Autobusowa promocja Tarnobrzega

Opublikowano dnia 20-04-2017

Picture 0 for Autobusowa promocja Tarnobrzega
Nad Jezioro Tarnobrzeskie będzie kursował specjalnie oznakowany autobus miejski. Porozumienie w tej sprawie zawarł tarnobrzeski magistrat oraz Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne. Na jednym z pojazdów kursujących na trasie Sandomierz-Tarnobrzeg pojawi się reklama promująca walory turystyczne naszego miasta.
Miasto nie będzie ponosić z tego tytułu żadnych opłat. Trasa autobusu kończy się nad Jeziorem Tarnobrzeskim. Prezydent Miasta Tarnobrzega zapowiada, że akcji promujących atrakcje Tarnobrzega będzie więcej.

Info/fot: UM
Picture gallery
 

Komentarze

Możesz komentować ten wpis także bezpośrednio na forum

 • Ładnie to wygląda, zobaczymy czy spełni zamierzony cel,
 • Może teraz pora na zrobienie małej przystani nad Wisłą na wysokości "jeziora" i uruchomienie rejsów statkiem na trasie Sandomierz - Tarnobrzeg ("jezioro").

  ___________________________________________________________

  Czy wy nas macie za idiotów?
  Tak, tak!
 • Na jakiej podstawie zostanie wyliczony sukces tej reklamy? Gdyby to chociażby Kielce czy Lublin .To jakby moja dziewczyna palnęła reklamę na naszej lodówce zachwalającej relaks w naszym ogrodzie.
 • Szkoda że tylko autobusy.A te wszystkie wieśniackie zdezelowane busiki nadal będą jeździć ubłocone i bez wyrazu. Sukces byłby wtedy jakby wszyscy przewoźnicy się zaangażowali w promocję.Ale to marzenia. Autobus ładny,tylko kto dziś jeździ autobusami,chyba tylko desperaci
 • A1313

  Na jakiej podstawie zostanie wyliczony sukces tej reklamy? Gdyby to chociażby Kielce czy Lublin .To jakby moja dziewczyna palnęła reklamę na naszej lodówce zachwalającej relaks w naszym ogrodzie.


  dobry komentarz ;)