Co nam przepisują lekarze ???

Sprawy nie tylko tarnobrzeskie, na które nie ma miejsca gdzie indziej.
Awatar użytkownika
ptasiorrr
Posty: 1653
Rejestracja: 22-08-2011 17:48

Re: Co nam przepisują lekarze ???

Post autor: ptasiorrr » 04-02-2019 12:54

Wiemy kermit, sprzęt od Owsiaka też niemedyczny (cyt. prof. Pawłowicz), modlitwą wyleczy nas toruński szarlatan (rzecz jasna za odpowiednią opłatą - co łaska).
Nataala pisze:
03-02-2019 19:47
Zawsze po wypisaniu recepty sprawdzam co tak na prawdę przepisał mi lekarz. Zwłaszcza, gdy lek jest przepisany dla mojego dziecka.
W wielu aptekach jest informacja - ZAPYTAJ O TAŃSZY ODPOWIEDNIK PRZEPISANEGO LEKU.
Kiedyś na krzyżach wisiały łotry, a dzisiaj na łotrach wiszą krzyże...

Awatar użytkownika
kermit
Posty: 1287
Rejestracja: 16-08-2004 20:44

Re: Co nam przepisują lekarze ???

Post autor: kermit » 04-02-2019 13:55

ptasiorrr pisze:
04-02-2019 12:54
Wiemy kermit, sprzęt od Owsiaka też niemedyczny (cyt. prof. Pawłowicz), modlitwą wyleczy nas toruński szarlatan (rzecz jasna za odpowiednią opłatą - co łaska).
Możesz mi wyjaśnić o co ci chodzi? O jakim niemedycznym sprzęcie pisałem? Owsiak, Rydzyk - bla bla bla.

Awatar użytkownika
ptasiorrr
Posty: 1653
Rejestracja: 22-08-2011 17:48

Re: Co nam przepisują lekarze ???

Post autor: ptasiorrr » 04-02-2019 18:25

Ty nie pisałeś. Napisałeś (a myślę, że to metafora), że lekarze to zło, jak również koncerny farmaceutyczne. Nawiązałem do tego, że PiS był przeciwny WOŚP a w dniu finału wszyscy przylepili se serduszka. Tak jak już powiedziałem Pawłowicz powiedziała, że Owsiak zbiera pieniądze na niemedyczny sprzęt i ona wspiera tylko caritas, który (mój przypis) z pewnością przeznacza pieniądze na medyczny sprzęt. Oczywiście odpowiesz, że daje biednym, chorym itp., ale na pewno nie kupuje sprzętu dla szpitali. Dodatkowo szpitale muszą zwrócić leżanki, które kupił Owsiak dla rodziców leżących w szpitalach dzieci, a które nie zostały przeznaczone zgodnie z przeznaczeniem. Coś jeszcze niejasne? Trochę odbiegłem od tematu, ale jak lekarz przepisze drogi lek, można zapytać o jego tańszy zamiennik. Stachu jednak chyba o tym nie wie i musiał założyć temat na forum.
Kiedyś na krzyżach wisiały łotry, a dzisiaj na łotrach wiszą krzyże...

andriu81
Posty: 1797
Rejestracja: 29-05-2010 03:51

Re: Co nam przepisują lekarze ???

Post autor: andriu81 » 04-02-2019 21:28

@kermit, nie ośmieszaj się, bo pewnie jak większość siedzisz cały dzień i oglądasz masę debilnych reklam a potem latasz po aptekach po coraz nowsze wyroby medyczne. Nie chodzi o to że lekarze to zło,tylko chodzi o wciskanie ludziom kitu pod pretekstem zburzeń,problemów zdrowotnych. Ty ani ptasiorr tego nie ogarniesz,podobnie jak nie ogarniesz książki "Ukryte Terapie" ,bo niestety jest adresowana tylko dla inteligentnych,bo trzeba mieć jakąś podstawową wiedzę medyczną ,aby skorzystać z alternatywnej ścieżki. Żadna reklama ci tej wiedzy nie dostarczy.
Jak wiadomo szpitale w 99,9 % są finansowane z naszych podatków poprzez NFZ ,a reszta z WOŚP z naszych dobrowolnych datków. To czy sprzęt ma napis WOŚP czy nie ma, znaczy tylko tyle,że pojawił się na specjalną prośbę władz szpitala,którzy przez lata nie mogli doprosić się od państwa o jego zakup. Byćmoże to uratowało zdrowie i życie wielu dzieci, podobnie jak uratował pozostały sprzęt sfinansowany przez NFZ.
Nie podoba mi się nagonka na WOŚP,na Owsiaka, bo to się przekłada ogólnie na zniechęcanie ludzi do wspomagania potrzebujących. Z drugiej strony WOŚP zamiast tylko szpitali mógłby zaczać wspierać indywidualne osoby,aby poszerzyć działalność. Tyle w temacie

jamWilhelm
Posty: 1136
Rejestracja: 30-04-2005 04:18

Re: Co nam przepisują lekarze ???

Post autor: jamWilhelm » 04-02-2019 21:49

"Być może"? przestań się sam leczyć a lepiej skontaktuj się z lekarzem lub farmaceutą gdyż...

do_mina
Posty: 542
Rejestracja: 02-12-2008 00:59

Re: Co nam przepisują lekarze ???

Post autor: do_mina » 04-02-2019 22:00

kermit pisze:
04-02-2019 10:29
Lekarze to zło, koncerny farmaceutyczne to zło. Tylko doktor habilitowany inżynier magister profesor Zięba nas wyleczy.
chyba rehabilitowany i lewoskrętny, że już o strukturyzacji nie wspomnę :D

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 19338
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

Re: Co nam przepisują lekarze ???

Post autor: admin » 04-02-2019 22:07

Do ukrytych terapii pewnie rzeczywiście trzeba mieć podstawową wiedzę medyczną. I na podstawowej koniec. Przyjdzie co do czego, to komuś trzeba zaufać, zbyt często ludzie ufają szarlatanom.

Awatar użytkownika
kermit
Posty: 1287
Rejestracja: 16-08-2004 20:44

Re: Co nam przepisują lekarze ???

Post autor: kermit » 04-02-2019 22:41

Ptasior to była ironia, ze lekarze to zło.

Andriu - Ukryte terapie to raczej bajki na dobranoc niż cokolwiek wartościowego. Nadaje się jako podkładka pod kwiatek lub rozpałka do kominka.
Mam nadzieje, ze ten człowiek zostanie w końcu skazany za to jak wielu ludziom znaszkodzil i jak wiele osób posadził o oszustwo. Kolejna to ta z ta z dziwna fryzura od antyszczepionkowcow.

Awatar użytkownika
encore
Posty: 1558
Rejestracja: 11-12-2018 11:39

Re: Co nam przepisują lekarze ???

Post autor: encore » 04-02-2019 23:16

Ukryte od Zięby to zupełnie co innego niż terapie nie tyle alternatywne co niekonwencjonalne, które w zastosowaniu czasem, podkreślam czasem bywają bardziej skuteczne. Trudno zaprzeczyć bowiem temu, że chorzy po zaprzestaniu leczenia lekarskiego, konwencjonalnego dochodzili do zdrowia stosując inną drogę.
"Państwa i narody, które na podstawie kłamstwa, na podstawie negowania prawdy podają myśl polityczną, dążą do zguby."

andriu81
Posty: 1797
Rejestracja: 29-05-2010 03:51

Re: Co nam przepisują lekarze ???

Post autor: andriu81 » 05-02-2019 08:43

Nie możecie komentować książki której nie przeczytaliście.Jeśli się czegoś nie zgłebiło i rzuca się parę pustych zdań, gdyż zobaczyło się jakiś komentarz z internetu gdzieśtam. Podstawowa wiedza poszerzona o ukryte terapie nie jest już podstawową. Ludzie czytają,korzystają,stosują,tylko ci co myślą samodzielnie. Z reguły jest tez tak że jak ktoś myśli to niedopuszcza do rozwoju tak poważnych przypadków jak opisane w tej książce. Większosć lekarzy nie ma nawet czasu by opisywać ,wyjaśniać skąd się bierz choroba ,co i jak ,od tego są właśnie książki.Ukryte terapie to zbiór najwazniejszych faktów opisany w przystępny sposób nie w celu promocji konkretnych leków.

Awatar użytkownika
dominik267
Posty: 724
Rejestracja: 04-03-2014 01:20

Re: Co nam przepisują lekarze ???

Post autor: dominik267 » 05-02-2019 09:14

Andriu ja wiem, że ty masz jakieś pociągi do magii i świata fantastyki ale spójrzmy prawdzie w oczy.
Po pierwsze Pan Zięba nie ma jakiegokolwiek wykształcenia medycznego. Po drugie zajmuje się neuropatią która jest formą pseudonaukowej medycyny niekonwencjonalnej, kolejną rzeczą jest to, że tezy jakie wysnuwa w swoich książkach nie mają żadnego ujęcia w literaturze i badaniach medycznych.

Zięba jest przedsiębiorcą który za cel obrał sobie trzepanie kasy na kilku grupach ludzi.
1. Wyznawcy teorii spiskowych.
2. Ludzie podatni na manipulacje i niepotrafiący myśleć samodzielnie ( takie same przypadki jak Ci żyjący w setkach).
3. Ludzie pogrążeni w ciężkiej chorobie którzy zrobią wszystko aby próbować z nią walczyć ( w tym przypadku jego działalność jest najbardziej szkodliwa).

https://www.totylkoteoria.pl/2016/08/je ... rapie.html
https://www.money.pl/archiwum/wiadomosc ... 12318.html
http://poznan.wyborcza.pl/poznan/7,8933 ... kowcy.html
https://www.swps.pl/strefa-psyche/blog/ ... zego-zieby

Awatar użytkownika
dominik267
Posty: 724
Rejestracja: 04-03-2014 01:20

Re: Co nam przepisują lekarze ???

Post autor: dominik267 » 05-02-2019 09:39

Jeśli Andriu chcesz przekonać kogokolwiek do swoich opinii to pokaż twarde dane takie jak, wyniki badań, linki do konkretnych publikacji medycznych które potwierdzały by słowa Zięby, czy cokolwiek co nie jest tylko przypuszczeniem, opinią czy kłamstwem.

Awatar użytkownika
kermit
Posty: 1287
Rejestracja: 16-08-2004 20:44

Re: Co nam przepisują lekarze ???

Post autor: kermit » 05-02-2019 09:43

Andriu81 - piszesz, że nie mogę komentować książki, której nie przeczytałem. Wyobraź sobie, że ją przeczytałem. I skończ już te brednie z samodzielnym myśleniem bo to się trochę nu ndne robi.

Zięba to biznesmen, który żeruje na naiwności prostych ludzi.
Jest jeszcze gorszy niż te znienawidzone koncerny farmaceutyczne. Koncerny w skład których wchodzą naukowcy tworzą nowe leki, ratują miliony ludzi i nie robią tego pro bono tylko na tym zarabiają.
A Zięba? W swoim sklepie sprzedaje coś czego nie wymyślił i nie stworzył. Do tego ma marżę kilkukrotnie większą niż te znienawidzone koncerny farmaceutyczne. Ot i cały biznes. Andriu - powiem to tak jak ty piszesz. Zacznij samodzielnie myśleć i nie wierz we wszystko co jest w internecie.

andriu81
Posty: 1797
Rejestracja: 29-05-2010 03:51

Re: Co nam przepisują lekarze ???

Post autor: andriu81 » 05-02-2019 09:55

Nadal nie ma o czym gadać,jestem przekonany że nikt nie przeczytał tej książki ze zrozumieniem,bo w innym wypadku rozmawialibyśmy o jej treści a nie o nagonce medialnej na pana Ziębę. Są fora dla ludzi którzy przeczytali,są konkrety. Wy tylko rzucacie oszczerstwa.Od siebie mogę powiedzieć,że obejrzałem wszystkie odcinki na NTV1 z panem Ziębą i dowiedziałem się więcej niż na lekcjach biologii w szkole.Jak przeczytacie obejrzycie,(co nigdy nie nastąpi),wrócimy do rozmowy.
Proponuje zamknąć temat

jamWilhelm
Posty: 1136
Rejestracja: 30-04-2005 04:18

Re: Co nam przepisują lekarze ???

Post autor: jamWilhelm » 05-02-2019 10:32

obawiam się, że po ostatnich Twoich sensacjach XXI wieku, z wydarzeń w Gdańsku i kolesia którego podlinkowałeś z teoriami, Twoje rekomendacje nikogo nie przekonają jak i linki raczej niewielu otworzy po raz kolejny :)
Ale to Ty jesteś tu najmądrzejszy :)

Awatar użytkownika
dominik267
Posty: 724
Rejestracja: 04-03-2014 01:20

Re: Co nam przepisują lekarze ???

Post autor: dominik267 » 05-02-2019 11:21

Andriu skończ pisać głupoty i rzuć konkretem. Przekonaj nas.

do_mina
Posty: 542
Rejestracja: 02-12-2008 00:59

Re: Co nam przepisują lekarze ???

Post autor: do_mina » 05-02-2019 14:17

Z pewnoscią wiedzy na temat lewoskretnej wit C w szkole sie nie przekazuje, bo taki twór nie istnieje. Sam fakt, ze p. Ziėba nie ma podstawowej wiedzy, dyskwalifikuje go jako autorytet, no chyba, ze w dziedzinie maszyn gorniczo-hutniczych.

andriu81
Posty: 1797
Rejestracja: 29-05-2010 03:51

Re: Co nam przepisują lekarze ???

Post autor: andriu81 » 05-02-2019 17:17

Już kiedyś mówiłem,nie dyskutuje z osobami z innej mentalności. To że mówimy po polsku i mieszkamy w jednym mieście nie znaczy że mamy o czym dyskutować,ja tu jestem przypadkiem .Tyle w temacie

Awatar użytkownika
dominik267
Posty: 724
Rejestracja: 04-03-2014 01:20

Re: Co nam przepisują lekarze ???

Post autor: dominik267 » 05-02-2019 17:50

Ale o jaką mentalność Ci chodzi? Ja proszę o konkrety po prostu.

Awatar użytkownika
kermit
Posty: 1287
Rejestracja: 16-08-2004 20:44

Re: Co nam przepisują lekarze ???

Post autor: kermit » 06-02-2019 09:50

andriu81 pisze:
05-02-2019 17:17
Już kiedyś mówiłem,nie dyskutuje z osobami z innej mentalności. To że mówimy po polsku i mieszkamy w jednym mieście nie znaczy że mamy o czym dyskutować,ja tu jestem przypadkiem .Tyle w temacie
W skrócie andriu81 - nie dyskutuje z osobami, które myślą inaczej niż ja i mają inne zdanie. Wolę dyskutować wśród swoich gdzie wszyscy się zgadzamy. Każdy kto myśli inaczej niż ja jest ogłupiony przez telewizje, nie potrafi samodzielnie myśleć. Najmądrzejszy jestem ja - andriu81 :)

No powiem ci, że postawa godna inteligenta :)

ODPOWIEDZ