Wędkarstwo nad Wisłą

Sprawy nie tylko tarnobrzeskie, na które nie ma miejsca gdzie indziej.
franko
Posty: 292
Rejestracja: 26-08-2014 16:27

Wędkarstwo nad Wisłą

Post autor: franko » 22-05-2015 09:57

"lament - jakośmnie to nie dziwi ze koło promu nic nie złapałeś bo ja tez tam byłem i chyab cie widziałem na opasce- wtedy było nas 3 gości ja rzucałem z brzegu a ty gadałes z jednym facetem, później doszeł kolejny, ale pomijając temat powiem ze jakoś nie dziwi mnie fakt ze nic na opasce nie bierze. z drugiej strony wisły parasole i promiarze z Ciszycy ciągną siaty od dawna i nikt z tym nic nie robi a wszyscy wiedzą mało tego zakładają siaty na noc i rano ściągają ponadto słyszałem ze zaczęli ostatnio prądem pgłuszać i łapią duże ryby. dzwoniłem na straż rybacką to mi powiedzieli z drugiej strony wisły to nie ich teren tylko świetokrzyskich strazników- porazka na całej linii, kazali mi dodtkowo najlepiej złapac ich na gorącym uczynku i wtedy zadzownić do nich - kooejna porazka - kuźwa to ja mam wstawac o 3 w nocy i czatowac na nich a za co im płaca pytam sie ! Kiedyś złapałi gościa co ciągna prądem to dali mu kolegium 200zł po okazało sie ze strazników znajomy po czym on sie smiał i mówił ze tyle na sprzedazy ryb zarobi w 2 godziny - porazka kolejna. Głównie kłusuja z za wisły z wioch za wałem: CISZYCA, ŁUKOWIEC PRZEWŁOKA, KĘPA NAGNAJOWSKA !"
Ostatnio zmieniony 22-05-2015 09:57 przez franko, łącznie zmieniany 1 raz.

lament
Posty: 159
Rejestracja: 22-05-2004 17:01

Wędkarstwo nad Wisłą

Post autor: lament » 22-05-2015 14:46

"To rzeczywiście ja byłem :) Szkoda, że jest taki stan rzeczy :/ Wisła jest piękna i tajemnicza i bardzo fajny jest tu klimat nocą podczas wędkowania.

Z tego co się orientuję to samemu też wiele nie możesz zrobić, nawet jak byś należał do straży społecznej. Każda interwencja ma być z udziałem policji. Samemu tylko kłopotów można sobie narobić."
Ostatnio zmieniony 22-05-2015 14:46 przez lament, łącznie zmieniany 1 raz.

andriu81
Posty: 1797
Rejestracja: 29-05-2010 03:51

Wędkarstwo nad Wisłą

Post autor: andriu81 » 23-05-2015 00:35

"Kłopotu na pewno sobie nie narobisz filmując,fotografując .A na gorącym uczynku jeśli jestes dostatecznie silny z pomocą innej osoby można zastosować areszt obywatelski.Kto się boi,ten niczego nie zdziała.W razie poważnych nieporozumień są jeszcze media,telewizja.Najważniejsze jednak są zebrane dowody przestępstwa."

ODPOWIEDZ