Cytomammobus W Tarnobrzegu

Dział forum z komentarzami do aktualności
Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 19275
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

Cytomammobus W Tarnobrzegu

Post autor: admin » 15-03-2019 18:32

Obrazek

Mobilny cytomammobus Fundacji SOS Życie z Mielca do 18 marca br., czeka na mieszkanki Tarnobrzega. Cytomammobus stoi na Pl. Bartosza Głowackiego w Tarnobrzegu. Badania można wykonywać od 9.00 do 17.00. Bezpłatną cytologię i mammografię można wykonać od ręki. Wcześniej należy zadzwonić i umówić się na spotkanie. Numer telefonu: 17-582-40-60.

– Największe ryzyko zachorowania na raka piersi dotyczy kobiet od 50 do 69 lat. Zapraszamy więc panie z tej grupy wiekowej, jeśli od ostatniej mammografii upłynęły już dwa lata. Prowadzimy również warsztaty edukacyjne, na których uczymy, jak samodzielnie wykrywać zmiany w piersiach – zapraszają pracownice Fundacji SOS Życie z Mielca.

W ubiegłym roku w ramach bezpłatnych badań prowadzonych przez Fundację SOS Życie w Tarnobrzegu, mammografię wykonały 694 kobiety. Wykryto 28 zmian zakwalifikowanych do dalszej diagnostyki. Badaniu cytologicznemu poddało się 274 pań. Dziewięć z nich skierowano na pogłębione badania.

Nadrzędnym celem Ośrodka Diagnostycznego Chorób Nowotworowych Fundacji SOS Życie jest świadczenie usług medycznych na wysokim poziomie, zapewniając pacjentom, a także personelowi przyjazne oraz bezpieczne warunki pobytu i pracy. Mając na uwadze ciągłą poprawę jakości świadczonych usług opracowano i wdrożono system zarządzania jakością zgodny z międzynarodową normą ISO 9001: 2008.

marysia67
Posty: 274
Rejestracja: 09-03-2019 18:41

Re: Cytomammobus W Tarnobrzegu

Post autor: marysia67 » 16-03-2019 19:17

Witam, skorzystałam z tych badań rok temu. To nowoczesny sprzęt, kompetentne osoby i bezbolesne badania. Wystarczy podejść z dowodem osobistym. Zarejestrowałam się telefonicznie, ale wzięłam ze sobą przyjaciółkę i bez problemu też była zbadana, choć wcześniej nie była zarejestrowana. Osoby, które nie mieszczą się w podanej kategorii wiekowej też mogą być zbadane, tylko muszą zapłacić. Należy dbać o swoje zdrowie. Badania są dokładne, na nowoczesnym sprzęcie, polecam, pozdrawiam.

ODPOWIEDZ