Dyskusje religijne

Sprawy nie tylko tarnobrzeskie, na które nie ma miejsca gdzie indziej.
grassownik
Posty: 3508
Rejestracja: 24-01-2009 09:47

Dyskusje religijne

Post autor: grassownik » 08-04-2016 14:34

"
Mi chodzi o to, że np. mnie obraża to że wiele dziewczyn chodzi z odsłoniętymi tyłkami i piersiami prawie na wierzchu, bo nie mam ochoty tego oglądać, ale nie wyzywam ich ani nie obrażam ich.. Także chodzi mi o takie zachowanie. Wiem, że ciężko się żyje w takim państwie, jak nasze, bo trzeba się z niektórymi rzeczami pogodzić, a wiem że jest nie łatwo... Nie musimy się po prostu na wzajem obrażać, wyzywać itp
generalnie masz rację.

tyle,że u nas w Polsce poczucie wspólnoty nie istnieje.
a władzę sprawuje ten,który najbardziej od lat Polskę i Polaków obrażał.


Jak to jest? Że Ci, którzy są świadomi swojej śmierci i wierzą - odchodzą spokojnie , a ci którzy nie wierzą w Boga, umierają w spazmatyczny sposób. Jak to jest? Jaka jest interpretacja mecenasów tego forum?
jeszcze nie umierałem ;-)
w bóstwa nie wierzę.mam zamiar nie wierzyć nigdy.

rodzicom już zapowiedziałem,że gdyby..to katolskiego pogrzebu sobie nie życzę.amen.



odnowiciel pisze: Najbardziej w świecie przesladuje się chrześcijan a nie osoby niewierzące.Oczy ze zdumienia przecieram,ze szanownego grassownika i grassownikopodobnych obraża krzyż drewniany w Sejmie. Czyzby metalowy nie przeszkadzał.
chyba w tzw Czarnej Afryce... :lol:
i to naturalne,że oddają im za kilkaset lat nawracania ogniem i mieczem ;-)"
Ostatnio zmieniony 08-04-2016 14:34 przez grassownik, łącznie zmieniany 1 raz.

globo
Posty: 145
Rejestracja: 20-01-2016 19:17

Dyskusje religijne

Post autor: globo » 08-04-2016 14:40

"Teraz modne jest swingowanie. Tak jak to bylo za czasów starego testamentu. Oby na dobre te czasy wróciły :):)A i jeszcze jedno. Byl Adam ,Eva,Kain i Abel . I tylko tylu. Kain zabil Abla . Później Kain miał dzieci .Pytam sie skąd .No skąd ? Kto zgadnie ? A ta Arka noego naprawde musiala byc duza hahah.Pomiescic wszystkie stworzenia wszystkich ras i płci .I ile zarcia musialo tam byc na tej arce .A ile gowna trzeba bylo wyszuflowac za burte.To dopiero sztuka nowoczesna."
Ostatnio zmieniony 08-04-2016 14:40 przez globo, łącznie zmieniany 1 raz.

grassownik
Posty: 3508
Rejestracja: 24-01-2009 09:47

Dyskusje religijne

Post autor: grassownik » 08-04-2016 14:48

"
A ta Arka noego naprawde musiala byc duza hahah
http://urnammu.republika.pl/gilgamesz.htm

masz zerknij,te mity i zabobonne opowiastki pojawiają się dość regularnie w mitologiach Bliskiego Wschodu,nic nowego.
to takie same bajki jak ta o Smoku Wawelskim,Wandzie czy Bazyliszku.

Tylko jeden mit poznajesz raz w życiu a tamte odpowiednio podane podaje się od najmłodszych lat i utrwala co tydzień na tzw. sianokosach dla personelu pana boga czytaj mszach.
ta firma ma już ponad 2 tysiące lat.bronią więc swojego monopolu na mitologię ;-)
trudno się dziwić.



Edytowany przez grassownik o 08-04-2016 - 12:49. "
Ostatnio zmieniony 08-04-2016 14:48 przez grassownik, łącznie zmieniany 1 raz.

stachu
Posty: 1895
Rejestracja: 03-02-2015 23:29

Dyskusje religijne

Post autor: stachu » 08-04-2016 15:21

"Wielka jest nienawiść niektórych osób do ludzi wierzących.
Przykre to jest, ale prawdziwe ...

Już kilkukrotnie wielu deklarowało się, ze tu nie będzie zaglądało, ale jednak są ciekawi co się tu pisze,
Wiele osób nawraca się tuż przed śmiercią, nawet takich, którzy walczyli z Bogiem i Kościołem.
Życzę Wam tego przyjaciele.

"Kochajcie Waszych nieprzyjaciół""
Ostatnio zmieniony 08-04-2016 15:21 przez stachu, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
ptasiorrr
Posty: 1653
Rejestracja: 22-08-2011 17:48

Dyskusje religijne

Post autor: ptasiorrr » 08-04-2016 15:45

"
Co Ty za brednie wypisujesz?
Od kiedy kaczka jest człowiekiem?
Normalnie ręce opadają ... biologii trochę więcej by się przydało icon_cool
Jak nie odróżniasz kaczki od człowieka, to skąd masz wiedzieć kiedy się życie powstaje?
Apropos: ja kaczek nie hoduję, więc to nie moja icon_biggrin
Dla głąba specjalnie wytłumaczę: JAROSŁAW KACZYŃSKI - PREZES.
Nawet szatan wierzy, że Bóg istnieje i drży przed nim ...
To wytłumacz skąd się wziął Szatan.
Chrystus żyje!
Co Ty powiesz! Zabili go na krzyżu i żyje?
wiszący drewniany obiekt w Sejmie to najdobitniejszy tego dowód.
Drewniany, metalowy czy ulepiony z gówna obraża uczucia ludzi niewierzących bądź wyznających inną wiarę. Dlaczego jest to narzucone? Załóżmy, że mój syn chodzi do szkoły i jest Satanistą, to dlaczego nie powieszą w klasie krzyża odwrotnie?
Mi chodzi o to, że np. mnie obraża to że wiele dziewczyn chodzi z odsłoniętymi tyłkami i piersiami prawie na wierzchu, bo nie mam ochoty tego oglądać,
To popatrz sobie na chłopców. Może to Cię będzie obrażać.
to naturalne,że oddają im za kilkaset lat nawracania ogniem i mieczem icon_wink
Brawo kolego!!!
A i jeszcze jedno. Byl Adam ,Eva,Kain i Abel . I tylko tylu. Kain zabil Abla . Później Kain miał dzieci .Pytam sie skąd .No skąd ?
Ja już zdawałem to pytanie i odpowiedzi ni ma.

Debil(e) http://m.wyborcza.pl/wyborcza/1,105226, ... rects=true

http://www.se.pl/wiadomosci/polska/bisk ... 57547.html Powinien być ruch... na sucho!!!

I tak na rozluźnienie: http://www.se.pl/wiadomosci/polska/cenn ... 44193.html



Edytowany przez ptasiorrr o 08-04-2016 - 14:10. "
Ostatnio zmieniony 08-04-2016 15:45 przez ptasiorrr, łącznie zmieniany 1 raz.
Kiedyś na krzyżach wisiały łotry, a dzisiaj na łotrach wiszą krzyże...

globo
Posty: 145
Rejestracja: 20-01-2016 19:17

Dyskusje religijne

Post autor: globo » 08-04-2016 16:09

"Cytat
A i jeszcze jedno. Byl Adam ,Eva,Kain i Abel . I tylko tylu. Kain zabil Abla . Później Kain miał dzieci .Pytam sie skąd .No skąd ?
Ja już zdawałem to pytanie i odpowiedzi ni ma.
Oj odpowiedz może być tylko jedna.Kain posunął mamuśkę a ta zapomniała założyć synusiowi kondoma ze skory węża :):)"
Ostatnio zmieniony 08-04-2016 16:09 przez globo, łącznie zmieniany 1 raz.

stachu
Posty: 1895
Rejestracja: 03-02-2015 23:29

Dyskusje religijne

Post autor: stachu » 08-04-2016 16:20

"odpowiedź była już dawno, poszukaj sobie w historii, odpowiadałem na to pytanie chyba ptasiorrrowi, który też o tym zapomniał ...

http://www.tarnobrzeg.info/index.php?mo ... &start=120



Bardzo dobrze zrozumiałem Twoją odpowiedź ptasiorr.
Chciałem Ci pokazać jak brzmią niekiedy Twoje odpowiedzi 8-)



Edytowany przez stachu o 08-04-2016 - 14:29. "
Ostatnio zmieniony 08-04-2016 16:20 przez stachu, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
ptasiorrr
Posty: 1653
Rejestracja: 22-08-2011 17:48

Dyskusje religijne

Post autor: ptasiorrr » 09-04-2016 09:21

"
Czytając dokładnie Biblię widzisz, że Adam miał dużo synów i dużo córek.
Nie zapomniał, ale po co pytać skoro i tak odpowiedź sprowadza do kazirodztwa. Wszystko fajnie tylko z kim? Z Ewą? Z A co było dalej? Kto kogo bzykał aby na ziemi powstała ludzkość?
Chciałem Ci pokazać jak brzmią niekiedy Twoje odpowiedzi
Wg mnie próbujesz zrobić z kogoś głupszego niż jest. Odpowiedź na "Don Kaczka" była prymitywna i na pierwszy rzut ok robiła z Ciebie niedorozwiniętego debila i głąba, bo jak piszesz:
Bardzo dobrze zrozumiałem Twoją odpowiedź ptasiorr.
"
Ostatnio zmieniony 09-04-2016 09:21 przez ptasiorrr, łącznie zmieniany 1 raz.
Kiedyś na krzyżach wisiały łotry, a dzisiaj na łotrach wiszą krzyże...

stachu
Posty: 1895
Rejestracja: 03-02-2015 23:29

Dyskusje religijne

Post autor: stachu » 10-04-2016 03:09

"Wtedy bliskie związki brata i siostry prawdopodobnie nie były zabronione.
Przyjacielu skupiasz się na rzeczach mniej ważnych, a zapominasz o ważnych.
Nie to jest najważniejsze jak powstała ludzkość, ale jak swoją duszę uchronić przed zatraceniem ...

Podejrzewam, że znasz odpowiedzi na pytania, które zadajesz, a jak nie znasz o i tak co bym nie napisał, to Cię nie przekona.
Powiedz mi, co Ty chcesz przez to osiągnąć?"
Ostatnio zmieniony 10-04-2016 03:09 przez stachu, łącznie zmieniany 1 raz.

rav
Posty: 1072
Rejestracja: 01-04-2015 09:00

Dyskusje religijne

Post autor: rav » 11-04-2016 00:27

"Kiedyś pisałem o Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego Zagrożonego Zagładą.
Czy to ma sens? Czy to działa?

Odpowiadam: ma sens i działa!
Modlitwa ta ratuje od aborcji, a potwierdzają to liczne świadectwa. Oto jedno z nich:
Helena pisze:Zawsze chciałam urodzić dziecko, szczególnie pragnęłam, aby to była dziewczynka. Nawet w sercu nosiłam jej imię, Weronika. Niestety, nie dane mi było zaznać tego szczęścia. Kiedyś dowiedziałam się o kobiecie planującej dokonanie aborcji. Natychmiast podjęłam Duchową Adopcję dla uratowania jej dzieciątka. Po kilku miesiącach ponownie usłyszałam o niej , że jednak urodziła. Udało mi się dowiedzieć jaki jest jej adres zamieszkania, pod który udałam się z zakupioną wyprawką dla niemowlęcia. Wielka była moja radość i zdziwienie, kiedy pochylony nad niemowlęciem jej starszy brat powiedział do mnie: ?Ładną mam siostrzyczkę, Weronika ma na imię.? Myślę, że spełniło się moje marzenie.
"
Ostatnio zmieniony 11-04-2016 00:27 przez rav, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
ptasiorrr
Posty: 1653
Rejestracja: 22-08-2011 17:48

Dyskusje religijne

Post autor: ptasiorrr » 11-04-2016 08:58

"
to Cię nie przekona.
No nie, bo albo nie odpowiadasz na pytania, albo odpowiadasz cytatami z biblii, które mam gdzieś.
Powiedz mi, co Ty chcesz przez to osiągnąć?
Chciałem tylko powiedzieć z czym się nie zgadzam, co jest dla mnie nielogiczne itd. Forum przecież służy do dyskusji.
Podejrzewam, że znasz odpowiedzi na pytania, które zadajesz
Ja podejrzewam, że nikt nie zna, ale nie będę się powtarzał i jak już pożyje na garnuszku innych przejrzę forum i zadam Ci po raz ostatni pytania, które Ci zadawałem a na które nie odpowiedziałeś."
Ostatnio zmieniony 11-04-2016 08:58 przez ptasiorrr, łącznie zmieniany 1 raz.
Kiedyś na krzyżach wisiały łotry, a dzisiaj na łotrach wiszą krzyże...

stachu
Posty: 1895
Rejestracja: 03-02-2015 23:29

Dyskusje religijne

Post autor: stachu » 11-04-2016 09:22

"lepiej znajdź pytania, które ja Ci zadałem, a na które mi nie odpowiedziałeś ..."
Ostatnio zmieniony 11-04-2016 09:22 przez stachu, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
ptasiorrr
Posty: 1653
Rejestracja: 22-08-2011 17:48

Dyskusje religijne

Post autor: ptasiorrr » 11-04-2016 10:18

"Jak Maryja zaszła w ciążę będąc dziewicą i tudzież jak urodziła dziecko?
Matka Boska czy Matka Jezusa? (konkubinat z Józefem)
Jahwe? Więc dlaczego pracownik kościoła na mszy mówi "...panie boże wszechmogący..." a nie ...Jahwe wszechmogący...?
Dlaczego znak krzyża jest rozdzielony na 4 skoro jest 3 osoby boskie? To dlaczego robiąc znak krzyża dotykamy czoła, piersi, lewego ramienia i prawego ramienia? Jakby nie patrzył 4 razy. Skoro bóg siedzi po środku, po prawej Jezus a po lewej duch święty to kto jest pod bogiem?
Powiedz mi jaką masz gwarancję, że ze spermy od tego samego dawcy nie powstanie brat i siostra, którzy nic nie wędząc o sobie wezmą ślub?
Przecież tak powstała ludzkość. Z kazirodczych związków.
Bóg to Bóg
Czyli kto? Jezus, Budda, Jahwe, Allah, Jehowa, Szatan?


napisz kto jest ojcem bożym?
Bóg sam się zapłodnił i sam się urodził, następnie Maryję zapłodnił tylko jak skoro nie straciła dziewictwa i urodził się Jezus który został Bogiem i dalej była dziewicą. Logiczne?
czemu ZAWSZE najpierw budowana jest plebania a potem kościół?
To wytłumacz skąd się wziął Szatan.
I jeszcze jedno: dlaczego w szkołach, urzędach itp. ma wisieć tylko krzyż? Nie można powiesić też gwiazdy Dawida jakby ktoś był żydem?

Proszę bez kopiowania biblii ani żadnych innych niewiarygodnych źródeł.
lepiej znajdź pytania, które ja Ci zadałem, a na które mi nie odpowiedziałeś ...
To znajdź jak na jakieś nie odpowiedziałem."
Ostatnio zmieniony 11-04-2016 10:18 przez ptasiorrr, łącznie zmieniany 1 raz.
Kiedyś na krzyżach wisiały łotry, a dzisiaj na łotrach wiszą krzyże...

stachu
Posty: 1895
Rejestracja: 03-02-2015 23:29

Dyskusje religijne

Post autor: stachu » 11-04-2016 12:15

"
Jak Maryja zaszła w ciążę będąc dziewicą i tudzież jak urodziła dziecko?
cudowne poczęcie
Matka Boska czy Matka Jezusa? (konkubinat z Józefem)
Jezus jest Bogiem, więc jedno i drugie jest poprawne
Jahwe? Więc dlaczego pracownik kościoła na mszy mówi "...panie boże wszechmogący..." a nie ...Jahwe wszechmogący...?
Jahwe używane jest przez Żydów
Dlaczego znak krzyża jest rozdzielony na 4 skoro jest 3 osoby boskie? To dlaczego robiąc znak krzyża dotykamy czoła, piersi, lewego ramienia i prawego ramienia? Jakby nie patrzył 4 razy. Skoro bóg siedzi po środku, po prawej Jezus a po lewej duch święty to kto jest pod bogiem?
Nigdzie nie przeczytałem, że Duch Święty siedzi po lewej stronie ...
Nie znam historii powstania znaku Krzyża Świętego kreślonego na czole, sercu i ramionach, ale najważniejsze, że działa 8-)
Przecież tak powstała ludzkość. Z kazirodczych związków.
dawniej takie związki nie były zabronione, bo nie powodowały chorób czy kalectw.
Bóg to BógCzyli kto?
Imię Boga w Księdze Wyjścia to Jestem Który Jestem.

Bóg istniał od zawsze i będzie istniał w nieskończoność
Ludzie mają swój początek, ale będą również istnieć do nieskończoności.
czemu ZAWSZE najpierw budowana jest plebania a potem kościół?
a gdzie ksiądz ma mieszkać?
pod mostem?
To wytłumacz skąd się wziął Szatan.
to zbuntowany anioł
I jeszcze jedno: dlaczego w szkołach, urzędach itp. ma wisieć tylko krzyż? Nie można powiesić też gwiazdy Dawida jakby ktoś był żydem?
bo Polska przyjęła chrzest i jest chrześcijańska jak prawie cała Europa.
W tym roku i tym czasie obchodzimy 1050 rocznicę chrztu Polski !!!
czyżbyś zapomniał o tym?"
Ostatnio zmieniony 11-04-2016 12:15 przez stachu, łącznie zmieniany 1 raz.

stachu
Posty: 1895
Rejestracja: 03-02-2015 23:29

Dyskusje religijne

Post autor: stachu » 11-04-2016 12:19

"
marektbg pisze:a co do aborcji po co się wtrącasz? twoje ciało? twoja decyzja? może dasz na leczenie dziecka niepełnosprawnego, na które państwo wypięło d..pe i radź sobie sam, zbieraj kasę aby leczyć dziecko w USA!! nie ty będziesz żył z tą decyzją więc skończ piep...c jak ci pis...wcy - ale czytając twoje posty to jestes jednym z nich!
idz głosić swoje prawdy do kościoła!!!!!!
wtrącam się bo mam prawo bronić życia nienarodzonych bezbronnych dzieci !!!
ciało dziecka! to nie jest ciało tej kobiety, to jest ciało nowego żywego organizmu, które niewinnie jest skazywane na najgorszą karę - karę śmierci ...

powtórzę Ci: prawda jest prawdą niezależnie czy się ją głosi w kościołach czy poza nimi ..."
Ostatnio zmieniony 11-04-2016 12:19 przez stachu, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
ptasiorrr
Posty: 1653
Rejestracja: 22-08-2011 17:48

Dyskusje religijne

Post autor: ptasiorrr » 11-04-2016 13:09

"Odniosę się tylko do jednego bo jak ktoś jest oszołomem i cytuje tylko biblię i to co mu nakładli do głowy katabasy to ja już się nie udzielam. Zacytuję tylko:
Jezus jest Bogiem
XXXXX jest a nie bogiem, bo jak piszesz
Bóg istniał od zawsze i będzie istniał w nieskończoność
a on się urodził w roku 0000 25 grudnia.
Jahwe używane jest przez Żydów
A przez Ciebie jak? Jesteś chory i tyle, bo nie potrafisz sam od siebie tego wyjaśnić.
Nigdzie nie przeczytałem, że Duch Święty siedzi po lewej stronie ...
A gdzie? Pod nim? A po prawicy kto siedzi? Spojrzyjcie na krucyfiks; cóż on symbolizuje? Bladą nieudolność wiszącą na drzewie.
dawniej takie związki nie były zabronione, bo nie powodowały chorób czy kalectw.
No tak. Wtedy byli inni ludzie i mieli inny kod genetyczny...
a gdzie ksiądz ma mieszkać?
pod mostem?
Było by to z korzyścią dla wszystkich. Skoro jesteś tak mało inteligenty to ja Ci odpowiem: zarówno plebanię jak i kościół budują za darmo parafianie aby móc potem jeszcze do tego dokładać dając na tacę. Jeśli najpierw wybudowali by kościół to olali by budowę plebanii i księżulo musiałby zapłacić za usługę a tak to ma za friko.
to zbuntowany anioł
http://masz-mnie-wampirze.w.interiowo.p ... a.html#top
bo Polska przyjęła chrzest i jest chrześcijańska jak prawie cała Europa.
W tym roku i tym czasie obchodzimy 1050 rocznicę chrztu Polski !!!
Chrzest Polski nastąpił w 966 roku. Najpierw ochrzcił się władca Mieszko I, a następnie rozpoczął się proces chrystianizacji całej Polski. Przyjmuje się, że ten proces trwał do początku XIII wieku, a według niektórych źródeł nawet do XVII w. Na przełomie wieku X-XI rozpoczęto budowę kościelnej organizacji. Chrzest pierwszego z naszych władców nastąpił w Ostrowie Lednickim, Gnieźnie lub Poznaniu, ponieważ na terenach tych miast znaleziono baptysteria z II połowy X wieku (czyli budynki przeznaczone do obrzędu chrztu), co najprawdopodobniej świadczy o zaistniałej sytuacji.

Przyczyny chrztu Polski to:

uniknięcie podporządkowania przez dominujące wówczas w Europie Państwo Cesarskie,
sojusz z Czechami,
chęć wzmocnienia autorytetu władcy,
polepszenie funkcjonowania państwa,
wzmocnienie więzi między ludźmi,
Znaczenie chrztu:

przyjęcie jednolitej wiary, odejście od bałwochwalstwa, guseł i wierzeń ludowych,
umocnienie Polski poprzez organizację kościelną, której podstawową jednostką jest parafia,
utożsamianie się z Europą, w której dominowało chrześcijaństwo,
autorytet władcy jako pomazańca bożego,
polityka z sąsiednimi państwami, na przykład z Czechami,
wzmocnienie pozycji Polski na tle innych krajów europejskich,
stworzenie państwa ponadplemiennego,
umocnienie wewnętrznej struktury organizacyjnej w państwie,
zjednoczenie ludzi poprzez wiarę w jednego Boga,
przyjęcie chrztu to ogromnej wagi akt kulturowy i polityczny,
Skutki chrztu Polski:

biskupi zaczęli sprawować bardzo ważne stanowiska w państwie Polan
utworzono biskupstwa, np. w roku 968 powstało biskupstwo w Poznaniu,
w roku 1000 powstało arcybiskupstwo w Gnieźnie (zostało ono powołane na cześć władcy Państwa Cesarskiego - Ottona III, który odwiedził w tymże roku Polskę),
arcybiskupstwo w Gnieźnie sprawowało władzę nad trzema biskupstwami, znajdującymi się we Wrocławiu i Kołobrzegu oraz Krakowie,
nastąpił rozwój organizacji kościelnych, powstawały coraz to nowe biskupstwa, np. w XII wieku Bolesław Krzywousty powołał biskupstwo w Lubuszu, w roku 1440 założono biskupstwo w Wolinie),
zjednoczenie państwa Polan,
utracono jednak dwa biskupstwa, lubelskie, a także zachodniopomorskie,
Krzyżacy założyli biskupstwo chełmińske,

Jak widać z powyższych rozważań, przyczyny, znaczenie i skutki przyjęcia przez Polskę chrztu łączą się ze sobą nieodwracalnie. Mieszko I musiał przyjąć chrzest, by jego kraj nie stał się łupem dla innych państw, które były już schrystianizowane i tworzyły chrześcijańską wspólnotę. Poza tym, wiara w jednego Boga jednoczyła ludzi, zaś pogaństwo hamowało rozwój państwa ponadplemiennego. W owym czasie Cesarstwo Niemieckie, podobnie, jak Państwo Kościelne chciało podporządkować sobie inne państwa, więc Mieszko I, by tego uniknąć zdecydował się na wejście do europejskiej wspólnoty chrześcijańskiej. Chrzest, a wraz z nim proces chrystianizacji podnosił również autorytet Mieszka I, gdyż wraz z przyjęciem wiary stał się on bożym pomazańcem. Natomiast pogaństwo uniemożliwiało sprowadzenie do kraju duchowieństwa, tak bardzo potrzebnego do struktury i organizacji Kościoła. http://www.bryk.pl/wypracowania/histori ... kutki.html

czyżbyś zapomniał o tym?
A muszę pamiętać?
wtrącam się bo mam prawo bronić życia nienarodzonych bezbronnych dzieci !!!
ciało dziecka! to nie jest ciało tej kobiety, to jest ciało nowego żywego organizmu, które niewinnie jest skazywane na najgorszą karę - karę śmierci ...
Wiesz co jeśli masz córkę to co by było jakby jako nieletnią z molestował ją katabas i zaszła by w ciążę?"
Ostatnio zmieniony 11-04-2016 13:09 przez ptasiorrr, łącznie zmieniany 1 raz.
Kiedyś na krzyżach wisiały łotry, a dzisiaj na łotrach wiszą krzyże...

stachu
Posty: 1895
Rejestracja: 03-02-2015 23:29

Dyskusje religijne

Post autor: stachu » 11-04-2016 13:21

"mniej nienawiści, a więcej miłości Przyjacielu - tyle co Ci mam do powiedzenia!"
Ostatnio zmieniony 11-04-2016 13:21 przez stachu, łącznie zmieniany 1 raz.

marcin85tbg
Posty: 1054
Rejestracja: 22-10-2004 18:08

Dyskusje religijne

Post autor: marcin85tbg » 11-04-2016 13:52

"A co ze zdrowiem i życiem matki? W dupie je masz? Bo niedorozwiniety płód jest ważniejszy? Dlaczego matkę chcesz skazywac na takie cierpienie i ryzyko utraty zdrowia? Dlaczego matkę chcesz kaleczyc? (w przypadku cesarskiego cięcia)

W imię swej chorej ideologii to wszystko?

Ciekawy jestem stachu, czy kazalbys swojej żonie nosić dziecko, ryzykując jej zdrowiem, a mając pewność, że niedorozwiniety płód, nie przeżyje. Szczerze wątpię. Ale pie****ic takie kocopoly jest łatwo..."
Ostatnio zmieniony 11-04-2016 13:52 przez marcin85tbg, łącznie zmieniany 1 raz.

stachu
Posty: 1895
Rejestracja: 03-02-2015 23:29

Dyskusje religijne

Post autor: stachu » 11-04-2016 14:05

"Życie i zdrowie matki się ratuje i leczy. Nikt nie wymaga od kobiety heroiczności, by oddawać swoje życie.
Jeżeli matka jest chora na raka, białaczkę czy inna chorobę może leki brać, aby nie umrzeć.
Skutki uboczne lekarstw jakie na dziecko one wywrą nie będą zamiarem zniszczenia dziecka, ale uratowania życia matce.
Nawet jeżeli dziecko umrze to nie jest aborcja!
Rozumiesz?"
Ostatnio zmieniony 11-04-2016 14:05 przez stachu, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ