Pożyczka

Godni polecenia lub wręcz przeciwnie.
doktor
Posty: 140
Rejestracja: 15-05-2004 20:28

Pożyczka

Post autor: doktor » 28-09-2008 20:28

"Podoba mi się ta konsekwencja Jaroszewicza. Być może dzięki niej jakiś inny Jaroszewicz napisze na jakimś innym forum: "Dla mnie Lukas spisał się na medal i sram na incydent, że jakiś debil w jakimś Tarnobrzegu rąbnął coś tam jakiemuś frajerowi"."
Ostatnio zmieniony 28-09-2008 20:28 przez doktor, łącznie zmieniany 1 raz.

Jaroszewicz
Posty: 544
Rejestracja: 08-10-2004 15:51

Pożyczka

Post autor: Jaroszewicz » 28-09-2008 22:30

"[quote:974bf9e75f="doktor"]Podoba mi się ta konsekwencja Jaroszewicza. Być może dzięki niej jakiś inny Jaroszewicz napisze na jakimś innym forum: "Dla mnie Lukas spisał się na medal i sram na incydent, że jakiś debil w jakimś Tarnobrzegu rąbnął coś tam jakiemuś frajerowi".[/quote:974bf9e75f]
I uważałbym to tylko i wyłącznie za przejaw zdrowego rozsądku."
Ostatnio zmieniony 28-09-2008 22:30 przez Jaroszewicz, łącznie zmieniany 1 raz.

picco
Posty: 395
Rejestracja: 01-07-2004 00:05

Pożyczka

Post autor: picco » 28-09-2008 23:05

"Jaroszewicz: zadajesz pytanie retoryczne - to dotyczące Microsoftu. I zarówno samo pytanie jak i odpowiedź ma się nijak do kwestii dotyczącej Lukas Banku.

Moim celem było jedynie to, żeby zauwazyć również "plusy ujemne" konkretnego banku - nie na podstawie własnych doświadczeń.

Najwięcej opinii negatywnych o wycieczkach zagranicznych ma biuro Triada? I co? Tysiące Polaków jeżdżą a "jedynie" setki są niezadowolone... Tak samo z Lukasem ;) Ileś osób będzie szczęśliwych i będzie polecać a jakiś procent będzie twierdzić, że zostali oszukani.

Zauważ, że odniosłem sie tylko do propozycji dotyczących Lukas Banku. O Skokach i innych propozycjach osobiście złego słowa nie powiem, bo nie chciałem, nie musiałem więcej korzystać. A na Lukasie mi się zdarzyło trochę pazurów zedrzeć. Tak - czytałem umowę, tak - podpisałem ją. Tylko, że dla "panienki z okienka" ważniejsze było jej widzimisię niż to co stało w podpisanej przeze mnie umowie. W końcu stanęło na moim. Szkoda tylko, że przez blisko 4 miesiące musiałem pisać pisma, dzwonić - tracić czas na udowadnianie jaką umowę podpisałem, że aneks nie został mi doręczony, że wbrew temu co "panienka" twierdziła ja go nie podpisywałem. Sprawa na szczęście dobrze się zakończyła. Ja zostałem "uniewinniony" a "panienka" w wyniku niekompetencji już nie zasiadła w roli sędziego ferującego odsetkami i straszącego postępowaniem egzekucyjnym. Nie - nie spóźniłem się z płatnością za kredyt. :)

doktor: a ten "debil" lub ten "frajer" to było o mnie? Chciałbyś o tym porozmawiać przy wódce i szachach? Jeśli przegram to obiecuję, że się nie obrażę. Jesli wygram - to Ty będziesz miał prawo i obowiązek by być tak tytułowanym. :D"
Ostatnio zmieniony 28-09-2008 23:05 przez picco, łącznie zmieniany 1 raz.

Jaroszewicz
Posty: 544
Rejestracja: 08-10-2004 15:51

Pożyczka

Post autor: Jaroszewicz » 28-09-2008 23:11

"[quote:acac011f80="picco"]
Najwięcej opinii negatywnych o wycieczkach zagranicznych ma biuro Triada? I co? Tysiące Polaków jeżdżą a "jedynie" setki są niezadowolone... Tak samo z Lukasem ;) Ileś osób będzie szczęśliwych i będzie polecać a jakiś procent będzie twierdzić, że zostali oszukani.
[/quote:acac011f80]
ależ ja się z Tobą całkowicie zgadzam, szczególnie tutaj, po prostu chodziło mi o pokazanie absurdu takich sytuacji.

Dla mnie EOT :wink:"
Ostatnio zmieniony 28-09-2008 23:11 przez Jaroszewicz, łącznie zmieniany 1 raz.

doktor
Posty: 140
Rejestracja: 15-05-2004 20:28

Pożyczka

Post autor: doktor » 29-09-2008 09:31

"[quote:6db298c6d4="picco"]
doktor: a ten "debil" lub ten "frajer" to było o mnie?[/quote:6db298c6d4]

Przeczytaj ze zrozumieniem poprzednie posty a pojmiesz o co mi chodziło."

ODPOWIEDZ