IV Edycja Charytatywnej Akcji Siarkowcy Dzieciakom dobiegła końca

Dział forum z komentarzami do aktualności
grassownik
Posty: 3508
Rejestracja: 24-01-2009 09:47

IV Edycja Charytatywnej Akcji Siarkowcy Dzieciakom dobiegła końca

Post autor: grassownik » 23-01-2013 12:28

"kibice w Polsce zasłużyli sobie taką opinię jaką mają a jaką powiela krass.
mieniący się kibicami Siarki (kibic Siarki to płaci składki w klubie a nie tylko barwy nosi jak wielu pozerów dla których szalik to talizman by w ryja na mieście nie dostać) też sobie na to zasłużyli.
oglądanie swastyk,celtyków i innych bazgrołów przy nazwie KS Siarka nie jest niczym przyjemnym.
szpecenie murów miasta,które podobno się kocha informując o zbiórkach też nie jest najlepszym sposobem na pokazywanie swoich gorących uczuć.to zwykła głupota i takie akty wandalizmu powinny być z całą stanowczością tępione.amen.

idąc jednak tropem takiej generalizacji należy nazwać polityków złodziejami a księży pedofilami.
rozumni ludzie raczej nie generalizują zatem :-)



Edytowany przez grassownik o 23-01-2013 - 11:29. "
Ostatnio zmieniony 23-01-2013 12:28 przez grassownik, łącznie zmieniany 1 raz.

silvan
Posty: 237
Rejestracja: 25-01-2011 13:16

IV Edycja Charytatywnej Akcji Siarkowcy Dzieciakom dobiegła końca

Post autor: silvan » 23-01-2013 12:59

"
generalizowanie jest jak najbardziej usprawiedliwione.
Patrz post Grassownika powyżej."
Ostatnio zmieniony 23-01-2013 12:59 przez silvan, łącznie zmieniany 1 raz.

grassownik
Posty: 3508
Rejestracja: 24-01-2009 09:47

IV Edycja Charytatywnej Akcji Siarkowcy Dzieciakom dobiegła końca

Post autor: grassownik » 23-01-2013 13:01

"
Ależ to samo środowisko kibicowskie niewiele robi by wysprzątać je z elementu
nieraz i przestępczego.
jeśli ktoś jest przestępcą to z urzędu zajmuje się nim Policja,Prokuratura i na końcu sąd.
czyli organy ścigania i wymiar sprawiedliwości.
inni kibice nie mają takich kompetencji i instrumentów by zajmować się "oczyszczaniem" środowiska.
szczęśliwie dożyliśmy czasów,że samosądy wyszły z mody.

jeśli zatem z kimś nie radzą sobie organy ścigania to jak ja mam powstrzymać tych rzekomych bandytów ? kijem bejsbolowym ?
czy wiesz co za to grozi ?

w Polsce od lat pokutuje polityka tolerancji małych występków jako nieszkodliwych niby społecznie.a te złamane znaki,wywrócone śmietniki,pomalowane ściany powinny być powodem dla którego takich głąbów co robią zamach na nie powinno się kierować do robót publicznych ale nie tak jak to się teraz odbywa,że kierownikowi z ASA zanoszą pół litra,ten podbija im prace społeczne i wieś dalej tańczy i śpiewa.
wzorem New Yorku trzeba wprowadzić właśnie za takie najmniejsze występki przeciw porządkowi publicznemu srogie kary a nie umorzenia,tak by się drugi raz jeden z drugim zastanowili w swym ptasim móżdżku czy naprawdę warto i czy to komukolwiek imponuje.

ale nie piszmy bzdur,że to kibice mają tworzyć oczyszczające ich szeregi bojówki bo obudzimy się z ręką wiecie gdzie.
a na mieście będą ze sobą konkurowały policja,zbrojne ramię prezydenta i inne zbrojne bojówki poszczególnych stowarzyszeń.ja za taką perspektywę serdecznie dziękuję.



Edytowany przez grassownik o 23-01-2013 - 12:03. "
Ostatnio zmieniony 23-01-2013 13:01 przez grassownik, łącznie zmieniany 1 raz.

grassownik
Posty: 3508
Rejestracja: 24-01-2009 09:47

IV Edycja Charytatywnej Akcji Siarkowcy Dzieciakom dobiegła końca

Post autor: grassownik » 23-01-2013 13:23

"
A kto ma niby? Policja? I ja mam płacić za to, że banda miernot nie potrafi wyrwać chwasta ze swojego otoczenia?
dlatego pytam jak mam to zrobić ?

pamiętajmy,że żyjemy w środku europy gdzie organy państwa mają swoje zadania i chcąc nie chcąc od przestrzegania prawa i porządku jest Policja.
więc nie nakładamy na nią nowych zadań tylko życzymy sobie by egzekwowała obowiązujące prawo.
inna rzecz to fakt jak osamotnieni w tej walce są policjanci i ja się im nie dziwię,że się nie wystawiają skoro prawo bardziej chroni małoletniego cwaniaczka plującego na mundur niż majestat państwa,który on reprezentuje.
absolutnie winni są temu politycy.wiadomo zresztą którzy.

natomiast ja się nie dziwię temu zdaniu jakie wiele osób wyraża bo też uważam,że kibice sami sobie winni.
śmiać mi się chce zresztą z obłudy środowiska kibolskiego,z tego,że kreują się na ostatnich patriotów,na ofiary okupacyjnego rządu i tak dalej i dalej.
natomiast znając troszkę to środowisko uważam,że to nie są kibice.
kibic chodzi na mecz oglądać mecz,futbol,pasjonować się sportem a nie tym czy przyjadą z Lublina kibice czy nie,jakie będą mieli flagi i takie tam.
ale zdaję sobie sprawę,że niektórzy mnie też nie mają za kibica,bo jestem piknikiem,nie jeżdżę zawsze na wyjazdy bo znudziło mnie jeżdżenie po to by oglądać mecze zza siatki albo wcale,że nie jestem gładko ostrzyżony a swastykę uważam za obrazę historii mojego kraju i bohaterów poległych w imię jej suwerenności,etc.
mają jednak do tego prawo."
Ostatnio zmieniony 23-01-2013 13:23 przez grassownik, łącznie zmieniany 1 raz.

grassownik
Posty: 3508
Rejestracja: 24-01-2009 09:47

IV Edycja Charytatywnej Akcji Siarkowcy Dzieciakom dobiegła końca

Post autor: grassownik » 23-01-2013 13:54

"jak dla mnie mogą zburzyć stadion a boisko zaorać.
zresztą zagarnięcie Zwierzyńca mniej więcej do tego wcześniej czy później doprowadzi.
gdzie byli wtedy kibice Siarki gdy o tym decydowano ? siedzieli w domach bo mieli to tam gdzie i Ty Krass (z tym,że Ty się na najprawdziwszego z prawdziwych nie kreujesz)."
Ostatnio zmieniony 23-01-2013 13:54 przez grassownik, łącznie zmieniany 1 raz.

grassownik
Posty: 3508
Rejestracja: 24-01-2009 09:47

IV Edycja Charytatywnej Akcji Siarkowcy Dzieciakom dobiegła końca

Post autor: grassownik » 23-01-2013 14:00

"rad jakoby kibice mieli sami sobie poradzić z oddzieleniem ziaren od plew nie rozumiem.
gdy Tobie Krass ktoś będzie bejsbolem w szyby samochodu uderzał to schodzisz sam do furiata czy wzywasz wyspecjalizowane w walce z takowymi delikwentami służby ?"
Ostatnio zmieniony 23-01-2013 14:00 przez grassownik, łącznie zmieniany 1 raz.

grassownik
Posty: 3508
Rejestracja: 24-01-2009 09:47

IV Edycja Charytatywnej Akcji Siarkowcy Dzieciakom dobiegła końca

Post autor: grassownik » 23-01-2013 14:35

"
nie idź ze zbójem na piwo. nie podawaj mu ręki.
podobno jestem popularny :lol: ale chyba nie aż tak by moje podawanie dłoni cokolwiek zmieniło.
piwa nie pijam prawie wcale,zwłaszcza z kibolami :-P"
Ostatnio zmieniony 23-01-2013 14:35 przez grassownik, łącznie zmieniany 1 raz.

Honka
Posty: 520
Rejestracja: 17-04-2008 02:36

IV Edycja Charytatywnej Akcji Siarkowcy Dzieciakom dobiegła końca

Post autor: Honka » 24-01-2013 01:49

"
artur_wsp pisze:
Dla was kibic to łobuz.
Według nas nie myślicie.
Czytasz wyborczą, myślisz że to prawda objawiona.
Kibol tu, kibol tam. Znów złapali kibola.
Przyjdź i popatrz zanim zaczniesz pieprzyć bzdury.
W mediach nagonka trwa,
narkomani i bandyci, agresywni i niebezpieczni.
Prasa głośno krzyczy, spójrzmy w twarz!
Do której z grup mnie zaliczysz.
Nie znasz życia, rozejrzyj się po okolicy.
Nie wygrasz z nami, stadionów nie zmienisz w teatry.
My wciąż wracamy, trybuny świadkiem spektakli.
Kiedyś nagrody za oprawy, teraz zakaz goni zakaz.
Chociaż ciężki jest czas, nie zapomnisz o ultrasach.
Sama prawda, najlepiej jak byście sobie przesłuchali jeszcze cały kawałek.
http://www.youtube.com/watch?v=Ydx3xjeAyjA
Arturku to teraz odpowiedź mi na pytanie - Czy prawdziwy kibic swojej drużyny wchodzi do szatni piłkarzy i im się odgraża, a później do tego jeszcze się przyznaje, chwali i sobie w pewien sposób przypisuje awans do II ligi."
Ostatnio zmieniony 24-01-2013 01:49 przez Honka, łącznie zmieniany 1 raz.

artur_wsp
Posty: 338
Rejestracja: 11-09-2009 20:53

IV Edycja Charytatywnej Akcji Siarkowcy Dzieciakom dobiegła końca

Post autor: artur_wsp » 24-01-2013 17:40

"Nie ma 10 lat żebyś pisał/a do mnie tak zdrobniale.
To opisane zachowanie było oczywiście naganne i w ogóle nie potrzebne ale z resztą Twojej wypowiedzi nie mogę się zgodzić.
Miał się nie przyznać? Był chyba osobą publiczną, więc bardzo dobrze, że się przyznał i przeprosił za swoje zachowanie, które jak sam określił było niepotrzebne. Nie pamiętam już czy sam złożył rezygnację czy zarząd go wydalił. Widzę, że bacznie śledzisz forum Siarki ale szkoda, że wszystko tłumaczysz sobie na swój sposób.
Nie chcę dalej drążyć tego tematu tutaj bo tytuł newsa jest całkiem inny. Oczywiście admin może stworzyć nowy i tam będziemy się wymieniali poglądami ale ja swojego zdania i tak i tak nie zmienię. Możliwa również opcja PW."
Ostatnio zmieniony 24-01-2013 17:40 przez artur_wsp, łącznie zmieniany 1 raz.

Honka
Posty: 520
Rejestracja: 17-04-2008 02:36

IV Edycja Charytatywnej Akcji Siarkowcy Dzieciakom dobiegła końca

Post autor: Honka » 25-01-2013 01:10

"
Miał się nie przyznać? Był chyba osobą publiczną, więc bardzo dobrze, że się przyznał i przeprosił za swoje zachowanie, które jak sam określił było niepotrzebne. Nie pamiętam już czy sam złożył rezygnację czy zarząd go wydalił. Widzę, że bacznie śledzisz forum Siarki ale szkoda, że wszystko tłumaczysz sobie na swój sposób.
Nie chcę dalej drążyć tego tematu tutaj bo tytuł newsa jest całkiem inny. Oczywiście admin może stworzyć nowy i tam będziemy się wymieniali poglądami ale ja swojego zdania i tak i tak nie zmienię. Możliwa również opcja PW
Jaką osobą publiczną?Ktoś kto wchodzi z buciorami do szatni jest dla Ciebie osobą publiczną?Owszem przeprosił ale chyba nie do końca te przeprosiny były szczere moim zdaniem.Zarząd Siarki nie mógł go wydalić,sam podał się do dymisji podejmując męską i zresztą bardzo słuszną decyzje.Osoba tego typu nie powinna mieć prawa stać na czele Stowarzyszenia Złotej Siarki ktora ma swoj okreslony statut.Nie tyle sledzę forum co obserwuję to co dzieje się w Siarce i w ogol niej a niektóre zachowania po prostu mnie rażą i bolą.I nikt nie wrzuca tutaj wszystkich do jednego worka oczywiście ale przykładowo pamiętna jednorazowa akcja bo nie byl zaden doping która niby miała być wsparciem chyba dla siatkarek jak sie nie myle a była tak naprawdę anty propagantą przeciwko czarnoskórym koszykarzom ocierała się o rasizm.Twoim zdaniem to normalne zachowanie ''kibica'' który przychodzi na mecz siatkówki i śpiewa ''ch*** z bambusami dziewczyny jesteśmy z wami?''!Dla mnie to jest idiotyzm w czystej postaci i dlatego uważam,ze tego typu akcje są w pewnym sensie mydleniem oczu."
Ostatnio zmieniony 25-01-2013 01:10 przez Honka, łącznie zmieniany 1 raz.

sloth
Posty: 4
Rejestracja: 25-01-2013 13:35

IV Edycja Charytatywnej Akcji Siarkowcy Dzieciakom dobiegła końca

Post autor: sloth » 25-01-2013 14:08

"Zgadzam sie z Tobą Honka w stu procentach ze ta akcja to nic innego jak mydlenie oczu.
wezmy pod uwage same puszki na datki, nie wrzucił bym nawet znalezionej kopiejki do puszki po suplementach, obklejonej wlepkami o wiadomej tematyce, które i tak przyklejane są w kazdym mozliwym miejscu naszego miasta, szpecąc znaki drogowe, wystawy, ściany, przystanki itp. żeby chociaż na nich byl wizerunek domu dziecka, cokolwiek w tematyce akcji, nie ma niczego takiego. wypieracie się uprzedzeń a sami ubieracie się w koszulki z napisami typu "hooligans", często również o tematyce ideologicznej, a jak już zobaczyłem że niektórzy dumnie się wożą z napisami "Tarnobrzeg White Front" to mi ręce opadły, chyba że jest to kółko zabaw na śniegu, lub zaproszenie do dbania o higiene jamy ustnej, to przepraszam.
Jasne, zawsze znajdą sie osoby które na wszystko znajdą wymówke, a wejdź na forum jeden z drugim w takim stanie w jakim demolujecie nasze miasto i pokażcie jacy naprawde jesteście, banda pijanych, nie raz odurzonych karków z brakiem hamulca społecznego przez których normalny człowiek musi się bać i wstydzić w innych miastach swojego pochodzenia. Dobrze ktoś napisał że zebrane pieniądze powinny trafić w pierwszej kolejności na pokrycie przez was wyrządzonych szkód, lub na wasza własną resocjalizacje.
Wrzucam was do jednego worka, bo lubicie się trzymać razem, razem straszyć, demolować i niszczyć.
"Chcesz zmieniać świat, zacznij od siebie... " pozdrawiam."
Ostatnio zmieniony 25-01-2013 14:08 przez sloth, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ