Co się buduje w okolicy Tarnobrzega

Komentarze do aktualności. Podziel się informacją, dodaj temat do dyskusji.
globo
Posty: 145
Rejestracja: 20-01-2016 19:17

Co się buduje w okolicy Tarnobrzega

Post autor: globo » 05-04-2016 12:44

"Co prawda nie w Tarnobrzegu ale blisko.....Wyglada na to ze Vivo w Stalowej Woli bedzie rozbudowana o kino Helios .Fajnie bo blisko.
http://www.helios.pl/Inwestycje/
http://www.helios.pl/



Edytowany przez globo o 05-04-2016 - 10:48. "
Ostatnio zmieniony 05-04-2016 12:44 przez globo, łącznie zmieniany 1 raz.

globo
Posty: 145
Rejestracja: 20-01-2016 19:17

Co się buduje w okolicy Tarnobrzega

Post autor: globo » 06-04-2016 12:26

Ostatnio zmieniony 06-04-2016 12:26 przez globo, łącznie zmieniany 1 raz.

globo
Posty: 145
Rejestracja: 20-01-2016 19:17

Co się buduje w okolicy Tarnobrzega

Post autor: globo » 08-04-2016 19:44

Ostatnio zmieniony 08-04-2016 19:44 przez globo, łącznie zmieniany 1 raz.

globo
Posty: 145
Rejestracja: 20-01-2016 19:17

Co się buduje w okolicy Tarnobrzega

Post autor: globo » 08-04-2016 23:33

"Jak to jaki zwiazek? Bedziemy miec blisko troszeczke swiata ,Stalowa Wola ,Mielec .Inaczej nie wiedzielibysmy co to prawdziwe cywilizowane zakupy,normalne kino czy inne takie."
Ostatnio zmieniony 08-04-2016 23:33 przez globo, łącznie zmieniany 1 raz.

Dawid_tbg
Posty: 616
Rejestracja: 13-06-2004 02:07

Co się buduje w okolicy Tarnobrzega

Post autor: Dawid_tbg » 09-04-2016 00:01

"
globo pisze:Jak to jaki zwiazek? Bedziemy miec blisko troszeczke swiata ,Stalowa Wola ,Mielec .Inaczej nie wiedzielibysmy co to prawdziwe cywilizowane zakupy,normalne kino czy inne takie.
Jak Ci brakuje cywilizacji do się wyprowadź do "stolycy" najpierw wstawiasz info o kinie w St.W. teraz markecie w Mielcu, nie odbiegaj od tematu którym jest "Co się w mieście dzieje?" czyli Tarnobrzegu.
Każdy w miarę inteligentny człowiek chcąc robić zakupy sam decyduję gdzie i jaką instytucję wybrać. I nie musi po chleb do Mielca, a na film do kina do St.W jechać. Jeśli dla Ciebie wykładnią rozwoju jest ilość galerii i sal kinowych w mieście to na pewnym etapie Twojego rozwoju musiały zajść pewne zmiany o nieodwracalnym skutku. Obecnie życie nasze się zglobalizowało i tu nie chodzi o to gdzie (w jakim mieście) robisz zakupy tylko to komu kieszeń swoimi ciężko zarobionymi pieniędzmi napełniasz.

Mój post nic nie wnosi do tematu wątku (jak i kilka poprzednich) więc śmiało można go usunąć :)



Edytowany przez Dawid_tbg o 08-04-2016 - 22:02. "
Ostatnio zmieniony 09-04-2016 00:01 przez Dawid_tbg, łącznie zmieniany 1 raz.

globo
Posty: 145
Rejestracja: 20-01-2016 19:17

Co się buduje w okolicy Tarnobrzega

Post autor: globo » 09-04-2016 00:24

"Mysle ze twoj powinno sie usunac w pierwszej kolejności bo nie jest na temat. Nie wynika z niego co sie w mieście buduje a z moich wynika tylko tyle ze w oddalonych o niewiele km miastach mamy możliwość korzystania z cywilizacji i inwestycji jakie na ogol realizuje sie w miastach rozwijających sie .Wiec nie mów mi ze nie jest to wykładnik rozwoju bo jest, Zaluje ze w Tarnobrzegu nie doczekamy sie takich inwestycji nigdy tak ja nie doczeka sie ich Krasnik,Kolbuszowa czy Przeworsk ale cieszy ze niedaleko takie mamy do dyspozycji i dlatego napisałem o nich.A czy sie przeprowadzę ???owszem...rozważam to."
Ostatnio zmieniony 09-04-2016 00:24 przez globo, łącznie zmieniany 1 raz.

szikaka
Posty: 85
Rejestracja: 30-12-2015 08:38

Co się buduje w okolicy Tarnobrzega

Post autor: szikaka » 09-04-2016 10:20

"
globo pisze:Mysle ze twoj powinno sie usunac w pierwszej kolejności bo nie jest na temat. Nie wynika z niego co sie w mieście buduje a z moich wynika tylko tyle ze w oddalonych o niewiele km miastach mamy możliwość korzystania z cywilizacji i inwestycji jakie na ogol realizuje sie w miastach rozwijających sie .
globo to ze jestes Trollem na tym forum, jak widac jeszcze nie kazdy ogarnal. To ze nie potrafisz sie powstrzymac przed trollowaniem to juz tylko zal i rozpacz czytajac Twoje posty.
Zaloz sobie temat o cywilizacji w osciennych miastach i tam sobie pisz o tych rozwojach tych miast itp. Tylko zeby to sie nie skonczylo na zasadzie bloga bo znajac zycie malo kogo to bedzie z tarnobrzezan interesowac. Takich informacji mozna naczytac sie na forach do tego stosownych.

I zeby nie bylo mnie cieszy ze okolica sie rozwija, ale te inforamcje to ja juz wyczytalem na tych innych portalach i na tych innych portalach nie jaram sie, ze w tbg zrobili park handlowy czy wybudowali kibel w rynku, bo ich to g... obchodzi, a ja to szanuje. I tym sie wlasnie roznimy.

PS
Nie karmic Trolla - to takie haslo bardzo popularne w czasach kiedy powstala Neostrada



Edytowany przez szikaka o 09-04-2016 - 08:22. "
Ostatnio zmieniony 09-04-2016 10:20 przez szikaka, łącznie zmieniany 1 raz.

grassownik
Posty: 3508
Rejestracja: 24-01-2009 09:47

Co się buduje w okolicy Tarnobrzega

Post autor: grassownik » 09-04-2016 10:32

"
Jak to jaki zwiazek? Bedziemy miec blisko troszeczke swiata ,Stalowa Wola ,Mielec .Inaczej nie wiedzielibysmy co to prawdziwe cywilizowane zakupy,normalne kino czy inne takie.
taaa,znam takich co jeżdżą stąd ubrać się nawet w Londynie czy Mediolanie ;-)

i oczywiście,że mnie cieszy,że Mielec,Stalowa i wstaw tu każde miasto-rozwija się.niech sobie radzą,a do kina bardzo możliwe zaglądnę.
wyczekiwanie by coś ciekawe pokazali w TDKu wymaga wielkiej cierpliwości ;-) ale rozumiem,trudno robić seanse dla kilku ludzi skoro na kreskówki i religijne filmy przychodzą tłumnie szkoły ;-)"
Ostatnio zmieniony 09-04-2016 10:32 przez grassownik, łącznie zmieniany 1 raz.

globo
Posty: 145
Rejestracja: 20-01-2016 19:17

Co się buduje w okolicy Tarnobrzega

Post autor: globo » 09-04-2016 21:22

Ostatnio zmieniony 09-04-2016 21:22 przez globo, łącznie zmieniany 1 raz.

gniewosz
Posty: 59
Rejestracja: 18-11-2014 18:11

Co się buduje w okolicy Tarnobrzega

Post autor: gniewosz » 10-04-2016 12:19

"Globo chłopaczyno z pława, no i co z tego ? U nas otwiera się Media Markt, i nie dostaje z tego tytułu orgazmu, a jeśli chodzi o Vivo to Ci coś powiem, czego tutaj nie napiszesz. Mam wiele bliskich osób, które prowadzą działalność w Stalowej i mówią, że Vivo to gwoźdź do trumny dla Stalowej. Galeria Prima pusta(byłem), Citi Park( najemcy się wynieśli do Vivo), centrum Stalowa Wola ( puste). I nie podniecaj się tak, huta zwalnia(Chińczycy pokazali swoje oblicze), niepewne sytuacja zamówień z wojskowa. Tak więc nie jest tak wesoło w tej twojej Stalowej. Tarnobrzeg po u po upadku kombinatu i jakoś się podniósł. A Vivo to kapitał austriacki tak wiec odpływ kasy jest. A wcześniejsze wymienione galeryjki należały do lokalnych przedsiębiorców.

ps. jeśli chodzi o lokalne media i obiektywizm , to szkoda słów. Wszystko na smyczy(echo dna to jest już przegięcie dosłowne, tyg. nadwiślański, super nowości, a i portale internetowe nie gorsze).



Edytowany przez gniewosz o 10-04-2016 - 10:22. "
Ostatnio zmieniony 10-04-2016 12:19 przez gniewosz, łącznie zmieniany 1 raz.

tutifruti
Posty: 3
Rejestracja: 10-04-2016 17:36

Co się buduje w okolicy Tarnobrzega

Post autor: tutifruti » 10-04-2016 17:42

"gniewosz i inni krytukujacy globo. Co wy od niego chcecie.Gosc pisze co sie dzieje w inwestycjach w osciennych miastach a ze dzieje sie wiecej niz w Tarnobrzegu dlatego tak czesto widac jego wpisy.I dobrze ze sie dzieje .Gniewosz ty chyba jestes psychicznie sprawny inaczej skoro wyglaszasz takie brednie.Gosc globo pokazuje ze Tarnobrzeg stacza sie jesli chodzi o inwestycje bo jak wiadomo inwestuje sie w miejscach gdzie sa perspektywy .Gdzie jest zarobek.Nawet Mc Donalds nie powstalby w Tranobrzegu nigdy gdyby nie jego polpzenie pomiedzy Sandomierzem a Baranowem.To jedyny powod ze tu go wybudowali. dajcie juz spokoj globo bo ja sie ciesze ze w Stalowej Woli czy Mielcu bedziemy miec to czego nigdy nie mielibysmy w Tarnobrzegu.Toz to przeciez 20 min jazdy.Wiecej takich postow globo.Ale nie zapominaj jednak tez o Tarnobrzegu."
Ostatnio zmieniony 10-04-2016 17:42 przez tutifruti, łącznie zmieniany 1 raz.

stachu
Posty: 1895
Rejestracja: 03-02-2015 23:29

Co się buduje w okolicy Tarnobrzega

Post autor: stachu » 10-04-2016 19:15

"jak dla mnie McDonalds to żaden powód do chluby, mogłoby go nie być, dziwię się, że tyle ludzi tam chodzi ..."
Ostatnio zmieniony 10-04-2016 19:15 przez stachu, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 19275
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

Co się buduje w okolicy Tarnobrzega

Post autor: admin » 11-04-2016 11:32

"
tutifruti pisze:Gosc globo pokazuje ze Tarnobrzeg stacza sie jesli chodzi o inwestycje bo jak wiadomo inwestuje sie w miejscach gdzie sa perspektywy
W całej 433 letniej historii Tarnobrzega nie było nigdy takiego zagęszczenia inwestycji w powierzchnię handlową w Tarnobrzegu jak w ciągu ostatniego roku. Ciężko więc mówić o staczaniu się i braku perspektyw. Kto by budował, tam gdzie nie liczy na zarobek? Jeśli teraz się staczamy, to z jakiego poziomu? Kaskady, Kaprysu, Barbary, Jędrusia i pawilonów na Wyspiańskiego?

Z paru źródeł słyszałem o pustkach w Vivo i pierwszych wycofujących się sklepach. A jak tam największy w sklepie lokal C&A? Otwiera się już od pół roku, na mapkach jest od zawsze, a jakoś się nie może otworzyć. A jak tam hucznie zapowiadana siłownia?
W STW marudzą nie mniej niż u nas, porównując się z Rzeszowem, jak to u nich kiepsko, zazdroszczą nam MM i wypominają, że w TBG McDonald był wcześniej: http://stalowemiasto.pl/forum/forum.php ... 220&str=17 i dalej."
Ostatnio zmieniony 11-04-2016 11:32 przez admin, łącznie zmieniany 1 raz.

ja_30
Posty: 88
Rejestracja: 30-10-2015 11:40

Co się buduje w okolicy Tarnobrzega

Post autor: ja_30 » 11-04-2016 13:37

"
Admin pisze:Z paru źródeł słyszałem o pustkach w Vivo i pierwszych wycofujących się sklepach.
Gwarantuję, że pustek nie ma. Galeria funkcjonuje normalnym trybem, jak każda inna w mieście tego typu. Na tygodniu mało, na weekendzie full. A kolejna rozbudowa przed nami.
A jak tam największy w sklepie lokal C&A?
Największy jest H&M. A C&A faktycznie długo każe na siebie czekać, ale jednak będzie. Zresztą, tarnobrzeski park handlowy jest skomercjalizowany w 100% na otwarcie? A lokali bez porównania mniej niż w VIVO.
A jak tam hucznie zapowiadana siłownia?
To akurat zostało zahamowane przez lokalnego przedsiębiorce, który prowadzi olbrzymią siłownię - musza przekalkulować czy to się będzie opłacać - moim zdaniem nie.
W STW marudzą nie mniej niż u nas, porównując się z Rzeszowem,
No frustraci są wszędzie, a jeśli ktoś oczekuje na prowincji inwestycji na miarę Rzeszowa to jest idiotą.
jak to u nich kiepsko, zazdroszczą nam MM i wypominają, że w TBG McDonald był wcześniej: http://stalowemiasto.pl/forum/forum.php ... 220&str=17 i dalej.
Znajdziesz ludzi i w STW i w TBG, którzy będą sobie zazdrościli fastfoodów czy innych sklepów. Ale raczej nie ma co opierać się na opiniach ludzi o takim poziomie inteligencji.


Reasumując. Rozumiem, że to iż w Waszym wątku ktoś złośliwie zamieszcza informacje o inwestycjach w Stalowej i Mielcu(umówmy się to marne prowokacje 2 miernot intelektualnych) jest wkurzające. Ale zamiast ich olać, konsekwentnie usuwać ich wypociny, sam zakładasz temat z mocno złośliwym/ironicznym tytułem i piszesz o zazdroszczeniu Media Marktu. No jakby nie było w pewnym sensie zniżasz się do ich poziomu, a chyba nie tędy droga.

Odpowiadając na pytanie, co ktoś z pława (wiem, że dla niektórych tutaj jest to jedyna dopuszczalna nazwa) robi na Waszym forum? Interesuję się inwestycjami w prawie wszystkich miastach na Podkarpaciu (oczywiście tych średnich, przyrównywanych z moim) i jest to wygodniejsza forma śledzenie inwestycji np. w Tarnobrzegu, niż cykliczne wizyty.
Pozdrawiam"
Ostatnio zmieniony 11-04-2016 13:37 przez ja_30, łącznie zmieniany 1 raz.

stachu
Posty: 1895
Rejestracja: 03-02-2015 23:29

Co się buduje w okolicy Tarnobrzega

Post autor: stachu » 11-04-2016 13:45

"pod Tarnobrzegiem to teraz tylko metro mogłoby powstać 8-) bo kopalnia już zalana 8-)"
Ostatnio zmieniony 11-04-2016 13:45 przez stachu, łącznie zmieniany 1 raz.

andriu81
Posty: 1797
Rejestracja: 29-05-2010 03:51

Co się buduje w okolicy Tarnobrzega

Post autor: andriu81 » 11-04-2016 14:02

"Takie metro mogliby przekopać pod Wisłą ,zamiast budować most."
Ostatnio zmieniony 11-04-2016 14:02 przez andriu81, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 19275
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

Co się buduje w okolicy Tarnobrzega

Post autor: admin » 11-04-2016 15:26

"ja_30
Zrozumiałe że przyjmuję tu Tarnobrzeg jako centrum zainteresowań, stąd nawet inwestycje w Rzeszowie (któremu wszyscy inwestycji zazdrościmy) łapią się w tym wątku jako "pod Tarnobrzegiem". Bardziej to chyba śmiesznie niż złośliwie, tym bardziej, że śmiejemy się z nas samych.

O pustkach wspominał mi znajomy "sąsiad ze wschodu", mieszkający w pobliżu Vivo. O wychodzeniu któregoś ze sklepów słyszałem z innego źródła. Nie wiem jaki to sklep, ale raczej jakiś niewielki i lokalny. Co to właściwie znaczy "pławo"? Nie wiem.

Nie chcę usuwać wpisów globo, warto wiedzieć co się szykuje w okolicy, obojętne jakie są intencje autora, z drugiej strony wątki warto wyodrębnić."
Ostatnio zmieniony 11-04-2016 15:26 przez admin, łącznie zmieniany 1 raz.

marcin85tbg
Posty: 1054
Rejestracja: 22-10-2004 18:08

Co się buduje w okolicy Tarnobrzega

Post autor: marcin85tbg » 11-04-2016 15:48

Ostatnio zmieniony 11-04-2016 15:48 przez marcin85tbg, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 19275
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

Co się buduje w okolicy Tarnobrzega

Post autor: admin » 11-04-2016 23:31

"Naprawdę nie wiedziałem, dzięki."
Ostatnio zmieniony 11-04-2016 23:31 przez admin, łącznie zmieniany 1 raz.

globo
Posty: 145
Rejestracja: 20-01-2016 19:17

Co się buduje w okolicy Tarnobrzega

Post autor: globo » 05-05-2016 11:55

"VIVO! Stalowa Wola się powiększy

Austriacka firma z sektora nieruchomości - IMMOFINANZ, właściciel VIVO! w Stalowej Woli podpisał z przedstawicielami firmy meblowej Agata umowę w ramach rozbudowy tego najnowszego centrum handlowego w mieście.

Dzięki zawartemu porozumieniu już w IV kwartale br. bezpośrednio przy VIVO! zainicjowana zostanie budowa salonu meblowego tej znanej w całej Polsce marki. Łączna powierzchnia obiektu wyniesie 6.500 m kw., w tym sala ekspozycyjno-handlowa zajmie 4.200 m kw. Zakończenie prac budowlanych dotyczących tej inwestycji przewidziane jest na III kwartał 2017 roku.

- Wielkość i zasięg inwestycji, które prowadzimy w VIVO! powoduje, że Stalowa Wola coraz wyraźniej zaznacza swoją obecność na handlowej mapie całego Podkarpacia. Kolejnym przykładem potwierdzającym tę tezę jest Agata, jedna z najbardziej cenionych rodzimych marek, która otworzy swój salon właśnie w Stalowej Woli, tuż obok naszego centrum handlowego - powiedział Piotr Fedorczak, Center Manager VIVO! Stalowa Wola. - Wart podkreślenia jest również fakt, że dotrzymujemy obietnic danych mieszkańcom i tworzymy swojego rodzaju kompleks zakupowo - rozrywkowy, do którego nie tylko warto przyjeżdżać, ale wręcz chce się przyjeżdżać, ze względu na rosnącą nieprzerwanie kompleksowość oferty - dodał.

Agata podsiada aktualnie 18 salonów wielkopowierzchniowych z szeroką ofertą mebli i dodatków do aranżacji wnętrz. Inwestycja w Stalowej Woli swoją konstrukcją zostanie połączona z VIVO! od strony północnego wejścia do centrum handlowego. Podobnie jak w innych swoich lokalizacjach, również w Stalowej Woli Agata zapewni dostęp do artykułów ponad 250 różnych producentów z Polski i zagranicy oraz szerokiego grona doradców, projektantów i ekspertów.

- Już od dłuższego czasu rozważaliśmy ekspansję geograficzną marki Agata, by zaistnieć z naszą ofertą na nowych obszarach. Od momentu gdy usłyszeliśmy o planach budowy VIVO! w Stalowej Woli, zaczęliśmy dokładnie przyglądać się właśnie tej lokalizacji, uznając ją za wyjątkowo atrakcyjną. Nasze przypuszczenia szybko się potwierdziły. Podjęcie finalnej decyzji o zainwestowaniu w tym mieście i podpisanie umowy dotyczącej budowy salonu w tym konkretnym miejscu możemy nazwać naturalnym krokiem w naszym dalszym rozwoju - powiedział Jarosław Pruszowski Dyrektor Koordynacji Inwestycji, Agata S.A.

VIVO! Stalowa Wola to centrum handlowe będące własnością austriackiej firmy z sektora nieruchomości IMMOFINANZ. Projekt, którego pierwsza część z łącznie ok. 22.500 m kw. powierzchni pod wynajem została oficjalnie otwarta 5 listopada 2015 roku, jest prowadzony wspólnie z partnerem, Acteeum Group.

http://www.stalowka.net/wiadomosci.php?dx=17117"
Ostatnio zmieniony 05-05-2016 11:55 przez globo, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ