Zmiany w TVK Siarkowiec, cyfryzacja TV i przespieszenie internetu

Sprawy nie tylko tarnobrzeskie, na które nie ma miejsca gdzie indziej.
olsen
Posty: 356
Rejestracja: 04-01-2015 11:38

Zmiany w TVK Siarkowiec, cyfryzacja TV i przespieszenie internetu

Post autor: olsen » 02-09-2018 21:56

"Może jakiś inteligentny fachowiec który tam pracuje zajął się przesyłem sygnału do kablówki ojciec od trzech dni nie może normalnie odbierać programów pojawiają się jakieś kwadraciki a potem sygnał zanika dodam że wszystko robione czyli podłączenie jest na jakichś zaciskach przez fachowców ze spółdzielni a telewizor ma rok z pełnym wyposażeniem jeśli chodzi o odbiór i naziemnej i cyfrowej byłem dziś i mnie to wkur.... nie dało się nic ogarnąć zrobiliśmy restart tv i nowe wyszukiwanie programów nic nie dało sąsiedzi mają podobny problem za co mój stary płaci za kostkę rubika na ekranie?"
Ostatnio zmieniony 02-09-2018 21:56 przez olsen, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
karas
Posty: 1350
Rejestracja: 05-06-2004 15:58

Zmiany w TVK Siarkowiec, cyfryzacja TV i przespieszenie internetu

Post autor: karas » 03-09-2018 11:13

"
olsen pisze:Może jakiś inteligentny fachowiec który tam pracuje zajął się przesyłem sygnału do kablówki ojciec od trzech dni nie może normalnie odbierać programów pojawiają się jakieś kwadraciki a potem sygnał zanika dodam że wszystko robione czyli podłączenie jest na jakichś zaciskach przez fachowców ze spółdzielni a telewizor ma rok z pełnym wyposażeniem jeśli chodzi o odbiór i naziemnej i cyfrowej byłem dziś i mnie to wkur.... nie dało się nic ogarnąć zrobiliśmy restart tv i nowe wyszukiwanie programów nic nie dało sąsiedzi mają podobny problem za co mój stary płaci za kostkę rubika na ekranie?
Zgłosiłeś do działu technicznego?"
Ostatnio zmieniony 03-09-2018 11:13 przez karas, łącznie zmieniany 1 raz.
Karaś

olsen
Posty: 356
Rejestracja: 04-01-2015 11:38

Zmiany w TVK Siarkowiec, cyfryzacja TV i przespieszenie internetu

Post autor: olsen » 03-09-2018 11:42

"
karas pisze:
olsen pisze:Może jakiś inteligentny fachowiec który tam pracuje zajął się przesyłem sygnału do kablówki ojciec od trzech dni nie może normalnie odbierać programów pojawiają się jakieś kwadraciki a potem sygnał zanika dodam że wszystko robione czyli podłączenie jest na jakichś zaciskach przez fachowców ze spółdzielni a telewizor ma rok z pełnym wyposażeniem jeśli chodzi o odbiór i naziemnej i cyfrowej byłem dziś i mnie to wkur.... nie dało się nic ogarnąć zrobiliśmy restart tv i nowe wyszukiwanie programów nic nie dało sąsiedzi mają podobny problem za co mój stary płaci za kostkę rubika na ekranie?
Zgłosiłeś do działu technicznego?
Zgłosiłem w piątek i dziś czekam na fachowca ma przed wizytą przedzwonić"
Ostatnio zmieniony 03-09-2018 11:42 przez olsen, łącznie zmieniany 1 raz.

doktor
Posty: 140
Rejestracja: 15-05-2004 20:28

Zmiany w TVK Siarkowiec, cyfryzacja TV i przespieszenie internetu

Post autor: doktor » 03-09-2018 22:24

"
olsen pisze:Może jakiś... ...zzz... ... na ekranie?
Ale po co o tym tu napisałeś? Jeżeli masz usterkę w dostarczaniu usługi po prostu zgłoś to pod odpowiednim numerem telefonu i umów się na wizytę serwisanta. Forum nie jest miejscem na takie rzeczy. Nikt Ci tutaj nie pomoże w tej kwestii.

Interpunkcja."

ODPOWIEDZ