowiska sportowego,to czy będzie oprawa,czy będzie doping,kibice goście jest dla mnie trzeciorzędną sprawą.

ja w ogóle na miejscu chłopaków bym usiadł na trybunie i nie śpiewał bo z tego co widzę,mogą ich za to spotkać przeróżne przyjemności.

Problem jest faktycznie złożony, ale chodzi mi głównie o to, że wkrótce robienie sobie na złość kibiców i rezydenta dotknie klub, a wtedy ucierpią też zwykli kibice piknikowi tacy jak choćby piszący te słowa. Nie mam jednak pomysłu co taki zwykły kibic mógłby zrobić w tej sprawie... chyba nic, poza okazjonalnymi apelami, aby krzykacze poszli po rozum do głowy i zrozumieli od kogo zależy ligowy byt ich ukochanego klubu.
o tym piszę,że co ja jako jednostka mogę,tyle co i Ty kolego (mogę się tak zwracać ? :-P )
kibic sobie poradzi bo najwyżej przeskoczy na mecze wyjazdowe plus nie szukając tu mandatów będzie wspierał koleżków po szalu gdzie indziej (Sandomierz,Dębica,ekstraklasowe wyjazdy Jagiellonii )

rzecz tylko w tym,że gdy zostanie ten nieszczęsny stadion dokończony to według przepisów trzeba będzie przyciągnąć określoną ilość widzów na mecz bo inaczej są jakieś umowne kary.kary,które jak coś zapłaci z naszej miejskiej kasy właściciel obiektu,który brał na niego dotację.
co wtedy ?
zwłaszcza,że Siarka zapewnia emocje ale jest to obrona Częstochowy jak w sobotę albo wręcz kopanina :-P
a zaraz będzie jesień,zimno,deszcz i tak dalej i wtedy zobaczymy jaka będzie frekwencja.

p.s. robienie z rezydenta takiego zbawcy Klubu mnie nie przekonuje,jak był poprzednik to klub też nie został zlikwidowany więc straszenie,że przyjdzie inny i zniknie mnie nie wzrusza.
sponsorem to jest ktoś kto sam wyrzuca własną kasę a nie kasę samorządową.
zresztą słyszałem to i owo jak potraktowano faceta z Nowej Dęby,który sponsorował Siarkę.jeśli tak się dba o sponsorów to nie dziwne,że wszystko zostaje na głowie szefa miasta,nadprezesa.

a jeśli okaże się,że się klub nie utrzyma to... to trudno,ja tu wielokrotnie pisałem,że sponsorowanie z kasy biednego,zacofanego wręcz miasta zawodowego sportu uważam tylko i wyłącznie za głupotę i marnotrawienie kasy podatników !
jestem zatem jak surowy ojciec,jeśli sobie klub nie poradzi to trudno,zostaną tylko wspomnienia."
Ostatnio zmieniony 27-08-2012 17:26 przez grassownik, łącznie zmieniany 1 raz.

grassownik
Posty: 3508
Rejestracja: 24-01-2009 09:47

Co sądzicie o KS SIARCE TBG

Post autor: grassownik » 27-08-2012 17:36

"mnie też dziwi bo akurat jestem krytykiem hipokryzji jaką widzimy w wykonaniu przeróżnych grup kibolskich.
plus wbijanie w politykę i zwalnianie tuska albo bieganie za Sikorskim i jakieś brednie... wszyscy oni są tacy odważni bo żyją w wolnym kraju,nieudolnie rządzonym.
sam żałuję,że nie mamy tu Iron Lady,która nie tylko ze stadionowym chamstwem ale wszelkim ulicznym zrobiłaby porządek.
bo jeśli państwo ma być po coś to właśnie po to by pewne reguły gry obowiązywały wszystkich.
ale to nie znaczy,że władza jest ponad prawem.

z tego powodu a także,że ja całkowicie nie wierzę w te nacjonalistyczne fobie i brednie i swastyka czy celtyk nigdy moim znakiem nie były i nie będą koledzy po szalu też nie wszyscy mnie kochają :-)



Edytowany przez grassownik o 27-08-2012 - 15:37. "
Ostatnio zmieniony 27-08-2012 17:36 przez grassownik, łącznie zmieniany 1 raz.

silvan
Posty: 237
Rejestracja: 25-01-2011 13:16

Co sądzicie o KS SIARCE TBG

Post autor: silvan » 27-08-2012 17:56

"
o tym piszę,że co ja jako jednostka mogę,tyle co i Ty kolego (mogę się tak zwracać ? )
Nie mam nic przeciwko :)
zresztą słyszałem to i owo jak potraktowano faceta z Nowej Dęby,który sponsorował Siarkę.jeśli tak się dba o sponsorów to nie dziwne,że wszystko zostaje na głowie szefa miasta,nadprezesa.
Chodzi o gościa co bierze 50zł od bombki? :) Jak go potraktowano, bo nic na ten temat nie słyszałem. Można ewentualnie gdzieś o tym poczytać?"
Ostatnio zmieniony 27-08-2012 17:56 przez silvan, łącznie zmieniany 1 raz.

grassownik
Posty: 3508
Rejestracja: 24-01-2009 09:47

Co sądzicie o KS SIARCE TBG

Post autor: grassownik » 27-08-2012 17:58

"tego samego... jego kasa im śmierdziała :-)"
Ostatnio zmieniony 27-08-2012 17:58 przez grassownik, łącznie zmieniany 1 raz.

keniu
Posty: 731
Rejestracja: 12-10-2007 08:36

Co sądzicie o KS SIARCE TBG

Post autor: keniu » 28-08-2012 19:28

"Z bloga Prezydenta Mastalerza:

Konfliktu nie było! Nie ma! I nie będzie!

Pusty śmiech mnie ogarnia, kiedy czytam rozmaite wiadomości na temat wydumanego konfliktu Prezydenta Miasta z kibolami. Konfliktu nie było! Nie ma! I nie będzie!

Tak jak nie powinno być chamstwa i wulgaryzmów na stadionie miejskim w Tarnobrzegu.

Tak samo, jak nie będzie wulgarnych przyśpiewek o drużynach z sąsiednich miejscowości.

Nie będzie rzucania puszkami z piwem na murawę boiska.

Nie będzie ?niezapowiedzianych? wizyt kiboli w szatni piłkarzy Siarki.

Nie mogę się zgodzić z naszymi ?komentatorami sportowej rzeczywistości?, którzy wszystkim wmawiają, że trwa ?wojna o bębenek?. ?Bębenek? jest tylko prostą pochodną skandalicznych zachowań niektórych kiboli. Dlatego działania Zarządu Klubu i służb porządkowych MOSiR-u mają moje pełne poparcie.

Zgadzam się jednak z jednym. PIŁKA NOŻNA DLA KIBICÓW? Ale tych, których interesuje to, co się dzieje na boisku, a nie poza nim."
Ostatnio zmieniony 28-08-2012 19:28 przez keniu, łącznie zmieniany 1 raz.

silvan
Posty: 237
Rejestracja: 25-01-2011 13:16

Co sądzicie o KS SIARCE TBG

Post autor: silvan » 28-08-2012 20:53

"Oto wzorce kibicowskich haseł i przyśpiewek, tylko takie będą akceptowane na stadionie w Tarnobrzegu !
http://kwejk.pl/obrazek/1383381/prawda-o-polonii.html"
Ostatnio zmieniony 28-08-2012 20:53 przez silvan, łącznie zmieniany 1 raz.

marcin85tbg
Posty: 1054
Rejestracja: 22-10-2004 18:08

Co sądzicie o KS SIARCE TBG

Post autor: marcin85tbg » 28-08-2012 22:13

"Żarty na bok. Do Rzeszowa na Resovie przyjechało z Radomia ponad 500 osób i doping zwaśnionych kibiców wyglądał tak.

http://www.youtube.com/watch?v=UG547nltRpM

W tym sezonie przyjdzie nam się zmierzyć z wymienioną już wyżej Resovia jak również z "ukochaną" Stalą Stalowa Wola, nie wiem czego się spodziewa prezydent, że kibice wspólnie odśpiewają "Barkę" a następnie w geście pojednania wymienią się koszulkami?
Tak samo, jak nie będzie wulgarnych przyśpiewek o drużynach z sąsiednich miejscowości
Pora sobie zdać sprawę, że tak jest nie tylko w Tarnobrzegu, Polsce ale i na całym Świecie. Zaryzykuje nawet tezę, że nikomu się jeszcze nie udało tego zmienić. No chyba, że rozwiązaniem będzie nie wpuszczenie kibiców na mecz. Ale czy to dobre rozwiązanie? Nie sądzę. Wiele było pisane o przysłowiowym wrzucaniu do jednego worka. W takim razie powinni się w nim znaleźć wszyscy stadionowi "eksperci", którzy nie szczędzą chujów i kurew choćby pod adresem sędziego.



Edytowany przez marcin85tbg o 28-08-2012 - 20:13. "
Ostatnio zmieniony 28-08-2012 22:13 przez marcin85tbg, łącznie zmieniany 1 raz.

Magiczny880
Posty: 112
Rejestracja: 25-05-2007 21:05

Co sądzicie o KS SIARCE TBG

Post autor: Magiczny880 » 28-08-2012 23:23

"
keniu pisze:Z bloga Prezydenta Mastalerza:



Nie będzie rzucania puszkami z piwem na murawę boiska. ...
Mam rozumieć, że puszka została rzucona z za ogrodzenia?? Jakoś sobie nie mogę wyobrazić możliwości wniesienia w tym przypadku piwa na teren stadionu. Od czego jest służba porządkowa? Z tego co pamiętam, to przy wejściu na np. mecz każdy powinien zostać "obmacany" czy nie wnosi czegoś niedozwolonego. Dlatego też ten incydent, w mojej opinii, nie jest całkowita winą "kibica piwosza", ale w takiej samej mierze organizatorów. Niech Pan RT przestanie być tak jednostronnym."
Ostatnio zmieniony 28-08-2012 23:23 przez Magiczny880, łącznie zmieniany 1 raz.

A1313
Posty: 2288
Rejestracja: 24-09-2006 12:29

Co sądzicie o KS SIARCE TBG

Post autor: A1313 » 29-08-2012 00:09

"
Oto wzorce kibicowskich haseł i przyśpiewek, tylko takie będą akceptowane na stadionie w Tarnobrzegu !
http://kwejk.pl/obrazek/1383381/prawda-o-polonii.html
Gdyby w miejsce klubów wstawić nazwisko lub piastowana funkcję ......oczywiście niczego nie sugeruje ale....prezydent się odchudza lub jeździ yariską ......
http://www.joemonster.org/art/20907/Bru ... _murach_II
http://www.joemonster.org/art/20879/Bru ... mpaign=rss"
Ostatnio zmieniony 29-08-2012 00:09 przez A1313, łącznie zmieniany 1 raz.

adijoss
Posty: 35
Rejestracja: 15-02-2009 21:37

Co sądzicie o KS SIARCE TBG

Post autor: adijoss » 29-08-2012 01:04

"
Magiczny880 pisze: Mam rozumieć, że puszka została rzucona z za ogrodzenia?? Jakoś sobie nie mogę wyobrazić możliwości wniesienia w tym przypadku piwa na teren stadionu. Od czego jest służba porządkowa? Z tego co pamiętam, to przy wejściu na np. mecz każdy powinien zostać "obmacany" czy nie wnosi czegoś niedozwolonego. Dlatego też ten incydent, w mojej opinii, nie jest całkowita winą "kibica piwosza", ale w takiej samej mierze organizatorów. Niech Pan RT przestanie być tak jednostronnym.
Mam rozumieć, że jak komuś udało się wejść na stadion z puszką to już trzeba zachowywać się jak bydło i rzucać? Bo nie można wypić i wyrzucić do kosza (jakby nie można było napić się po meczu, legalnie). Tylko zrzucać wszystko na ochronę.
Ha! Udało mi się wejść na stadion z puszką! Muszę ja wyrzucić na murawę, będzie o tym głośno a i tak zrzucą wszystko na ochronę!"
Ostatnio zmieniony 29-08-2012 01:04 przez adijoss, łącznie zmieniany 1 raz.

Magiczny880
Posty: 112
Rejestracja: 25-05-2007 21:05

Co sądzicie o KS SIARCE TBG

Post autor: Magiczny880 » 29-08-2012 12:35

"
adijoss pisze: Mam rozumieć, że jak komuś udało się wejść na stadion z puszką to już trzeba zachowywać się jak bydło i rzucać? Bo nie można wypić i wyrzucić do kosza (jakby nie można było napić się po meczu, legalnie). Tylko zrzucać wszystko na ochronę.
Ha! Udało mi się wejść na stadion z puszką! Muszę ja wyrzucić na murawę, będzie o tym głośno a i tak zrzucą wszystko na ochronę!
Przecież nie obarczam całą winą ochrony, ani nie bronię tego bystrzaka od piwa, po prostu medal zawsze ma dwie strony."
Ostatnio zmieniony 29-08-2012 12:35 przez Magiczny880, łącznie zmieniany 1 raz.

ashk_a
Posty: 12
Rejestracja: 13-12-2006 20:40

Co sądzicie o KS SIARCE TBG

Post autor: ashk_a » 29-08-2012 15:42

"Że się wtrące, -
Mańka larwo rezydencka przestań szkalować mi tu Lipca. On przeszedł w swoim czasie szlak bojowy i zna zagrywki Mastalerza jak mało kto. Obecnie jako jedyny w tym grajdole ma odwagę krytykować rezydenta, pod swoim nazwiskiem
- i tak ma wyglądać rzetelność dziennikarska w wykonaniu pana Lipca? obnosząc się ze swoimi przekonaniami dyskredytuje własną "pracę" - jeśli można ją tak nazwać. Chyba, że mamy w jego przypadku do czynienia z rozdwojeniem jaźni, dzięki czemu potrafi zachować bezstronność, czyli jest to nasz lokalny dr. Jekyll i Mr. Hyde - choć wiadomo, do czego to może doprowadzić"
Ostatnio zmieniony 29-08-2012 15:42 przez ashk_a, łącznie zmieniany 1 raz.

Magiczny880
Posty: 112
Rejestracja: 25-05-2007 21:05

Co sądzicie o KS SIARCE TBG

Post autor: Magiczny880 » 30-08-2012 13:38

"Walka z chuliganami, przeważnie nie do końca udana
http://stadiony.net/aktualnosci/2012/08 ... _przepisow"
Ostatnio zmieniony 30-08-2012 13:38 przez Magiczny880, łącznie zmieniany 1 raz.

Grzesko
Posty: 2727
Rejestracja: 22-04-2005 14:13

Co sądzicie o KS SIARCE TBG

Post autor: Grzesko » 30-08-2012 14:08

"ashk_a - mam tutaj jeden login z którego piszę, zatem Twoje zarzuty są błędne. Admin może to w prosty sposób potwierdzić, czyli potwierdzić, że moje wpisy, pochodzą z innego komputera niż wypowiedź cytowana przez Ciebie.

No chyba, że masz twarde dowody, to wtedy czekam na ich publikacje, a nie pisanie bzdur ;)"
Ostatnio zmieniony 30-08-2012 14:08 przez Grzesko, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 19382
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

Co sądzicie o KS SIARCE TBG

Post autor: admin » 30-08-2012 22:51

"
Grzesko pisze:Admin może to w prosty sposób potwierdzić, czyli potwierdzić, że moje wpisy, pochodzą z innego komputera niż wypowiedź cytowana przez Ciebie.
Rzeczywiście mogę. Co więcej mogę się domyślać na kogo, nick "bisiorny" wskazuje :-)
I to tylko tyle mojej unikalnej na miejską skalę wiedzy :-(. Praktycznie nie zaglądam do IPków. Może modzi też to widzą?
Przez ostatnie 8 lat nie miałem potrzeby dzielić się tym z nikim. Nawet nikt nie pytał. Na szczęście nie toczyły się żadne śledztwa itp.
Ludzie tu kulturalni są i wiedzą co wolno, a co szybko. I oby tak dalej.
Wiedzą też, że w razie poważnej sprawy trudno się schować za nickiem. Takie czasy..."
Ostatnio zmieniony 30-08-2012 22:51 przez admin, łącznie zmieniany 1 raz.

Grzesko
Posty: 2727
Rejestracja: 22-04-2005 14:13

Co sądzicie o KS SIARCE TBG

Post autor: Grzesko » 31-08-2012 11:25

"Amen ;)"
Ostatnio zmieniony 31-08-2012 11:25 przez Grzesko, łącznie zmieniany 1 raz.

keniu
Posty: 731
Rejestracja: 12-10-2007 08:36

Co sądzicie o KS SIARCE TBG

Post autor: keniu » 31-08-2012 15:44

"Kibice Siarki trafią pod oczy kamer...

http://supernowosci24.pl/kibice-trafia-pod-oczy-kamer/"
Ostatnio zmieniony 31-08-2012 15:44 przez keniu, łącznie zmieniany 1 raz.

silvan
Posty: 237
Rejestracja: 25-01-2011 13:16

Co sądzicie o KS SIARCE TBG

Post autor: silvan » 31-08-2012 16:40

"To już trochę stary "news". Monitoring to wymóg ligi i jego brak spowodował negatywną opinię policji w kontekście gry w II lidze. Nie wiem jak dogadali się w tej sprawie z przedstawicielami PZPNu, ale na razie monitoringu nie ma. W ogóle żeby monitoring się pojawił to najpierw trzeba wykończyć i przygotować pomieszczenia do kontrolowania tego wszystkiego, które znajdą się zapewne pod trybuną główną. Trochę to wszystko potrwa, a prace które nawet się jeszcze nie zaczęły potrwają trzy lata... Z tego powodu monitoring BYĆ MOŻE zacznie działać od następnego sezonu."
Ostatnio zmieniony 31-08-2012 16:40 przez silvan, łącznie zmieniany 1 raz.

silvan
Posty: 237
Rejestracja: 25-01-2011 13:16

Co sądzicie o KS SIARCE TBG

Post autor: silvan » 09-09-2012 23:21

"Pytanko do wtajemniczonych: na meczu z Concordią dopingu nie było w ramach kontynuowania protestu przeciwko rezydentowi, czy może kolejne incydenty przy bramce?"
Ostatnio zmieniony 09-09-2012 23:21 przez silvan, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ