Projekt obwodnicy gotowy w 80%

Dział forum z komentarzami do aktualności
Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 19349
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

Projekt obwodnicy gotowy w 80%

Post autor: admin » 01-08-2019 18:29

23 lipca w tarnobrzeskim Urzędzie Miasta na wniosek Prezydenta Miasta Tarnobrzega odbyło się spotkanie z przedstawicielami firmy projektującej tj. Lafrentz Polska Sp. z o.o. oraz Spółki Energopol Szczecin S.A. W spotkaniu brali udział naczelnik tarnobrzeskiego Wydziału Techniczno-Inwestycyjnego i Drogownictwa, naczelnik Wydziału Rozwoju Miasta i Funduszy Pomocowych oraz inspektorzy branży drogowej tarnobrzeskiego magistratu.

W czasie spotkania projektanci przedstawili stan zaawansowania prac dokumentacji projektowej w wersji roboczej dla poszczególnych branż, co potwierdziło oświadczenie Lafrentz Polska Sp. z o.o. w sprawie stanu zaawansowania prac projektowych na poziomie średnio 80%.

Zamawiający tj. Urząd Miasta Tarnobrzeg pozostaje w stałym kontakcie z głównym wykonawcą (Spółka Energopol Szczecin S.A.) i projektantem (Lafrentz Polska Sp. z o.o.), monitorując stan zaawansowania prac, a także sytuację wykonawcy w związku ze złożonym wnioskiem o upadłość.

Ponadto podejmowane są działania w celu terminowego wykonania tej strategicznej dla miasta inwestycji, przejawiające się przede wszystkim ścisłą współpracą z generalnym wykonawcą i projektantem.

Info: UM.

pewnyswego
Posty: 140
Rejestracja: 28-03-2015 17:07

Re: Projekt obwodnicy gotowy w 80%

Post autor: pewnyswego » 01-08-2019 20:34

Ale że co to ma znaczyć? To jest jakaś informacja adminie na zlecenie UM? Czy jak ze zaśmiecasz to forum? Jeśli .nie jest to info na zlecenie UM to prosze o przeniesienie.tego choćby do tematu " co sie w mieście buduje" bo jak tak każdy będzie robił to w ogóle zrobi się tu śmietniki. Udzielam ci upomnienie.

Awatar użytkownika
karas
Posty: 1349
Rejestracja: 05-06-2004 15:58

Re: Projekt obwodnicy gotowy w 80%

Post autor: karas » 01-08-2019 21:22

pewnyswego pisze:
01-08-2019 20:34
Ale że co to ma znaczyć? To jest jakaś informacja adminie na zlecenie UM? Czy jak ze zaśmiecasz to forum? Jeśli .nie jest to info na zlecenie UM to prosze o przeniesienie.tego choćby do tematu " co sie w mieście buduje" bo jak tak każdy będzie robił to w ogóle zrobi się tu śmietniki. Udzielam ci upomnienie.
Zastanowiłeś się przez chwilę na jakiej podstawie pouczasz właściciela tego forum co może, a co nie? "Udzielam Ci upomnienie" - to dobre :)
Karaś

pewnyswego
Posty: 140
Rejestracja: 28-03-2015 17:07

Re: Projekt obwodnicy gotowy w 80%

Post autor: pewnyswego » 01-08-2019 21:34

Szanowny Panie Karas. Po pierwsze widzę że nie negujesz samego faktu że jest to zaśmiecanie a mowisz tylko ze jak ja śmie w ogóle to robić skoro to admina forum. Otóż i tu poo drugie to my wszyscy tworzymy to forum i gdyby nas nie było tutaj to nie było by i admina. Wreszcie po trzecie admina tez ktoś czasem musi pouczyć jak zbłądzi a przecież nieomylny nie jest i to własnie ja to zrobiłem bo tobie zapewne strach by na to nie pozwolił. Z poważaniem

Awatar użytkownika
karas
Posty: 1349
Rejestracja: 05-06-2004 15:58

Re: Projekt obwodnicy gotowy w 80%

Post autor: karas » 01-08-2019 22:59

Szanowny pewny swego człowieku (bo przecież anonimowość w internecie jest fajna).

Tarnobrzeg.info to źródło informacji, tak samo jak inne portale. Pojawia się tu wiele informacji z UM, bo to są informacje dla mieszkańców ważne, w tym dla mnie również. Forum daje możliwość komentowania tych informacji. Dla mnie nie jest to zaśmiecanie, a informacja jak każda inna.

Forum tworzymy wszyscy, ale nikt nam tez nie każe tu być. Jeżeli komuś nie odpowiada forma, pojawiające się treści może czytać posty wybiórczo, nie czytać, a nawet założyć swoje forum i umieszczać tam treści dla siebie odpowiednie.

Nie mam potrzeby pouczać Jordana, bo uważam go za mądrego człowieka. Forum to jego twór i do niego należą decyzje o treściach. Wielu ludzi wniosło do tego forum merytorycznie i technicznie więcej niż Ty swoim śmiesznym pouczeniem.

Dlaczego miał by mi strach nie pozwolić upomnieć osoby, którą znam osobiście? Z którą jeszcze nie tak dawno spędziliśmy długie godziny ratując forum od strony technicznej, kombinując, żeby nie zostało tylko pustym archiwum? Niestety mało wiesz ... ale wypowiedzieć się trzeba.
Karaś

Awatar użytkownika
Dzanek
Posty: 1061
Rejestracja: 08-10-2004 19:53

Re: Projekt obwodnicy gotowy w 80%

Post autor: Dzanek » 01-08-2019 23:05

Karaś daj spokój. Szkoda czasu to tłumaczyć.

A wracając do tematu to Energopol ma czas do września 2020 żeby wybudować obwodnicę. Zegar tyka ......

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 19349
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

Re: Projekt obwodnicy gotowy w 80%

Post autor: admin » 01-08-2019 23:10

:)
Chyba zamknę.

Zablokowany