Karuzela Tarnobrzeg - galeria w 2019 roku?

Opublikowano dnia 19-10-2017

Picture 0 for Karuzela Tarnobrzeg - galeria w 2019 roku?
Jak informuje prezes firmy Karuzela Holding, podpisano umowę przedwstępną na zakup 7 hektarów gruntu w Tarnobrzegu z planem budowy kolejnej galerii w ramach sieci Karuzela.
Chociaż budowę zaplanowano na 2019 rok, to już trwają rozmowy z potencjalnymi najemcami.
W pierwszym etapie ma powstać centrum handlowe o powierzchni blisko 20.000 m2, z czego prawie 15.000 m2 to powierzchnia najmu. W kolejnym planowany jest około 5000m2 retail parku, kino o powierzchni ponad 1100 m2 oraz market typu DIY o powierzchni blisko 3500 m2.
Łączna powierzchnia planowanego obiektu ma sięgać prawie 29.000 m2. (info za Skyscrapercity) W planach przewidziano również 600 miejsc parkingowych.

Informacje, wizualizacje, mapy, lista istniejących galerii i najemców dostępne są na stronie: http://retailconcept.pl/projekty/Karuzela_Tarnobrzeg,59
 

Komentarze

Możesz komentować ten wpis także bezpośrednio na forum

 • konkret
 • Jeszcze jedna ! Jeszcze Jedna :D

  ___________________________________________________________

  Największy wybór piwa w regionie!
  Szeroki asortyment alkoholi !

  Piwa Regionalne Tarnobrzeg
  Orzeszkowej 9

  http://fb.me/PiwaRegionalneTBG
 • Jak na razie w Tarnobrzegu nie ma ani jednej galerii. Na pewno są pasaże handlowe :P
 • Większość krytykuje że kolejna galeria (gwoli ścisłości to raczej pierwsza : ) ), zamiast jakichś firm, zakładów produkcyjnych, itp - ale galeria jak to galeria, to też w jakimś sensie miejsce zatrudnienia. Raczej będą pracować osoby z okolicy więc czemu nie. Wiadome też że duży procent odwiedzających to mieszkańcy okolic Tarnobrzega więc nie ma co patrzeć na liczbę mieszkańców w samym mieście.
 • A bedą galerianki?
 • same brzydkie, własne żony ładniejsze icon_smile
 • Bezdyskusyjna korzyść dla miasta (oprócz estetyki) to podatki od nieruchomości, opłaty deszczowe itd.
 • To cytat z informacji inwestora: "Tarnobrzeg to prawie 50 tys. miasto położone w województwie podkarpackim, które znajduje się 15 km od Sandomierza, 40 km na południe od Mielca, 60 km na północ od Ostrowca Świętokrzyskiego"[/size] Chyba mają problem z geografią... :) Całe życie myślałam, że Tarnobrzeg leży na północ od Mielca a na południe od Ostrowca Świętokrzyskiego - a tu masz, taka niespodzianka :)
 • ewcia23

  To cytat z informacji inwestora: "Tarnobrzeg to prawie 50 tys. miasto położone w województwie podkarpackim, które znajduje się 15 km od Sandomierza, 40 km na południe od Mielca, 60 km na północ od Ostrowca Świętokrzyskiego"[/size] Chyba mają problem z geografią... :) Całe życie myślałam, że Tarnobrzeg leży na północ od Mielca a na południe od Ostrowca Świętokrzyskiego - a tu masz, taka niespodzianka :)

  Nalezy sie cieszyc ze wogóle wiedza ze jest takie miasteczko.
 • Skoro stwierdzają że warto tu wydać kilkadziesiąt milionów złotych i że to się opłaci, to pewnie wiedzą że jest takie miasteczko.
 • Zgadzam się w tej kwestii z adminem :)
 • ROK 2018 rokiem wyborów samorządowych, dlatego należy oczekiwać iż dużo się będzie działo w Tarnobrzegu
 • I teraz pytanie czy prezydentowi wystarczy:
  - rozpoczęcie budowy obwodnicy
  - rozpoczęcie lub bliskie plany budowy dwóch galerii po wcześniejszych kilku pasażach (Dzików, Park, PKS)
  - budowa bloków mieszkalnych
  - odzyskanie i remont dworca PKP
  - infrastruktura wokół Jeziora
  - przywrócenie do życia terenów nad Wisłą
  Dawno się tyle nie działo inwestycyjnie.
 • Z wymienionych wyżej - na razie wykonane tylko pasaże oraz 2 bloki zaczęte, zaznaczyć należy, że to inwestycje prywatne, a nie samorządowe ( poza TBS) - dlatego dopisywanie sobie ich jako sukcesów jest nie na miejscu. przedwyborcze obietnice trzeba będzie rozliczyć - bo nie można głosować na kogoś, kto tylko obiecuje i robi coś w ostatnim roku swojej kadencji. Osoba która się nie sprawdza jest do wymiany, jak to miało miejsce w 2014 roku.