Coraz gorszy internet Siarkowy...

Sprawy nie tylko tarnobrzeskie, na które nie ma miejsca gdzie indziej.
mat94
Posty: 7
Rejestracja: 30-06-2017 21:57

Re: Coraz gorszy internet Siarkowy...

Post autor: mat94 » 07-11-2019 18:57

Robi73 pisze:
31-10-2019 19:50
Tylko że nie w każdym bloku, cóż z tego że w całym Tarnobrzegu Orange położyło światłowód ale jak ktoś z Siarkowca chciałby światłowód z Orange to Siarkowiec w szybkim tempie kładzie swój światłowód do bloku i nie pozwala na wejście konkurencji.
Problem w tym że siarkowiec nie potrafi normalnie udostępniać internetu w porównaniu z tsm wielka przepaść.

Ciągłe problemy z światłowodem, rozłączenia, cały czas utraty pakietów, ogóle to idiot*w tam zatrudniają.

Awatar użytkownika
Robi73
Posty: 104
Rejestracja: 28-10-2006 14:29

Re: Coraz gorszy internet Siarkowy...

Post autor: Robi73 » 07-11-2019 19:56

mat94 pisze:
07-11-2019 18:57
Problem w tym że siarkowiec nie potrafi normalnie udostępniać internetu w porównaniu z tsm wielka przepaść.

Ciągłe problemy z światłowodem, rozłączenia, cały czas utraty pakietów, ogóle to idiot*w tam zatrudniają.
Największy problem to jest tam jedna osoba jak się zadzwoni do niego(jak raczy odebrać) to twierdzi że u niego jest wszystko w porządku i wina leży po stronie abonenta, co do serwisantów to chłopaki są w porządku jest ich dwóch na całą sieć w TSM jest tych osób więcej. Nie tylko z światłowodem jest problem na zwykłym kablu też są szopki no ale nie ma z kim gadać bo zawsze wina jest po stronie abonenta a nie administratora sieci.

doktor
Posty: 140
Rejestracja: 15-05-2004 20:28

Re: Coraz gorszy internet Siarkowy...

Post autor: doktor » 07-11-2019 22:29

To ja z doświadczenia i wiedzy napiszę:
Serwisanci sieci Siarkowca, z którymi miałem już do czynienia, są kompetentni i jak napisano powyżej "w porządku". Jeśli o chodzi o jakość usług w zależności od medium, ze światłowodem nie miałem do czynienia i chyba nie chcę mieć więc nic nie napiszę, jeśli chodzi o koncentryk nigdy nie miałem kłopotów. I mała dygresja, jak ta sieć ma działać doskonale, skoro administrator więcej czasu spędza na sesjach Rady Miasta niż w serwerowni?

Dla porządku. Sieć internetową w zasobach TSM obsługuje firma "Tescom" i nie są to pracownicy TSM.
Dla porównania. W Sieci siarkowca pracuje dwóch serwisantów (w oparciu o powyższe), w sieci TSM na zwykłą instalację przyjeżdża trzech i podejrzewam, że to jest jedna z kilku ekip.

mat94
Posty: 7
Rejestracja: 30-06-2017 21:57

Re: Coraz gorszy internet Siarkowy...

Post autor: mat94 » 13-03-2023 00:44

Rok 2023 a w siarkowcu dalej jak były są problemy z Internetem nic się nie zmieniło, dalej tego problemu nie rozwiązali i pewnie nic z tym nie zrobią i ludzie dalej narzekają.
I co z tego że prędkości ostatnio zwiększyli, Zwiększyli bo dostali emaila, i zostali uświadomieni że dalej oferują niskie prędkości w porównaniu z ofertą tsm, wiec ustawili takie same) i co z tego jak jakość łącza odstaje daleko w tyle, w dzisiejszych czasach ludzie potrzebują stabilnego łącza, nie każdy tylko przegląda strony, a nie Internet który ma utraty pakietów które wykraczają poza normą.
Jakoś w TSM gdzie ma znajomy Internet i sam osobiście miałem okazje z niego skorzystać, nie ma takich problemów i tam jest wszystko stabilnie, tylko zawsze w siarkowcu są problemy.
Po prostu powinni się dogadać z drugą spółdzielnia lub tym "Tescom" i udostępniać to samo łącze które jest w TSM, wtedy każdy będzie zadowolony.

ODPOWIEDZ