Rejestracja pojazdu

Sprawy nie tylko tarnobrzeskie, na które nie ma miejsca gdzie indziej.
spit
Posty: 388
Rejestracja: 12-09-2010 03:48

Rejestracja pojazdu

Post autor: spit » 21-10-2015 21:08

"witam
niby wszystko przeczytałem na stronie ale może cos się zmieniło odnośnie rejestracji samochodu?
ostatnio rejestrowałem 3 lata temu wiec może się cos zmieniło, jak ktoś może był niedawno to wymieni co tam jest potrzebne
samochód zarejestrowany w Polsce z polskiego salonu używany nie nowy.
potrzebuje ksero dowodu osobistego czy jest do wglądu na miejscu,jakies inne ksera dokumentów może?
co piszemy na wniosku-"do wniosku załączam nastepujace dokumenty"?:
i jeszcze jeden wpis który mnie trochę dziwi-chyba ze cos się zmieniło(mnie nie dotyczy mam fakturę):

?w przypadkach umów cywilnych przeniesienia prawa własności o ile wartość kwalifikuje do zgłoszenia w urzędzie skarbowym powinien być dołączony dokument potwierdzający uiszczenie tych należności

przepraszam co ich interesuje czy zapłaciłem skarbówkę czy nie, przeciez mam na to 14 dni i to moja sprawa kiedy zapłace, wnosze o rejestracje pojazdu i mam wszystkie wymagane dokumenty wiec po co im kwit ze skarbówki.
no i godziny otwarcia trochę zabawne ale pewnie maja trochę roboty przed i trochę roboty po ze tak powiem"
Ostatnio zmieniony 21-10-2015 21:08 przez spit, łącznie zmieniany 1 raz.

alek
Posty: 1521
Rejestracja: 09-09-2014 21:57

Rejestracja pojazdu

Post autor: alek » 21-10-2015 21:54

"Tu masz przewodnik http://www.tarnobrzeg.eobip.pl/bip_tarn ... t=2&page=0
znajdź wydział komunikacji i odpowiednią sprawę do załatwienia (9 od góry)
Kopie powinni robić sami a w załącznikach wpisujesz te dokumenty które są wymagane oprócz OC



Edytowany przez alek o 21-10-2015 - 20:02. "

ODPOWIEDZ