Targi Pracy i Edukacji

Opublikowano dnia 18-04-2017

Picture 0 for Targi Pracy i Edukacji
Powiatowy Urząd Pracy w Tarnobrzegu zaprasza do wzięcia udziału w X edycji Targów Pracy i Edukacji, które odbędą się 26 kwietnia 2017 r. w godz. 10:00-13:00 w Hali Widowiskowo – Sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji im. A. Freyera w Tarnobrzegu.
Targom towarzyszyć będzie konferencja naukowa nt. „Kierunki rozwoju przedsiębiorczości w Unii Europejskiej w XXI wieku Perspektywy rozwoju przedsiębiorczości w powiecie tarnobrzeskim w kontekście uwarunkowań współczesności", organizowana przez Zamiejscowy Wydział w Tarnobrzegu Społecznej Akademii Nauk w Łodzi w dniu 27 kwietnia 2017 r.

Organizatorami Targów są: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnobrzegu, Gmina Tarnobrzeg, Tarnobrzeska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A., Centrum Kształcenia Praktycznego w Tarnobrzegu, Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Tarnobrzegu, Zamiejscowy Wydział w Tarnobrzegu Społecznej Akademii Nauk w Łodzi oraz Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 im. Ks. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Tarnobrzegu.

Honorowy patronat nad Targami objęli: Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, Marszałek Województwa Podkarpackiego, Prezydent Miasta Tarnobrzega oraz Starosta Powiatu Tarnobrzeskiego.
 

Komentarze

Możesz komentować ten wpis także bezpośrednio na forum

  • Te targi w czymś pomagają, znalazł ktoś dzięki nim pracę?

    czy tylko wystawiającym w promocji firmy
  • Dokładnie takie samo odczucie miałem po wizycie na targach w zeszłym roku.
  • Byłem dzisiaj w PUPie. Tak mniej więcej połowa "ofert pracy" na tablicy to "oferty" staży z PO WER dla młodzieży. Jest też trochę ofert staży dla osób po 50, osób z orzeczeniem itp. Tak na prawdę to OFERT PRACY jest może z 15. na cały POWIAT TARNOBRZESKI. Za dwa dni "targi" pracy icon_wink
  • Był ktoś na Targach? Jakieś refleksje odnośnie oferowanych miejsc pracy?