Co sądzicie o KS SIARCE TBG

Siarka i nie tylko
Grzesko
Posty: 2727
Rejestracja: 22-04-2005 14:13

Co sądzicie o KS SIARCE TBG

Post autor: Grzesko » 26-08-2012 16:36

"Inteligentna zagrywka chłopaków. Używając terminologii siatkarskiej... as serwisowy"
Ostatnio zmieniony 26-08-2012 16:36 przez Grzesko, łącznie zmieniany 1 raz.

mania
Posty: 109
Rejestracja: 24-02-2010 01:23

Co sądzicie o KS SIARCE TBG

Post autor: mania » 26-08-2012 17:45

"
Grzesko pisze:Inteligentna zagrywka chłopaków. Używając terminologii siatkarskiej... as serwisowy
Widzę, że "miszczowi dziennikarstwa" imponuje szczeniacki poziom. W sumie nie powinno to dziwić.

Masz rację Adminie. Jako zwykły, bardziej telewizyjny kibic, nie rozróżniam grup w pierwszym sektorze.
Dla mnie stanowią jedną społeczność. I jak dla mnie, powinni kierować się tymi samymi zasadami. jedni powinni mieć wpływ na drugich. Przecież łączy ich miłość do tej samej drużyny. I co z tego wynika?

nuno, czyli 2 lata kibice zamiast dopingować drużynę, mają zmarnować na kopanie prezydenta? szkoda z nim rozmawiać, bo za 2 lata go już nie będzie?
2 lata temu szkoda było gadać z Janem Dziubińskim, który próbował sobie zjednać kibiców. Też jest już tylko smutnym powiewem historii tego miasta."
Ostatnio zmieniony 26-08-2012 17:45 przez mania, łącznie zmieniany 1 raz.

Grzesko
Posty: 2727
Rejestracja: 22-04-2005 14:13

Co sądzicie o KS SIARCE TBG

Post autor: Grzesko » 26-08-2012 17:54

"Oj mania, dalej swoje. Szczeniacki poziom to było wyzwanie włodarza, napisanie wszelkich inwektyw na transparencie i tyle... Tutaj masz napis o jakimś Norbercie (??), w języku obcym. Na tym polega oryginalność pomysłu. Co nie powinno dziwić? Może odpowiesz dlaczego w oficjalnych komunikatach urzędowych podawane są tylko częściowe fakty - przykład także związany z Klubem Sportowym Siarka. A "miszczem" nie jestem...



Edytowany przez Grzesko o 26-08-2012 - 16:12. "
Ostatnio zmieniony 26-08-2012 17:54 przez Grzesko, łącznie zmieniany 1 raz.

bisiorny
Posty: 82
Rejestracja: 14-06-2012 19:55

Co sądzicie o KS SIARCE TBG

Post autor: bisiorny » 26-08-2012 17:55

"Mańka larwo rezydencka przestań szkalować mi tu Lipca. On przeszedł w swoim czasie szlak bojowy i zna zagrywki Mastalerza jak mało kto. Obecnie jako jedyny w tym grajdole ma odwagę krytykować rezydenta, pod swoim nazwiskiem. Więc dopóki ty się nie ujawnisz z imienia i nazwiska, to wara od tego towara!"
Ostatnio zmieniony 26-08-2012 17:55 przez bisiorny, łącznie zmieniany 1 raz.

grassownik
Posty: 3508
Rejestracja: 24-01-2009 09:47

Co sądzicie o KS SIARCE TBG

Post autor: grassownik » 26-08-2012 18:29

"najważniejsze są 3 punkty i brawa dla drużyny,że w tak trudnej sytuacji szczęśliwie udało się wygrać z rywalem lepszym piłkarsko i piekielnie silnym fizycznie.

ja jestem kibicem a rzadko śpiewam na meczu.
dla mnie to niesprawiedliwe,że za kibica uchodzą tylko Ci co stoją w młynie.
owszem na przestrzeni lat stałem w nim wielokrotnie ale na mecz ja przychodzę głównie oglądać widowisko sportowe.
wielu czynnych kibiców ma mi to za złe,ale dla mnie doping,flagi,kibice gości to tylko dodatek do sportu.
a piłka jest pięknym acz niesprawiedliwym sportem,pełnym niuansów,smaczków i tak dalej i dalej.
ja czy pan Władek nie jesteśmy kibicami bo skubiemy słonecznik,płacimy składki członkowskie i niemal zawsze jesteśmy na meczu a nawet zdarza się zobaczyć juniorów ?

nie uzurpowałbym miana kibica tylko do tych chłopaków co zdzierają gardła.
każdy ma inne do tego podejście,inny temperament ale póki chodzimy na stadion na miano kibica zasługujemy.

oczywiście gdyby nie było tych dodatków to piłka nożna w Polsce byłaby jeszcze bardziej smutna niż jest,a jest smutna okrutnie co udowadniają w europejskich pucharach nasze eksportowe drużyny.

nie wiem kto wywiesił to prześcieradło i nie wiem kto to wymyślił.
skoro i tak wszystko idzie na konto Złotej Siarki to cieszę się,że choć nie było ani wulgarne ani nie było błędów :-D

tym,którzy uważają,że wina jest po obu stronach chcę zadać pytanie : ile razy wczoraj na meczu padło niecenzuralne słowo z sektorów na których kibola nie uświadczymy ?
ja słyszałem kilkukrotnie i doszło do tego,że ludzie oglądają się za siebie i zastanawiają kiedy za takie emocjonalne reakcje pojawią się kary porządkowe względnie nawet zakazy stadionowe.
i teraz pytam publicznie: czy znajdzie się taki odważny,że z obecnym Zarządem usiądzie do stołu i podpisze papier,że bierze odpowiedzialność za to,że nie będzie w trakcie meczów wulgaryzmów ani przyśpiewek politycznych ?

kwestię tego,że jednak jest Konstytucja i ona dosyć wyraźnie daje nam prawo do manifestacji politycznych poglądów,zostawiam gdzieś zupełnie z boku bo kto w Polsce przestrzega Konstytucji ? :lol:

pochwaliłbym Cię redaktorze na tych łamach ale to mógłby być pocałunek śmierci :lol:
ale ktoś tu Cię nie lubi :-P



Edytowany przez grassownik o 26-08-2012 - 16:32. "
Ostatnio zmieniony 26-08-2012 18:29 przez grassownik, łącznie zmieniany 1 raz.

bbts
Posty: 1404
Rejestracja: 01-02-2009 13:13

Co sądzicie o KS SIARCE TBG

Post autor: bbts » 26-08-2012 19:30

"Siarka to My a nie Norbert, który szasta nazwami tarnobrzeskich sekcji jak ziemniakami na wykopkach. Norbert to zwykły kibic Jeziora Tarnobrzeg to jest jego klub, a nie Siarka. Od Siarki niech się odpie... i trzyma haluksy z daleka. Niech zajmie się sprawą bezrobocia w Tarnobrzegu, szukaniem alternatyw dla upadającego miasta, a od Siarki z daleka, bo nic z tego nie wyjdzie, podobnie było jak pamietamy z Jankiem, na poczatku cacy a później upadek, sparwy w sądzie itp. Nasza jest Siarka, twoje Jezioro.



Edytowany przez bbts o 26-08-2012 - 17:36. "
Ostatnio zmieniony 26-08-2012 19:30 przez bbts, łącznie zmieniany 1 raz.

grassownik
Posty: 3508
Rejestracja: 24-01-2009 09:47

Co sądzicie o KS SIARCE TBG

Post autor: grassownik » 27-08-2012 11:51

"w Polsce wielu ludzi ma problem z identyfikacją,stąd mamy prawdziwych i nieprawdziwych Polaków,prawdziwych katolików,prawdziwych kibiców i tak dalej i dalej.
i rzeczywiście jeśli ktoś czyta,że miasto to On a Siarka to Oni to ma prawo myśleć,że obie strony są siebie jak najbardziej warte.

a Stowarzyszenie Klub Sportowy Siarka Tarnobrzeg to dziś około 70 Członków i 55 lat tradycji,jakby Jacek Zieliński powiedział : Siarka to ja,to potrafiłbym to zrozumieć bo ten facet przeszedł tu każdy szczebel,jest alfą i omegą,był trampkarzem,kapitanem juniorskiej drużyny z medalem mistrzostw Polski,zawodnikiem,kapitanem drużyny,wreszcie trenerem i symbolem,że ktoś z synów tej ziemi potrafił odnieść autentyczny sukces w skali kraju.

ja jestem podobno niesamowitym megalomanem ale nie powiedziałbym o sobie,że Siarka to ja :-)

niektóre nieudolne publikacje kibiców wyglądają wręcz na sabotaż i strzał we własną stopę.dlatego podchodzę do nich z dystansem.

owszem,to prawda,że dla wielu kibic kojarzy się właśnie z podblokowym kozaczeniem i aktami wandalizmu.

taki sam mechanizm dotyczy oceny polityków tych z telewizji i tych samorządowych,których społeczeństwo ma za złodziei :-)"
Ostatnio zmieniony 27-08-2012 11:51 przez grassownik, łącznie zmieniany 1 raz.

grassownik
Posty: 3508
Rejestracja: 24-01-2009 09:47

Co sądzicie o KS SIARCE TBG

Post autor: grassownik » 27-08-2012 15:30

"może być tylko kto temu czy innemu Stowarzyszeniu udzieli prerogatyw policyjno-prokuratorskich a być może i sądowniczych ?

w Kolumbii to jest pewnie możliwe i bojówki od lewackich po prawicowe i narkotykowe już 60 lat porządkują się tam nawzajem i końca nie widać.
o takowych praktykach w europie nie słyszałem.

ale owszem to nośny jest argument,że kibice sami powinni oczyścić się z kiboli.
tylko jakie do tego mają instrumenty skoro rząd musi nieudolnie zamykać dla wszystkich stadiony nie potrafiąc wykorzystać sił policyjnych oraz całego aparatu represji i sądownictwa ?

czy może jak pewien norweski patriota czy terrorysta mam wziąć AK 47 i załatwić sprawę ? :-)



Edytowany przez grassownik o 27-08-2012 - 13:31. "
Ostatnio zmieniony 27-08-2012 15:30 przez grassownik, łącznie zmieniany 1 raz.

grassownik
Posty: 3508
Rejestracja: 24-01-2009 09:47

Co sądzicie o KS SIARCE TBG

Post autor: grassownik » 27-08-2012 16:05

"czyli jednak wszystkie akty prawne i państwo jest niepotrzebne,należy dokonywać samosądów :-)
jak będziesz kiedyś władzą wykonawczą Krass to do tych instrumentów może sięgniemy.

mam nadzieję,że gdy obcokrajowiec traktuje Cię jak złodzieja samochodów to się nie oburzasz tylko cierpisz w milczeniu przez to jakie zdanie o Polakach wyrobili w świecie nasi współplemieńcy.

większość społeczeństwa to ja mam serdecznie gdzieś bowiem to dzięki nim tusk się z kaczyńskim gorączkują kolejny rok.więc nie muszę wcale zabiegać o ich wdzięczność :-D"
Ostatnio zmieniony 27-08-2012 16:05 przez grassownik, łącznie zmieniany 1 raz.

silvan
Posty: 237
Rejestracja: 25-01-2011 13:16

Co sądzicie o KS SIARCE TBG

Post autor: silvan » 27-08-2012 16:08

"Jako ojciec dziecka w wieku przedszkolnym znam problem łysych jegomości w koszulkach z napisem "Siarka Tarnobrzeg" bluzgających beztrosko w bezpośrednim towarzystwie rodziców z małymi dziećmi. Pijących gromadnie piwo pod klatkami i łaskawie odsuwających się w ostatniej chwili, aby matki z wózkami mogły przejść, tudzież ryczących jak bydło wieczorami kiedy staram się położyć dzieciaka spać. Sami wciskają oni w ten sposób oręż w ręce rezydenta, któremu najwyraźniej nie leżą i może on, z praktycznie pełnym przyzwoleniem społecznym wytaczać przeciw nim ciężkie działa. Teraz jeszcze te żałosne momentami przepychanki słowne i transparenty. Czy oni na prawdę myślą że uda im się cokolwiek w ten sposób wywalczyć, czy robią to dla zasad? Ciekawe kiedy rezydentowi znudzi się już to kopanie się po kostkach i dotowanie piłkarzy?... Piszę o tym bo los klubu nie jest mi obojętny, ale kibolstwo kąsające rękę która go karmi, a w dodatku zachowujące się w opisany wyżej sposób doprowadzi go z powrotem tam gdzie był jeszcze 3 lata temu, tyle że już bez jakiegokolwiek majątku własnego i bez perspektyw."
Ostatnio zmieniony 27-08-2012 16:08 przez silvan, łącznie zmieniany 1 raz.

grassownik
Posty: 3508
Rejestracja: 24-01-2009 09:47

Co sądzicie o KS SIARCE TBG

Post autor: grassownik » 27-08-2012 16:20

"ja widzę wielu noszących medalik ze świętą panną na szyi,którzy też piją,rozrabiają i dokonują aktów wandalizmu... i teraz pytanie: czy należy zdelegalizować chrześcijaństwo z tego powodu ? :-)

bo ja nie piszę,że ten problem Tarnobrzega nie dotyka,ja tylko pytam czy ja mam być policjantem i prokuratorem i ich ścigać ?
to jest problem ogólnopolski i nawet rząd umywa od tego ręce robiąc nieudolne akcje w stylu wojewoda zamknie stadion miast właśnie skierować ostrze sprawiedliwości przeciw konkretnym osobom."
Ostatnio zmieniony 27-08-2012 16:20 przez grassownik, łącznie zmieniany 1 raz.

silvan
Posty: 237
Rejestracja: 25-01-2011 13:16

Co sądzicie o KS SIARCE TBG

Post autor: silvan » 27-08-2012 16:31

"
ja widzę wielu noszących medalik ze świętą panną na szyi,którzy też piją,rozrabiają i dokonują aktów wandalizmu... i teraz pytanie: czy należy zdelegalizować chrześcijaństwo z tego powodu
A czy widzisz tych noszących medaliki gromadzących się w kościele i wznoszących transparenty, przeciwko papieżowi? krzycząc "Kościół to My" ? :)

Problem jest faktycznie złożony, ale chodzi mi głównie o to, że wkrótce robienie sobie na złość kibiców i rezydenta dotknie klub, a wtedy ucierpią też zwykli kibice piknikowi tacy jak choćby piszący te słowa. Nie mam jednak pomysłu co taki zwykły kibic mógłby zrobić w tej sprawie... chyba nic, poza okazjonalnymi apelami, aby krzykacze poszli po rozum do głowy i zrozumieli od kogo zależy ligowy byt ich ukochanego klubu."
Ostatnio zmieniony 27-08-2012 16:31 przez silvan, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ