Program Dariusza Bożka

Wielka polityka niewielkiego miasta. Masz czegoś dość lub coś cię cieszy? Opisz to! Prosimy nie używać wulgaryzmów.
inn
Posty: 685
Rejestracja: 22-03-2013 17:07

Program Dariusza Bożka

Post autor: inn » 15-10-2018 20:40

"Nie zgadzam się - wspólne przedsięwzięcia to fakty łatwe do rozliczenia
Wspólne pomysły oraz dobrą wolę prezentowali z Bronkowskim
Więcej przed wyborami chyba się nie da - a raczej można tylko ze świadomością że się bajki snuje
Dla mnie to jednak plus - zwłaszcza wobec przykładów wojenek z sąsiadami"
Ostatnio zmieniony 15-10-2018 20:40 przez inn, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 19379
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

Program Dariusza Bożka

Post autor: admin » 15-10-2018 21:37

"O! Sebek i MediaTek!
W jednym ze spotów kandydata Dariusza Bożka pojawiła się propozycja reaktywacji Bartoszków.
Ale mi się zdaje, że lepsze są inicjatywy oddolne niż odgórne.

Co do współpracy z sąsiednimi miejscowościami przypomnę zapowiedzi sprzed 4 lat:




A jak to wyglądało po wyborach? Chyba się rozeszło."
Ostatnio zmieniony 15-10-2018 21:37 przez admin, łącznie zmieniany 1 raz.

paniIKs
Posty: 54
Rejestracja: 03-07-2018 00:18

Program Dariusza Bożka

Post autor: paniIKs » 16-10-2018 21:50

"Nie chcę mi sie czytac tego tematu i Waszych opini o BOzku....Moze nie znam sie na polityce.
Ogladałam z rodziną natomisat programy kandydatów w telwizji lokalnej.
Bożek przynajmniej ma plan.POTRAFI MYŚLEC.jest zaradny,opanowany,ma jakieś tam doświadczenie.Jest społecznikiem.
Duzo ciekawcyh planów wypunktował, duzo pomyslow ma....trzeba sie bylo naglowic ,zeby to wymyslec.(nie mowie zrealizowac ale juz wymyslec).
Kikanascie (?) lat był dyrektorem Liceum....to jednak trzeba miec łeb na karku.
tak dobrze proseperujacej szkoly,ktora była dla pokolen MARZENIEM.(to liceum mialo prestiż).
Kilka razy prowadził zbiorkę WOSP. (za darmo).do nocy był wówczas na posterunku razem z młodziezą.
Jego twarz jest mi znana od 10 laat z roznych akcji spolecznych.

Mysli o seniorach, o mlodych...fajnie ,ze mysli o kulturze...a nie xxxxxx drązycm glosem o k...."ukwieceniu miasta"?!?!? :)
na ch,komu kwiaty? Nie xxxxxx o wodach siarczkowych i ."turystyce pielgrzymkowej" :)

Irytuja mnie dwie Panie Dziunie,...Jednej myslenie bez kartki sprawia trudność,druga jest zbyt uduchowiona....
Powinny sie jednak skupic na tym co maja do powiedzenia...a nie na swoim wygladzie zewnetrznym,niemodnej ,tandetnej ciotki klotki z Ameryki. :)

Kalinka z racji mlodego wieku,afery Kiełbowej jest dla mnie skreslony.

Bożek potrafi sie wyslowic,nie wstydzę sie za jego wystapienia.Poprostu da sie go ogladac i sluchac.

"swiatowy zjazd tarnobrzezan"...Nie wpadłabym na to.
Darek...oni sie tu zjezdzaja przed kazdym świętami..."
Ostatnio zmieniony 16-10-2018 21:50 przez paniIKs, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
dominik267
Posty: 726
Rejestracja: 04-03-2014 01:20

Program Dariusza Bożka

Post autor: dominik267 » 16-10-2018 21:54

"@PaniIKs najpierw trzeba się nauczyć pisać, następnie zachować poziom i kulturę a na końcu dodać informację o tym ze środków jakiego komitetu wyborczego post jest sponsorowany i przesłać na konto administratora 10 zł brutto ;-)"
Ostatnio zmieniony 16-10-2018 21:54 przez dominik267, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 19379
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

Program Dariusza Bożka

Post autor: admin » 16-10-2018 22:04

"Dla mnie akurat młody wiek jest argumentem za, a nie powodem do skreślenia. Chociaż oczywiście nie jest ani decydujący, ani najważniejszy.
Nic nie wiadomo oficjalnie o związku KK z "aferą kiełbową", chyba że ktoś ma w tej sprawie pełne zaufanie do oskarżonego, który w sumie też nic konkretnego nie powiedział. No bo po co mu kolejna sprawa?"
Ostatnio zmieniony 16-10-2018 22:04 przez admin, łącznie zmieniany 1 raz.

iv
Posty: 728
Rejestracja: 23-09-2014 22:51

Program Dariusza Bożka

Post autor: iv » 17-10-2018 01:53

"
paniIKs pisze:Nie chcę mi sie czytac tego tematu i Waszych opini o BOzku....
To jest forum, a nie ocena filmu w tv publicznej. Z definicji tu się przychodzi, żeby czytać.
Więc ta dycha to może choć na karmę dla piesków?
paniIKs pisze:"swiatowy zjazd tarnobrzezan"...Nie wpadłabym na to.
Pan Pluta schowany, ale widzę, że jego pomysły wciąż żyją, tyle, że pod innym nazwiskiem.
Admin pisze:No bo po co mu kolejna sprawa?
Ojtam, jedna wte czy wewte?
Swoją drogą wciąż fascynuje mnie, że wyniki i ilość wcześniejszych spraw nie przebiły się do opinii publicznej."
Ostatnio zmieniony 17-10-2018 01:53 przez iv, łącznie zmieniany 1 raz.

dino
Posty: 2000
Rejestracja: 02-09-2016 15:08

Program Dariusza Bożka

Post autor: dino » 17-10-2018 08:37

"1. Bożek przynajmniej ma plan.POTRAFI MYŚLEC.jest zaradny - zawsze ma plan na SIEBIE ;-) Jak przestał piastować funkcję dyrektora moment znalazł sobie inną posadę ;-) Niech już idzie na emeryturę, i tak będzie miał porządną - co najmniej 2 500 zł netto ;-) Nie wystarczy?

2. Kikanascie (?) lat był dyrektorem Liceum....to jednak trzeba miec łeb na karku. - albo dobre układy z prezydentem, lub przynajmniej jednym z prezydentów odpowiedzialnych za oświatę, co prawda samorząd ma mniejszość na konkursie dyrektorskim jednak na prawdę trudno mi sobie wyobrazić sytuacje, gdy dyrektorem LO w Tarnobrzegu zostaje się BEZ poparcia prezydenta miasta ;-)

3. tak dobrze proseperujacej szkoly,ktora była dla pokolen MARZENIEM.(to liceum mialo prestiż) - jak był wyż demograficzny, to prestiżem było chodzić zarówno do 5-letniego technikum w górniku jak i w budowlance.

5. Kilka razy prowadził zbiorkę WOSP. (za darmo).do nocy był wówczas na posterunku razem z młodzieżą - ile jest wolontariuszy w WOŚP? Jak pamiętam było nas z puszkami jednego roku około 30 tysięcy i WIĘKSZOŚĆ bezimiennych bohaterów poza kamerami ;-)

6. Bożek potrafi sie wyslowic,nie wstydzę sie za jego wystapienia.Poprostu da sie go ogladac i sluchac - "gadane" ma również Mastalerz. Nawet jeszcze lepiej niż Bożek ;-) i to ma być ARGUMMENT ZA???

7. "swiatowy zjazd tarnobrzezan"...Nie wpadłabym na to. - no tak - jak nie było pomysłu co zrobić z tarnobrzeską młodzieżą i rozgoniło się ją po Europie to teraz trzeba wymyślać jakiej poronione pomysły ;-) Tarnobrzeżanie z Europy CHCIELIBY WRÓCIĆ! Ale nie na takie stawki ;-) W końcu jesteśmy "w Europie" 14 rok, a średnia netto w Tarnobrzegu wynosi coś poniżej 500 euro :-( A ceny w Lidlu nawet wyższe niż za Odrą :-("
Ostatnio zmieniony 17-10-2018 08:37 przez dino, łącznie zmieniany 1 raz.
W czerwcu 2003 roku miałem rację, by NIE WCHODZIĆ do EuroSowietów.
W maju 2020 miałem rację, że pandemia, to tresura.
W kwietniu 2022 miałem racje, by nie pomagać bezwarunkowo Ukrainie.
Jak będzie w 2024?

Malamut
Posty: 339
Rejestracja: 01-04-2005 11:21

Program Dariusza Bożka

Post autor: Malamut » 17-10-2018 09:35

"oj Dino chyba jestes znow uszczypliwy...
Pokaz mi drugiego kandydata ktory cieszy sie takim poparciem wsrod mlodziezy ?

Pan Bożek ma sensowny program, a przedewszystkim ciekawych kandydatow do rady, prosze poswiecic troche czasu i zapoznac sie ?"
Ostatnio zmieniony 17-10-2018 09:35 przez Malamut, łącznie zmieniany 1 raz.

Ninja
Posty: 42
Rejestracja: 14-05-2018 14:31

Program Dariusza Bożka

Post autor: Ninja » 17-10-2018 09:52

"@Dino podsumował to pięknie.

Niestety ale na ładne oczy i piękne słówka prezydentem się nie zostanie. Może Pan DB jest dobrym i miłym człowiekiem, ale żeby być prezydentem to trzeba mieć jaja i czasem się postawić. Jego pracy jako dyrektora nie będę oceniał bo jest mi nieznana, ale pracę radnego już można, a podsumować ja można że była. 4 lata zleciały, poza ścianka wspinaczkowa chyba niczym nie zasłynął. To dla mnie za mało."
Ostatnio zmieniony 17-10-2018 09:52 przez Ninja, łącznie zmieniany 1 raz.

Fresca
Posty: 155
Rejestracja: 23-05-2018 21:24

Program Dariusza Bożka

Post autor: Fresca » 17-10-2018 10:28

"Ninja też uważam, że piękne słówka i ładne oczy to za mało. Zgadzam się z Tobą, dlatego też uważam że większość obecnych radnych nie powinna startować ponownie. Też robią piękne oczka, a czym się wykazali oprócz korzystania z magicznego przycisku? Chodzą i mydla oczy na nowo. Im też cztery, a może i więcej lat zleciało i pomimo mego trudu w szukaniu jakiegoś błysku, zabłyśnięcia to " ciemność widzę" ciemność Panie."
Ostatnio zmieniony 17-10-2018 10:28 przez Fresca, łącznie zmieniany 1 raz.

Ninja
Posty: 42
Rejestracja: 14-05-2018 14:31

Program Dariusza Bożka

Post autor: Ninja » 17-10-2018 11:09

"Radni głosują tak jak im każe góra, w obecnej kadencji która mija był podział na dwa obozy PO i PiS. I jak partia kazała tak radni głosowali. Kto się postawił (WZ i BK) został odstawiony w kąt. Boje się że tak będzie o tym razem, bo poza lista pana WZ wszędzie ciągnie się smród. KK wiadomo PiS, na listach DB i EMK odpadki z byłego PO, BK afera łapowkowa. Nie mamy szczęścia niestety. Niestety Panu WZ nie wróżę sukcesu, więc zostanie w mieście po staremu, układy, znajomości, kredyty na domy tym razem na 5 lat bo dłuższa kadencja."
Ostatnio zmieniony 17-10-2018 11:09 przez Ninja, łącznie zmieniany 1 raz.

Padre
Posty: 511
Rejestracja: 16-02-2018 15:34

Program Dariusza Bożka

Post autor: Padre » 17-10-2018 11:16

"Większość może niekoniecznie. Ale więcej niż 1/4 składu raczej tak. :) Mam kilku faworytów, którzy moim prywatnym zdaniem nie sprawdzili się jako radni i zdziwię się jeśli otrzymają duże poparcie. Faworytem braku efektów działań, zainicjowanych spraw jest obecny przewodniczący rady miasta. Z pewnością sprawdza się jako lektor. Na tym plusy jego kadencji bym zakończył. Z całym należnym mu szacunkiem. Nauczycielem pewnie jest świetnym, słyszałem te laurki od byłych uczniów na konwencji. Moim zdaniem na tym powinien się skoncentrować i w tym temacie się realizować. Bardzo dobrze mu też wychodzi prowadzenie imprez, np. WOŚP. Natomiast 4 ostatnie lata jego pracy samorządowej nie upoważniają go do wmawiania ludziom, że będzie efektywnym radnym lub też prezydentem. Jest jeszcze 3-4 radnych, których nie pamiętam z jakiegokolwiek działania, z jakiejkolwiek konstruktywnej wypowiedzi na sesji czy złożonej interpelacji."
Ostatnio zmieniony 17-10-2018 11:16 przez Padre, łącznie zmieniany 1 raz.

Gerard
Posty: 24
Rejestracja: 17-04-2018 10:12

Program Dariusza Bożka

Post autor: Gerard » 17-10-2018 11:41

"Padre napisz w końcu oficjalnie kogo reprezentujesz i jaki komitet agitujesz. To co piszesz jest żenujące. Moim skromnym zdaniem większość obecnej rady miasta jest do wymiany. czas najwyższy wprowadzić do miasta odrobinę świeżości i otwartych umysłów."
Ostatnio zmieniony 17-10-2018 11:41 przez Gerard, łącznie zmieniany 1 raz.

Padre
Posty: 511
Rejestracja: 16-02-2018 15:34

Program Dariusza Bożka

Post autor: Padre » 17-10-2018 13:08

"To jest moja prywatna sprawa na kogo głosuję. Nie agituję tak bezczelnie jak niektórzy użytkownicy za konkretnym kandydatem czy kandydatką. Staram się tylko w możliwie przyzwoity sposób obalać próby sztucznego tworzenia mitów, wmawiania przez niektórych użytkowników krystaliczności, nieomylności konkretnych kandydatów czy kandydatek. Czas wyborów to czas stroszenia piórek i eksponowania swoich mocnych stron. Dużo gorzej przychodzi niektórym kandydatom zmierzenie się z własnymi słabościami - moim zdaniem istotne jest to czy kandydat będzie potrafił działać skutecznie w sytuacjach kryzysowych, podbramkowych, pod presją ludzi i przepisów. Chyba tylko trójka kandydatów dotychczas nie zawiodła a przynajmniej nic mi o tym nie wiadomo."
Ostatnio zmieniony 17-10-2018 13:08 przez Padre, łącznie zmieniany 1 raz.

Gerard
Posty: 24
Rejestracja: 17-04-2018 10:12

Program Dariusza Bożka

Post autor: Gerard » 17-10-2018 13:33

"Hejterską kampanię już przeżyliśmy z Kiełbem w tle i co miasto na tym zyskało ? Kompletnie nic. Niczego nie zbudujesz na nienawiści i krytyce innych. Moim zdaniem jedynym kandydatem jest ten który nie krytykuje a chwali, nie dzieli a łączy ludzi. Takim człowiekiem jest Dariusz Bożek - człowiek inteligentny, prawy, doświadczony i konkretny. Jestem przekonany, że to właśnie Bożek zostanie prezydentem miasta. Program ma bardzo dobry, skrojony na miarę potrzeb i możliwości bez zbędnych udziwnień i wyniosłości. Osobiście postawię duży X na tego kandydata."
Ostatnio zmieniony 17-10-2018 13:33 przez Gerard, łącznie zmieniany 1 raz.

Fresca
Posty: 155
Rejestracja: 23-05-2018 21:24

Program Dariusza Bożka

Post autor: Fresca » 17-10-2018 14:00

"Ojjj Padre, Padre jakoś kiepsko Ci to wychodzi.

Padre już się dawno kreślił. Teraz mam wrażenie, że działa pod wpływem emocji i stresu, chce ujść za obiektywnego, a nogi coraz bardziej rozjeżdżają się do rozkroku widząc mniejszą niż zakładano miłość ludu do wybranej kandydatki.

Czarny PR i marketing podprogowy też trzeba umieć stosować, aby nie był zbyt widoczny. Ktoś kto nabył umiejętności w brudnych kampaniach już nie umie inaczej. Wybierajcie kogo chcecie, bo to Wasze głosy i Wasze decyzje.

Ja do piątku, na tym forum, będę dalej obserwować te wywody, zawijasy, wykretasy i cholera wie co jeszcze, aby okręcić wszystko "na swoje" przez mędrców z kagankiem oświecenia w literkach.

Ja głosuję na Bożka lub Kalinka, Zych. Paniom dziękuję i nie ze względu na płeć, a na zaplecze, które jest dużo liczniejsze niż wyciągany wciąż Pluta. Chciałam oddać głos na kobietę, ale dzięki ich komitetom się najzwyczajniej w świecie nie da.

Oświadczam, że nie jestem związana z żadnym sztabem wyborczym, a 10 zł oddam potrzebującym w imieniu Bożka, Kalinki lub Zycha."
Ostatnio zmieniony 17-10-2018 14:00 przez Fresca, łącznie zmieniany 1 raz.

jamWilhelm
Posty: 1141
Rejestracja: 30-04-2005 04:18

Program Dariusza Bożka

Post autor: jamWilhelm » 17-10-2018 15:57

"Zakupiłem i założyłem na moje oczy aplikację "outtwazelinus komitetus", użytkowników zarejestrowanych luty-sierpień 2018 moje oczy czytają 20% wpisu, zarejestrowanych od września 10% tekstu, druga apka na mózg, stwierdza czy jest sens czytać całość.
Naprawdę rewelacja, zyskuję dzięki nim bardzo dużo czasu.
Nie wiem jak wcześniej żyłem bez tych cudownych aplikacji, mój kolega Mariusz, czyta wszystko i nie ma czasu dosłownie na nic, sąsiad z dołu Marko wracając z pracy, czytał na telefonie, nie zauważył znaku i tak przywalił w niego, że rozwali nowiutki telefon i czoło, kuzyn Piotrek też czyta wszystko i mu się tak wzrok pogorszył, że dziś odbiera okulary od optyka a moje oczy mają się świetnie bo nie czytam wszystkiego i mam dużo więcej czasu na np spacer czy mycie okien bo jest ładna pogoda.
Polecam wszystkim, bo tanio, za obie aplikacje tylko 49,99 zł, okulary są na pewno droższe a czas jest bezcenny, możesz np pobawić się w tym czasie z dzieckiem, lub iść z kolegami na piwo. Mało tego, kupując już dziś dostajesz rabat 50% na outwazelinusa na rok 2023"
Ostatnio zmieniony 17-10-2018 15:57 przez jamWilhelm, łącznie zmieniany 1 raz.

paniIKs
Posty: 54
Rejestracja: 03-07-2018 00:18

Program Dariusza Bożka

Post autor: paniIKs » 17-10-2018 23:38

"Ale jestescie uszczypliwi.To jest forum.Kazdy ma prawo tutaj wypowiedziec swoje subieetywne zdanie.
Ja nikogo nie namawiam do swojego. Robta co chceta.
I Nie jestem z zadnej partii...Razem z rodziną zaglosujemy na Bozka.Z braku laku...Z braku LEPSZEGO kandydata.

Bozek to poprostu jedyny kandydat ,za ktorego sie nie trzeba wstydzic.Nie mowie ,ze nie ma "wad".
Obserwowaałam jego prace jako nauczyicela,społecznika.Znam jego gębe od 15 lat.
Obserwuje posiedzenia rady miasta w TVL.


1.swiatowy zjazd tarnobrzezan...Po co,na co?Jakby to miało wygladac?
Ludzie urodzeni w TBG ,mieszkajacy w UK,Irlandii,Hiszpaniii,Niemiec...mieli by wpasc w niedziele do TBG na kawe?
Na jakiś festyn?tak za darmo?...w erze Fejsbuka,Instragrama...Skejpa?
W zywe oczy trochę trudniej kłamac ,ze mycie kibli w UK to szlachetna praca.:)
W zywe oczy troche niezrecznie mowic ,ze Tbg to wymarłe miasto,emerytów,gdzie nic sie nie dzieje i nie maja ochoty tu wracac.
Oni sie zjezdzaja tu i tak ...na kazde swięta.

2.co za zawiśc...ze facet po zakonczeniu kariery dyrektora....powinien siedziec w domu.
bez komentarza.

3.Kształcicłam sie w erze "wyzu demograficznego". Kazdy z nas marzyl o Jachowiczu.To byl prestiż,elita.
Ciekawe dzieki komu przez X lat mieli tak znakomity poziom i dobra sławe...dzieki woznej?

4.Masztalerz ma gadane? to Bełkot,Pieniacz,prostak,kartofel...

Kto ma lepsze doswiadczenie w samorządzie?i nie poszlakowaną opinie???
Uduchowiona Dziunia, ktorą widze 1 raz?sterowana Staruszka z demencją?Fałszywy ,piszczący spiskowy Karierowicz k.k.?..."
Ostatnio zmieniony 17-10-2018 23:38 przez paniIKs, łącznie zmieniany 1 raz.

Padre
Posty: 511
Rejestracja: 16-02-2018 15:34

Program Dariusza Bożka

Post autor: Padre » 18-10-2018 12:27

"
Z braku laku..
Lepszy kit?

To już lepiej nie fatygować się na głosowanie przy takim podejściu."
Ostatnio zmieniony 18-10-2018 12:27 przez Padre, łącznie zmieniany 1 raz.

termometr
Posty: 53
Rejestracja: 16-02-2018 09:02

Program Dariusza Bożka

Post autor: termometr » 18-10-2018 13:10

"program programem obietnice obietnicami i gówno z tego!!! Już jeden miał program NM - "piramide potrzeb" i co z niej pozostało , a wspomniane gówno...:)"
Ostatnio zmieniony 18-10-2018 13:10 przez termometr, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ