Koronawirus

Sprawy nie tylko tarnobrzeskie, na które nie ma miejsca gdzie indziej.
A1313
Posty: 2271
Rejestracja: 24-09-2006 12:29

Re: Koronawirus

Post autor: A1313 » 13-12-2021 20:21

A konfederacja zapomniała dodać drugiego filmu z Zamościa?

Awatar użytkownika
encore
Posty: 1558
Rejestracja: 11-12-2018 11:39

Re: Koronawirus

Post autor: encore » 13-12-2021 22:19

Jak Widzimy prąd u Milicji nie podrożał, Hańba!
"Państwa i narody, które na podstawie kłamstwa, na podstawie negowania prawdy podają myśl polityczną, dążą do zguby."

dino
Posty: 1995
Rejestracja: 02-09-2016 15:08

Re: Koronawirus

Post autor: dino » 14-12-2021 07:38

Ostatnia niedziela. 12 grudnia 2021 roku.
Msza w jednym z tarnobrzeskich kościołów.
Z tyłu w ławce siedzi starsze małżeństwo. Oboje w maskach po oczy.
W pewnym momencie żona odzywa się do męża: O! kolejny bez maski wchodzi do kościoła.
Za chwilę słyszę dość głośno: Zadzwonię po policję, niech coś z nim zrobią.
Mąż coś mruczy do żony znacznie ciszej.
Żona na to: Ja tego tak nie zostawię. zadzwonię po policję!

I tu już uśmiecham się szeroko!
Po pierwsze: już wiem po co starszej kobiecie telefon w kościele ;-) Czasami trzeba wykonać "telefon do przyjaciela!" ;-)
Po drugie: a może ten człowiek nie może oddychać przez szmatę?
Po trzecie: duch w narodzie nie ginie :-( Ta pani równie dobrze odnalazłaby się w czasie okupacji wskazując: O, tu Żydy siedzą! O tu się ukryły! jak i pewnie odnalazłaby się po wojnie: O, tu trzyma świniaka! O tu jego ukrył! oraz równie dobrze w latach 80. XX wieku: Pani wyniesie ten boczek z zaplecza bo zadzwonię po milicję!

Ten sam dzień 12 grudnia 2021 roku w Częstochowie. To nie urodziny u Mazurka ;-) ;-) ani biba zorganizowana przez Glapińskiego ;-) ;-)
Tam nie było odważnych w mundurach ;-) ;-)
A dzień później, 13 grudnia 2021 roku, usta obu Dudów i ministrów wszelakich pełne frazesów o "wolności".

W czerwcu 2003 roku miałem rację, by NIE WCHODZIĆ do EuroSowietów.
W maju 2020 miałem rację, że pandemia, to tresura.
W kwietniu 2022 miałem racje, by nie pomagać bezwarunkowo Ukrainie.
Jak będzie w 2024?

jamWilhelm
Posty: 1099
Rejestracja: 30-04-2005 04:18

Re: Koronawirus

Post autor: jamWilhelm » 14-12-2021 11:04

zasadne/niezasadne noszenie maski - nie ważne. Mi brak maseczki u kogoś nie przeszkadza, sam z chęcią bym nie nosił, jednak w sklepach itp noszę, tylko z jednego względu, aby nie robić komuś dyskomfortu a i na kopanie się z policją nie mam ani ochoty ani czasu. Czasem zapomnę ale jak by mi ktoś zwrócił uwagę to bym ją założył a nie darł ryja na cały sklep. Wydaje mi się, że to kwestia kultury. Teraz każdy buntownik widzę ma problemy z oddychaniem i sądzę, że po prostu lubią się kopać. Działania policji często są skandaliczne i to nie tylko w przypadku masek, chociaż kolesiowi co uderzył policjanta należało się jak psu buda. Szkoda mi was bo widać, że żyjecie tymi szczepionkami, maskami, cyframi bardziej niż wspomniana pani z kościoła

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 19275
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

Re: Koronawirus

Post autor: admin » 14-12-2021 18:01

jamWilhelm pisze:
14-12-2021 11:04
w sklepach itp noszę, tylko z jednego względu, aby nie robić komuś dyskomfortu a i na kopanie się z policją nie mam ani ochoty ani czasu. Czasem zapomnę ale jak by mi ktoś zwrócił uwagę to bym ją założył a nie darł ryja na cały sklep. Wydaje mi się, że to kwestia kultury.
Tak samo do tego podchodzę. Nawet jak nie dla siebie, to dla innych, nawet jeśli kogoś uważam za przeczulonego, a siebie za bardziej świadomego.

A1313
Posty: 2271
Rejestracja: 24-09-2006 12:29

Re: Koronawirus

Post autor: A1313 » 14-12-2021 20:27

xoot pisze:
14-12-2021 19:57
Maski nosimy dla siebie, szczepimy się dla siebie, myjemy ręce dla siebie, w samochodzie zapinamy pasy tylko i wyłącznie dla siebie nie dla samopoczucia Halinki czy Mariana przecież to jest absurd. Po to Marian czy Halinka się zaszczepiły i noszą maski żeby się czuć bezpiecznie. Przecież maska nie działa tylko w jedną stronę. Zresztą maski nie zatrzymują transmisji wirusa, jest mnóstwo prac naukowych w których udowodniono ich nieskuteczność. To jest kolejny absurd narzucony przez lekarzy celebrytów w mediach i internetach.
Jak to jest ze ja się napotykam na badania w których potwierdza sie skuteczność maseczek. Fakt faktem ze maseczka maseczce nierowna ,ktos kaze nosić najtańszy szmelc?

Co do pasów , za olanie zapinania należy sie mandat ,sprawdź taryfikatorze.
oraz

Jeśli w procesie oceny, biegły uzna, że poszkodowany sam przyczynił się do powstałej szkody – na przykład właśnie za pośrednictwem niezapiętych pasów – przedstawi to w raporcie dla towarzystwa ubezpieczeniowego. Ubezpieczyciel, w zależności od „wkładu własnego” poszkodowanego w zaistniałą sytuację, adekwatnie pomniejszy wysokość odszkodowania OC.

jamWilhelm
Posty: 1099
Rejestracja: 30-04-2005 04:18

Re: Koronawirus

Post autor: jamWilhelm » 14-12-2021 20:28

po to Marian i Halina nie przechodzą w miejscach niedozwolonych aby ich samochód nie przejechał. Mam bezpieczny samochód dla siebie i nie obowiązują mnie ograniczenia prędkości bo mam bezpieczną furę

dino
Posty: 1995
Rejestracja: 02-09-2016 15:08

Re: Koronawirus

Post autor: dino » 16-12-2021 22:48

Dramat w kilku aktach.

Zapamiętajcie!
Cokolwiek Wam się stanie zostajecie z problem SAMI!
Dociera do Was: SAMI!
stajecie się PROBLEMEM dla Rodziny i najbliższych.
W końcu przecież
ale pani/pan się sama zapisała na szczepionkę. Nikt pani nie zmuszał. Nie możemy nic zrobić

Akt 1.
W niedzielę, 26 czerwca 2021 po konsultacji lekarskiej została zakwalifikowana na szczepienie i wzięła pierwszą dawkę preparatu Pfizera – Comirnaty.

Akt 2.
Wkrótce poczuła się źle. Oprócz standardowych objawów niepożądanych (ból w miejscu wstrzyknięcia, opuchlizna, zaczerwienienie) w okolicy szyi, pachwiny i na udzie po stronie szczepienia pojawiły się guzki o średnicy 2-5 cm. Joanna znalazła ich kilka, badający ją potem lekarz doszukał się łącznie 10 guzków.

Akt 3.
Do tego – jak pisze 10 sierpnia 2021 doktor, który wykonywał szczepienie, w zaświadczeniu o niepożądanych objawach poszczepiennych – doszły:

„wysoka gorączka (do 40 stopni),
nudności,
zawroty głowy,
senność,
zaburzenia czucia w nogach (zwłaszcza po stronie przeciwnej do szczepienia),
uczucie nierównej pracy serca,
siniaki, wybroczyny żylne na ramionach i nogach,
poszerzenie żył powierzchniowych w dołach podkolanowych obustronnie (wcześniej bez żylaków, w rodzinie nikt żylaków nie ma)”.

Akt 4.
Specjaliści nie wiedzieli, co jej jest, dlatego też nie wdrażali specjalnego leczenia. Joanna wzięła dwie serie antybiotyków. Nie pomogło.

Akt 5.
Narodowy Fundusz Zdrowia jako płatnik za świadczenia opieki zdrowotnej finansowane ze środków publicznych, nie posiada kompetencji w sprawie.

Akt 6.
Firma Pfizer podchodzi ze współczuciem do Pani sytuacji. Tym nie mniej w zakresie, w jakim domaga się Pani zwrotu kosztów albo innego odszkodowania, spółka Pfizer nie widzi żadnych podstaw do zaoferowania Pani tego rodzaju płatności ze swojej strony.

Akt 7.
Świadczenia z Funduszu i tak prawdopodobnie nie dostanę, bo nie byłam hospitalizowana, pada odpowiedź: »Ale pani się sama zapisała na szczepionkę. Nikt pani nie zmuszał. Nie możemy nic zrobić«.

https://oko.press/panstwo-ustepuje-anty ... ia-joanny/
W czerwcu 2003 roku miałem rację, by NIE WCHODZIĆ do EuroSowietów.
W maju 2020 miałem rację, że pandemia, to tresura.
W kwietniu 2022 miałem racje, by nie pomagać bezwarunkowo Ukrainie.
Jak będzie w 2024?

Awatar użytkownika
encore
Posty: 1558
Rejestracja: 11-12-2018 11:39

Re: Koronawirus

Post autor: encore » 17-12-2021 20:33

Cringe...

zamiast mobilizacji do szczepień w postaci programu zapewniającego poszkodowanym przez NOPy odszkodowań oraz w uzasadnionych wypadkach rent dla zaszczepionych bądź spadkobierców zaszczepionych serwuje się hulajnogi, maskotki i pendrive. Mrożkowi, Orwellowi i innym fantastom się o tym nie śniło nawet. Tanio chcą kupić chętnych na szczepienia.

ps. sam mimo wątpliwości uczestniczę w tej szczepionkowej loterii i jak na razie się nie skarżę.
"Państwa i narody, które na podstawie kłamstwa, na podstawie negowania prawdy podają myśl polityczną, dążą do zguby."

Awatar użytkownika
encore
Posty: 1558
Rejestracja: 11-12-2018 11:39

Re: Koronawirus

Post autor: encore » 17-12-2021 21:14

Też znam szczepionkoentuzjastów. Którzy oglądając TV czy czytając gazety bezkrytycznie ufają treściom. Znam też zagorzałych antyszczepionkowców, którzy traktują tych zaszczepionych jak ścierwo. Tych pierwszych jest sporo, tych drugich mniej więcej tyle samo a tych co jak oceniam takich jak ja, którzy mają uzasadnione wątpliwości ale mimo wszystko się decydują na zakłucie jest chyba najwięcej. Oczywiście wśród tych ostatnich też sporo robi agitacja ale i niewiele mniej po prostu historie osób znajomych którzy byli lub nie byli zaszczepieni i przejścia zachorowania. Sam z najbliższego otoczenia znam tylko historie przejścia łagodnego covidu po zaszczepieniu a nie mam info o konkretnych ciężkich NOPach bądź ciężkim przechorowaniom czy śmierciom po zaszczepieniu.Mam też niestety informacje o śmierciach osób, które nie były zaszczepione bądź bardzo konkretnych konsekwencjach przechorowania.

Nie jestem zwolennikiem obowiązkowych szczepień. Jestem zwolennikiem aby przy każdej szczepionce państwo brało pod uwagę zarówno odszkodowania za NOPy jak i z drugiej strony obciążało kosztami leczenia tych, którzy mimo darmowych szczepień się (i dzieci) nie zaszczepili. Moim zdaniem to jest najbardziej fair
"Państwa i narody, które na podstawie kłamstwa, na podstawie negowania prawdy podają myśl polityczną, dążą do zguby."

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 19275
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

Re: Koronawirus

Post autor: admin » 17-12-2021 23:40

xoot pisze:
17-12-2021 21:36
Równie dobrze można tak potraktować tych co palą, chleją, jedzą słodycze i tyją, mają cukrzyce. A skoro ktoś dobrowolnie przyjął kłujkę to czemu z moich podatków ja mam mu fundować rentę? To nie byłoby fair.
To akurat już jest. Palacze i pijący płacą ogromną akcyzę, a od słodyczy też nam niedawno wprowadzono nowy podatek.

jamWilhelm
Posty: 1099
Rejestracja: 30-04-2005 04:18

Re: Koronawirus

Post autor: jamWilhelm » 18-12-2021 10:38

tak, dla Państwa to najlepszy obywatel, pijący, palący i jedzący dużo słodyczy, nie dość, że płaci dużo podatków to i emerytury/renty długo nie nabierze. tacy powinni dostawać medale odrodzenia kraju i mieć uprzywilejowania jak honorowi dawcy krwi :)

dino
Posty: 1995
Rejestracja: 02-09-2016 15:08

Re: Koronawirus

Post autor: dino » 19-12-2021 22:38

0.
Nie wiem czy on to mówi z satysfakcją w celu podkreślenia "nieprzyjemności"?
W każdym razie na pewno jest to aborcjonista z tysiącem również zdrowych dzieci wyciągniętych z kobiet.
Oczywiście poseł PiS ;-)

Osoba niezaszczepiona będzie musiała być raczej gotowa na to, że dwa razy na tydzień będzie miała pobierany profesjonalny wymaz z nosa, na obecność koronawirusa, to nie jest przyjemne
Bolesław Piecha, poseł PiS-u, lekarz

https://www.rp.pl/polityka/art19208241- ... w-tygodniu


1.
Jordan Peterson - (ur. 12 czerwca 1962 w Edmonton) – kanadyjski psycholog kliniczny, profesor psychologii na Uniwersytecie w Toronto, zajmujący się psychologią ideologii, religii, osobowości, świadomości,
https://pl.wikipedia.org/wiki/Jordan_Peterson
Otóż Jordanowi WDAWAŁO SIĘ, że skoro poświęci się i weźmie dwa zastrzyki to będzie mógł "wrócić do normalności". Czyli zastrzyki pobrane nie w celu ochrony zdrowia, lecz jak sam stwierdził, żeby rząd kanadyjski w końcu "zostawił go w spokoju".
I okazuje się, że pomimo poświęcenia czuje się oszukany, gdyż rząd kanadyjski wcale nie zamierza zrezygnować z raz zdobytej władzy, no bo przecież
RAZ ZDOBYTEJ WŁADZY NIE ODDAMY NIGDY! a GDY KTOŚ CHCIAŁ TĘ WŁADZE ZABRAĆ TO MU WŁADZA LUDOWA TĘ RĘKĘ OBETNIE!
No zdziwienie!
Przecież to było do przewidzenia!
https://www.youtube.com/watch?v=yeu1EPl6IyI

3.
A JAKBYŚMY dali się wyszczepić w ponad 80 procentach, to wyglądałoby by to tak jak poniżej.
Prawda, że wrócili do normalności ;-) ;-) ;-)
Chociaż, jest paru znanych polityków i polityczek u których poniższe informacje pewnie powodują ORGAZM ;-)

a) Holandii wprowadza twardy lockdown od jutra do co najmniej 14 stycznia. Zamknięte nieistotne sklepy, restauracje, bary, salony fryzjerskie, siłownie, kina, teatry i muzea. Maksymalnie dwóch gości w domu oraz dwie osoby przebywające ze sobą na zewnątrz. Odwołane zostają wszystkie imprezy oraz jarmarki bożonarodzeniowe. W święta wyjątek - w domu może przebywać maksymalnie 4 gości. Szkoły zostają zamknięte do 9 stycznia 2022 r. W Holandii w pełni zaszczepione jest 87,5% dorosłej populacji.Obostrzenia te mają obowiązywać do 14 stycznia 2022 r.
b) Austria wprowadziła obowiązek noszenia maski w domu i oddelegowała generała do walki z COVID-19.
c) We Włoszech ważność paszportu szczepionkowego będzie automatycznie zawieszana w momencie uzyskania pozytywnego wyniku testu na COVID-19.
Rozporządzenie weszło w życie wczoraj.
d) Dania wprowadza częściowy lockdown dla wszystkich. Zamknięte będą place zabaw, teatry, kina, parki rozrywki, ogrody zoologiczne, muzea, galerie sztuki, ośrodki kultury, sale wielofunkcyjne, pomieszczenia przeznaczone na publiczną działalność oświatową i imprezy sportowe. Obostrzenia mają obowiązywać do 17 stycznia 2022 roku. W Danii w pełni zaszczepione jest 87 proc. populacji w wieku powyżej 12 lat.
e) Irlandia ogłasza godzinę policyjną od 20.00 dla lokali gastronomicznych i wprowadza maksymalnie 50% obłożenia podczas imprez.
Obostrzenia wchodzą w życie jutro i mają obowiązywać do 30 stycznia 2022 roku.

3.
Już pisałem, że jak Wam coś się stanie, to zostajecie z problem sami.
Tak jak został ten Ojciec:

[*] [*] [*]

@marian_konarski
Mój Syn, Marcin, 44 lata, zmarł wczoraj trzy dni po zaszczepieniu się eksperymentalną szczepionką. Pisowcy i inne kanalie odpowiecie za to.
Już wiem dlaczego mój Syn się zaczepił. Zrobił to dla matki która kilkanaście lat żyła z jednym płucem. Bardzo ją kochał i uległ jej namową mimo że widział o swojej chorobie, sarkoidozie. Matka, również zaszczepiona zmarła 15 grudnia, Syn 18 grudnia. Taka jest moc propagandy.

https://twitter.com/marian_konarski?ref ... r%5Eauthor

Co na to Jankowski i Gozdyra?
Ile jeszcze osób trzeba poświęcić wyszczepiając Polaków i "kwalifikując do wyszczepienia" pod cmentarzami, na parkingach czy w namiocie na festynach?
W czerwcu 2003 roku miałem rację, by NIE WCHODZIĆ do EuroSowietów.
W maju 2020 miałem rację, że pandemia, to tresura.
W kwietniu 2022 miałem racje, by nie pomagać bezwarunkowo Ukrainie.
Jak będzie w 2024?

Awatar użytkownika
mensir67
Posty: 279
Rejestracja: 23-05-2004 08:52

Re: Koronawirus

Post autor: mensir67 » 20-12-2021 17:39

Wiec jak to jest co lepiej ?....proste pytanie bez wywodów

nie szczepić się i umierać

szczepić i umierać


i nie kombinować ze to wszystko zmyślone i niema ..tego czegoś

alek
Posty: 1516
Rejestracja: 09-09-2014 21:57

Re: Koronawirus

Post autor: alek » 20-12-2021 18:22

mensir67 pisze:
20-12-2021 17:39
Wiec jak to jest co lepiej ?....proste pytanie bez wywodów

nie szczepić się i umierać

szczepić i umierać


i nie kombinować ze to wszystko zmyślone i niema ..tego czegoś
Nie ma prostej odpowiedzi. Jaka szansa na przeżycie przy zakażeniu covid mając jedno płuco? 0 . Jaka przy sarkoidozie? 0 . Prawdopodobieństwo powikłań po szczepieniu promil procenta.
Tygodniowo na covid i przez covid umiera blisko 3 tys osób. Zmyślone?

dino
Posty: 1995
Rejestracja: 02-09-2016 15:08

Re: Koronawirus

Post autor: dino » 20-12-2021 18:50

alek pisze:
20-12-2021 18:22
Nie ma prostej odpowiedzi. Jaka szansa na przeżycie przy zakażeniu covid mając jedno płuco? 0 . Jaka przy sarkoidozie? 0 . Prawdopodobieństwo powikłań po szczepieniu promil procenta.
Tygodniowo na covid i przez covid umiera blisko 3 tys osób. Zmyślone?
Skoro JEDNAK można umrzeć po wyszczepieniu, to decyzja w tej sprawie powinna być podejmowana przez każdego indywidualnie. W końcu udział w rosyjskiej ruletce powinien być dobrowolny.
A tymczasem szantaż pisowskiego Piechy mówiącego - oj, będzie was bolało jak się nie wyszczepicie - wyczerpuje znamiona terroryzmu a przynajmniej znaczną ich część.
W czerwcu 2003 roku miałem rację, by NIE WCHODZIĆ do EuroSowietów.
W maju 2020 miałem rację, że pandemia, to tresura.
W kwietniu 2022 miałem racje, by nie pomagać bezwarunkowo Ukrainie.
Jak będzie w 2024?

dino
Posty: 1995
Rejestracja: 02-09-2016 15:08

Re: Koronawirus

Post autor: dino » 21-12-2021 09:54

Mamy OBCEGO!
Formę życia z przestrzeni kosmicznej, która zawitała na Ziemię i egzystuje w ludzkim ciele zmuszając swojego hosta do nieracjonalnych zachowań.
Moim zdaniem SARS-CoV-2 ma pewne pozytywne działanie - bardzo szybko i precyzyjnie wskazuje ludzi, którzy powinni być pozbawieni tytułów naukowych. I myślę, że to właśnie na podstawie takich naukowych analiz są przygotowywane kolejne zakazy ;-)
Dzięki Panu Profesorowi już wiem: należy unikać kanałów wentylacyjnych.
Tam czai się OBCY.
Tak było na filmie :-) :-) :-)

SARS-CoV-2 manipuluje naszymi umysłami w taki sposób, żebyśmy się w tej pierwszej, najbardziej zakaźnej fazie, bardziej społecznie udzielali – mówi w rozmowie z PAP prof. Tomasz Szlendak.
https://www.pap.pl/aktualnosci/news,102 ... as-w-manie
Tomasz Szlendak (ur. 1 marca 1974 w Toruniu) – socjolog, profesor zwyczajny na Wydziale Filozofii i Nauk Społecznych UMK,
W czerwcu 2003 roku miałem rację, by NIE WCHODZIĆ do EuroSowietów.
W maju 2020 miałem rację, że pandemia, to tresura.
W kwietniu 2022 miałem racje, by nie pomagać bezwarunkowo Ukrainie.
Jak będzie w 2024?

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 19275
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

Re: Koronawirus

Post autor: admin » 21-12-2021 19:17

Bardzo interesująca koncepcja i piszę to na serio, jako biotechnolog/mikrobiolog.

Nie zaobserwowałem tego u siebie, nawet infekcja nie spowodowała żebym zrobił się bardziej towarzyski :) W sumie można prześledzić czy na forum udzielałem się bardziej niż zwykle, pierwsze objawy pojawiły się w Wielki Czwartek wieczorem.

dino
Posty: 1995
Rejestracja: 02-09-2016 15:08

Re: Koronawirus

Post autor: dino » 23-12-2021 06:39

Tego już się nie chce komentować poza: A NIE MÓWIŁEM!
Najpóźniej w październiku 2022 roku znikną wyszczepieni w Polsce. Chyba, że zdecydują się ładować w siebie Service Packi.
Ważność wyszczepki to 9 miesięcy.
Czy mówiłem już, że po prostej wpadliśmy na rondo?
Może właśnie dlatego "Ostatnia prosta" wzięła się i zniknęła?

Certyfikaty covidowe w Polsce będa ważne krócej, także po dodatkowej dawce szczepionki

- Od 1 lutego zarówno certyfikat po pełnym zaszczepieniu, jak i certyfikat po szczepieniu przypominającym będzie ważny 9 miesięcy - powiedział rzecznik Ministerstwa Zdrowia, odnosząc się do unijnych certyfikatów COVID.

https://www.rp.pl/polityka/art19221471- ... zczepionki


Obrazek
W czerwcu 2003 roku miałem rację, by NIE WCHODZIĆ do EuroSowietów.
W maju 2020 miałem rację, że pandemia, to tresura.
W kwietniu 2022 miałem racje, by nie pomagać bezwarunkowo Ukrainie.
Jak będzie w 2024?

dino
Posty: 1995
Rejestracja: 02-09-2016 15:08

Re: Koronawirus

Post autor: dino » 28-12-2021 21:07

Miało być jutro, gdyż rocznica przypada jutro ale niech będzie dziś, gdyż to właśnie dziś Europa bije rekordy ;-)

Obrazek

W nawiązaniu do poniższego proponuję jedno wyjście: nie dać się WYMAZAĆ!

Cypr zgłasza 2 241 nowych przypadków zakażeń SARS-CoV2. Najwięcej od początku pandemii.
Grecja zgłasza 21 657 nowych przypadków zakażeń SARS-CoV2. Najwięcej od początku pandemii.
Portugalia zgłasza 17 172 nowe przypadki zakażeń SARS-CoV2. Najwięcej od początku pandemii.
Francja zgłasza 179 807 nowych przypadków zakażeń SARS-CoV2. Najwięcej od początku pandemii. Ustanawia również nowy europejski rekord zakażeń zgłoszonych przez jeden kraj w ciągu doby.
Wielka Brytania już teraz zgłasza 129 471 nowych przypadków zakażeń SARS-CoV2. Najwięcej od początku pandemii. Bez uwzględnienia danych ze Szkocji oraz Irlandii Północnej, które wciąż nie spłynęły.
Dania ma obecnie najwyższy wskaźnik zakażeń SARS-CoV2 na świecie. 1 612 przypadków infekcji na 100 000 mieszkańców.
Australia zgłasza 11 258 nowych przypadków zakażeń SARS-CoV2. Najwięcej od początku pandemii.
W czerwcu 2003 roku miałem rację, by NIE WCHODZIĆ do EuroSowietów.
W maju 2020 miałem rację, że pandemia, to tresura.
W kwietniu 2022 miałem racje, by nie pomagać bezwarunkowo Ukrainie.
Jak będzie w 2024?

ODPOWIEDZ