Tarnobrzeski KOD

Wielka polityka niewielkiego miasta. Masz czegoś dość lub coś cię cieszy? Opisz to! Prosimy nie używać wulgaryzmów.
Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 19275
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

Tarnobrzeski KOD

Post autor: admin » 08-01-2017 16:52

"A propos tytułu wątku, czyli lokalnego KODu, czy mam w Tarnobrzegu jeszcze jakieś struktury KODu i członków?
Jeszcze parę miesięcy temu radny Sławomir Partyka występował oficjalnie jako "tarnobrzeski koordynator z ramienia KOD-u", wrzucał także relacje z manifestacji: http://www.slawomirpartyka.tarnobrzeg.p ... fie-kod-u/
A teraz?"
Ostatnio zmieniony 08-01-2017 16:52 przez admin, łącznie zmieniany 1 raz.

iwoniczka
Posty: 55
Rejestracja: 08-11-2016 18:40

Tarnobrzeski KOD

Post autor: iwoniczka » 08-01-2017 17:32

"w tym zapyziałym katolickim mieście ,na pewno jest kilku odmieńców,takich jak ja i mi podobni ale boimy się ujawnić żeby np .rav, tarnobrzerzanin itp nie zaczęli demonstracji przed naszymi domami z katolickim przesłaniem,"
Ostatnio zmieniony 08-01-2017 17:32 przez iwoniczka, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 19275
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

Tarnobrzeski KOD

Post autor: admin » 08-01-2017 17:39

"Ale to oficjalne struktury, czy tylko sympatycy?"
Ostatnio zmieniony 08-01-2017 17:39 przez admin, łącznie zmieniany 1 raz.

msk
Posty: 543
Rejestracja: 20-10-2006 11:11

Tarnobrzeski KOD

Post autor: msk » 08-01-2017 18:55

"! ! TERROR ! !
iwoniczka pisze:w tym zapyziałym katolickim mieście ,na pewno jest kilku odmieńców,takich jak ja i mi podobni ale boimy się ujawnić żeby np .rav, tarnobrzerzanin itp nie zaczęli demonstracji przed naszymi domami z katolickim przesłaniem,
No tak. W TBGU same cykory. Ale pewnie gdzies w mniej kato[tfu]lickich miastach wiecej bohaterów. Jakiś case z demonstracjami pod domami > ?



Edytowany przez msk o 08-01-2017 - 17:57. "
Ostatnio zmieniony 08-01-2017 18:55 przez msk, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 19275
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

Tarnobrzeski KOD

Post autor: admin » 08-01-2017 20:01

"Przecież KOD demonstrował pod domem Kaczyńskiego!
Ach, zaraz, to nie w tę stronę..."
Ostatnio zmieniony 08-01-2017 20:01 przez admin, łącznie zmieniany 1 raz.

iwoniczka
Posty: 55
Rejestracja: 08-11-2016 18:40

Tarnobrzeski KOD

Post autor: iwoniczka » 08-01-2017 21:45

"Szanowny Panie Adminie ,wiadomo że z racji pana ważnego stanowiska na wysokim poziomie Administratora tego forum pewnie musi Pan zachować bezstronność ale bez przesady, czyżby obawiał się Pan utraty tego stanowiska ciągle liżąc pisiorom tyłki i bezmyślnie opowiadając się ciągle tylko po jednej ze stron.500 plus zamydliło mózg Panu i wielu podobnym"
Ostatnio zmieniony 08-01-2017 21:45 przez iwoniczka, łącznie zmieniany 1 raz.

iwoniczka
Posty: 55
Rejestracja: 08-11-2016 18:40

Tarnobrzeski KOD

Post autor: iwoniczka » 08-01-2017 21:51

"
msk pisze:! ! TERROR ! !
iwoniczka pisze:w tym zapyziałym katolickim mieście ,na pewno jest kilku odmieńców,takich jak ja i mi podobni ale boimy się ujawnić żeby np .rav, tarnobrzerzanin itp nie zaczęli demonstracji przed naszymi domami z katolickim przesłaniem,
No tak. W TBGU same cykory. Ale pewnie gdzies w mniej kato[tfu]lickich miastach wiecej bohaterów. Jakiś case z demonstracjami pod domami > ?Edytowany przez msk o 08-01-2017 - 17:57.
a przyjdziesz ,chętnie dam ci kawkę katolicki moralisto"
Ostatnio zmieniony 08-01-2017 21:51 przez iwoniczka, łącznie zmieniany 1 raz.

wou
Posty: 533
Rejestracja: 10-07-2008 15:40

Tarnobrzeski KOD

Post autor: wou » 08-01-2017 21:55

"Taaak, kpijcie sobie, a narodowcy dosłownie polują na kodziarzy na ulicach a wczoraj wtargnęli z bejsbolami na spotkanie i zdemolowali lokal: link. Dociera do was waga tego wydarzenia? Rozumiecie jaka granica została przekroczona i co to oznacza w kontekście głaskania ich po tych łysych pałach przez władzę?

W ogóle to niech mi ktoś wytłumaczy co oni do cholery mają do KODu? Narodowcy są przeciwnikami demokracji? Jaki tam przekaz obowiązuje w kwestii kaczystowskiego zamachu na ustrój Polski? Czy może po prostu to zwykły hejt bo kupują propagandę że KOD to ubeki i lewaki?

To nie ma znaczenia ilu jest członków czy sympatyków KODu w tbg, nie mają monopolu na sprzeciw wobec tej władzy i kompletnie nie udziela mi się powszechne traktowanie KODu jak jakiejś partii czy grillowanie Kijowskiego jakby miał jakąkolwiek władzę albo był niezastąpiony (na marginesie moim zdaniem powinien zejść ze sceny). Ważne jest że większość wyborców jest przeciw PiS, w ogóle że jest tyle rozsądnych i odważnych ludzi gotowych odmrażać sobie dupy na tych protestach, i ważne że na naszych oczach rośnie jak na drożdżach społeczeństwo obywatelskie. Lider tej siły jest jeden - Jarosław Kaczyński.

pigal Ty to która opcja? Bo po tej gracji wypowiedzi (kodomici, złodzieje) strzelałbym, że Kukiz, zgadza się? Czy może wyborczy nihilizm przez Ciebie przemawia? I co Nowoczesna robi w poczcie złodziejskich partii, weź mi wytłumacz. Przecież to nowa partia, nowi ludzie, jeszcze nic nie przeskrobali, wręcz wykazali śmieszną niekompetencję w dorywaniu się do żłoba. Ja ich mam za nowe PO i jeśli tylko odsuną Petru, niech na jego miejsce wskoczy np. myszka-agresorka :D, to spokojnie świetny wynik w wyborach osiągną jako jednocześnie stare-dobre liberalne centrum i powiew świeżości."
Ostatnio zmieniony 08-01-2017 21:55 przez wou, łącznie zmieniany 1 raz.

A1313
Posty: 2271
Rejestracja: 24-09-2006 12:29

Tarnobrzeski KOD

Post autor: A1313 » 08-01-2017 22:18

"
Przecież to nowa partia, nowi ludzie, jeszcze nic nie przeskrobali, wręcz wykazali śmieszną niekompetencję w dorywaniu się do żłoba. Ja ich mam za nowe PO i jeśli tylko odsuną Petru, niech na jego miejsce wskoczy np. myszka-agresorka :D, to spokojnie świetny wynik w wyborach osiągną jako jednocześnie stare-dobre liberalne centrum i powiew świeżości.

Śmieszna niekompetencja , masz na myśli fachowe rozliczenie i strata dotacji na działanie partii?

Jaki świetny wynik ? samozwańczy lider polskiej opozycji poległ i tak długo działał , nie przypominam sobie w polskiej polityce na przestrzeni kilkunastu lat osoby tak śmiesznej i żałosnej .Co po za nim? jaki drugi garnitur? Drugi szereg stanowią panie które oglądając i słuchając ich wypowiedzi, nie czuje nic więcej niż zażenowanie, nie ma i nie będzie lidera , partia bez ryśka będzie marginesem , dać babom rządzić. Oczywiście nikomu nie bronie w rozpływaniu w zachwytach na tema opozycji , ale jak widać każdy ma różne zboczenia.

Podobnie jak z KODem ,czy KOD bez Mateusza by uciągną? Wątpię ,nie ma nikogo w drugim szeregu , tam nie ma nikogo kto oby chodź jedno zdanie składnie powiedział. Przyglądam się manifestacjom kodu to tam raczej jest większość 70 plus. Plus tym którym 2 tysiące nie starcza od pierwszego do pierwszego.A jak sie młodzi w kurwią podczas następnych wyborów to jeżeli kukiz nie weźmie większości to może będzie jedyną opozycja. I sie okaże że PIS nie był wcale taki zły


I po kilkunastu latach obserwowania w wolnym kraju wyborów, nie mówmy o większości wśród wyborców i na co maja ochotę w sondażach , mówmy o elektoracie który na te wybory dotrze.


Przed wojna PPS walił pałami narodowców i na odwrót , wszyscy lali chłopstwo .Za komuny Ordynacka lała Solidarność itd. To teraz narodowcy leja KOD i pewnie będzie na odwrót , nic nowego zabawy polityczne.

Jeszcze rudy wróci na białym koniu.



Edytowany przez A1313 o 08-01-2017 - 21:21. "
Ostatnio zmieniony 08-01-2017 22:18 przez A1313, łącznie zmieniany 1 raz.

pigal
Posty: 61
Rejestracja: 14-04-2009 12:45

Tarnobrzeski KOD

Post autor: pigal » 09-01-2017 11:51

"
wou pisze:
pigal Ty to która opcja? Bo po tej gracji wypowiedzi (kodomici, złodzieje) strzelałbym, że Kukiz, zgadza się? Czy może wyborczy nihilizm przez Ciebie przemawia? I co Nowoczesna robi w poczcie złodziejskich partii, weź mi wytłumacz. Przecież to nowa partia, nowi ludzie, jeszcze nic nie przeskrobali, wręcz wykazali śmieszną niekompetencję w dorywaniu się do żłoba. Ja ich mam za nowe PO i jeśli tylko odsuną Petru, niech na jego miejsce wskoczy np. myszka-agresorka :D, to spokojnie świetny wynik w wyborach osiągną jako jednocześnie stare-dobre liberalne centrum i powiew świeżości.

Pudlo. Owszem, w partii Pana Kukiza pare osob ma poglady podobne do mnie, ale jednak nie podoba mi sie ten zlepek ludzi, ktorych nie laczy tak naprawde zadna ideologia. Niestety, na polskiej scenie politycznej aktualnie nie ma partii, ktora idealnie odzwierciedlilaby moje poglady swiatopogladowe i ekonomiczne. Jak bylem mlodszy, to dlugo liczylem, ze Korwin jest kims, komu moglbym powierzyć swój glos... Ale widzac, jak ten czlowiek po raz setny strzela sobie w kolano jakas glupia wypowiedzia o zydach, murzynach, hitlerze, czy papiezu jak ostatnio... To zaczalem sie zastanawiac, czy on na pewno chce zmienic Polske... Bo poglady i idee ma dobre - niskie podatki, wolnosc... Ale JKM stal sie najwiekszym obciazeniem swojej partii, w ktorej potrafil zgromadzic wielu ambitnych, mlodych ludzi..

Takze moze jestem gdzies blisko korwina i kukiza, ale to dalej nie to.

A .Nowoczesna to nie jest zadna partia. To tylko zabawa w polityke pana Petru. Przeciez on tam jest jedyna osoba posiadajaca rozsadna wiedze (w tym przypadku ekonomiczna). Reszta to jakies pachołki, ktore musial poznac albo na imprezie, albo gdzies na wakacjach na Maderze. Oni nic nie sa w stanie ugrac, bo albo nie maja komoetencji, albo strzelaja sobie po korwinowemu w kolano, jak pan Petru ostatnio. Choc trzeba przyznac, ze podobal mi sie pomysl Pana Ryszarda nt. Uproszczenia podatkow. Ale niestety sam pozbawil sie szansy go zrealizowac. Ale to moze i dobrze. Pewnie i tak by tego nie zrobil, bo zasada jest latwa - bardziej skomplikowane podatki, latwiej cos dla siebie urwac pod stolem. :)"
Ostatnio zmieniony 09-01-2017 11:51 przez pigal, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 19275
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

Tarnobrzeski KOD

Post autor: admin » 09-01-2017 21:01

"Wou, skąd wiesz że w Namysłowie byli jacyś narodowcy? Nigdzie nie znalazłem informacji o motywacjach czy zapatrywaniach politycznych chuliganów. Wyczytałem tylko w Wyborczej że była to "blisko około dziesięcioosobowa grupa" i że według nich byli kibicami, zaś według KODu byli to chuligani. Swoją drogą nie wiem co to dokładnie znaczy blisko około dziesięcioosobowa :-). Na podstawie dostępnych informacji można by raczej przypuszczać, że to neopoganie, bo straty ograniczyły się chyba do rozrzucenia ozdób bożonarodzeniowych? Nie znalazłem nic tym razem o otarciach naskórka, chociaż według relacji kibole mieli ze sobą kije. Atakowali więc kijami stroiki na stolikach, aż jeden stolik się przewrócił. Nie chcę nic sugerować, ale wydaje się, że w tym momencie taka akcja jest KODowi bardzo na rękę. Na ten moment nie wiemy nic więcej, ale są jeszcze sądy w Rzeczypospolitej.
wou pisze:W ogóle to niech mi ktoś wytłumaczy co oni do cholery mają do KODu? Narodowcy są przeciwnikami demokracji? Jaki tam przekaz obowiązuje w kwestii kaczystowskiego zamachu na ustrój Polski? Czy może po prostu to zwykły hejt bo kupują propagandę że KOD to ubeki i lewaki?
Tak, zakładam że narodowcy są przeciwnikami demokracji. Nie wydaje się, żeby w najbliższym czasie mieli szansę nawet na samodzielne przekroczenie progu wyborczego. Jeśli jednocześnie są bardzo silnie przekonani do swoich racji, recept i uważają, że niezbędne jest szybkie wprowadzenie ich w życie, to demokracja staje się przeszkodą, a nie drogą do celu. Nie śledzę źródeł narodowych, ale przypuszczam, że to co najbardziej drażni KODerów jest narodowcom obojętne. Nie wzrusza ich los Trybunału Konstytucyjnego, ograniczenia dla mediów, czy walka o dopuszczalność aborcji. Wydaje się, że wbrew temu co sugeruje większość mediów, do PiSu im daleko, ale nie aż tak daleko jak do poprzedniej władzy. Widać to było chociażby na tegorocznym Marszu Niepodległości, gdzie obyło się bez większych burd, a wysłannicy ministra nie podpalali budek pod ambasadami. Nie wyobrażam sobie jednak, żeby narodowcy głosowali na kandydatów PiS do parlamentu. To zupełnie inny politycznie świat.

Skąd niechęć narodowców do KODu? Zakładam, że w tym środowisku szczególnie krytycznie oceniane jest zwracanie się ze skargą do instytucji zewnętrznych, w tym unijnych.

O! Pigal - mamy podobne zapatrywania. Z jednej strony, wychowałem się na JKM, czytając regularnie NCz 20 lat temu. Z drugiej strony zdecydowanie nie jest to mąż stanu, który mógłby porwać za sobą tłumy :-) Jest też konserwatywny inaczej niż standardowy polski konserwatysta."
Ostatnio zmieniony 09-01-2017 21:01 przez admin, łącznie zmieniany 1 raz.

wou
Posty: 533
Rejestracja: 10-07-2008 15:40

Tarnobrzeski KOD

Post autor: wou » 12-01-2017 19:10

"
Admin pisze: Wou, skąd wiesz że w Namysłowie byli jacyś narodowcy? Nigdzie nie znalazłem informacji o motywacjach czy zapatrywaniach politycznych chuliganów. Wyczytałem tylko w Wyborczej że była to "blisko około dziesięcioosobowa grupa" i że według nich byli kibicami, zaś według KODu byli to chuligani. Swoją drogą nie wiem co to dokładnie znaczy blisko około dziesięcioosobowa icon_smile . Na podstawie dostępnych informacji można by raczej przypuszczać, że to neopoganie, bo straty ograniczyły się chyba do rozrzucenia ozdób bożonarodzeniowych? Nie znalazłem nic tym razem o otarciach naskórka, chociaż według relacji kibole mieli ze sobą kije. Atakowali więc kijami stroiki na stolikach, aż jeden stolik się przewrócił. Nie chcę nic sugerować, ale wydaje się, że w tym momencie taka akcja jest KODowi bardzo na rękę. Na ten moment nie wiemy nic więcej, ale są jeszcze sądy w Rzeczypospolitej.
Widzę, że jeszcze w fazie negacji jesteś, ok, do czasu.

burda w Namysłowie
od 18 minuty, opis wydarzenia naocznego świadka (opis nastrojów w wojsku pod rządami Misiewicza(!) też polecam)

Tymczasem księża pobłogosławili rasistów na Jasnej Górze a w Zakopanem ONR znowu rzucił się na kodowców rozdających kanapki, ucierpiała 70letnia staruszka. Zuch chłopaki! Wielka Polska!! Ma za swoje ubecka szmata, tfu!
link"
Ostatnio zmieniony 12-01-2017 19:10 przez wou, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 19275
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

Tarnobrzeski KOD

Post autor: admin » 12-01-2017 22:02

"Burda i chuligani, przemoc i prześladowanie. Ech...
Jak wspominałem wyżej, 25-20 lat temu za punkowych czasów moje spotkania z narodowcami wyglądały zupełnie inaczej :-)

Pół roku brutalnych ataków faszystowskich bojówek na KOD. Wyrwali transparent staruszce, przewrócili stolik w holu, legitymując się wcześniej grzecznie przed Panem Policjantem oraz otarli mężczyźnie naskórek na dłoni.
Superlight ugłaskana wersja chuliganów. Przecież we własnym gronie traktują się tasakami, maczetami, kastetami i bagnetami!

Nie nabijam się z takich akcji i zdecydowanie je potępiam.
Nabijam się z naciąganego stawania w roli i aureoli męczenników, bohaterskich kombatantów, ofiar wystawionych na brutalne pobicia, morderstwa polityczne, aresztowanie i piątej rano i tortury na przesłuchaniu."
Ostatnio zmieniony 12-01-2017 22:02 przez admin, łącznie zmieniany 1 raz.

wou
Posty: 533
Rejestracja: 10-07-2008 15:40

Tarnobrzeski KOD

Post autor: wou » 13-01-2017 01:34

"Szarpanie m.in. staruszek Cię nie rusza bo naparzałeś się z narodowcami... Acha... No ciekawa logika, nie powiem o_0 Ja tam widzę różnicę między ustawkami czy bójkami między lub wewnątrz subkultur, które rządzą się pewnymi zasadami, chociaż taką że obie strony są gotowe na przemoc, liczą się z tym, ba! - piszą na to, nawet ustalają wyposażenie, a zwykłym terroryzowaniem bezbronnych i pokojowo nastawionych ludzi niezależnie od płci i wieku, z jakąś popierdoloną ideologią w głowie. Jak zakładałeś glany to wiedziałeś że będziesz albo w nich spieprzał, albo będą latały. A czy ta staruszka, wychodząc z transparentem żeby "bronić demokracji" była gotowa na szarpaninę z jakimś osiłkiem? Masakra, że też muszę to tłumaczyć.

Mało tego - to jest agresja z przyzwoleniem, a nawet dopingiem ze strony władzy. Na zamówienie polityczne, można powiedzieć. Masz całkowitą rację co do tego, że to zupełnie inna skala przemocy i prześladowań, ale według mnie jesteś w błędzie jeśli Ci się wydaje, że to się nie może powtórzyć. Rozejrzyj się, świat się ani trochę nie ucywilizował. Wszędzie przebija się przerażające barbarzyństwo. Jeśli już teraz, gdy mamy JESZCZE względny spokój i dobrobyt dochodzi do takich sytuacji - rasistowskich samosądów, organizowania się bojówek/patroli, atakowania bezbronnych ludzi itd, to pomyśl jak szybko to będzie eskalowało gdy w końcu załamie się sytuacja geopolityczna i gospodarcza Polski - przez kaczyzm. A to nastąpi. Jeszcze raz przypominam, że Rosja doprowadziła naszego sąsiada do bratobójczych walk - i dzieją się tam wszystkie rzeczy które wymieniłeś. Pod bolszewickimi rządami PiSu nas też to czeka.

Ja mówię, że trzeba na to reagować już teraz. Chcesz to czekaj aż jakieś dziecko oberwie kostką brukową na marszu KODu, ktoś wyląduje w szpitalu, albo zaczną tropić kodziarzy, podpalać ich sklepy czy samochody no i tłuc ich już bez wahania - wystarczy jedno pobicie i ruszy lawina. Zaczynają już używać broni, więc szanse że zobaczysz fruwające tasaki, maczety itd rosną. O grożeniu opozycji więzieniem przez rząd już nie wspomnę.

Oczywiście obym się mylił, tylko że już tu kiedyś straszyłem PiSem ale pomyliłem się tylko w tym, że sieją 10x większe zniszczenie niż się obawiałem."
Ostatnio zmieniony 13-01-2017 01:34 przez wou, łącznie zmieniany 1 raz.

Paweł88
Posty: 503
Rejestracja: 05-10-2005 21:22

Tarnobrzeski KOD

Post autor: Paweł88 » 13-01-2017 01:40

"Adminie, punkowcu z koziej dupy o zjebanym żydowskim imieniu. Żałuję że cie na zabili ci skinheadzi jeśli nie widzisz podobieństw. Punkowałeś :) czego wtedy słuchałeś oprócz Urszuly Sipińskiej :) śmiechu warte, anarchisto za pięć groszy. Niedługo 500 plus, bedzie na wódeczkę"
Ostatnio zmieniony 13-01-2017 01:40 przez Paweł88, łącznie zmieniany 1 raz.

rav
Posty: 1072
Rejestracja: 01-04-2015 09:00

Tarnobrzeski KOD

Post autor: rav » 13-01-2017 08:39

"@Paweł88
Przesadziłeś koleś!
Twój wpis nadaje się w całości do usunięcia!
A Ty do zablokowania, bo nie może być zgody na takie obrażanie!
Mam nadzieję, ze moderatorzy: olekko i dominick właściwie zareagują.

Jeżeli tak bardzo @wou i @Paweł88 zauważacie przemoc, która jest skierowana w stronę KOD-u, to czy widzicie przemoc KOD-u skierowaną do ludzi o odmiennych poglądach?

Przykład z końca roku.
"KOD już zaczyna używać przemocy. Maleńczuk pobił pro-lifera"
http://telewizjarepublika.pl/kod-juz-za ... 42173.html

Kobiety z czarnego protestu też sobie nieźle poczynają.
"Policjant zaatakowany na czarnym proteście. Sprawą zajmie się prokuratura"
http://niezalezna.pl/88094-policjant-za ... tura-wideo

Te wybryki też potępiacie? Czy już nie?"
Ostatnio zmieniony 13-01-2017 08:39 przez rav, łącznie zmieniany 1 raz.

pigal
Posty: 61
Rejestracja: 14-04-2009 12:45

Tarnobrzeski KOD

Post autor: pigal » 13-01-2017 10:51

"A ja, pomimo, ze nie jestem z obozu pisu, to nie widze niczego dziwnego, ze ludzie reaguja agresja na kod... To bardzo normalny odruch. Czy przypadkiem to nie wasza koderska maskotka, Towarzysz Bolek, vel. Lech Walesa, powiedzial kiedys, ze 'nie moze mniejszosc wchodzic na głowę wiekszosci'?
Przeciez kod wlasnie teraz jest ta mniejszoscia, ktora chce wiekszosci wchodzic na glowe. Przeciez WIEKSZOSC ludzi wybrala Pis. (nie mowie o nie glosujacych, bo sami pozbawili sie prawa do mowienia czegokolwiek o aktualnym rzadzie). Wiekszosc tez nie popiera kodu. Wiekszosc nie popiera blokowania dzialan sejmu. No i jak ta mniejszosc w postaci kodu ciagle sie miesza i psuje wszystko i ogolnie nawet sama sie osmiesza i zajmuje tym media... To ja sie nie dziwie, ze ktos ma ochote im wpie*dolic:) zwykly odruch - ktos bez znaczenia pcha sie nie tam, gdzie trzeba. Nie mowie, ze bicie kogos to gornolotny sposob rozwiazywania problemow... To raczej odruch pierwotny. :) ale przewidywalny. Jeszcze jak sie widzi twarz kijowskiego to juz w ogole. :)"
Ostatnio zmieniony 13-01-2017 10:51 przez pigal, łącznie zmieniany 1 raz.

ja_30
Posty: 88
Rejestracja: 30-10-2015 11:40

Tarnobrzeski KOD

Post autor: ja_30 » 13-01-2017 11:32

"
pigal pisze:A ja, pomimo, ze nie jestem z obozu pisu, to nie widze niczego dziwnego, ze ludzie reaguja agresja na kod... To bardzo normalny odruch. Czy przypadkiem to nie wasza koderska maskotka, Towarzysz Bolek, vel. Lech Walesa, powiedzial kiedys, ze 'nie moze mniejszosc wchodzic na głowę wiekszosci'?
rozumiem, że przy wszelkich protestach w czasie rzadów PO-PSL miałeś takie samo podejście. Tego by wamgała logika, konsekwencja czy elementarna inteligencja."
Ostatnio zmieniony 13-01-2017 11:32 przez ja_30, łącznie zmieniany 1 raz.

rav
Posty: 1072
Rejestracja: 01-04-2015 09:00

Tarnobrzeski KOD

Post autor: rav » 13-01-2017 12:43

"Niestety, albo stety wypłynęły kolejne fakturki wodza KOD-u.

"Kolejne faktury Kijowskiego. Ujawniamy pismo skarbnika KOD"

http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-oneci ... od/ykkdlk5"
Ostatnio zmieniony 13-01-2017 12:43 przez rav, łącznie zmieniany 1 raz.

pigal
Posty: 61
Rejestracja: 14-04-2009 12:45

Tarnobrzeski KOD

Post autor: pigal » 13-01-2017 14:04

"
ja_30 pisze:
pigal pisze:A ja, pomimo, ze nie jestem z obozu pisu, to nie widze niczego dziwnego, ze ludzie reaguja agresja na kod... To bardzo normalny odruch. Czy przypadkiem to nie wasza koderska maskotka, Towarzysz Bolek, vel. Lech Walesa, powiedzial kiedys, ze 'nie moze mniejszosc wchodzic na głowę wiekszosci'?
rozumiem, że przy wszelkich protestach w czasie rzadów PO-PSL miałeś takie samo podejście. Tego by wamgała logika, konsekwencja czy elementarna inteligencja.
Musiałbyś mi powiedzieć, o które protesty Ci chodzi. Jeśli organizował je PiS, to pewnie zdanie miałem podobne, jak teraz w stosunku do kodu :) ale na ten moment to nie mogę sobie przypomnieć żadnych powaznych protestów z tamtych czasów... Ogólnie jestem przeciwko wszystkiemu, co jest związane z PO, PiSem i ich wojną. :) I tak, wtedy tez uważałem, ze Wałęsa, to Bolek. :) Nie musisz tutaj od razu próbować mi wytykać braków elementarnej logiki, bo w sumie się eni znamy, to co o mnie wiesz?

edit:
Teraz tak myślę, o jakież to protesty mogło Ci chodzić... To tak prypomniało mi się, ze w sumie to był okres aż 8 lat rządów PO... Więc i Smoleńsk i wszystko co tego dotyczy wchodzi rachubę... No to fakt, tamta atmosfera i tamte protesty, obrońcy krzyża... to też mi się nie podobało :)



Edytowany przez pigal o 13-01-2017 - 13:50. "
Ostatnio zmieniony 13-01-2017 14:04 przez pigal, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ